Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS

Praha - Eden (3. 5. 2019)
skok vysoký - Muži (pátek, 3.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.04
2 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2.00
3 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.85
skok vysoký - Ženy (pátek, 3.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.65
2 Eva ŠenkováEva Šenková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.55
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.50
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (pátek, 3.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 29.20
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 29.19
3 Veronika NoskováVeronika Nosková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 28.39
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (pátek, 3.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 32.87
2 Jonáš KloudaJonáš Klouda 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 32.61
3 David MoggDavid Mogg 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 29.54
hod oštěpem 500g - Žákyně (pátek, 3.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.77
2 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 26.86
3 Brigatte Lunyolo ČoriBrigatte Lunyolo Čori 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.58
hod oštěpem 600g - Žáci (pátek, 3.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 45.38
2 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 41.31
3 Jan KristaJan Krista 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 39.25
hod oštěpem 600g - Ženy (pátek, 3.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 32.85
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 32.39
3 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 30.21
hod oštěpem 700g - Dorostenci (pátek, 3.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 48.54
hod oštěpem 800g - Muži (pátek, 3.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří MulačJiří Mulač 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 64.00
2 Kryštof KozačKryštof Kozač 99 SK JeseniovaSK Jeseniova 63.96
3 Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.04