Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (16. 3. 2019)

50 m - Muži

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PalaZdeněk Pala 82 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.15
2 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.23
3 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 07.40
4 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.41
5 Jaromír BuksaJaromír Buksa 53 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.39
6 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.55
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.01
8 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 09.71
9 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.45
10 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.62
Celkem 10 závodníků

60 m - Muži

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.09
2 Zbyněk DusZbyněk Dus 81 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.11
3 Pravoslav BradaPravoslav Brada 78 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.29
4 Zdeněk PalaZdeněk Pala 82 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.41
5 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.53
6 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.58
7 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
8 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.14
9 Jaromír BuksaJaromír Buksa 53 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.06
10 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.12
11 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.49
12 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 11.87
13 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.35
14 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.83
Celkem 14 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.70
2 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.28
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.39
2 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.44
3= Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.38
3= Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.38
5 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.47
6 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.61
7 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.73
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.48
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.93
3 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.95
4 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.09
5 Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.27
6 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.53
7 Matěj HolečekMatěj Holeček 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.72
8 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.78
9 David GromešDavid Gromeš 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.84
10 Vít VokounVít Vokoun 10 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.85
11 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 10.12
12 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.25
13= Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.42
13= Matouš KoláčekMatouš Koláček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.42
15 Tomáš RambousekTomáš Rambousek 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.45
16 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.46
17 Matěj ZajacMatěj Zajac 11 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.50
18 Tomáš BartákTomáš Barták 10 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.52
19 Daniel StrnadDaniel Strnad 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.73
20 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 11.08
21 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.32
22 Mateo ZounarMateo Zounar 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.34
23 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.73
Celkem 23 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.70
2 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.09
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.31
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.41
3 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.60
4= Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.92
4= Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.92
6 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.97
7 Nela RácováNela Rácová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.38
8 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.44
9 Michaela SlavíkováMichaela Slavíková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.80
Celkem 9 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.17
2 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.74
3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.01
4 Lea BradováLea Bradová 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.08
5 Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.31
6 Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.38
7 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.52
8 Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.62
9 Barbora ČernáBarbora Černá 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.64
10 Rozálie PačesováRozálie Pačesová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.65
11= Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.83
11= Lucie RambouskováLucie Rambousková 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.83
13 Lucie GaždováLucie Gaždová 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.88
14 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.89
15 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.10
16 Lucie VokounováLucie Vokounová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.11
17 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.25
18 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.29
19 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.46
20 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.57
21 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.70
22 Johana PeffkováJohana Peffková 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.77
Celkem 22 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.81
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
2 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.92
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.44
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.14
2 Matěj PeffekMatěj Peffek 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 14.13
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.21
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.98
2 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.03
3 Veronika PátkováVeronika Pátková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.39
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.06
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.30
3 Rozálie PačesováRozálie Pačesová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.88
4 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 12.16
5 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.22
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pravoslav BradaPravoslav Brada
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
78 1.71
2 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
93 1.56
3 Zdeněk PalaZdeněk Pala
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
82 1.51
4 Jaromír BuksaJaromír Buksa
AC Praha 1890AC Praha 1890
53 1.11
5 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 1.06
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.61
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.61
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.46
2 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 1.41
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.36
2 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.26
3 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.16
4 Matěj HolečekMatěj Holeček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1.11
5 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 1.11
6 David GromešDavid Gromeš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 1.01
7 Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 1.01
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.46
2 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 1.36
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.31
4 Michaela SlavíkováMichaela Slavíková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.11
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.36
2 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.36
3 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.26
4= Rozálie PačesováRozálie Pačesová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 1.26
4= Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 1.26
6= Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 1.21
6= Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 1.21
8 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.21
9 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.21
10 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 1.16
11 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.16
12 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.11
13 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 1.06
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
93 5.17
2 Zbyněk DusZbyněk Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
81 4.78
3 Petr DvořákPetr Dvořák
AC Praha 1890AC Praha 1890
68 4.73
4 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
68 4.46
5 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 4.36
6 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 4.33
7 Jaromír BuksaJaromír Buksa
AC Praha 1890AC Praha 1890
53 4.01
8 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.73
9 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.27
10 Václav HejdaVáclav Hejda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
26 2.37
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.61
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 5.04
2 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.91
3 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.64
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.64
5 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4.57
6 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.30
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.48
2 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.45
3 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 4.27
4 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4.08
5 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.74
6 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.66
7 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.60
8 Marek BartlMarek Bartl
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 3.54
9 David GromešDavid Gromeš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.49
10 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.41
11 Matěj HolečekMatěj Holeček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.33
12 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 3.31
13 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 3.26
14 Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 3.25
15 Matouš KoláčekMatouš Koláček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 3.21
16 Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 3.18
17 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.15
18 Vojtěch DusVojtěch Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 3.10
19 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 3.06
20 Mateo ZounarMateo Zounar
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.04
21 Daniel StrnadDaniel Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.02
22 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 2.95
23 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 2.06
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.62
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.22
2 Emma JežkováEmma Ježková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.69
3 Veronika PátkováVeronika Pátková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4.51
4 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4.50
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.49
6 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.34
7 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.25
8 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.24
9 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.95
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.91
2 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.83
3 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.26
4 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.25
5 Kristýna KindováKristýna Kindová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.19
6 Elen PlíškováElen Plíšková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.18
7 Rozálie PačesováRozálie Pačesová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4.12
8 Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4.00
9 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4.00
11 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.97
10 Jana JirouchováJana Jirouchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 3.97
12 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.86
13 Karla ČepelákováKarla Čepeláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.75
14 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3.72
15 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.71
16 Lucie VokounováLucie Vokounová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.67
17 Johana PeffkováJohana Peffková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.58
18 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 3.53
19 Lucie GaždováLucie Gaždová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3.41
20 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 3.37
21 Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.25
22 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.23
23 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.00
Celkem 23 závodníků

trojskok - Muži

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 09.32
2 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
68 08.98
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 10.05
Celkem 1 závodníků

trojskok - Žáci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 09.82
2 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 09.71
Celkem 2 závodníků