výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS

Praha - Eden (7. 5. 2019)

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(út, 7.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KubešováAnna Kubešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 24 34.84 0.0
2 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
04 20 34.35 0.0
3 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
05 19 30.24 0.0
4 Patricie ŽídkováPatricie Žídková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 18 29.51 0.0
5 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 22 28.41 0.0
6 Tereza NoskováTereza Nosková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 8 26.07 0.0
7 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 17 25.52 0.0
8 Johana BurdováJohana Burdová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 1 21.51 0.0
9 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 20.68 0.0
10 Eliška VatěrováEliška Vatěrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 15 20.34 0.0
11 Veronika HallerováVeronika Hallerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 19.97 0.0
12 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 9 19.71 0.0
13 Laura BrodilováLaura Brodilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 16 17.60 0.0
14 Nela ŠloufováNela Šloufová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
05 10 17.45 0.0
15 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 12 17.09 0.0
16 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 23 16.70 0.0
17 Veronika ŠejvlováVeronika Šejvlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 14 15.50 0.0
18 Natálie NoskováNatálie Nosková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 14.75 0.0
19 350 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 2 13.61 0.0
20 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 11.57 0.0
Karolína KučerováKarolína Kučerová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 NM 0.0
Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 11 NM 0.0
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 21 NM 0.0
Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5 NM 0.0
Celkem 24 závodníků