výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. veřejné závody přípravek

Praha - Eden (19. 9. 2019)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 19.9.2019) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin RychnaMartin Rychna 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.25
2 Jan CihlaJan Cihla 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.41
3 Adam RinowskiAdam Rinowski 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  10.64
4 Lukáš PříhodaLukáš Příhoda 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.71
5 Richard KřístekRichard Křístek 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.64
6 Suchopár Václav Suchopár Václav 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  12.52
Alessandro RazettoAlessandro Razetto 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Růžek Martin Růžek Martin 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VšianskýDaniel Všianský 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.53
2 Jan HevessyJan Hevessy 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.27
3 Šimon ŠobáňŠimon Šobáň 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.34
4 Antonín KovářAntonín Kovář 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.66
5 Filip SvatýFilip Svatý 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.31
6 Maxmilián RulfMaxmilián Rulf 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 13.21
Vincent ChalupaVincent Chalupa 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Křesťan Jakub Křesťan Jakub 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 19.9.2019) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin DobalMartin Dobal 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.55
2 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.65
3 Rafael NovákRafael Novák 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.02
4 Antonín PožárskýAntonín Požárský 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 12.22
Vrána Pavel Vrána Pavel 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 19.9.2019) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LapkaMatěj Lapka 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.97
2 Ondřej JíraOndřej Jíra 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.09
3 Teodor HrubýTeodor Hrubý 13 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.31
4 Šimon KalousŠimon Kalous 13 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 15.91
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (čt, 19.9.2019) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ValenaFilip Valena 10 ASK SlaviaASK Slavia 10.43
2 Kryštof TučekKryštof Tuček 12 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 11.33
3 Joshua Benjamin PorterJoshua Benjamin Porter 12 SK SlavieSK Slavie 13.36
4 Jáchym VečeřJáchym Večeř 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 14.14
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.04
2 Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.15
3 Adam BabickýAdam Babický 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.61
4 Richard TužilRichard Tužil 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.97
5 Matyas KrajníkMatyas Krajník 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.31
6 Filip HruškaFilip Hruška 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.77
7 Tomáš KodišTomáš Kodiš 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.20
Štěpán HyánekŠtěpán Hyánek 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Josef HalounJan Josef Haloun 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.  09.42
2 Filip ČernýFilip Černý 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.66
3 Michal KejlaMichal Kejla 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.46
4 Sebastian HingarSebastian Hingar 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.74
5 Maxim PelyakMaxim Pelyak 09 ASK SlaviaASK Slavia 10.81
6 Antonín HloušekAntonín Hloušek 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.09
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.89
2 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.94
3 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.49
4 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.17
5 Štěpán KočišŠtěpán Kočiš 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.83
6 Jakub BeránekJakub Beránek 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.95
7 David RejmonDavid Rejmon 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.02
8 David DobalDavid Dobal 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.16
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.54
2 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.97
3 Štěpán JirovskýŠtěpán Jirovský 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 10.74
4 Lukáš TurekLukáš Turek 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.80
5 Martin MeceraMartin Mecera 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.62
6 Sebastian VečeřSebastian Večeř 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 12.25
Adam HrubešAdam Hrubeš 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Josef RůžičkaJosef Růžička 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 19.9.2019) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vincent HlasVincent Hlas 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.11
2 Robin KalousRobin Kalous 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 10.05
3 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.13
4 Tomáš DrbohlavTomáš Drbohlav 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.14
5 Marek DynybylMarek Dynybyl 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.73
6 Štěpán UrbanŠtěpán Urban 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.78
Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KouckýMatyáš Koucký 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.42
2 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.66
3 Matěj NoháčMatěj Noháč 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.94
4 Jakub ŠtixJakub Štix 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.13
5 Tomáš ZlatuškaTomáš Zlatuška 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 10.52
6 Jakub SoukeníkJakub Soukeník 08 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 10.58
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 19.9.2019) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.61
2 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.72
3 Eliška BojkovskáEliška Bojkovská 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.80
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.41
5 Alice HanákováAlice Hanáková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.53
6 Johana StrnadováJohana Strnadová 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.57
7 Kristýna VítkováKristýna Vítková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.62
8 Barbora KulhánkováBarbora Kulhánková 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  13.07
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Glorie FoglarováGlorie Foglarová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.34
2 Balcerová Lucie Balcerová Lucie 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.55
3 Isabel SalesIsabel Sales 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.93
4 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.58
5 Aneta FuchyloAneta Fuchylo 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.87
Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Vanda MastníkováVanda Mastníková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.86
2 Klaudie KortánkováKlaudie Kortánková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.24
3 Ema NovotnáEma Novotná 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.43
4 Jasmine KamalJasmine Kamal 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.46
5 Sára DrábováSára Drábová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.62
6 Valerie TunkováValerie Tunková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.1
7 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.02
Simona AllaSimona Alla 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 19.9.2019) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 11 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 10.48
2 Zuzana OndrouškováZuzana Ondroušková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.93
3 Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.19
4 Beáta OplováBeáta Oplová 13 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.98
5 Sofie KalčíkováSofie Kalčíková 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 12.81
6 Tereza DohnalováTereza Dohnalová 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 13.40
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.17
2 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice  09.21
3 Thelma ZimováThelma Zimová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.34
4 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37
5 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.49
Málková Veronika Málková Veronika 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  DNS
Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Anna JanůrkováAnna Janůrková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08.88
2 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.39
3 Tomanová Gabriela Tomanová Gabriela 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.58
4 Julie TunkováJulie Tunková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.69
5 Tereza TurkováTereza Turková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05
6 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10.05
6 Kateřina KortánkováKateřina Kortánková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.26
7 Marie PetrokováMarie Petroková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 12.02
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.55
2 Adéla VaňkovaAdéla Vaňkova 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.84
3 Stella KrobotováStella Krobotová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.81
Patricie LinhartováPatricie Linhartová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Alexandra Michaela ŠtulířováAlexandra Michaela Štulířová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Kateřina PelantováKateřina Pelantová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.48
2 Ema VlčkováEma Vlčková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.81
3 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.42
4 Anna VokrojováAnna Vokrojová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.78
5 Dora RemišováDora Remišová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.91
6 Magdalena KnittlMagdalena Knittl 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.41
7 Lucka SvatáLucka Svatá 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.67
Julie OujezdskáJulie Oujezdská 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.86
2 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.28
3 Magda MaříkováMagda Maříková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.70
4 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.92
5 Lea OntkováLea Ontková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.99
6 Viktorie ČervenkováViktorie Červenková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.30
Fialová Eliška Fialová Eliška 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Klára CíchováKlára Cíchová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 19.9.2019) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VlachynskáKarolína Vlachynská 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.71
2 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.12
3 Eliška TučkováEliška Tučková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 10.34
4 Viktorie BrožováViktorie Brožová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.51
5 Tomanová Dominika Tomanová Dominika 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.  10.60
6 Anika HoláAnika Holá 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  11.50
7 Águas Amália GlóriaÁguas Amália Glória 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.89
Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (čt, 19.9.2019) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.19
2 Natálie PixováNatálie Pixová 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 10.21
3 Tereza JanouškováTereza Janoušková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.48
4 Nicole TurkováNicole Turková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.60
5 Ema CitterbartováEma Citterbartová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.80
6 Ella FerklováElla Ferklová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.84
Elpida Karolína MitroliuElpida Karolína Mitroliu 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (čt, 19.9.2019) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.15
2 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.40
3 Alice KaráskováAlice Karásková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 09.80
4 Hana ČechováHana Čechová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.00
5 Agáta CíchováAgáta Cíchová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10.33
6 Veronika HonzejkováVeronika Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.86
7 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.27
8 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.43
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (čt, 19.9.2019) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠvábováBarbora Švábová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.22
2 Anna JanůrkováAnna Janůrková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.23
3 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.58
4 Veronika MálkováVeronika Málková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.60
5 Barbora DosoudilováBarbora Dosoudilová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.08
6 Františka StehlíkováFrantiška Stehlíková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.23
7 Jana BezegováJana Bezegová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.85
8 Adéla FantováAdéla Fantová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.93
Celkem 8 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ValenaFilip Valena 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.56
2 Adam RinowskiAdam Rinowski 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.07
3 Daniel VšianskýDaniel Všianský 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.62
4 Antonín KovářAntonín Kovář 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 28.75
5 Antonín PožárskýAntonín Požárský 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 31.39
6 Jáchym VečeřJáchym Večeř 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 36.79
Alessandro RazettoAlessandro Razetto 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠevčíkJan Ševčík 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  26.65
2 Kryštof TučekKryštof Tuček 12 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 27.65
3 Martin DobalMartin Dobal 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 27.93
4 Martin RuzekMartin Ruzek 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.56
5 Jaroslav ŠichJaroslav Šich 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 33.23
6 Joshua Benjamin PorterJoshua Benjamin Porter 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.55
Křesťan Jakub Křesťan Jakub 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Jan HevessyJan Hevessy 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin RychnaMartin Rychna 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.52
2 Matěj LapkaMatěj Lapka 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.52
3 Rafael NovákRafael Novák 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.26
4 Richard MlčákRichard Mlčák 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.15
5 Richard HlaváčRichard Hlaváč 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 29.82
6 Ondřej JíraOndřej Jíra 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  29.87
7 Vrána Pavel Vrána Pavel 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  30.87
8 Maxmilián RulfMaxmilián Rulf 11 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 30.88
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vincent ChalupaVincent Chalupa 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 27.09
2 Šimon ŠobáňŠimon Šobáň 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.10
3 Richard KřístekRichard Křístek 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.07
4 Teodor HrubýTeodor Hrubý 13 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 33.38
5 Suchopár Václav Suchopár Václav 11 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  34.20
6 Vincent VlčekVincent Vlček 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 36.63
7 Šimon KalousŠimon Kalous 13 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 52.42
Matěj LapkaMatěj Lapka 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 22.47
2 Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.91
3 Filip ČernýFilip Černý 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.23
4 Adam BabickýAdam Babický 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.48
5 Richard TužilRichard Tužil 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.50
6 Matyas KrajníkMatyas Krajník 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.15
7 Filip HruškaFilip Hruška 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.44
8 Tomáš KodišTomáš Kodiš 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.42
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 21.73
2 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.31
3 Jan Josef HalounJan Josef Haloun 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.82
4 Sebastian HingarSebastian Hingar 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.76
5 Maxim PelyakMaxim Pelyak 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.33
6 Antonín HloušekAntonín Hloušek 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.42
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matias TornikidisMatias Tornikidis 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.72
2 František ŠtysFrantišek Štys 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.50
3 Jáchym KajmlJáchym Kajml 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.24
4 Štěpán KočišŠtěpán Kočiš 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.96
5 David DobalDavid Dobal 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 29.28
6 David RejmonDavid Rejmon 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.00
Adam HrubešAdam Hrubeš 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sean KlégrSean Klégr 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.89
2 Filip ŠorbanFilip Šorban 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.04
3 Vincent HorváthVincent Horváth 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.69
4 Štěpán JirovskýŠtěpán Jirovský 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 27.23
5 Lukáš TurekLukáš Turek 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.30
6 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 27.81
7 Josef DekastelloJosef Dekastello 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.02
8 Sebastian VečeřSebastian Večeř 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 31.94
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DrbohlavTomáš Drbohlav 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 25.84
2 Adriano DeodatiAdriano Deodati 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 26.40
3 Marek DynybylMarek Dynybyl 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.50
4 Martin MeceraMartin Mecera 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.96
Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Filip SvatýFilip Svatý 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vincent HlasVincent Hlas 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 22.36
2 Patrik MalýPatrik Malý 10 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.12
3 Matyáš KouckýMatyáš Koucký 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.48
4 Dominik SteinbachDominik Steinbach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.03
5 Jakub ŠtixJakub Štix 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.49
6 Robin KalousRobin Kalous 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 26.27
7 Jakub SoukeníkJakub Soukeník 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 27.33
8 Tomáš ZlatuškaTomáš Zlatuška 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 27.65
Celkem 8 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Karolína FilipováKarolína Filipová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  DNS
Celkem 1 závodníků
Běh 1 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea TellerováAndrea Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.95
2 Adéla FulínováAdéla Fulínová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.10
3 Alice HanákováAlice Hanáková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.10
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.40
5 Alžběta HrubáAlžběta Hrubá 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 29.08
6 Adriana FilipováAdriana Filipová 12 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  29.50
7 Barbora KulhánkováBarbora Kulhánková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.74
Aneta FuchyloAneta Fuchylo 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela TellerováDaniela Tellerová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.05
2 Glorie FoglarováGlorie Foglarová 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 26.38
3 Eliška BojkovskáEliška Bojkovská 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.11
4 Isabel SalesIsabel Sales 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.39
5 Johana StrnadováJohana Strnadová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.98
6 Beáta OplováBeáta Oplová 13 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 32.17
7 Eliška KoreckáEliška Korecká 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.83
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SoukeníkováKlára Soukeníková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 26.43
2 Lucie BalcerováLucie Balcerová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.47
3 Klaudie KortánkováKlaudie Kortánková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.32
4 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.75
5 Krausová Kateřina Krausová Kateřina 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.69
6 Klaudie HoráčkováKlaudie Horáčková 12 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 32.71
7 Kristýna VítkováKristýna Vítková 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.49
8 Šeborová Lucie Šeborová Lucie 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.31
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena AdamováMagdalena Adamová 12 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.88
2 Sofie KalčíkováSofie Kalčíková 13 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 32.39
3 Rozálie HockeRozálie Hocke 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 33.08
4 Natálie HlaváčováNatálie Hlaváčová 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 34.30
Simona AllaSimona Alla 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana OndrouškováZuzana Ondroušková 11 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 27.70
2 Jasmine KamalJasmine Kamal 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.35
3 Sára DrábováSára Drábová 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.90
4 Tereza DohnalováTereza Dohnalová 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 34.76
Vanda MastníkováVanda Mastníková 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda PlačkováLinda Plačková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.10
2 Karolína LaňkováKarolína Laňková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.62
3 Julie TunkováJulie Tunková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.68
4 Naďa StrnadováNaďa Strnadová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.28
5 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 25.67
6 Ella FerklováElla Ferklová 10 ASK Savia PrahaASK Savia Praha 27.86
7 Tereza JanouškováTereza Janoušková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.89
8 Amelie HrubešováAmelie Hrubešová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.15
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thelma ZimováThelma Zimová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.34
2 Karolína VlachynskáKarolína Vlachynská 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.92
3 Anna ChalupováAnna Chalupová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.87
4 Anna MendlováAnna Mendlová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.86
5 Luisa BláhováLuisa Bláhová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 26.37
6 Magda MaříkováMagda Maříková 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 27.80
7 Adéla FantováAdéla Fantová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.82
Nicol CarmineNicol Carmine 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena ČechováAlena Čechová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.95
2 Eliška MatysováEliška Matysová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.00
3 Klára CíchováKlára Cíchová 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.00
4 Štěpánková Klára Štěpánková Klára 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.00
5 Tereza TurkováTereza Turková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.73
6 Málková Veronika Málková Veronika 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  26.76
7 Agáta CíchováAgáta Cíchová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 26.93
8 Dědkova Ema Dědkova Ema 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 31.62
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla VaňkováAdéla Vaňková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.63
2 Slavíková Eliška Slavíková Eliška 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 25.24
3 Nicole TurkováNicole Turková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.13
4 Hana ČechováHana Čechová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.35
5 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.02
6 Lea OntkováLea Ontková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.93
7 Klára PeroutkováKlára Peroutková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.30
Ella FerklováElla Ferklová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna JanůrkováAnna Janůrková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.31
2 Natálie PixováNatálie Pixová 10 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 25.60
3 Emma NovotnáEmma Novotná 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 25.70
4 Dora RemišováDora Remišová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.90
5 Ema CitterbartováEma Citterbartová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 27.06
6 Dominika MalinováDominika Malinová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 27.21
7 Anna VokrojováAnna Vokrojová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.88
8 Viktorie ČervenkováViktorie Červenková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.01
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.12
2 Tomanová Gabriela Tomanová Gabriela 08 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.  23.75
3 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 24.50
4 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 25.07
5 Jana LodinováJana Lodinová 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  26.77
6 Marie PetrokováMarie Petroková 08 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s.SK Vlčáci Mníšek pod Brdy z.s. 27.07
7 Stella TomsStella Toms 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.84
8 Magdalena KnyttlMagdalena Knyttl 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  29.60
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena PříhodováAlena Příhodová 09 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 23.55
2 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24.50
3 Ema VlčkováEma Vlčková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.16
4 Lucka SvatáLucka Svatá 09 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  29.59
5 Stella KrobotováStella Krobotová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.82
Patricie LinhartováPatricie Linhartová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Františka CzesanyFrantiška Czesany 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Kateřina PelantováKateřina Pelantová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠvábováBarbora Švábová 08 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  25.93
2 Eliška TučkováEliška Tučková 10 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 26.40
3 Tomanová Dominika Tomanová Dominika 10 PSK Olymp Praha, z.s. PSK Olymp Praha, z.s.  26.95
4 Schniderová Karla Schniderová Karla 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  29.23
5 Anika HoláAnika Holá 10 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha  30.71
6 Águas Amália GlóriaÁguas Amália Glória 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.39
Oujezdská Julie Oujezdská Julie 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Karolína KučerováKarolína Kučerová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HonzejkováKlára Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.19
2 Magdalena DoubováMagdalena Doubová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.08
3 Ema NovotnáEma Novotná 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.24
4 Františka StehlíkováFrantiška Stehlíková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 30.91
Klára CíchováKlára Cíchová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HonzejkováVeronika Honzejková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.34
2 Lucie TučkováLucie Tučková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.01
3 Anna VinařováAnna Vinařová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.06
4 Barbora DosoudilováBarbora Dosoudilová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.03
5 Karolína NovákováKarolína Nováková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.21
6 Jana BezegováJana Bezegová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.34
Celkem 6 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši

(čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KovářJan Kovář 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:38.87
2 Sean KlégrSean Klégr 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:52.75
3 Matěj NoháčMatěj Noháč 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2:53.03
5 Robert VlčekRobert Vlček 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:20.28
6 Dominik SteinbachDominik Steinbach 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:56.25
6 Štěpán UrbanŠtěpán Urban 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:31.32
7 Michal KejlaMichal Kejla 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:36.39
Matěj LapkaMatěj Lapka 11 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Vincent VlčekVincent Vlček 11 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Matyas KrajníkMatyas Krajník 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Štěpán HyánekŠtěpán Hyánek 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šleisová Andrea Šleisová Andrea 07 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice  2:37.53
2 Kozáková Jana Kozáková Jana 08 MÍLAŘI Domažlice MÍLAŘI Domažlice  2:44.85
3 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.58
4 Natálie VlčkováNatálie Vlčková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:54.09
5 Klára BesedaKlára Beseda 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.29
6 Kateřina KortánkováKateřina Kortánková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:01.14
7 Kristýna VlčkováKristýna Vlčková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3:03.74
8 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:03.75
9 Barbora MarkováBarbora Marková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:25.14
Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (čt, 19.9.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Naďa StrnadováNaďa Strnadová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:02.34
2 Sofie Johana OulehlováSofie Johana Oulehlová 09 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:04.52
3 Eliška SlavíkováEliška Slavíková 10 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3:10.93
4 Viktorie BrožováViktorie Brožová 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:12.62
5 Anna VinařováAnna Vinařová 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:15.27
6 Schniderová Karla Schniderová Karla 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:15.62
7 Emma MinksEmma Minks 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:15.78
8 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:34.42
9 Viktorie ČervenkováViktorie Červenková 10 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:45.99
Františka StehlíkováFrantiška Stehlíková 10 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. DNS
Michaela ŠtulířováMichaela Štulířová 09 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 11 závodníků