výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

8. veřejné závody přípravek

Praha-Eden (10. 10. 2019)

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 10.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matyáš KouckýMatyáš Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 1.20
2 Dominik SteinbachDominik Steinbach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 1.10
Jáchym KajmlJáchym Kajml
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 NM
Filip ŠorbanFilip Šorban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 NM
Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 NM
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 10.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Alena ČechováAlena Čechová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 1.25
2 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 1.25
3 Barbora MáchováBarbora Máchová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 1.20
4= Klára HonzejkováKlára Honzejková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 1.15
4= Adela VaňkováAdela Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 1.15
6 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 1.15
7 Veronika HonzejkováVeronika Honzejková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 1.15
Hana ČechováHana Čechová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 NM
Ivana FulíkováIvana Fulíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 NM
Lucie TučkováLucie Tučková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 NM
Michaela HuclováMichaela Huclová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 NM
Tereza JanouškováTereza Janoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 NM
Anna JarešováAnna Jarešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 NM
Kateřina KortánkováKateřina Kortánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 NM
Markéta KubecováMarkéta Kubecová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 NM
Laura PletichováLaura Pletichová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 NM
Hana SychrovskaHana Sychrovska
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 NM
Apolena ŠimotováApolena Šimotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 NM
Alexandra Michaela ŠtulířováAlexandra Michaela Štulířová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 NM
Natálie TomčíkováNatálie Tomčíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 NM
Tereza TurkováTereza Turková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 NM
Ema VlčkováEma Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 10.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel VšianskýDaniel Všianský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 3.33
2 Adam RinowskiAdam Rinowski
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 3.24
3 Martin RychnaMartin Rychna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 3.24
4 Jan ŠevčíkJan Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.97
5 Rafael NovákRafael Novák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.73
6 Antonín VítAntonín Vít
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.70
7 Matěj LapkaMatěj Lapka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.49
8 Antonín PožárskýAntonín Požárský
VLCMPBVLCMPB
11 2.48
9 Rostislav HušákRostislav Hušák
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
13 2.37
10 Boris ChytrýBoris Chytrý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.34
11 Ondřej JíraOndřej Jíra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.23
12 Martin Růžek Martin Růžek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.06
13 Václav SuchopárVáclav Suchopár
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 1.91
14 Jan KulhánekJan Kulhánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 1.89
15 Šimon ŠobáňŠimon Šobáň
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 1.88
16 Jáchym VečeřJáchym Večeř
VLCMPBVLCMPB
13 1.86
17 Maxmilián SuchanMaxmilián Suchan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 1.75
18 Nikolas BarabášNikolas Barabáš
AŠJKAŠJK
11 1.62
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(čt, 10.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radim HušákRadim Hušák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 4.05
2 Adam BabickýAdam Babický
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.83
3 Matyáš KouckýMatyáš Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.76
4 Filip ŠorbanFilip Šorban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.73
5 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 3.68
6 Jáchym KajmlJáchym Kajml
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.63
7 David ŠobáňDavid Šobáň
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.45
8 Iggy HořejšíIggy Hořejší
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.44
9 Jan ŠilhavýJan Šilhavý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.36
10 Michal KejlaMichal Kejla
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.36
11 Richard TužilRichard Tužil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.35
12 Štěpán JirovskýŠtěpán Jirovský
VLCMPBVLCMPB
08 3.26
13 Matyáš ChrpaMatyáš Chrpa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.11
14 Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
10 3.02
15 Matyas KrajníkMatyas Krajník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.01
16 Štěpán KočišŠtěpán Kočiš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 2.98
17 Eduard MašekEduard Mašek
VLCMPBVLCMPB
10 2.97
18 Sebastián HingarSebastián Hingar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 2.96
19 Matěj KoubaMatěj Kouba
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 2.95
20 Josef RůžičkaJosef Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.85
21 Tomáš ZlatuškaTomáš Zlatuška
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 2.84
22 David RejmonDavid Rejmon
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.73
23 Hynek ChytrýHynek Chytrý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.72
24 Maxim PelyakMaxim Pelyak
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.72
25 Filip HruškaFilip Hruška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.59
26 Jan Tomáš KrčkaJan Tomáš Krčka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 2.56
27 Marek DynybylMarek Dynybyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.49
28 Sebastian VečeřSebastian Večeř
VLCMPBVLCMPB
10 2.24
29 Matěj ŠináglMatěj Šinágl
VLCMPBVLCMPB
10 1.29
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 10.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína FilipováKarolína Filipová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.94
2 Eva RűckováEva Rűcková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.82
3 Anna ŠvecováAnna Švecová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.81
4 Jasmine KamalJasmine Kamal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.74
5 Adriana FilipováAdriana Filipová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.73
6 Sára DrábováSára Drábová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.69
7 Kristýna VítkováKristýna Vítková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.68
8 Lucie BalcerováLucie Balcerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.64
9 Hanáková AliceHanáková Alice
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.62
10 Daniela TellerováDaniela Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.61
11 Eliška BojkovskáEliška Bojkovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.60
12 Odetta Lilith ZenklOdetta Lilith Zenkl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.55
13 Kristýna HuclováKristýna Huclová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.54
14 Andrea TellerováAndrea Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.54
15 Johana StrnadováJohana Strnadová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.54
16 Eliška Charousková Eliška Charousková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.41
17 Klaudie KortánkováKlaudie Kortánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.38
18 Eliška KoreckáEliška Korecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.33
19 Karolína DandováKarolína Dandová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 2.31
20 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.11
21 Lucie Šeborová Lucie Šeborová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.10
22 Barbora KulhánkováBarbora Kulhánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 2.06
23 Nela MerunkováNela Merunková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 1.98
24 Henim FilipováHenim Filipová
VLCMPBVLCMPB
13 1.95
25 Sofie KalčíkováSofie Kalčíková
VLCMPBVLCMPB
13 1.68
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(čt, 10.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vanessa MiklovičováVanessa Miklovičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.97
2 Adela VaňkováAdela Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.80
3 Karolína LaňkováKarolína Laňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.73
4 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.67
5 Veronika HonzejkováVeronika Honzejková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.67
6 Julie TunkováJulie Tunková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.63
7 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.57
8 Klára HonzejkováKlára Honzejková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.49
9 Alexandra Michaela ŠtulířováAlexandra Michaela Štulířová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.45
10 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.42
11 Julie DvořákováJulie Dvořáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.33
12 Tereza TurkováTereza Turková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.29
13 Laura PletichováLaura Pletichová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.26
14 Ema VlčkováEma Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.23
15 Lucie TučkováLucie Tučková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.22
16 Jana BezegováJana Bezegová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 3.21
17 Veronika Málková Veronika Málková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.19
18 Nicole TurkováNicole Turková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.19
19 Kateřina KortánkováKateřina Kortánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.16
20 Elen HavlováElen Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 3.13
21 Karolína Kučerová Karolína Kučerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.11
22 Hana SychrovskaHana Sychrovska
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 3.06
23 Michaela HuclováMichaela Huclová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 3.02
24 Jana SládkováJana Sládková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.96
25 Natálie PixováNatálie Pixová
VLCMPBVLCMPB
10 2.94
26 Karolína NovákováKarolína Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.90
27 Karolína ŘíčkováKarolína Říčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 2.88
28 Adéla BenešováAdéla Benešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.87
29 Kamila HoščukováKamila Hoščuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.80
30 Markéta KubecováMarkéta Kubecová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.69
31 Adina MojžíšováAdina Mojžíšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.67
32 Hana ČechováHana Čechová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.66
33 Kateřina RybáčkováKateřina Rybáčková
VLCMPBVLCMPB
08 2.66
34 Anna VokrojováAnna Vokrojová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.59
35 Adéla FantováAdéla Fantová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.58
36 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.57
37 Águas Amália GlóriaÁguas Amália Glória
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.42
38 Klára PeroutkováKlára Peroutková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.40
39 Anika HoláAnika Holá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.38
40 Lea OntkováLea Ontková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.36
41 Dora RemišováDora Remišová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 2.33
42 Tereza JanouškováTereza Janoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.32
43 Ivana FulíkováIvana Fulíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.32
44 Natálie TomčíkováNatálie Tomčíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.27
45 Nela VognarováNela Vognarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.24
46 Anna JarešováAnna Jarešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 2.12
Celkem 46 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(čt, 10.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin RychnaMartin Rychna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 26.60
2 Antonín VítAntonín Vít
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 24.20
3 Matěj LapkaMatěj Lapka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 22.80
4 Adam RinowskiAdam Rinowski
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 21.50
5 Jan ŠevčíkJan Ševčík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 19.90
6 Antonín PožárskýAntonín Požárský
VLCMPBVLCMPB
11 19.80
7 Martin Růžek Martin Růžek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 19.60
8 Šimon ŠobáňŠimon Šobáň
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 18.10
9 Daniel VšianskýDaniel Všianský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 17.70
10 Rostislav HušákRostislav Hušák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
13 16.00
11 Boris ChytrýBoris Chytrý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 14.20
12 Ondřej JíraOndřej Jíra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 13.00
13 Jan KulhánekJan Kulhánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 12.90
14 Václav SuchopárVáclav Suchopár
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 12.60
15 Maxmilián SuchanMaxmilián Suchan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 11.60
16 Jáchym VečeřJáchym Večeř
VLCMPBVLCMPB
13 07.36
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 10.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radim HušákRadim Hušák
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
08 44.96
2 Dominik SteinbachDominik Steinbach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 34.80
3 Štěpán ŠimůnekŠtěpán Šimůnek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 33.25
4 David ŠobáňDavid Šobáň
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 32.40
5 Michal KejlaMichal Kejla
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 31.20
6 Hynek ChytrýHynek Chytrý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 29.75
7 Filip HruškaFilip Hruška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 28.45
8 Eduard MašekEduard Mašek
VLCMPBVLCMPB
10 25.54
9 Maxim PelyakMaxim Pelyak
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 25.35
10 Adam BabickýAdam Babický
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 25.16
11 Matyáš ChrpaMatyáš Chrpa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 24.40
12 Štěpán JirovskýŠtěpán Jirovský
VLCMPBVLCMPB
08 22.27
13 Matěj KoubaMatěj Kouba
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 22.20
14 Sebastián HingarSebastián Hingar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 22.00
15 Sebastian VečeřSebastian Večeř
VLCMPBVLCMPB
10 21.50
16 Tomáš ZlatuškaTomáš Zlatuška
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 20.70
17 Robin KalousRobin Kalous
Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I....
09 19.85
18 Matěj ŠináglMatěj Šinágl
VLCMPBVLCMPB
10 18.10
19 David RejmonDavid Rejmon
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 16.70
20 Marek DynybylMarek Dynybyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 11.90
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(čt, 10.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie BalcerováLucie Balcerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 20.84
2 Sára DrábováSára Drábová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 17.29
3 Anna ŠvecováAnna Švecová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 16.97
4 Sofie JirákováSofie Jiráková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 16.73
5 Daniela TellerováDaniela Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 16.07
6 Andrea TellerováAndrea Tellerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 15.57
7 Kristýna VítkováKristýna Vítková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 14.90
8 Alice HanákováAlice Hanáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 14.29
9= Adriana FilipováAdriana Filipová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 12.60
9= Eva RückováEva Rücková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 12.60
11 Karolína FilipováKarolína Filipová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 12.19
12 Jasmine KamalJasmine Kamal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 12.07
13 Karolína DandováKarolína Dandová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 10.79
14 Johana StrnadováJohana Strnadová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 09.92
15 Barbora KulhánkováBarbora Kulhánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 09.69
16 Lucie Šeborová Lucie Šeborová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 09.66
17 Kristýna HuclováKristýna Huclová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 09.50
18 Eliška CharouskovaEliška Charouskova
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
11 08.50
19 Kateřina ŽďárskáKateřina Žďárská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 07.54
20 Nela MerunkováNela Merunková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
12 06.33
21 Sofie KalčíkováSofie Kalčíková
VLCMPBVLCMPB
13 05.73
22 Henim FilipováHenim Filipová
VLCMPBVLCMPB
11 05.46
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 10.10.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 41.35
2 Barbora MáchováBarbora Máchová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 37.95
3 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 36.45
4 Anna TocháčkováAnna Tocháčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 36.40
5 Natálie VlčkováNatálie Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 34.60
6 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 29.60
7 Anna JanůrkováAnna Janůrková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 28.15
8 Karolína ŘíčkováKarolína Říčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 27.05
9 Apolena ŠimotováApolena Šimotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 26.65
10 Kamila HoščukováKamila Hoščuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 26.55
11 Karolína LaňkováKarolína Laňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 22.35
12 Elen HavlováElen Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
09 20.95
13 Adina MojžíšováAdina Mojžíšová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 20.05
14 Karolína KučerováKarolína Kučerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 19.70
15 Jana BezegováJana Bezegová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 19.40
16 Adéla BenešováAdéla Benešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 19.15
17 Veronika Málková Veronika Málková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
08 19.00
18 Františka CzesanyFrantiška Czesany
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 18.70
19 Natálie PixiváNatálie Pixivá
VLCMPBVLCMPB
10 18.30
20 Kateřina RybáčkováKateřina Rybáčková
VLCMPBVLCMPB
08 17.80
21 Nicole TurkováNicole Turková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 16.95
22 Anika HoláAnika Holá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 16.25
23 Adéla KulhánkováAdéla Kulhánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 15.60
24 Amalia Gloria AguasAmalia Gloria Aguas
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 14.80
25 Dora RemišováDora Remišová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 14.65
26 Anna VokrojováAnna Vokrojová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 13.10
27 Nela VognarováNela Vognarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 13.00
28 Lea OntkováLea Ontková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 12.90
29 Adéla FantováAdéla Fantová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
09 11.75
30 Anna JarešováAnna Jarešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 11.65
31 Viktorie Anna HavlíčkováViktorie Anna Havlíčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 10.75
32 Klára PeroutkováKlára Peroutková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
10 10.35
Celkem 32 závodníků