Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

8. veřejné závody PAS

Praha - Juliska (10. 9. 2019)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 10.9.2019 - 18:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.92
2 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 17.37
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 17.50
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 18.25
5 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.45
Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 10.9.2019 - 18:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 17.72
2 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 18.00
3 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 18.01
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 18.59
5 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 18.78
6 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 19.48
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 10.9.2019 - 18:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 18.54
2 Eugen ŠalounEugen Šaloun 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 20.19
3 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.21
4 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.27
Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.92
2 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 17.37
3 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 17.50
4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 17.72
5 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 18.00
6 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 18.01
7 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 18.25
8 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 18.54
9 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 18.59
10 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 18.78
11 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.45
12 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 19.48
13 Eugen ŠalounEugen Šaloun 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 20.19
14 Jakub GregerJakub Greger 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 20.21
15 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.27
Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 DNS
Matěj SuchopárekMatěj Suchopárek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 10.9.2019 - 18:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.36
2 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 18.90
3 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.04
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.96
5 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.00
6 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 20.55
7 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 20.75
8 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.85
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 10.9.2019 - 18:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.62
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.22
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.26
4 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 21.30
5 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.92
6 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 21.99
7 Karolína JečnáKarolína Ječná 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.17
8 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 22.35
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 10.9.2019 - 18:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 20.68
2 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 21.37
3 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 22.15
4 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.69
5 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 23.39
6 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.40
7 Markéta ŠtélováMarkéta Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 24.94
Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 18.36
2 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 18.90
3 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.04
4 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 19.96
5 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.00
6 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 20.55
7 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.62
8 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 20.68
9 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 20.75
10 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.22
11 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.26
12 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 21.30
13 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 21.37
14 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.85
15 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.92
16 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 21.99
17 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 22.15
18 Karolína JečnáKarolína Ječná 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 22.17
19 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 22.35
20 Anežka HorákováAnežka Horáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 22.69
21 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 23.39
22 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.40
23 Markéta ŠtélováMarkéta Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 24.94
Adéla BrabcováAdéla Brabcová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS