výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha

Praha - Eden (26. 4. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále 01 (pá, 26.4.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 33 4.77 0.0 339.00
2 1 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 5 4.68 0.0 323.00
3 312 Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 27 4.15 0.0 230.00
4 4 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 16 4.13 0.0 227.00
5 5 Adam GrabovskiAdam Grabovski
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 18 4.12 0.0 225.00
6 322 Adam DoležalAdam Doležal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 12 4.09 0.0 220.00
7 319 Adam KoukalAdam Koukal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 30 4.03 0.0 211.00
8 6 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 31 4.03 0.0 211.00
9 5 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 24 4.00 0.0 206.00
10 2 Tomáš ČáhaTomáš Čáha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 8 3.99 0.0 204.00
11 7 Ondřej MlíchOndřej Mlích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 38 3.96 0.0 199.00
12 1 Lukáš BlažekLukáš Blažek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 3.87 0.0 185.00
13 7 Patrik KyselicaPatrik Kyselica
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 35 3.83 0.0 179.00
14 300 Jan FrýdlJan Frýdl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 15 3.83 0.0 179.00
15 2 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 10 3.78 0.0 171.00
16 307 Kryštof HroníkKryštof Hroník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 23 3.73 0.0 164.00
17 4 Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 21 3.71 0.0 161.00
18 303 Filip GottwaldFilip Gottwald
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 17 3.70 0.0 159.00
19 302 Prokop CihlářProkop Cihlář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 3.69 0.0 158.00
20 320 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 34 3.69 0.0 158.00
21 292 Matěj BednářMatěj Bednář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 3.58 0.0 142.00
22 301 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 22 3.56 0.0 139.00
23 316 Roman KorolRoman Korol
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 28 3.45 0.0 123.00
24 299 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 11 3.41 0.0 118.00
25 3 Jonáš DoležalJonáš Doležal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 13 3.39 0.0 115.00
26 331 Jan HamáčekJan Hamáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 20 3.34 0.0 108.00
27 338 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 25 3.28 0.0 100.00
28 309 Matyáš GruberMatyáš Gruber
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 19 3.27 0.0 99.00
29 305 David BrunclíkDavid Brunclík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 4 3.25 0.0 96.00
30 315 Matěj Charles CavesMatěj Charles Caves
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 6 3.11 0.0 79.00
Celkem 30 závodníků
Finále 02 (pá, 26.4.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 75 Petr ZlesákPetr Zlesák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 37 4.70 0.0 326.00
2 74 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 35 4.55 0.0 299.00
3 10 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 8 4.45 0.0 281.00
4 43 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 26 4.32 0.0 259.00
5 27 Lukáš SalačLukáš Salač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 12 4.31 0.0 257.00
6 30 Prokop SládekProkop Sládek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 15 4.31 0.0 257.00
7 8 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3 4.20 0.0 239.00
8 27 Jakub UrbanJakub Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 27 4.15 0.0 230.00
9 337 Dominik RadilDominik Radil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 9 4.10 0.0 222.00
10 350 Martin VágnerMartin Vágner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 28 3.94 0.0 196.00
11 46 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 34 3.94 0.0 196.00
12 43 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 33 3.91 0.0 191.00
13 340 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 23 3.89 0.0 188.00
14 324 Tomáš PhaetanTomáš Phaetan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 3.86 0.0 184.00
15 329 Josef SvobodaJosef Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 17 3.85 0.0 182.00
16 318 Richard MojžíšRichard Mojžíš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 1 3.80 0.0 174.00
17 332 Šimon TeplýŠimon Teplý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 22 3.77 0.0 170.00
18 339 Martin ŠestákMartin Šesták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 19 3.77 0.0 170.00
19 8 Nikola MorozNikola Moroz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 3.75 0.0 167.00
20 9 Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 24 3.71 0.0 161.00
21 328 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 3.71 0.0 161.00
22 130 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 36 3.65 0.0 152.00
23 327 Šimon SouralŠimon Soural
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 16 3.54 0.0 136.00
24 344 Filip ŠímaFilip Šíma
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 20 3.52 0.0 133.00
25 341 Oliver SchwarzOliver Schwarz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 13 3.41 0.0 118.00
26 348 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 21 3.36 0.0 111.00
27 373 Artur TomečkaArtur Tomečka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 25 3.33 0.0 107.00
28 321 Antonín PomahačAntonín Pomahač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 7 3.31 0.0 104.00
29 330 Tom ŠabackýTom Šabacký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 18 3.24 0.0 95.00
30 323 Adam RubešAdam Rubeš
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 11 3.18 0.0 88.00
31 340 David ReschkeDavid Reschke
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 10 3.15 0.0 84.00
32 339 Michal PetýrekMichal Petýrek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 4 3.12 0.0 80.00
33 379 Tomáš VágnerTomáš Vágner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 29 2.87 0.0 51.00
393 Giulio Cesare VigoritoGiulio Cesare Vigorito
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 32 DNS 0.0 0.00
333 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 31 DNS 0.0 0.00
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále 01 (pá, 26.4.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 26 4.54 0.0 438.00
2 6 Eliška KramešováEliška Kramešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 41 4.49 0.0 426.00
3 1 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 13 4.43 0.0 411.00
4 2 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 34 4.35 0.0 391.00
5 4 Teodora KalendováTeodora Kalendová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 37 4.22 0.0 359.00
6 7 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 43 4.10 0.0 331.00
7 5 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 38 4.04 0.0 317.00
8 1 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 4.03 0.0 315.00
9 302 Emma GrecmanováEmma Grecmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 16 3.95 0.0 296.00
10 339 Eva FulínováEva Fulínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 15 3.92 0.0 290.00
11 301 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 8 3.91 0.0 287.00
12 316 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 42 3.85 0.0 274.00
13 303 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 23 3.82 0.0 267.00
14 309 Eliška HríbováEliška Hríbová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 27 3.80 0.0 263.00
15 338 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 12 3.77 0.0 257.00
16 322 Andrea BatalováAndrea Batalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 3.74 0.0 250.00
17 312 Veronika HuclováVeronika Huclová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 29 3.73 0.0 248.00
18 307 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 9 3.68 0.0 237.00
19 46 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 31 3.67 0.0 235.00
20 288 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 4 3.66 0.0 233.00
21 320 Tereza GrygarováTereza Grygarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 17 3.66 0.0 233.00
22 344 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 33 3.65 0.0 231.00
23 300 Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 7 3.63 0.0 227.00
24 570 Aneta KovářováAneta Kovářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 40 3.61 0.0 223.00
25 2 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 20 3.55 0.0 210.00
26 373 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 44 3.53 0.0 206.00
27 8 Kristýna HusákováKristýna Husáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 30 3.52 0.0 204.00
28 91 Barbora JedličkováBarbora Jedličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 35 3.52 0.0 204.00
29 299 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 11 3.52 0.0 204.00
30 340 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 19 3.49 0.0 198.00
31 292 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 10 3.49 0.0 198.00
32 341 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 24 3.49 0.0 198.00
33 324 Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 32 3.47 0.0 194.00
34 158 Helena KahleHelena Kahle
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 36 3.40 0.0 180.00
35 305 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 1 3.36 0.0 172.00
36 315 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 2 3.34 0.0 168.00
37 331 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 3.32 0.0 165.00
38 348 Karolína KošťákováKarolína Košťáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 39 3.30 0.0 161.00
39 4 Barbora HeinitzováBarbora Heinitzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 21 3.27 0.0 155.00
40 5 Anna HeinováAnna Heinová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 22 3.24 0.0 150.00
41 319 Anna FulínováAnna Fulínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 14 3.22 0.0 146.00
42 7 Leona HubáčkováLeona Hubáčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 28 3.21 0.0 144.00
43 6 Lisa HlostováLisa Hlostová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 25 3.15 0.0 133.00
44 1 Kristina HamplKristina Hampl
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 18 3.10 0.0 124.00
Celkem 44 závodníků
Finále 02 (pá, 26.4.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 74 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 44 4.65 0.0 466.00
2 30 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 35 4.51 0.0 431.00
3 3 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 4.37 0.0 396.00
4 8 Valerie SteindlováValerie Steindlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 28 4.30 0.0 379.00
5 43 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 40 4.15 0.0 343.00
6 27 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 33 4.12 0.0 336.00
7 7 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 27 4.06 0.0 322.00
8 350 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 41 4.01 0.0 310.00
9 6 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 13 4.00 0.0 308.00
10 27 Ilona MarkováIlona Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 9 4.00 0.0 308.00
11 4 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 8 3.93 0.0 292.00
12 10 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 29 3.91 0.0 287.00
13 161 Karolína TužilováKarolína Tužilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 38 3.87 0.0 279.00
14 321 Mia MarkovičováMia Markovičová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 10 3.83 0.0 270.00
15 130 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 36 3.82 0.0 267.00
16= 75 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 34 3.78 0.0 259.00
16= 5 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 12 3.78 0.0 259.00
18 9 Alžběta MachováAlžběta Machová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 6 3.74 0.0 250.00
19 328 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 2 3.72 0.0 246.00
20 318 Valerie LiškováValerie Lišková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 3.72 0.0 246.00
21 8 Karolína MachováKarolína Machová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 7 3.70 0.0 242.00
22 393 Sofie NidrováSofie Nidrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 19 3.69 0.0 239.00
23 43 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 15 3.67 0.0 235.00
24 394 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 25 3.66 0.0 233.00
25 329 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 32 3.63 0.0 227.00
26 327 Lenka NovákováLenka Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 20 3.61 0.0 223.00
27 337 Monika SekáčováMonika Sekáčová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 26 3.61 0.0 223.00
28 46 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 31 3.61 0.0 223.00
29 323 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 17 3.57 0.0 214.00
30 330 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 18 3.54 0.0 208.00
31 332 Tereza ZemanováTereza Zemanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 45 3.53 0.0 206.00
32 339 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 30 3.40 0.0 180.00
33 379 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 16 3.40 0.0 180.00
34 340 Eliška UngerováEliška Ungerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 39 3.37 0.0 174.00
35 333 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 21 3.30 0.0 161.00
36 435 Martina VojtováMartina Vojtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 42 3.28 0.0 157.00
37 574 Adéla ProdanováAdéla Prodanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 24 3.12 0.0 128.00
38 571 Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 23 3.00 0.0 107.00
Celkem 38 závodníků