Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KPD staršího žactva

Kladno (14. 6. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 18.84 11.00
2 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 19.07 8.00
3 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 19.35 7.00
4 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 19.65 4.00
František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
MS David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 18.60
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 18:20) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.56 5.00
2 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 19.69 3.00
3 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.15 2.00
4 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 20.51
5 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 21.13
6 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.20
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2019 - 18:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 20.94
2 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 21.33
3 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.54
184 Áron LexaÁron Lexa 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 14.6.2019 - 18:20) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 18.96 9.00
2 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 19.46 6.00
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.25 1.00
4 29 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 20.56
5 26 Radek ŠtýbrRadek Štýbr 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 20.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 18.60
2 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 18.84 11.00
3 Tomáš SušickýTomáš Sušický 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 5 18.96 9.00
4 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 19.07 8.00
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 19.35 7.00
6 Lukáš LandaLukáš Landa 04 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 19.46 6.00
7 19 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 19.56 5.00
8 Václav BokVáclav Bok 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 19.65 4.00
9 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 19.69 3.00
10 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.15 2.00
11 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.25 1.00
12 Adam Pavol KmiťAdam Pavol Kmiť 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 20.51
13 29 Jan VeličkaJan Velička 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 6 20.56
14 26 Radek ŠtýbrRadek Štýbr 04 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 2 20.58
15 Adam KočkaAdam Kočka 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 20.94
16 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 21.13
17 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 21.20
18 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 21.33
19 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.54
František SlabaFrantišek Slaba 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
184 Áron LexaÁron Lexa 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 DNS
Maksym TurcanuMaksym Turcanu 05 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 18.77 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.90 9.00
3 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.37 7.00
4 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 20.57 5.00
Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS
Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.53 6.00
2 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.81 4.00
3 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.91 2.00
4 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 21.35
5 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.48
6 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.28
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 20.88 3.00
2 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.11 1.00
3 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.53
4 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.57
5 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 22.17
Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 21.58
2 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.23
3 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.53
4 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.71
5 71 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.09
6 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 23.21
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.86
2 Nela DlouháNela Dlouhá 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 22.85
3 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.12
4 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.39
5 189 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.02
6 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 24.92
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.94
2 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 24.29
3 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 24.93
4 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 25.05
5 92 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 27.15
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 21.75
2 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.35
3 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 22.87
4 Aneta MuchováAneta Muchová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.89
MS Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.61
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 14.6.2019 - 18:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 112 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.36 8.00
2 Ema LelkováEma Lelková 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 23.10
3 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.22
4 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 25.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 18.77 11.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.90 9.00
3 112 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.36 8.00
4 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 20.37 7.00
5 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 20.53 6.00
6 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 20.57 5.00
7 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.81 4.00
8 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 20.88 3.00
9 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.91 2.00
10 Vendula VeseláVendula Veselá 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.11 1.00
11 Nella SlánskáNella Slánská 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 21.35
12 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.48
13 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.53
14 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.57
15 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 1 21.58
16 Johana HavlíkováJohana Havlíková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 21.75
17 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.86
18 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 22.17
19 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.23
20 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.28
21 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.35
22 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.53
23 Barbora LukavskáBarbora Lukavská 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.71
24 Nela DlouháNela Dlouhá 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 22.85
25 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 22.87
26 Aneta MuchováAneta Muchová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 22.89
27 71 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.09
28 Ema LelkováEma Lelková 05 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 4 23.10
29 Anna LauermannováAnna Lauermannová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.12
30 Kristýna HrdličkováKristýna Hrdličková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 23.21
31 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.39
32 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 23.61
33 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 23.94
34 189 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.02
35 Nela TerčováNela Terčová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.22
36 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 24.29
37 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 24.92
38 Rebeka FabingerováRebeka Fabingerová 05 Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s.Sportovní Centrum Nové Stra... 3 24.93
39 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 25.00
40 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 25.05
41 92 Šárka HněvkovskáŠárka Hněvkovská 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 27.15
Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 DNS
Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DNS
Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 DNS