výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha

Praha - Eden (26. 4. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále 01 (pá, 26.4.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 23 55.87 0.0 358.00
2 6 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 32 48.69 0.0 297.00
3 1 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4 48.63 0.0 296.00
4 316 Roman KorolRoman Korol
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 27 45.19 0.0 267.00
5 2 Tomáš ČáhaTomáš Čáha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 7 43.25 0.0 251.00
6 301 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 21 42.97 0.0 249.00
7 2 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 9 42.31 0.0 243.00
8 3 Jonáš DoležalJonáš Doležal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 12 40.72 0.0 230.00
9 4 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 15 39.73 0.0 222.00
10 5 Adam GrabovskiAdam Grabovski
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 17 37.66 0.0 205.00
11 300 Jan FrýdlJan Frýdl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 14 37.55 0.0 204.00
12 322 Adam DoležalAdam Doležal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 11 37.32 0.0 202.00
13 292 Matěj BednářMatěj Bednář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 36.31 0.0 194.00
14 320 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 33 35.92 0.0 191.00
15 1 Lukáš BlažekLukáš Blažek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 35.69 0.0 189.00
16 7 Patrik KyselicaPatrik Kyselica
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 34 35.68 0.0 189.00
17 312 Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 26 33.72 0.0 173.00
18 6 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 30 33.13 0.0 168.00
19 299 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 10 33.05 0.0 168.00
20 4 Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 20 31.27 0.0 153.00
21 309 Matyáš GruberMatyáš Gruber
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 18 30.95 0.0 151.00
22 305 David BrunclíkDavid Brunclík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 27.11 0.0 121.00
23 307 Kryštof HroníkKryštof Hroník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 22 27.09 0.0 120.00
24 338 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 24 26.70 0.0 117.00
25 315 Matěj Charles CavesMatěj Charles Caves
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 5 26.34 0.0 115.00
26 302 Prokop CihlářProkop Cihlář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 24.99 0.0 104.00
27 303 Filip GottwaldFilip Gottwald
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 16 24.49 0.0 100.00
28 319 Adam KoukalAdam Koukal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 29 24.45 0.0 100.00
29 331 Jan HamáčekJan Hamáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 19 23.91 0.0 96.00
Celkem 29 závodníků
Finále 02 (pá, 26.4.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Ondřej MlíchOndřej Mlích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 1 45.67 0.0 271.00
2 74 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 34 43.76 0.0 255.00
3 318 Richard MojžíšRichard Mojžíš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 41.55 0.0 237.00
4 27 Lukáš SalačLukáš Salač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 11 41.24 0.0 234.00
5 8 Nikola MorozNikola Moroz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 40.57 0.0 229.00
6 10 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 40.41 0.0 228.00
7 43 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 25 39.61 0.0 221.00
8 9 Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 23 39.34 0.0 219.00
9 46 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 33 38.68 0.0 213.00
10 75 Petr ZlesákPetr Zlesák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 36 38.49 0.0 212.00
11 328 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 37.60 0.0 204.00
12 340 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 22 36.79 0.0 198.00
13 130 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 35 36.66 0.0 197.00
14 341 Oliver SchwarzOliver Schwarz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 12 34.63 0.0 180.00
15 337 Dominik RadilDominik Radil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 8 33.87 0.0 174.00
16 27 Jakub UrbanJakub Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 26 33.30 0.0 170.00
17 30 Prokop SládekProkop Sládek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 14 33.11 0.0 168.00
18 8 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4 33.04 0.0 168.00
19 323 Adam RubešAdam Rubeš
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 10 32.74 0.0 165.00
20 321 Antonín PomahačAntonín Pomahač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 7 32.68 0.0 165.00
21 348 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 20 31.89 0.0 158.00
22 339 Martin ŠestákMartin Šesták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 18 31.88 0.0 158.00
23 350 Martin VágnerMartin Vágner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 27 31.05 0.0 152.00
24 324 Tomáš PhaetanTomáš Phaetan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 30.83 0.0 150.00
25 330 Tom ŠabackýTom Šabacký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 17 29.91 0.0 143.00
26 344 Filip ŠímaFilip Šíma
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 19 29.06 0.0 136.00
27 327 Šimon SouralŠimon Soural
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 15 28.77 0.0 134.00
28 333 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 30 28.75 0.0 133.00
29 329 Josef SvobodaJosef Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 16 28.19 0.0 129.00
30 43 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 32 28.10 0.0 128.00
31 332 Šimon TeplýŠimon Teplý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 21 26.80 0.0 118.00
32 339 Michal PetýrekMichal Petýrek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 5 23.05 0.0 89.00
33 393 Giulio Cesare VigoritoGiulio Cesare Vigorito
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 31 22.59 0.0 86.00
34 373 Artur TomečkaArtur Tomečka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 24 21.26 0.0 76.00
35 340 David ReschkeDavid Reschke
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 9 21.15 0.0 75.00
36 379 Tomáš VágnerTomáš Vágner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 28 18.16 0.0 53.00
Celkem 36 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále 01 (pá, 26.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 35 46.85 0.0 440.00
2 339 Eva FulínováEva Fulínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 15 43.45 0.0 398.00
3 4 Barbora HeinitzováBarbora Heinitzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 22 42.77 0.0 389.00
4 8 Kristýna HusákováKristýna Husáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 31 40.94 0.0 367.00
5 340 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 20 37.02 0.0 319.00
6 5 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 39 36.68 0.0 315.00
7 4 Teodora KalendováTeodora Kalendová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 38 36.24 0.0 310.00
8 312 Veronika HuclováVeronika Huclová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 30 34.80 0.0 292.00
9 158 Helena KahleHelena Kahle
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 37 34.77 0.0 292.00
10 2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 27 34.32 0.0 287.00
11 1 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 13 34.12 0.0 284.00
12 303 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 24 34.07 0.0 284.00
13 7 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 44 33.06 0.0 271.00
14 1 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 31.11 0.0 248.00
15 341 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 25 30.99 0.0 247.00
16 301 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 8 30.81 0.0 245.00
17 299 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 11 30.59 0.0 242.00
18 320 Tereza GrygarováTereza Grygarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 18 30.37 0.0 240.00
19 331 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 30.23 0.0 238.00
20 338 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 12 30.06 0.0 236.00
21 307 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 9 29.37 0.0 228.00
22 288 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 4 29.02 0.0 224.00
23 373 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 45 28.74 0.0 220.00
24 6 Eliška KramešováEliška Kramešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 42 28.14 0.0 213.00
25 315 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 2 27.53 0.0 206.00
26 91 Barbora JedličkováBarbora Jedličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 36 27.37 0.0 204.00
27 319 Anna FulínováAnna Fulínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 14 26.72 0.0 197.00
28 309 Eliška HríbováEliška Hríbová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 28 25.62 0.0 184.00
29 300 Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 7 25.41 0.0 182.00
30 570 Aneta KovářováAneta Kovářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 41 25.22 0.0 180.00
31 7 Leona HubáčkováLeona Hubáčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 29 25.08 0.0 178.00
32 46 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 32 25.03 0.0 177.00
33 1 Kristina HamplKristina Hampl
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 19 24.71 0.0 174.00
34 302 Emma GrecmanováEmma Grecmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 16 24.56 0.0 172.00
35 324 Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 33 24.09 0.0 167.00
36 292 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 10 23.23 0.0 157.00
37 344 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 34 23.08 0.0 155.00
38 348 Karolína KošťákováKarolína Košťáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 40 22.44 0.0 148.00
39 2 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 21 21.89 0.0 142.00
40 305 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 1 21.77 0.0 140.00
41 316 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 43 21.05 0.0 132.00
42 6 Lisa HlostováLisa Hlostová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 26 19.06 0.0 110.00
43 322 Andrea BatalováAndrea Batalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 19.00 0.0 109.00
44 5 Anna HeinováAnna Heinová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 23 16.61 0.0 84.00
Celkem 44 závodníků
Finále 02 (pá, 26.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 45.34 0.0 421.00
2 7 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 28 44.01 0.0 405.00
3 74 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 45 42.87 0.0 391.00
4 329 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 33 42.78 0.0 389.00
5 340 Eliška UngerováEliška Ungerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 40 38.56 0.0 338.00
6 30 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 36 38.11 0.0 332.00
7 323 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 17 35.43 0.0 300.00
8 27 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 34 35.07 0.0 296.00
9 43 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 15 35.04 0.0 295.00
10 43 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 41 34.60 0.0 290.00
11 5 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 12 34.07 0.0 284.00
12 130 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 37 33.53 0.0 277.00
13 10 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 30 32.03 0.0 259.00
14 6 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 13 32.01 0.0 259.00
15 8 Valerie SteindlováValerie Steindlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 29 31.43 0.0 252.00
16 393 Sofie NidrováSofie Nidrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 19 30.43 0.0 240.00
17 330 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 18 29.96 0.0 235.00
18 328 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 2 28.90 0.0 222.00
19 75 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 35 28.13 0.0 213.00
20 8 Karolína MachováKarolína Machová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 7 27.73 0.0 209.00
21 4 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 8 27.66 0.0 208.00
22 318 Valerie LiškováValerie Lišková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 27.17 0.0 202.00
23 379 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 16 26.78 0.0 198.00
24 333 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 21 26.38 0.0 193.00
25 321 Mia MarkovičováMia Markovičová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 10 25.51 0.0 183.00
26 9 Alžběta MachováAlžběta Machová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 6 24.88 0.0 176.00
27 46 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 32 24.04 0.0 166.00
28 350 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 42 23.35 0.0 158.00
29 27 Ilona MarkováIlona Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 9 22.37 0.0 147.00
30 327 Lenka NovákováLenka Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 20 21.73 0.0 140.00
31 337 Monika SekáčováMonika Sekáčová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 27 20.55 0.0 127.00
32 435 Martina VojtováMartina Vojtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 43 20.49 0.0 126.00
33 571 Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 23 20.03 0.0 121.00
34 332 Tereza ZemanováTereza Zemanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 46 19.12 0.0 111.00
35 161 Karolína TužilováKarolína Tužilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 39 16.46 0.0 82.00
36 394 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 25 16.34 0.0 81.00
37 574 Adéla ProdanováAdéla Prodanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 24 15.70 0.0 74.00
38 339 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 31 14.12 0.0 57.00
Celkem 38 závodníků