výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Májové závody

Ústí nad Labem (1. 5. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 1.5.2019) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.26
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 07.39
3 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 07.84
4 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 08.16
5 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 08.31
6 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 08.73
7 Petr CapekPetr Capek 07 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 10.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 1.5.2019) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.48
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.83
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.99
4 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.11
5 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.23
6 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 08.37
7 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.51
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2019) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.31
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 07.40
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.43
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.79
5 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.93
6 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 08.03
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 1.5.2019) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.18
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 08.20
3 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.30
4 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 08.33
5 Natálie StuchláNatálie Stuchlá 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 09.42
6 Veronika KulhaváVeronika Kulhavá 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 09.91
Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 1.5.2019) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 08.41
2 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.47
3 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.50
4 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 08.57
5 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.60
6 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.65
7 Natálie KubíkováNatálie Kubíková 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 08.76
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.5.2019) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.18
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 08.26
3 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 08.32
4 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.33
5 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 08.35
6 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.51
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (st, 1.5.2019) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 11.24
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.35
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.41
4 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 11.59
5 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.66
Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 1.5.2019) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 11.43
2 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 11.72
3 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 12.63
4 Martin KmoníčekMartin Kmoníček 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.65
5 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 13.36
Radek PokornýRadek Pokorný 96 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 1.5.2019) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 11.58
2 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 11.71
3 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.90
4 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 12.34
5 Milan MálekMilan Málek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.95
6 Václav ŠlechtaVáclav Šlechta 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.05
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 1.5.2019) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.36
2 Vojtěch TonarVojtěch Tonar 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.47
3 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 11.63
4 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 12.11
5 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.13
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (st, 1.5.2019) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.40
2 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.69
3 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 11.74
4 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.00
5 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.94
6 Václav ZoulVáclav Zoul 80 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.06
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 1.5.2019) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.84
2 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 13.05
3 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.33
4 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.34
5 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.40
6 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 13.42
7 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 13.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 1.5.2019) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 13.00
2 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 13.39
3 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 13.88
4 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 14.12
5 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 00 AK BílinaAK Bílina 14.73
Viola ČechováViola Čechová 10 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 1.5.2019) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.93
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.76
3 Eliška NeťukováEliška Neťuková 03 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 14.50
4 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 14.96
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 1.5.2019) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.65
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 12.77
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 13.03
4 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 13.06
5 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.16
6 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.39
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:02.03
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:05.50
3 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 82 AK MostAK Most 2:06.03
4 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 2:09.53
5 Michal (H) HoloubekMichal (H) Holoubek 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:09.90
6 Petr KadrabaPetr Kadraba 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:10.10
7 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 2:11.98
8 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:15.48
9 Václav ŠlechtaVáclav Šlechta 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:16.73
10 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:20.11
11 Josef ProcházkaJosef Procházka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:27.60
12 Martin LenhartMartin Lenhart 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2:30.89
13 Václav ZoulVáclav Zoul 80 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:22.65
Celkem 13 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KozákJan Kozák 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2:16.53
2 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:18.81
3 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:19.68
4 Jan MüllerJan Müller 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:19.98
5 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:29.61
6 Petr CapekPetr Capek 07 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 3:41.63
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:14.83
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 2:20.86
3 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 2:24.71
4 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2:25.98
5 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2:35.83
6 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:41.82
7 Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová 02 AK MostAK Most 3:03.45
Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 2:24.17
2 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 2:26.16
3 Vendula HrnčířováVendula Hrnčířová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:30.02
4 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 2:33.43
5 Adéla NeumanováAdéla Neumanová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:36.71
6 Michaela HruškováMichaela Hrušková 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2:46.11
7 Klára BláhováKlára Bláhová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2:47.47
8 Eliška SokolováEliška Sokolová 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 2:50.57
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.75
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 NM
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Josef BalvínJosef Balvín
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 1.45
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.50
2 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.50
Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 NM
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová
ASK LovosiceASK Lovosice
05 1.50
2 Barbora StřížkováBarbora Střížková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 1.45
3 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 1.45
4 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 1.45
5 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 1.35
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Junioři

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 12.51 +0.8 m/s
2 Moritz WagnerMoritz Wagner
SG WeissigSG Weissig
01 12.98 +1.2 m/s
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VeselýMartin Veselý
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 13.34 +0.5 m/s
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 10.54 -2.2 m/s
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 10.48 -0.5 m/s
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš FuchsigTomáš Fuchsig
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
06 33.05
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 34.47
2 Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK MostAK Most
03 32.43
3 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 29.34
4 Eliška NeťukováEliška Neťuková
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
03 25.71
5 Adriana ŠrámkováAdriana Šrámková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 23.44
6 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 22.75
7 Karolína SlavíkováKarolína Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 21.71
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 35.65
2 Celine JohnCeline John
SG WeissigSG Weissig
04 35.22
3 Lucie SchneiderováLucie Schneiderová
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
04 33.90
4 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 28.71
5 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 27.10
6 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 26.13
7 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 25.94
8 Michaela VydrováMichaela Vydrová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
04 24.98
9 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 23.72
10 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
04 23.43
11 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 20.20
12 Nikola RusnákováNikola Rusnáková
ASK DěčínASK Děčín
04 19.54
13 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 15.62
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 40.84
2 Jiří RáthouskýJiří Ráthouský
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 25.80
3 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček
ASK DěčínASK Děčín
05 25.30
4 Matěj SchwarzMatěj Schwarz
Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO...
05 23.96
5 Samuel GranátSamuel Granát
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 23.68
6 Jakub LimberskýJakub Limberský
AK BílinaAK Bílina
05 17.76
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 43.01
2 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková
Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s.
93 32.24
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 29.94
4 Claudia TracheClaudia Trache
DresdenDresden
89 24.74
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 DNS
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 49.75
2 Tomáš ReichlTomáš Reichl
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 35.23
3 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 34.50
4 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
AK BílinaAK Bílina
02 34.46
5 Petr KadrabaPetr Kadraba
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 30.76
6 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
03 30.60
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(st, 1.5.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 62.47
2 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 56.61
3 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 50.59
4 Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 49.17
5 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 48.90
6 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 40.95
7 Moritz WagnerMoritz Wagner
SG WeissigSG Weissig
01 33.72
8 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 33.06
Roman ŠnajdrRoman Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
95 DNS
Celkem 9 závodníků