výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS

Praha - Děkanka (29. 4. 2019)

100 yardů - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 29.4.2019 - 18:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 10.24
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.90
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 29.4.2019 - 18:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.57
2 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.47
3 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.50
4 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.22
5 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 SABZO PRAHASABZO PRAHA 6 25.31
Volodymyr MryshchukVolodymyr Mryshchuk 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 10.24
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 10.57
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.90
4 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.47
5 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.50
6 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 21.22
7 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 SABZO PRAHASABZO PRAHA 6 25.31
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 DNS
Volodymyr MryshchukVolodymyr Mryshchuk 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS

100 yardů - Ženy

(po, 29.4.2019 - 17:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.43
2 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 12.44
3 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 12.96
4 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.32
5 Julie KolářováJulie Kolářová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 13.49
Sabina KloudováSabina Kloudová 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 29.4.2019 - 16:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 07.18
1= Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 07.18
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.46
4 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.89
5 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.07
Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 29.4.2019 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.75
2 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.97
3 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.09
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Volodymyr MryshchukVolodymyr Mryshchuk 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 29.4.2019 - 16:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.20
2 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.57
3 Matyáš KočkaMatyáš Kočka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.75
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.01
5 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.66
3 Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 29.4.2019 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.90
2 2 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.36
3 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.48
4 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.89
5 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.24
6 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.93
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (po, 29.4.2019 - 16:50) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.51
2 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.65
3 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.67
4 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.94
5 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.39
Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 07.18
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 07.18
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.46
4 Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.51
5 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.65
6 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.67
7 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.75
8 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.89
9 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 07.90
10 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.94
11 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.97
12 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.07
13 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.09
14 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.20
15 2 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.36
16 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.39
17 Jakub ŠebekJakub Šebek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.48
18 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.57
19 Matyáš KočkaMatyáš Kočka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.75
20 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.89
21 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.01
22 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.24
23 Martin GajdaMartin Gajda 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.66
24 Matěj TřeštíkMatěj Třeštík 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.93
Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Volodymyr MryshchukVolodymyr Mryshchuk 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
3 Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 29.4.2019 - 17:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.90 135.00
2 13 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.83 28.00
3 6 Florian TeufelFlorian Teufel 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.86 25.00
4 5 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.07 12.00
5 8 Filip Jan VrbickýFilip Jan Vrbický 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.31 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 29.4.2019 - 17:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.23 89.00
2 14 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.53 54.00
3 4 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.66 42.00
4 18 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.70 38.00
5 1 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.75 34.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 29.4.2019 - 17:35) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.48 207.00
2 3 Alex ČasarAlex Časar 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.57 190.00
3 7 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.96 126.00
4 9 Albert VyletaAlbert Vyleta 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.25 86.00
5 17 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.31 79.00
6 5 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.31 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 29.4.2019 - 17:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.58 403.00
2 10 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.38 226.00
3 6 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.44 214.00
4 7 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.86 142.00
5 9 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.88 138.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 29.4.2019 - 17:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.68 171.00
2 11 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.05 113.00
1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.58 403.00
2 10 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 09.38 226.00
3 6 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.44 214.00
4 12 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.48 207.00
5 3 Alex ČasarAlex Časar 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.57 190.00
6 16 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.68 171.00
7 7 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.86 142.00
8 9 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.88 138.00
9 2 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.90 135.00
10 7 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.96 126.00
11 11 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.05 113.00
12 8 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.23 89.00
13 9 Albert VyletaAlbert Vyleta 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.25 86.00
14 17 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.31 79.00
15 14 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.53 54.00
16 4 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.66 42.00
17 18 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.70 38.00
18 1 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.75 34.00
19 13 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.83 28.00
20 6 Florian TeufelFlorian Teufel 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.86 25.00
21 5 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.07 12.00
22 5 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.31 2.00
23 8 Filip Jan VrbickýFilip Jan Vrbický 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.31 0.00
1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 29.4.2019 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.20
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.37
3 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.41
4 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.90
Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 29.4.2019 - 16:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.18
2 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.19
Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 NM
Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 NM
Alžběta MarešováAlžběta Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 NM
Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 29.4.2019 - 16:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.65
2 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.74
3 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.89
4 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.90
5 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.93
6 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 29.4.2019 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.87
2 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.00
3 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.24
Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Anna MatuškováAnna Matušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 29.4.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KolářováJulie Kolářová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 09.01
2 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.21
3 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.32
4 Sabina KloudováSabina Kloudová 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.46
Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Julie NěmečkováJulie Němečková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 29.4.2019 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.94
2 Agáta KverkováAgáta Kverková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.02
Lenka KřenováLenka Křenová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (po, 29.4.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.90
2 Marina KverkováMarina Kverková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.12
Marie MachováMarie Machová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Aleksandra BajičováAleksandra Bajičová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Anna ValešováAnna Valešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.20
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.37
3 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.41
4 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.65
5 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.74
6 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.87
7 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.89
8 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.90
8 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.90
10 Viktorie JančíkováViktorie Jančíková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.93
11 Anna MarešováAnna Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.94
12 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.00
12 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.00
14 Julie KolářováJulie Kolářová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 09.01
15 Barbora StodolováBarbora Stodolová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.18
16 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.19
17 Kateřina KolářováKateřina Kolářová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.21
18 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.24
19 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.32
20 Sabina KloudováSabina Kloudová 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 09.46
21 Lucie UlbrichováLucie Ulbrichová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.90
22 Agáta KverkováAgáta Kverková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.02
23 Marina KverkováMarina Kverková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.12
24 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 NM
24 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 NM
24 Alžběta MarešováAlžběta Marešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 NM
Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS
Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Anna MatuškováAnna Matušková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS
Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Julie NěmečkováJulie Němečková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Lenka KřenováLenka Křenová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Marie MachováMarie Machová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Aleksandra BajičováAleksandra Bajičová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Anna ValešováAnna Valešová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 29.4.2019 - 17:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.11 538.00
2 5 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.82 374.00
3 3 Natálie DonátováNatálie Donátová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.03 330.00
4 2 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.37 265.00
5 4 Eliška VávrováEliška Vávrová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.43 254.00
6 1 Karolína HeryčováKarolína Heryčová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.01 160.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 29.4.2019 - 17:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Edita KlapačováEdita Klapačová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.44 252.00
2 7 Ela ČervenkováEla Červenková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.90 176.00
3 8 Sára BrunikováSára Bruniková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.42 105.00
4 10 Ema ČekalováEma Čekalová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.48 98.00
5 6 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.46 15.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 29.4.2019 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.10 316.00
2 13 Alžběta SzilvásiováAlžběta Szilvásiová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.60 224.00
3 14 Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.00 161.00
4 16 Veronika HabartováVeronika Habartová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.22 130.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (po, 29.4.2019 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.25 504.00
2 2 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.48 245.00
3 1 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.71 206.00
4 20 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.75 199.00
5 12 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.86 182.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 29.4.2019 - 17:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.37 475.00
2 6 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.87 363.00
3 7 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.26 285.00
4 4 Markéta KubínováMarkéta Kubínová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.40 259.00
5 9 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.42 256.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (po, 29.4.2019 - 17:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Laura BrožováLaura Brožová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.90 357.00
2 13 Helena MuchováHelena Muchová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.22 293.00
3 15 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.43 254.00
4 12 Sofie KaplerováSofie Kaplerová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.45 250.00
5 10 Lenka TrojánkováLenka Trojánková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.49 243.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (po, 29.4.2019 - 17:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Michaela LipárováMichaela Lipárová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.96 344.00
2 20 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.16 304.00
3 17 Adéla KrskováAdéla Krsková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.58 228.00
4 18 Johana AndršováJohana Andršová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.69 209.00
5 16 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.79 193.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.11 538.00
2 3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.25 504.00
3 5 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.37 475.00
4 5 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.82 374.00
5 6 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.87 363.00
6 11 Laura BrožováLaura Brožová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.90 357.00
7 11 Michaela LipárováMichaela Lipárová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.96 344.00
8 3 Natálie DonátováNatálie Donátová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.03 330.00
9 15 Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.10 316.00
10 20 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10.16 304.00
11 13 Helena MuchováHelena Muchová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.22 293.00
12 7 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.26 285.00
13 2 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.37 265.00
14 4 Markéta KubínováMarkéta Kubínová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.40 259.00
15 9 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.42 256.00
16 4 Eliška VávrováEliška Vávrová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.43 254.00
16 15 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.43 254.00
18 9 Edita KlapačováEdita Klapačová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.44 252.00
19 12 Sofie KaplerováSofie Kaplerová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.45 250.00
20 2 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.48 245.00
21 10 Lenka TrojánkováLenka Trojánková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 10.49 243.00
22 17 Adéla KrskováAdéla Krsková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.58 228.00
23 13 Alžběta SzilvásiováAlžběta Szilvásiová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.60 224.00
24 18 Johana AndršováJohana Andršová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.69 209.00
25 1 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.71 206.00
26 20 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10.75 199.00
27 16 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10.79 193.00
28 12 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10.86 182.00
29 7 Ela ČervenkováEla Červenková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.90 176.00
30 14 Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.00 161.00
31 1 Karolína HeryčováKarolína Heryčová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.01 160.00
32 16 Veronika HabartováVeronika Habartová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.22 130.00
33 8 Sára BrunikováSára Bruniková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.42 105.00
34 10 Ema ČekalováEma Čekalová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11.48 98.00
35 6 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.46 15.00

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 29.4.2019 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 35.89
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 37.16
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 37.26
4 4 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 37.77
5 6 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 37.99
6 5 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 38.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 29.4.2019 - 19:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 38.04
2 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 40.79
3 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 44.71
4 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 45.26
Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 35.89
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 37.16
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 37.26
4 4 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 37.77
5 6 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 37.99
6 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 38.04
7 5 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 38.23
8 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 40.79
9 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 44.71
10 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 45.26
Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (po, 29.4.2019 - 19:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 42.71
2 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 44.14
3 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 44.31
Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 29.4.2019 - 19:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 45.50
2 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 46.86
Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 42.71
2 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 44.14
3 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 44.31
4 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 45.50
5 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 46.86
Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 DNS
Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS

600 m - Muži (Finále)

Finále (po, 29.4.2019 - 19:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:24.01
2 5 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 1:25.60
3 4 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 1:26.52
4 8 Tomáš KosobudTomáš Kosobud 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 1:35.11
5 3 Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 1:52.20
7 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 DNS
Celkem 6 závodníků

600 m - Ženy (Finále)

Finále (po, 29.4.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 1:52.77
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 29.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:09.83 152.00
2 3 Alex ČasarAlex Časar 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:10.88 146.00
3 6 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:14.71 123.00
4 9 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:15.71 118.00
5 2 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:35.25 33.00
6 5 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:37.52 26.00
7 8 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:37.83 25.00
4 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 29.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:40.76 383.00
2 16 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:03.05 198.00
3 11 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:07.48 168.00
4 17 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:08.61 160.00
5 12 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:08.64 160.00
6 14 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:15.33 120.00
7 13 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:33.18 39.00
8 18 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:38.81 22.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 29.4.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 10 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:12.04 139.00
2 5 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:17.40 108.00
3 4 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:21.27 89.00
4 6 Florian TeufelFlorian Teufel 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:24.45 74.00
5 1 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:25.70 68.00
6 9 Albert VyletaAlbert Vyleta 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:28.38 57.00
7 7 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:29.44 53.00
8 8 Filip Jan VrbickýFilip Jan Vrbický 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:34.22 36.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:40.76 383.00
2 16 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:03.05 198.00
3 11 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:07.48 168.00
4 17 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:08.61 160.00
5 12 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:08.64 160.00
6 7 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:09.83 152.00
7 3 Alex ČasarAlex Časar 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:10.88 146.00
8 10 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:12.04 139.00
9 6 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:14.71 123.00
10 14 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:15.33 120.00
11 9 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:15.71 118.00
12 5 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:17.40 108.00
13 4 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:21.27 89.00
14 6 Florian TeufelFlorian Teufel 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:24.45 74.00
15 1 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:25.70 68.00
16 9 Albert VyletaAlbert Vyleta 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:28.38 57.00
17 7 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:29.44 53.00
18 13 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:33.18 39.00
19 8 Filip Jan VrbickýFilip Jan Vrbický 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:34.22 36.00
20 2 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:35.25 33.00
21 5 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:37.52 26.00
22 8 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:37.83 25.00
23 18 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:38.81 22.00
4 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 29.4.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:59.07 374.00
2 2 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:04.99 320.00
3 6 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:10.37 275.00
4 5 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:10.65 273.00
5 10 Lenka TrojánkováLenka Trojánková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:17.74 218.00
6 7 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:25.55 164.00
7 9 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:25.91 162.00
8 4 Markéta KubínováMarkéta Kubínová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:28.73 145.00
9 3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:31.44 129.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 29.4.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 11 Laura BrožováLaura Brožová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:05.16 319.00
2 20 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:05.95 312.00
3 16 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:15.12 237.00
4 13 Helena MuchováHelena Muchová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:15.95 231.00
5 12 Sofie KaplerováSofie Kaplerová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:23.46 178.00
6 15 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:30.48 134.00
7 18 Johana AndršováJohana Andršová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:32.27 124.00
8 17 Adéla KrskováAdéla Krsková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:45.93 59.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 29.4.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:03.85 330.00
2 9 Edita KlapačováEdita Klapačová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:07.29 300.00
3 4 Eliška VávrováEliška Vávrová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:24.33 172.00
4 6 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:26.76 157.00
5 3 Natálie DonátováNatálie Donátová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:28.37 147.00
6 8 Sára BrunikováSára Bruniková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:45.16 62.00
7 2 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:49.52 45.00
8 1 Karolína HeryčováKarolína Heryčová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:50.98 40.00
9 10 Ema ČekalováEma Čekalová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:54.58 29.00
10 7 Ela ČervenkováEla Červenková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:02.13 11.00
Celkem 10 závodníků
Běh 04 (po, 29.4.2019 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:00.50 361.00
2 20 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:21.56 191.00
3 14 Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:25.64 164.00
4 16 Veronika HabartováVeronika Habartová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:26.23 160.00
5 11 Michaela LipárováMichaela Lipárová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:31.51 128.00
6 13 Alžběta SzilvásiováAlžběta Szilvásiová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:32.50 123.00
7 15 Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:42.43 73.00
8 12 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:42.92 71.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 2:59.07 374.00
2 1 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:00.50 361.00
3 5 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:03.85 330.00
4 2 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:04.99 320.00
5 11 Laura BrožováLaura Brožová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:05.16 319.00
6 20 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:05.95 312.00
7 9 Edita KlapačováEdita Klapačová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:07.29 300.00
8 6 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:10.37 275.00
9 5 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:10.65 273.00
10 16 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:15.12 237.00
11 13 Helena MuchováHelena Muchová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:15.95 231.00
12 10 Lenka TrojánkováLenka Trojánková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:17.74 218.00
13 20 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:21.56 191.00
14 12 Sofie KaplerováSofie Kaplerová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:23.46 178.00
15 4 Eliška VávrováEliška Vávrová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:24.33 172.00
16 7 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:25.55 164.00
17 14 Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:25.64 164.00
18 9 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:25.91 162.00
19 16 Veronika HabartováVeronika Habartová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:26.23 160.00
20 6 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:26.76 157.00
21 3 Natálie DonátováNatálie Donátová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:28.37 147.00
22 4 Markéta KubínováMarkéta Kubínová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:28.73 145.00
23 15 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:30.48 134.00
24 3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 3:31.44 129.00
25 11 Michaela LipárováMichaela Lipárová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:31.51 128.00
26 18 Johana AndršováJohana Andršová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:32.27 124.00
27 13 Alžběta SzilvásiováAlžběta Szilvásiová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:32.50 123.00
28 15 Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:42.43 73.00
29 12 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:42.92 71.00
30 8 Sára BrunikováSára Bruniková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:45.16 62.00
31 17 Adéla KrskováAdéla Krsková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:45.93 59.00
32 2 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 3:49.52 45.00
33 1 Karolína HeryčováKarolína Heryčová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 3:50.98 40.00
34 10 Ema ČekalováEma Čekalová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:54.58 29.00
35 7 Ela ČervenkováEla Červenková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:02.13 11.00

3000 m - Muži (Finále)

Finále (po, 29.4.2019 - 20:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09:13.95
2 6 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 10:11.28
3 4 Martin HelmichMartin Helmich 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 10:30.14
4 5 Martin HynaMartin Hyna 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10:43.24
Celkem 4 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (po, 29.4.2019 - 20:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 10:44.85
2 2 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 10:58.93
1 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 DNF
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 29.4.2019 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.14 515.00
2 16 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.31 190.00
3 11 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.70 148.00
4 1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15.62 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 29.4.2019 - 16:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.65 153.00
2 9 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.05 114.00
3 7 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.06 113.00
4 6 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.46 80.00
5 10 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.55 73.00
6 2 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.61 69.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 29.4.2019 - 16:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.04 115.00
2 7 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.04 42.00
3 3 Alex ČasarAlex Časar 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.43 23.00
4 4 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 14.46 22.00
5 9 Albert VyletaAlbert Vyleta 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 15.06 4.00
6 5 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 17.34 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (po, 29.4.2019 - 16:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 14 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.30 93.00
2 1 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.26 31.00
3 18 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.28 30.00
4 8 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15.87 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (po, 29.4.2019 - 16:15) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.44 22.00
2 5 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.50 20.00
3 6 Florian TeufelFlorian Teufel 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.06 4.00
4 8 Filip Jan VrbickýFilip Jan Vrbický 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.50 0.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 10.14 515.00
2 16 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.31 190.00
3 12 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.65 153.00
4 11 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.70 148.00
5 17 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.04 115.00
6 9 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.05 114.00
7 7 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.06 113.00
8 14 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.30 93.00
9 6 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.46 80.00
10 10 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.55 73.00
11 2 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.61 69.00
12 7 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.04 42.00
13 1 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.26 31.00
14 18 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.28 30.00
15 3 Alex ČasarAlex Časar 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.43 23.00
16 13 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.44 22.00
17 4 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 14.46 22.00
18 5 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.50 20.00
19 9 Albert VyletaAlbert Vyleta 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 15.06 4.00
19 6 Florian TeufelFlorian Teufel 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.06 4.00
21 1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15.62 0.00
22 8 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15.87 0.00
23 5 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 17.34 0.00
24 8 Filip Jan VrbickýFilip Jan Vrbický 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 22.50 0.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 29.4.2019 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.57 447.00
2 3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.30 343.00
3 5 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.70 291.00
4 2 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.14 239.00
5 6 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.98 152.00
6 4 Markéta KubínováMarkéta Kubínová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 14.21 131.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 29.4.2019 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Laura BrožováLaura Brožová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.58 101.00
2 7 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.19 59.00
3 10 Lenka TrojánkováLenka Trojánková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 16.10 16.00
4 12 Sofie KaplerováSofie Kaplerová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 16.73 1.00
5 9 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 16.81 0.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 29.4.2019 - 16:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Johana AndršováJohana Andršová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.79 170.00
2 13 Helena MuchováHelena Muchová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.01 149.00
3 16 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.97 73.00
4 17 Adéla KrskováAdéla Krsková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.03 69.00
5 15 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.06 67.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 29.4.2019 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.56 309.00
2 20 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.30 124.00
3 1 Karolína HeryčováKarolína Heryčová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 14.79 85.00
4 1 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.82 83.00
5 2 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.57 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 29.4.2019 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Natálie DonátováNatálie Donátová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.91 158.00
2 5 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.03 147.00
3 4 Eliška VávrováEliška Vávrová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.68 93.00
4 6 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.65 34.00
5 8 Sára BrunikováSára Bruniková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15.66 34.00
6 7 Ela ČervenkováEla Červenková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 20.63 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (po, 29.4.2019 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Ema ČekalováEma Čekalová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.69 2.00
2 9 Edita KlapačováEdita Klapačová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.35 0.00
Celkem 2 závodníků
Běh 07 (po, 29.4.2019 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Michaela LipárováMichaela Lipárová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.86 163.00
2 13 Alžběta SzilvásiováAlžběta Szilvásiová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.03 147.00
3 16 Veronika HabartováVeronika Habartová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.56 103.00
4 15 Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.92 76.00
5 14 Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.56 39.00
6 12 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.32 9.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.57 447.00
2 3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 12.30 343.00
3 20 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.56 309.00
4 5 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.70 291.00
5 2 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 13.14 239.00
6 18 Johana AndršováJohana Andršová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.79 170.00
7 11 Michaela LipárováMichaela Lipárová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.86 163.00
8 3 Natálie DonátováNatálie Donátová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.91 158.00
9 6 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.98 152.00
10 13 Helena MuchováHelena Muchová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.01 149.00
11 5 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.03 147.00
11 13 Alžběta SzilvásiováAlžběta Szilvásiová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.03 147.00
13 4 Markéta KubínováMarkéta Kubínová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 14.21 131.00
14 20 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.30 124.00
15 16 Veronika HabartováVeronika Habartová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.56 103.00
16 11 Laura BrožováLaura Brožová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.58 101.00
17 4 Eliška VávrováEliška Vávrová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.68 93.00
18 1 Karolína HeryčováKarolína Heryčová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 14.79 85.00
19 1 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.82 83.00
20 15 Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 14.92 76.00
21 16 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.97 73.00
22 17 Adéla KrskováAdéla Krsková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.03 69.00
23 15 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.06 67.00
24 7 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 15.19 59.00
25 14 Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 15.56 39.00
26 6 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 15.65 34.00
27 8 Sára BrunikováSára Bruniková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15.66 34.00
28 10 Lenka TrojánkováLenka Trojánková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 16.10 16.00
29 12 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.32 9.00
30 2 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 16.57 4.00
31 10 Ema ČekalováEma Čekalová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 16.69 2.00
32 12 Sofie KaplerováSofie Kaplerová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 16.73 1.00
33 9 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 16.81 0.00
34 7 Ela ČervenkováEla Červenková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 20.63 0.00
35 9 Edita KlapačováEdita Klapačová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.35 0.00

Skok vysoký - Muži

(po, 29.4.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 1 1.68
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(po, 29.4.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 5 1.45
2 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 3 1.40
3= Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4 1.35
3= Anežka RajmonováAnežka Rajmonová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 2 1.35
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 1 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(po, 29.4.2019 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 4.45 0.0 281.00
2 7 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.75 0.0 167.00
3 12 Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.68 0.0 156.00
4 10 Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.67 0.0 155.00
5 16 Ondřej MašekOndřej Mašek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.57 0.0 140.00
6 7 David FilloDavid Fillo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.45 0.0 123.00
7 18 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.42 0.0 119.00
8 8 Jiří FlegrJiří Flegr
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.39 0.0 115.00
9 6 Petr FifkaPetr Fifka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.32 0.0 106.00
10= 4 Ondřej DonátOndřej Donát
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.30 0.0 103.00
10= 17 Kryštof MichalKryštof Michal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.30 0.0 103.00
12 3 Alex ČasarAlex Časar
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.29 0.0 102.00
13 2 Dan BaklíkDan Baklík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.24 0.0 95.00
14 9 Jakub HošekJakub Hošek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.22 0.0 93.00
15 11 Adam KotíkAdam Kotík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.17 0.0 86.00
16 14 Matěj LinekMatěj Linek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.15 0.0 84.00
17 9 Albert VyletaAlbert Vyleta
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.12 0.0 80.00
18 6 Florian TeufelFlorian Teufel
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2.99 0.0 65.00
19 5 Jáchym EndrštJáchym Endršt
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2.94 0.0 59.00
20 5 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2.89 0.0 53.00
21 13 Antonín KučeraAntonín Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2.87 0.0 51.00
22 1 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2.82 0.0 46.00
23 8 Filip Jan VrbickýFilip Jan Vrbický
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2.42 0.0 10.00
1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 DNS 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(po, 29.4.2019 - 17:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.98 0.0 303.00
2 5 Věra MalinskáVěra Malinská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.74 0.0 250.00
3 3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.62 0.0 225.00
4 3 Natálie DonátováNatálie Donátová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.48 0.0 196.00
5 12 Sofie KaplerováSofie Kaplerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.33 0.0 167.00
6 7 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.29 0.0 159.00
7= 18 Johana AndršováJohana Andršová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.15 0.0 133.00
7= 20 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.15 0.0 133.00
9 11 Michaela LipárováMichaela Lipárová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.10 0.0 124.00
10= 20 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.08 0.0 121.00
10= 2 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.08 0.0 121.00
10= 6 Barbora StárkováBarbora Stárková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.08 0.0 121.00
13 11 Laura BrožováLaura Brožová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.07 0.0 119.00
14 9 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.04 0.0 114.00
15 15 Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.03 0.0 112.00
16 13 Helena MuchováHelena Muchová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3.02 0.0 110.00
17 15 Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 3.01 0.0 109.00
18 5 Lucie KubíkováLucie Kubíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2.97 0.0 102.00
19 1 Karolína HeryčováKarolína Heryčová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2.96 0.0 100.00
20 4 Eliška VávrováEliška Vávrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2.92 0.0 94.00
21 12 Julie OpatrnáJulie Opatrná
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2.90 0.0 91.00
22 2 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2.88 0.0 87.00
23 13 Alžběta SzilvásiováAlžběta Szilvásiová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2.86 0.0 84.00
24 1 Julie MrázováJulie Mrázová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2.79 0.0 73.00
25 14 Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2.78 0.0 72.00
26= 6 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2.74 0.0 66.00
26= 16 Evelína VorlováEvelína Vorlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2.74 0.0 66.00
28 17 Adéla KrskováAdéla Krsková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2.64 0.0 52.00
29 10 Ema ČekalováEma Čekalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2.62 0.0 49.00
30 10 Lenka TrojánkováLenka Trojánková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2.61 0.0 48.00
31 7 Ela ČervenkováEla Červenková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2.53 0.0 37.00
32= 9 Edita KlapačováEdita Klapačová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 2.52 0.0 36.00
32= 8 Sára BrunikováSára Bruniková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2.52 0.0 36.00
34 16 Veronika HabartováVeronika Habartová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2.47 0.0 30.00
4 Markéta KubínováMarkéta Kubínová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 NM 0.0 0.00
Celkem 35 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(po, 29.4.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 31.46 0.0
2 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 28.87 0.0
3 Aneta DvořákováAneta Dvořáková
SK Míle, z.s.SK Míle, z.s.
03 23.69 0.0
4 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 18.96 0.0
5 Karolína KomárkováKarolína Komárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 18.60 0.0
6 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 16.82 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(po, 29.4.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 34.45 0.0
2 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 25.13 0.0
3 Šimon SkoumalŠimon Skoumal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 20.61 0.0
Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(po, 29.4.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 25.12 0.0
2 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 24.83 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(po, 29.4.2019 - 18:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 33.41 0.0
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 DNS 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(po, 29.4.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška HrabětováEliška Hrabětová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 39.66 0.0
2 Kateřina KodadováKateřina Kodadová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 33.96 0.0
3 Karolína KomárkováKarolína Komárková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 33.08 0.0
4 Gabriela ParkanováGabriela Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 25.96 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(po, 29.4.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 1 37.04 0.0
2 Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
74 2 36.12 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(po, 29.4.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon SkoumalŠimon Skoumal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 24.74 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(po, 29.4.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik ČížekErik Čížek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 41.86 0.0
Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 DNS 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(po, 29.4.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 1 50.85 0.0
2 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 48.43 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 29.4.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 15 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 50.58 0.0 313.00
2 17 Kryštof MichalKryštof Michal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 35.91 0.0 191.00
3 6 Petr FifkaPetr Fifka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 35.06 0.0 184.00
4 16 Ondřej MašekOndřej Mašek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 33.62 0.0 172.00
5 7 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 33.41 0.0 171.00
6 9 Jakub HošekJakub Hošek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 31.19 0.0 153.00
7 12 Jan KoverdynskýJan Koverdynský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 30.27 0.0 145.00
8 11 Adam KotíkAdam Kotík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 27.97 0.0 127.00
9 2 Dan BaklíkDan Baklík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 27.57 0.0 124.00
10 7 David FilloDavid Fillo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 27.17 0.0 121.00
11 5 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 26.91 0.0 119.00
12 9 Albert VyletaAlbert Vyleta
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 24.77 0.0 103.00
13 1 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 24.71 0.0 102.00
14 10 Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 23.81 0.0 95.00
15 1 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 23.53 0.0 93.00
16 13 Antonín KučeraAntonín Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 23.11 0.0 90.00
17 5 Jáchym EndrštJáchym Endršt
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 22.49 0.0 85.00
18 4 Ondřej DonátOndřej Donát
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 21.71 0.0 79.00
19 3 Alex ČasarAlex Časar
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 21.41 0.0 77.00
20 14 Matěj LinekMatěj Linek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 20.34 0.0 69.00
21 18 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 19.79 0.0 65.00
22 8 Filip Jan VrbickýFilip Jan Vrbický
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 18.94 0.0 59.00
23 6 Florian TeufelFlorian Teufel
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 15.57 0.0 35.00
24 8 Jiří FlegrJiří Flegr
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 14.93 0.0 30.00
Celkem 24 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 29.4.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Helena MuchováHelena Muchová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 31.33 0.00.00.00.00.00.00.0 251.00
2 1 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 30.40 0.00.00.00.00.00.00.0 240.00
3 4 Markéta KubínováMarkéta Kubínová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 28.05 0.00.00.00.00.00.00.0 212.00
4 11 Michaela LipárováMichaela Lipárová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 27.61 0.00.00.00.00.00.00.0 207.00
5 5 Věra MalinskáVěra Malinská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 27.07 0.00.00.00.00.00.00.0 201.00
6 7 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 26.32 0.00.00.00.00.00.00.0 192.00
7 5 Lucie KubíkováLucie Kubíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 25.77 0.00.00.00.00.00.00.0 186.00
8 11 Laura BrožováLaura Brožová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 25.25 0.00.00.00.00.00.00.0 180.00
9 3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 24.67 0.00.00.00.00.00.00.0 173.00
10 20 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 24.55 0.00.00.00.00.00.00.0 172.00
11 9 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 24.37 0.00.00.00.00.00.00.0 170.00
12 6 Barbora StárkováBarbora Stárková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 23.92 0.00.00.00.00.00.00.0 165.00
13 9 Edita KlapačováEdita Klapačová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 23.46 0.00.00.00.00.00.00.0 159.00
14 13 Alžběta SzilvásiováAlžběta Szilvásiová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 22.62 0.00.00.00.00.00.00.0 150.00
15 12 Sofie KaplerováSofie Kaplerová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 21.73 0.00.00.00.00.00.00.0 140.00
16 20 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 21.16 0.00.00.00.00.00.00.0 133.00
17 17 Adéla KrskováAdéla Krsková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 20.62 0.00.00.00.00.00.00.0 127.00
18 14 Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 20.54 0.00.00.00.00.00.00.0 127.00
19 12 Julie OpatrnáJulie Opatrná
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 20.52 0.00.00.00.00.00.00.0 126.00
20 6 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 19.58 0.00.00.00.00.00.00.0 116.00
21 18 Johana AndršováJohana Andršová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 19.33 0.00.00.00.00.00.00.0 113.00
22 16 Veronika HabartováVeronika Habartová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 18.56 0.00.00.00.00.00.00.0 105.00
23 15 Barbora MarešováBarbora Marešová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 18.55 0.00.00.00.00.00.00.0 105.00
24 10 Lenka TrojánkováLenka Trojánková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 18.37 0.00.00.00.00.00.00.0 103.00
25 2 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 17.99 0.00.00.00.00.00.00.0 98.00
26 16 Evelína VorlováEvelína Vorlová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 17.93 0.00.00.00.00.00.00.0 98.00
27 4 Eliška VávrováEliška Vávrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 17.73 0.00.00.00.00.00.00.0 96.00
28 3 Natálie DonátováNatálie Donátová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 16.81 0.00.00.00.00.00.00.0 86.00
29 2 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 16.55 0.00.00.00.00.00.00.0 83.00
30 7 Ela ČervenkováEla Červenková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 14.86 0.00.00.00.00.00.00.0 65.00
31 1 Julie MrázováJulie Mrázová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 14.79 0.00.00.00.00.00.00.0 64.00
32 15 Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 14.72 0.00.00.00.00.00.00.0 64.00
33 1 Karolína HeryčováKarolína Heryčová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 13.88 0.00.00.00.00.00.00.0 55.00
34 8 Sára BrunikováSára Bruniková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 12.29 0.00.00.00.00.00.00.0 39.00
35 10 Ema ČekalováEma Čekalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 11.24 0.00.00.00.00.00.00.0 28.00
Celkem 35 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1895
2 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0871
3 Jan KoverdynskýJan Koverdynský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0821
4 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0707
5 Jakub ŽákJakub Žák 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0688
6 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0651
7 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0648
8 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0642
9 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0616
10 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0559
11 Alex ČasarAlex Časar 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0538
12 Dan BaklíkDan Baklík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0456
13 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0420
14 Ondřej DonátOndřej Donát 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0335
15 Albert VyletaAlbert Vyleta 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0330
16 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0312
17 Miroslav PogorelskýMiroslav Pogorelský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0274
18 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0272
19 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0259
20 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0230
21 Florian TeufelFlorian Teufel 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0203
22 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0172
23 Filip Jan VrbickýFilip Jan Vrbický 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0105
Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 24 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1902
2 Věra MalinskáVěra Malinská 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1490
3 Johana PohořelickáJohana Pohořelická 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1374
4 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1230
5 Lucie KubíkováLucie Kubíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1139
6 Barbora StárkováBarbora Stárková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1076
7 Laura BrožováLaura Brožová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1076
8 Helena MuchováHelena Muchová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1034
9 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1008
10 Michaela LipárováMichaela Lipárová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0966
11 Natálie DonátováNatálie Donátová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0917
12 Gabriela PopiolkováGabriela Popiolková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0859
13 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0787
14 Markéta FojtíkováMarkéta Fojtíková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0768
15 Johana AndršováJohana Andršová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0749
16 Markéta KubínováMarkéta Kubínová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0747
17 Edita KlapačováEdita Klapačová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0747
18 Sofie KaplerováSofie Kaplerová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0736
19 Alžběta SzilvásiováAlžběta Szilvásiová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0728
20 Eliška VávrováEliška Vávrová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0709
21 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0702
22 Barbora MarešováBarbora Marešová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0669
23 Evelína VorlováEvelína Vorlová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0667
24 Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0641
25 Lenka TrojánkováLenka Trojánková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0628
26 Magdalena KačerovskáMagdalena Kačerovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0563
27 Adéla KrskováAdéla Krsková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0535
28 Veronika HabartováVeronika Habartová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0528
29 Michaela KaňkovskáMichaela Kaňkovská 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0499
30 Julie OpatrnáJulie Opatrná 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0479
31 Karolína HeryčováKarolína Heryčová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0440
32 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0388
33 Ela ČervenkováEla Červenková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0289
34 Sára BrunikováSára Bruniková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0276
35 Ema ČekalováEma Čekalová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 0206
Celkem 35 závodníků