výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody přípravek

Praha-Eden (11. 6. 2019)

4 x 60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 11.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B: Červenka, Noháč, Černý, Bergl B: Červenka, Noháč, Černý, Bergl 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 37.17
2 A: Hlas, Kovář, Tornikidis, Drbohlav A: Hlas, Kovář, Tornikidis, Drbohlav 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 38.22
3 Hyánek, Šejnost, Ruck, Šobáň Hyánek, Šejnost, Ruck, Šobáň 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.17
4 Čepelák F., Čepelák M., Novák, Forgáč Čepelák F., Čepelák M., Novák, Forgáč 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.72
5 Hrubeš, Turek, Šilhavý, Kajml Hrubeš, Turek, Šilhavý, Kajml 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.10
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (út, 11.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Růžek, Rinowski, Dvorník, Valen Růžek, Rinowski, Dvorník, Valen 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.19
2 Vavrla, Mlích, Šobáň, Vavrla Vavrla, Mlích, Šobáň, Vavrla 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.14
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (út, 11.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Turková T., Čechová A., Vlčková, Matysová Turková T., Čechová A., Vlčková, Matysová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.13
2 A: Zimová, Karásková, Cíchová, Tomanová A: Zimová, Karásková, Cíchová, Tomanová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 36.93
3 Honzejková, Honzejková, Buzková, Miklovičová Honzejková, Honzejková, Buzková, Miklovičová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.62
4 Houdková, Kurelová, Ambrožová, Koukalová Houdková, Kurelová, Ambrožová, Koukalová 11 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 38.54
5 B: Rajchlová, Jeriová, Saidlová, Bláhová B: Rajchlová, Jeriová, Saidlová, Bláhová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 40.12
6 Vavrlová, Besedová, Knitlová, Kulhánková Vavrlová, Besedová, Knitlová, Kulhánková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.75
7 C: Sobotková, Malinová, Zlesáková, Tomanová C: Sobotková, Malinová, Zlesáková, Tomanová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 43.15
8 D: Jeriová, Minks, Cíchová, Zimová D: Jeriová, Minks, Cíchová, Zimová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 44.47
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 11.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mendlová, Zelenková, Jarošová, Rodrová Mendlová, Zelenková, Jarošová, Rodrová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.17
2 Holcová, Mitroliu, Chalupová, Oulehlová Holcová, Mitroliu, Chalupová, Oulehlová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 40.70
3 Janůrková, Benešová, Holá, Vlčková Janůrková, Benešová, Holá, Vlčková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.79
4 Horažďovská, Peroutková, Čechová H., Turková N. Horažďovská, Peroutková, Čechová H., Turková N. 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.56
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 11.6.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Balcerová, Bojkovská, Hanáková, Švecová Balcerová, Bojkovská, Hanáková, Švecová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.82
2 Houdková, Barron, Freudlová, Doubková Houdková, Barron, Freudlová, Doubková 08 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 45.08
3 Charousková, Jiráková, Tunková, Kozderová Charousková, Jiráková, Tunková, Kozderová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.43
4 Filipová A., Adamová, Kamal, Filipová K. Filipová A., Adamová, Kamal, Filipová K. 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.68
Celkem 4 závodníků