Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD staršího žactva

Kladno (14. 6. 2019)
skok vysoký - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1.63 11.00
2 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1.60 9.00
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 1.57 8.00
skok vysoký - Žákyně (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.58 11.00
2 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.52 9.00
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.52 8.00
skok o tyči - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HospodárJan Hospodár 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2.80 11.00
2 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2.70 9.00
3 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2.10 8.00
skok o tyči - Žákyně (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3.60 11.00
2 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.60 9.00
3 Kateřina VlasatáKateřina Vlasatá 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2.30 8.00
skok daleký - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5.52 11.00
2 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.29 9.00
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5.17 8.00
skok daleký - Žákyně (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5.08 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.98 9.00
3 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4.97 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 12.12 11.00
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 11.11 9.00
3 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.67 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik MarkoPatrik Marko 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 12.69 11.00
2 Pavel KotvaldPavel Kotvald 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 11.80 9.00
3 Petr StehlíkPetr Stehlík 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 11.45 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie GengelováNatálie Gengelová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 28.78 11.00
2 Valentina DvořákováValentina Dvořáková 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 26.43 9.00
3 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 24.80 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ZelenkaAdam Zelenka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 38.78 11.00
2 Petr StehlíkPetr Stehlík 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 36.24 9.00
3= Lukáš RoškotLukáš Roškot 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 32.19 7.50
3= Jan VacekJan Vacek 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 32.19 7.50
hod kladivem 3kg - Žákyně (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 32.00 11.00
2 187 Adéla VolkováAdéla Volková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.45 9.00
3 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19.09 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PodubeckýJan Podubecký 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 41.78 11.00
2 Lukáš RoškotLukáš Roškot 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 41.16 9.00
3 Kryštof Robert HlibokýKryštof Robert Hliboký 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 27.61 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 34.94 11.00
2 Natálie GengelováNatálie Gengelová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 34.85 9.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 33.14 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (pátek, 14.6.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin KračekMartin Kraček 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 42.17 11.00
2 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 35.18 9.00
3 Jan PodubeckýJan Podubecký 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 33.20 8.00