výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS žactva

Praha - Jeseniova (24. 4. 2019)

600 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 632 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:48.94
2 606 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10 1:49.62
3 647 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:53.47
4 609 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:54.27
5 422 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 1:57.37
6 635 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 1:58.48
7 586 Adam FridrichAdam Fridrich 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 2:07.42
8 578 Matěj LaštovkaMatěj Laštovka 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:10.99
584 Daniel MatejDaniel Matej 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
654 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 636 Marek HodrMarek Hodr 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:57.35
2 652 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 1:58.11
3 643 Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 2:08.37
4 630 Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:10.91
5 628 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:14.95
6 590 Vojtěch ČervenýVojtěch Červený 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 2:22.92
7 637 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9 2:30.25
8 626 Jakub ZátopekJakub Zátopek 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10 2:34.31
9 629 Daniel BřendaDaniel Břenda 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 2:47.16
645 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (st, 24.4.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 618 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:59.98
2 641 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:00.27
3 806 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:02.23
4 604 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:03.78
5 648 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:06.93
6 620 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:10.46
7 804 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 2:11.83
8 711 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10 2:11.84
9 623 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 2:25.28
10 644 Marek SolskýMarek Solský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:27.17
Celkem 10 závodníků
Běh 04 (st, 24.4.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 888 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 1:49.08
2 817 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 1:49.57
3 653 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:50.61
4 801 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 1:50.95
5 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:51.21
6 812 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:03.21
7 818 Tadeáš HavelTadeáš Havel 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:05.96
8 805 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 2:06.49
9 613 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:12.10
10 633 Tobiáš MalássekTobiáš Malássek 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:27.31
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 632 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:48.94
2 888 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 1:49.08
3 817 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 1:49.57
4 606 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10 1:49.62
5 653 Karel RundtKarel Rundt 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:50.61
6 801 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 1:50.95
7 Erik MatejErik Matej 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:51.21
8 647 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:53.47
9 609 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:54.27
10 636 Marek HodrMarek Hodr 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:57.35
11 422 Tobias ZbrojTobias Zbroj 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 1:57.37
12 652 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 1:58.11
13 635 Marek NovotnýMarek Novotný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 1:58.48
14 618 Daniel NovákDaniel Novák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 1:59.98
15 641 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:00.27
16 806 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:02.23
17 812 Filip KolaříkFilip Kolařík 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:03.21
18 604 Adam PodlipnýAdam Podlipný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:03.78
19 818 Tadeáš HavelTadeáš Havel 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:05.96
20 805 Jonáš ČervenýJonáš Červený 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 2:06.49
21 648 Tobiáš HypšTobiáš Hypš 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 2:06.93
22 586 Adam FridrichAdam Fridrich 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 7 2:07.42
23 643 Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 2:08.37
24 620 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:10.46
25 630 Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:10.91
26 578 Matěj LaštovkaMatěj Laštovka 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:10.99
27 804 Martin StuchlíkMartin Stuchlík 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 8 2:11.83
28 711 Marek TesařMarek Tesař 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 10 2:11.84
29 613 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:12.10
30 628 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:14.95
31 590 Vojtěch ČervenýVojtěch Červený 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 2:22.92
32 623 Vítek ŠťastnýVítek Šťastný 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 2:25.28
33 644 Marek SolskýMarek Solský 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:27.17
34 633 Tobiáš MalássekTobiáš Malássek 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:27.31
35 637 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9 2:30.25
36 626 Jakub ZátopekJakub Zátopek 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 10 2:34.31
37 629 Daniel BřendaDaniel Břenda 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 2:47.16
584 Daniel MatejDaniel Matej 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
654 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
645 Vojtěch KavanVojtěch Kavan 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 24.4.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 577 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:52.90
2 619 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:55.83
3 417 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 1:56.09
4 622 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:56.17
5 425 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 1:58.16
6 429 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 1:59.28
7 412 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 2:06.05
8 505 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:09.68
9 423 Věra VaněčkováVěra Vaněčková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 2:16.07
594 Nela MazouchováNela Mazouchová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (st, 24.4.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 616 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 1:54.93
2 411 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:56.32
3 777 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 1:57.65
4 599 Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:06.85
5 576 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 2:08.47
6 431 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10 2:11.10
7 617 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9 2:13.42
8 414 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 2:15.11
9 527 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 2:33.42
10 603 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:36.50
419 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (st, 24.4.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 605 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 1:58.12
2 416 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:04.56
3 418 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 2:04.99
4 621 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11 2:05.91
5 649 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 2:06.69
6 640 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:09.05
7 608 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 2:09.54
8 421 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:10.84
9 597 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:11.07
10 598 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:11.27
11 596 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 2:35.51
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (st, 24.4.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 580 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 1:50.00
2 420 Aneta KrejdlováAneta Krejdlová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:00.30
3 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:00.47
4 582 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:04.02
5 651 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:05.55
6 593 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 2:08.36
7 427 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:09.93
8 587 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:14.34
9 656 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:14.53
10 588 Berta KrejbichováBerta Krejbichová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:20.32
999 Angelina MykulinAngelina Mykulin 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 580 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 1:50.00
2 577 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:52.90
3 616 Anna MarkováAnna Marková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 1:54.93
4 619 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:55.83
5 417 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 1:56.09
6 622 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:56.17
7 411 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 1:56.32
8 777 Michaela BlažkováMichaela Blažková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 1:57.65
9 605 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 1:58.12
10 425 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 1:58.16
11 429 Zuzana NekvasilováZuzana Nekvasilová 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 1:59.28
12 420 Aneta KrejdlováAneta Krejdlová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 2:00.30
13 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:00.47
14 582 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:04.02
15 416 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 2:04.56
16 418 Sára PerlíkováSára Perlíková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 2:04.99
17 651 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:05.55
18 621 Karolína ŠkrabánkováKarolína Škrabánková 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11 2:05.91
19 412 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 2:06.05
20 649 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 10 2:06.69
21 599 Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:06.85
22 593 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 9 2:08.36
23 576 Anna VítkovskáAnna Vítkovská 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11 2:08.47
24 640 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:09.05
25 608 Magdalena NedvědováMagdalena Nedvědová 06 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 7 2:09.54
26 505 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:09.68
27 427 Adéla UhrováAdéla Uhrová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:09.93
28 421 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 2:10.84
29 597 Anna BrabačováAnna Brabačová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:11.07
30 431 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10 2:11.10
31 598 Amadea Anna MádlováAmadea Anna Mádlová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:11.27
32 617 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9 2:13.42
33 587 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:14.34
34 656 Karolína KváčováKarolína Kváčová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:14.53
35 414 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 2:15.11
36 423 Věra VaněčkováVěra Vaněčková 07 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 6 2:16.07
37 588 Berta KrejbichováBerta Krejbichová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 2:20.32
38 527 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 2:33.42
39 596 Daniela HoďákováDaniela Hoďáková 07 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 3 2:35.51
40 603 Tereza ŠpitálskáTereza Špitálská 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 2:36.50
594 Nela MazouchováNela Mazouchová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 DNS
419 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 DNS
999 Angelina MykulinAngelina Mykulin 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 DNS