výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. veřejné závody PAS

Praha - Eden (30. 5. 2019)

300 m překážek - Muži

(čt, 30.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 38.58
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 39.27
3 196 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 40.62
4 453 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.81
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 39.50
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 40.92
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 41.09
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 41.24
5 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 41.44
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 43.16
2 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 43.23
3 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 43.67
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 44.63
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 39.99
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 41.84
3 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 44.67
4 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 44.68
5 197 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 45.46
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 39.50
2 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 39.99
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 40.92
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 41.09
5 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 41.24
6 David JislDavid Jisl 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 41.44
7 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 41.84
8 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 43.16
9 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 43.23
10 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 43.67
11 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 44.63
12 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 44.67
13 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 44.68
14 197 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 45.46

300 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.51
2 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.96
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 44.69
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 45.34
5 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.05
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 47.22
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 47.34
3 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 49.43
4 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 49.76
5 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 53.09
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 48.44
2 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 48.91
3 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 50.58
4 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 51.54
5 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 54.24
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.51
2 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 43.96
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 44.69
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 45.34
5 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.05
6 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 47.22
7 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 47.34
8 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 48.44
9 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 48.91
10 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 49.43
11 Pavlína PážikováPavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 49.76
12 Rozárie ZnamínkováRozárie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 50.58
13 Anežka PřibilováAnežka Přibilová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 51.54
14 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 53.09
15 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 54.24