výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody

Praha - Eden (27. 6. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 27.6.2019 - 18:20) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.06
2 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 07.28
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 07.33
4 Martin EisMartin Eis 88 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 07.64
5 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 07.66
6 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.87
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 27.6.2019 - 18:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 5 07.09
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.30
3 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.71
4 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 6 07.75
5 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 07.86
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 27.6.2019 - 18:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 07.19
2 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.74
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.05
4 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.30
5 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.71
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 07.06
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 5 07.09
3 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 07.19
4 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 07.28
5 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.30
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 07.33
7 Martin EisMartin Eis 88 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 07.64
8 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 07.66
9 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.71
10 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.74
11 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 6 07.75
12 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 07.86
13 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.87
14 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.05
15 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.30
16 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.71

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 27.6.2019 - 18:20) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.52
2 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 07.60
3 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.62
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.71
5 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.91
6 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 07.92
7 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 27.6.2019 - 18:20) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.11
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.18
3 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.23
4 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.26
5 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.34
6 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.57
7 Kryštof SvorKryštof Svor 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.60
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 27.6.2019 - 18:20) official Vítr: +4.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel FišerSamuel Fišer 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.09
2 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.45
3 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.69
4 Matyáš BílýMatyáš Bílý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.69
5 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.89
6 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.95
7 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 09.24
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 27.6.2019 - 18:20) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.80
2 Jan BedrníkJan Bedrník 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.90
3 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.08
4 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.75
5 Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 09.77
6 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.93
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 27.6.2019 - 18:20) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.89
2 Oskar JelínekOskar Jelínek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.27
3 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.75
4 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.76
5 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.82
6 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.93
7 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.13
8 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.43
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.52
2 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 07.60
3 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.62
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 07.71
5 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.89
6 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.91
7 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 07.92
8 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.00
9 Samuel FišerSamuel Fišer 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.09
10 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.11
11 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 08.18
12 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.23
13 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.26
14 Oskar JelínekOskar Jelínek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.27
15 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 08.34
16 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.45
17 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.57
18 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.69
18 Matyáš BílýMatyáš Bílý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 08.69
20 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.75
21 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.76
22 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 08.80
23 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 08.82
24 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.89
25 Jan BedrníkJan Bedrník 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 08.90
26 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 08.93
27 Adam FeixAdam Feix 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.95
28 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 09.08
29 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.13
30 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 09.24
31 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.43
32 Kryštof SvorKryštof Svor 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 09.60
33 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.75
34 Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 09.77
35 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 09.93

60 m - Ženy

(čt, 27.6.2019 - 18:00) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 5 08.12
2 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.17
3 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.35
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.39
5 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.62
6 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.84
7 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.86
8 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.92
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 27.6.2019 - 18:00) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 07.95
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 08.09
3 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.17
4 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.29
5 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.37
6 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.45
7 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 08.49
Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 27.6.2019 - 18:00) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.50
2 Brigatte Lunyol ČoriBrigatte Lunyol Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.54
3 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.63
4 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.64
5 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.77
6 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.46
7 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.64
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 27.6.2019 - 18:00) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 08.55
2 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.57
3 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.60
4 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.82
5 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.04
6 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.07
7 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.14
8 Stella ŘehákováStella Řeháková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.44
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 27.6.2019 - 18:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.80
2 2 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.82
3 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.01
4 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.18
5 Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.26
6 Magdalena ŠídlováMagdalena Šídlová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.33
7 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.38
8 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.80
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 27.6.2019 - 18:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.27
2 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.57
3 Andrea HubkováAndrea Hubková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.96
4 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.96
5 Sára NagyováSára Nagyová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.79
6 Anna DědečkováAnna Dědečková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.94
7 Agáta KracíkováAgáta Kracíková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 10.06
8 Andrea HamplováAndrea Hamplová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.34
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 27.6.2019 - 18:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.55
2 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.64
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.65
4 Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.20
5 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.79
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (čt, 27.6.2019 - 18:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.54
2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.73
MS Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.79
4 Ema KüblbeckováEma Küblbecková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.95
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 07.95
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 08.09
3 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.17
4 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.27
5 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 08.29
6 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.37
7 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 08.45
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 08.49
9 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.50
10 Brigatte Lunyol ČoriBrigatte Lunyol Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.54
10 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.54
12 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 08.55
12 1 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.55
14 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 08.57
14 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.57
16 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.60
17 Nikola SukováNikola Suková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 08.63
18 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.64
18 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.64
20 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 08.65
21 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.73
22 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.77
23 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.79
24 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.80
25 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 08.82
25 2 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.82
27 Ema KüblbeckováEma Küblbecková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.95
28 Andrea HubkováAndrea Hubková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.96
28 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.96
30 Kamila SojkováKamila Sojková 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.01
31 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.04
32 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.07
33 Natálie HronováNatálie Hronová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 09.14
34 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.18
35 Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.20
36 Kristýna PaterováKristýna Paterová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.26
37 Magdalena ŠídlováMagdalena Šídlová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 09.33
38 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 09.38
39 Stella ŘehákováStella Řeháková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 09.44
40 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.46
41 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.64
42 Sára NagyováSára Nagyová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 09.79
42 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 09.79
44 Kristýna HollmannováKristýna Hollmannová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 09.80
45 Anna DědečkováAnna Dědečková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.94
46 Agáta KracíkováAgáta Kracíková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 10.06
47 Andrea HamplováAndrea Hamplová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.34
Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 DNS

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 27.6.2019 - 20:10) official Vítr: +5.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 3 16.22
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 16.42
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.85
4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.95
5 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.25
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 17.39
7 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 17.87
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 27.6.2019 - 20:10) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 17.92
2 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 4 18.23
3 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 18.39
4 Martin EisMartin Eis 88 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 18.52
5 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 19.57
6 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.87
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 3 16.22
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 16.42
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.85
4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.95
5 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17.25
6 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 17.39
7 Adam ChristophAdam Christoph 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 17.87
8 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 17.92
9 Jan TrefnýJan Trefný 02 AK MostAK Most 4 18.23
10 Jan HackoJan Hacko 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 18.39
11 Martin EisMartin Eis 88 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 18.52
12 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 19.57
13 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.87

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 27.6.2019 - 20:10) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 17.87
2 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 18.03
3 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 18.16
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 18.46
5 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 18.60
6 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 18.60
7 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.47
8 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 19.75
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 27.6.2019 - 20:10) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.19
2 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 19.64
3 Samuel FišerSamuel Fišer 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 19.72
4 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 19.77
5 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 19.79
6 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 20.80
7 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.36
8 Kryštof SvorKryštof Svor 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.33
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 27.6.2019 - 20:10) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 19.18
2 Dominik PrůšaDominik Průša 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 19.56
3 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 20.47
4 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.03
5 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.89
6 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.20
7 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 24.61
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 17.87
2 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 18.03
3 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 18.16
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 18.46
5 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 18.60
5 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 18.60
7 Adam HrubýAdam Hrubý 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 19.18
8 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.19
9 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 19.47
10 Dominik PrůšaDominik Průša 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 19.56
11 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 19.64
12 Samuel FišerSamuel Fišer 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 19.72
13 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 19.75
14 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 19.77
15 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 19.79
16 Kryštof BendičákKryštof Bendičák 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 20.47
17 Jan BenešJan Beneš 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 20.80
18 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 21.03
19 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.36
20 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 21.89
21 Adam JežekAdam Ježek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.20
22 Kryštof SvorKryštof Svor 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 24.33
23 Adam JanskýAdam Janský 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 24.61

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 27.6.2019 - 19:50) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.99
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 19.04
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.44
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.47
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 19.86
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 27.6.2019 - 19:50) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.71
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.77
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.00
4 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.49
5 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.80
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.99
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 19.04
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.44
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.47
5 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.71
6 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 19.86
7 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.77
8 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.00
9 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.49
10 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.80

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 27.6.2019 - 19:50) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 19.01
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.77
3 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 20.14
4 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.77
5 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.84
6 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 21.16
7 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 21.28
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 27.6.2019 - 19:50) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 19.64
2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.96
3 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.12
4 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.82
5 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.59
6 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.67
Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 27.6.2019 - 19:50) official Vítr: +4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.99
2 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 21.02
3 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.20
4 Andrea HubkováAndrea Hubková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 21.89
5 Ema KüblbeckováEma Küblbecková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.94
6 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.42
7 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.56
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 27.6.2019 - 19:50) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 20.71
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.76
3 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.88
4 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.11
5 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.97
6 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 23.13
7 Soňa SnížkováSoňa Snížková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.58
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 27.6.2019 - 19:50) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 21.86
2 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 22.14
3 Barbora FantováBarbora Fantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.59
4 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 24.15
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 19.01
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 19.64
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 19.77
4 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 20.14
5 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 20.71
6 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.76
7 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.77
8 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.84
9 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.88
10 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.96
11 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.99
12 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8 21.02
13 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 21.11
14 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 21.12
15 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 21.16
16 Ema ValentováEma Valentová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 21.20
17 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 21.28
18 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.82
19 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 21.86
20 Andrea HubkováAndrea Hubková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 21.89
21 Ema KüblbeckováEma Küblbecková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.94
22 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 22.14
23 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.42
24 Josefína VeselkováJosefína Veselková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.56
25 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.59
25 Barbora FantováBarbora Fantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 22.59
27 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.97
28 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 23.13
29 Soňa SnížkováSoňa Snížková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.58
30 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.67
31 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 24.15
Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNS

300 m - Muži

(čt, 27.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 35.88
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 35.92
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 37.42
4 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 40.30
5 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 41.06
6 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 45.60
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 27.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 37.28
2 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.76
3 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 40.03
4 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 40.37
5 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.69
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 27.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 38.61
2 Dominik PrůšaDominik Průša 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 42.50
3 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 51.21
4 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 51.37
5 Daniel RudhardtDaniel Rudhardt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 52.89
6 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 53.05
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 37.28
2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 38.61
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.76
4 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 40.03
5 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 40.37
6 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.69
7 Dominik PrůšaDominik Průša 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 42.50
8 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 51.21
9 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 51.37
10 Daniel RudhardtDaniel Rudhardt 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 52.89
11 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 53.05

300 m - Ženy

(čt, 27.6.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 40.94
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 41.32
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 41.60
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 42.57
5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 45.74
6 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 47.57
7 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 50.44
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 27.6.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 44.01
2 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 44.62
3 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 44.72
4 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 46.99
5 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 47.43
6 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 48.23
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 27.6.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 45.88
2 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 47.08
3 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 47.28
4 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.61
5 Zuzana HorákováZuzana Horáková 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 48.61
6 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 48.74
7 Bára smržováBára smržová 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 53.95
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 44.01
2 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 44.62
3 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 44.72
4 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 45.88
5 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 46.99
6 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 47.08
7 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 47.28
8 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 47.43
9 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 48.23
10 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.61
10 Zuzana HorákováZuzana Horáková 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 48.61
12 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 48.74
13 Bára smržováBára smržová 06 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 53.95
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS

800 m - Muži

(čt, 27.6.2019 - 19:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Aleš NovákAleš Novák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:59.87
2 7 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 2:04.27
3 1 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:10.26
4 344 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 9 2:15.67
5 6 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:18.67
6 8 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:19.79
7 4 Matyáš KočkaMatyáš Kočka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:19.84
8 5 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:20.55
9 3 Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:40.84
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 27.6.2019 - 19:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 5 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:36.17
2 4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 2:40.61
3 1 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:43.64
4 3 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 2:49.53
5 2 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:51.06
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(čt, 27.6.2019 - 16:45) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.05
2 Maxmilián ŠafránekMaxmilián Šafránek 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10.79
3 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.02
4 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 11.34
5 Zdeněk VacekZdeněk Vacek 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.34
6 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 12.17
7 Martin PlatzMartin Platz 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 12.78
8 Adam Ahsan MahmoodAdam Ahsan Mahmood 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 16.21
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 27.6.2019 - 16:30) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.80
2 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.07
3 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.93
4 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.37
5 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.98
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 27.6.2019 - 16:30) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.23
2 Helena KahleHelena Kahle 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.90
3 Luisa FaflíkováLuisa Faflíková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 15.29
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 09.80
2 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.07
3 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.93
4 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.23
5 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 12.37
6 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.98
7 Helena KahleHelena Kahle 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.90
8 Luisa FaflíkováLuisa Faflíková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 15.29

100 m překážek - Žáci

(čt, 27.6.2019 - 17:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.79
2 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 16.01
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Ženy

(čt, 27.6.2019 - 17:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.80
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.51
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.03
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 27.6.2019 - 17:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.88
2 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.72
3 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 16.74
4 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 16.82
5 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 16.83
6 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 18.73
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 27.6.2019 - 17:00) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 16.05
2 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 17.76
3 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 18.59
4 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 19.26
5 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.22
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.88
2 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.72
3 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 16.05
4 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 16.74
5 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 16.82
6 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 16.83
7 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 17.76
8 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 18.59
9 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 18.73
10 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 19.26
11 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.22

110 m překážek - Muži

(čt, 27.6.2019 - 17:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.52
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.63
Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 27.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.73
1 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2 1.70 -------xo-o-oxxx
2 Adam ŠevčíkAdam Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 8 1.55 ---oooxoooxxx
3= Matyáš BílýMatyáš Bílý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 1 1.45 oo-ooxoxoxxx
3= Richard RozkydálekRichard Rozkydálek
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4 1.45 ---ooxoxoxxx
5 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 1.35 ooooxoxxx
6 Šimon LudvíkŠimon Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 1.30 oooxoxxx
7 Martin PlatzMartin Platz
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 3 1.20 ooxxx
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 27.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.55
1 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 7 1.50 ---ooooxxx
2 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 6 1.50 ---oooxxoxxx
3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 8 1.45 ---ooxoxxx
4= Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 11 1.40 --oooxxx
4= Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4 1.40 -ooooxxx
6 3 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3 1.40 ooxoxooxxx
7 Nikola SukováNikola Suková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 5 1.35 oooxxoxxx
8 Elisa VorlováElisa Vorlová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 10 1.30 oooxxx
9 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 9 1.30 oxoxoxxx
10 Klára FialkováKlára Fialková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 2 1.25 ooxxx
11 Sofie El BourahiSofie El Bourahi
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 1 1.20 oxxx
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži

(čt, 27.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 4 6.48 +6.4 m/s 6.21  +2.4xx6.21-6.48  +6.46.47  +4.5
2 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 2 5.52 +3.7 m/s 5.52  +3.7x5.47  +3.65.52x5.42  +5.2x
3 Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 5 5.43 +4.8 m/s 5.43  +4.85.08  +2.74.91  +2.75.43x5.38  +6.75.30  +4.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 27.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 4 5.80 +3.4 m/s 5.65 +1.8 m/s 5.58  +3.45.17  +3.65.38  +2.55.585.46  +3.25.65  +1.85.80  +3.4
2 8 Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 18 5.42 +2.9 m/s 5.04 +1.2 m/s xx5.04  +1.25.045.14  +3.75.42  +2.9x
3 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 5 5.23 +3.2 m/s 4.95 +1.9 m/s 4.96  +2.45.11  +3.44.95  +1.95.115.04  +4.25.03  +2.25.23  +3.2
4 Adam ŠevčíkAdam Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 15 5.05 +3.5 m/s 4.62  +2.14.95  +4.44.74  +3.24.954.90  +5.24.51  +3.75.05  +3.5
5 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 2 4.91 +2.8 m/s 4.57  +2.44.65  +3.64.91  +2.84.914.75  +3.74.71  +3.24.88  +2.5
6 Filip RučkaFilip Ručka
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
04 10 4.86 +2.4 m/s 4.86  +2.44.83  +3.24.84  +4.54.864.60  +3.84.37  +4.84.77  +2.3
7 Jan BenešJan Beneš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 1 4.85 +4.0 m/s 4.85  +4.04.42  +2.64.42  +3.04.854.64  +2.94.56  +2.64.38  +2.9
8 Jan KrumpholcJan Krumpholc
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 22 4.68 +2.9 m/s 4.51  +2.24.67  +8.44.50  +4.34.674.68  +2.94.18  +5.54.54  +2.7
9 Jakub ŠebekJakub Šebek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 20 4.62 +3.7 m/s 4.43 +2.0 m/s 4.62  +3.74.43  +2.04.22  +4.94.620.00.00.0
10 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.44 +1.1 m/s 4.44  +1.14.38  +3.7x4.440.00.00.0
11 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 17 4.32 +2.4 m/s 4.23 +1.8 m/s 4.19  +1.74.32  +2.44.23  +1.84.320.00.00.0
12 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 4.30 +1.8 m/s 4.30  +1.83.85  +3.33.99  +1.94.300.00.00.0
13 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 14 4.22 +2.1 m/s 4.22  +2.1xx4.220.00.00.0
14 Ondřej SikačOndřej Sikač
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 13 4.09 +1.7 m/s x3.97  +3.54.09  +1.74.090.00.00.0
15 Šimon LudvíkŠimon Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 7 4.03 +3.8 m/s 3.74 +1.8 m/s x4.03  +3.83.74  +1.84.030.00.00.0
16 Matěj KovářMatěj Kovář
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
04 6 3.98 +2.5 m/s 3.83  +2.83.98  +2.53.78  +3.83.980.00.00.0
17 Zdeněk VacekZdeněk Vacek
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 16 3.93 +3.1 m/s 3.21 +1.6 m/s 3.21  +1.63.57  +5.23.93  +3.13.930.00.00.0
18 Martin PlatzMartin Platz
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
07 9 3.84 +3.3 m/s 3.55  +3.2x3.84  +3.33.840.00.00.0
19 Adam ŽeníšekAdam Ženíšek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 19 3.62 +5.3 m/s 3.07 +1.8 m/s 3.62  +5.33.58  +2.83.07  +1.83.620.00.00.0
20 Josef ŘezníčekJosef Řezníček
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
06 11 3.61 +2.2 m/s 3.37 +1.9 m/s 3.61  +2.23.37  +1.93.51  +2.33.610.00.00.0
21 Filip NovákFilip Novák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 8 3.57 +6.0 m/s xx3.57  +6.03.570.00.00.0
Radim HořínekRadim Hořínek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 21 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ženy

(čt, 27.6.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Janka JarošováJanka Jarošová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 4.75 +4.6 m/s 4.43  +2.43.99  +4.24.75  +4.64.754.57  +4.04.44  +3.04.37  +2.1
2 Adéla KubrichtováAdéla Kubrichtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2 4.63 +2.1 m/s x4.48  +5.3x4.484.48  +3.24.13  +3.14.63  +2.1
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 27.6.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 23 4.84 +2.0 m/s 4.28  +1.94.34  +2.34.58  +1.14.584.38  +4.4x4.84  +2.0
2 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 20 4.81 +4.4 m/s 4.78 +1.8 m/s x4.78  +1.84.40  +3.34.784.59  +2.54.81  +4.44.67  +3.2
3 Sara MarčićSara Marčić
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 18 4.73 +2.4 m/s 4.66 +2.0 m/s 4.66  +2.04.61  +2.24.64  +3.64.664.70  +5.04.64  +5.04.73  +2.4
4 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 13 4.73 +4.3 m/s 4.53  +3.84.64  +3.64.67  +2.74.674.73  +4.34.63  +2.94.69  +3.8
5 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 8 4.73 +5.0 m/s 4.48  +2.84.45  +4.14.65  +6.44.654.73  +5.0--
6 Anna MachováAnna Machová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 17 4.72 +2.6 m/s 4.62 +1.6 m/s 4.43  +4.5x4.62  +1.64.624.66  +4.1x4.72  +2.6
7 Jolana CharouskováJolana Charousková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 31 4.66 +2.4 m/s 4.66  +2.44.43  +3.34.60  +4.54.664.51  +3.74.60  +5.54.60  +3.6
8 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 9 4.58 +5.4 m/s 4.57  +2.74.45  +2.34.58  +5.44.58x4.46  +4.64.50  +3.4
9 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 22 4.57 +3.1 m/s x4.57  +3.14.41  +2.54.570.00.00.0
10 Teodora KalendováTeodora Kalendová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 12 4.56 +2.9 m/s 4.34  +3.94.56  +2.94.19  +2.74.560.00.00.0
11 Brigatte Lunyol ČoriBrigatte Lunyol Čori
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 30 4.55 +3.5 m/s 4.51  +3.34.55  +3.54.27  +2.44.550.00.00.0
12 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 21 4.53 +1.6 m/s 4.43  +2.54.53  +1.64.29  +3.94.530.00.00.0
13 Kateřina KrupkováKateřina Krupková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 15 4.49 +4.0 m/s 3.96  +4.54.49  +4.04.38  +5.14.490.00.00.0
14 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 11 4.47 +3.0 m/s 4.44 +1.9 m/s 4.30  +4.04.44  +1.94.47  +3.04.470.00.00.0
15 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 19 4.42 +2.5 m/s 4.27 +1.6 m/s 4.27  +3.14.27  +1.64.42  +2.54.420.00.00.0
16 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 10 4.37 +2.1 m/s 4.27  +2.84.20  +4.04.37  +2.14.370.00.00.0
17 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1 4.32 +4.1 m/s 4.13  +4.54.32  +4.14.30  +4.34.320.00.00.0
18 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 16 4.30 +3.9 m/s 4.30  +3.94.01  +4.73.98  +5.34.300.00.00.0
19 Ester ČernáEster Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4 4.27 +2.8 m/s x4.27  +2.8x4.270.00.00.0
20 5 Hana BodnarováHana Bodnarová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 2 4.22 +4.2 m/s 4.04  +2.44.01  +3.54.22  +4.24.220.00.00.0
21 4 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 24 4.14 +3.3 m/s 4.14  +3.34.12  +3.14.08  +2.54.140.00.00.0
22 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 25 4.08 +3.5 m/s x4.08  +3.54.00  +2.14.080.00.00.0
23 Anna KrálováAnna Králová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 14 4.01 +4.6 m/s 3.96  +5.84.01  +4.63.98  +4.84.010.00.00.0
24 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 29 4.01 +3.1 m/s 3.95  +2.14.01  +3.13.87  +3.34.010.00.00.0
25 Barbora VelenskáBarbora Velenská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 26 3.87 +5.0 m/s x3.87  +5.03.70  +3.73.870.00.00.0
26 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 28 3.85 +2.1 m/s 3.69 +1.9 m/s x3.85  +2.13.69  +1.93.850.00.00.0
27 Josefína VeselkováJosefína Veselková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 27 3.76 +2.4 m/s 3.76  +2.43.43  +3.83.74  +3.33.760.00.00.0
28 Andrea HamplováAndrea Hamplová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 7 3.45 +2.6 m/s 3.45  +2.6xx3.450.00.00.0
29 Sofie El BourahiSofie El Bourahi
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 3 3.40 +3.7 m/s xx3.40  +3.73.400.00.00.0
30 Anna DědečkováAnna Dědečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 5 3.35 +4.6 m/s 3.32 +0.7 m/s x3.32  +0.73.35  +4.63.350.00.00.0
Luisa FaflíkováLuisa Faflíková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 6 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 27.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 11.38 11.3811.1811.2511.3811.2710.9510.86
2 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4 11.36 09.7609.9511.3111.3110.7409.9711.36
3 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 5 10.15 10.1009.4509.3110.1009.3409.0110.15
4 Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 09.60 09.6009.41x09.60x09.3609.40
5 Kristýna PaterováKristýna Paterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 7 09.18 08.5508.6408.5208.6409.1808.1308.28
6 Eliška UngerováEliška Ungerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 10 08.20 08.1007.5208.2008.20---
7 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 8 08.10 07.7807.8507.4907.8508.0408.1007.94
8 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 2 06.82 06.8206.6006.4906.82---
9 Helena KahleHelena Kahle
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 3 06.77 04.9106.1806.7706.770.00.00.0
10 Barbora RexováBarbora Rexová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 9 05.71 05.7105.6205.7005.710.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 27.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oskar JelínekOskar Jelínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 10.91 09.8210.0510.2610.2610.4610.4110.91
2 Jan KinkorJan Kinkor
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2 10.45 09.7609.9009.6009.9010.4510.3010.32
3 4 Matyáš KočkaMatyáš Kočka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 3 09.04 09.0408.5207.8009.0408.6908.8208.70
4 Alessandro VaccinoAlessandro Vaccino
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
05 4 05.73 05.6705.6805.3505.6805.6205.3905.73
Celkem 4 závodníků