Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (16. 3. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
93 5.17
2 Zbyněk DusZbyněk Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
81 4.78
3 Petr DvořákPetr Dvořák
AC Praha 1890AC Praha 1890
68 4.73
4 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
68 4.46
5 Václav TomanVáclav Toman
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
72 4.36
6 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 4.33
7 Jaromír BuksaJaromír Buksa
AC Praha 1890AC Praha 1890
53 4.01
8 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.73
9 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.27
10 Václav HejdaVáclav Hejda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
26 2.37
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 5.61
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 5.04
2 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.91
3 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.64
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.64
5 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4.57
6 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.30
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří StrnadJiří Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.48
2 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.45
3 Matyáš DrobnýMatyáš Drobný
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 4.27
4 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4.08
5 Dominik ZajacDominik Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.74
6 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.66
7 Matěj PeffekMatěj Peffek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.60
8 Marek BartlMarek Bartl
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 3.54
9 David GromešDavid Gromeš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.49
10 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.41
11 Matěj HolečekMatěj Holeček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.33
12 Vít VokounVít Vokoun
TJ NeratoviceTJ Neratovice
10 3.31
13 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 3.26
14 Matěj ZajacMatěj Zajac
TJ NeratoviceTJ Neratovice
11 3.25
15 Matouš KoláčekMatouš Koláček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 3.21
16 Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 3.18
17 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.15
18 Vojtěch DusVojtěch Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 3.10
19 Tomáš RambousekTomáš Rambousek
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 3.06
20 Mateo ZounarMateo Zounar
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.04
21 Daniel StrnadDaniel Strnad
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.02
22 Oliver Jan PohlOliver Jan Pohl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 2.95
23 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
12 2.06
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.62
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 5.22
2 Emma JežkováEmma Ježková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.69
3 Veronika PátkováVeronika Pátková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4.51
4 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4.50
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.49
6 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.34
7 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.25
8 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.24
9 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 3.95
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 16.3.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.91
2 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.83
3 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.26
4 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.25
5 Kristýna KindováKristýna Kindová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.19
6 Elen PlíškováElen Plíšková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.18
7 Rozálie PačesováRozálie Pačesová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4.12
8 Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4.00
9 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 4.00
11 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.97
10 Jana JirouchováJana Jirouchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 3.97
12 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.86
13 Karla ČepelákováKarla Čepeláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.75
14 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3.72
15 Natálie DočkalováNatálie Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.71
16 Lucie VokounováLucie Vokounová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.67
17 Johana PeffkováJohana Peffková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.58
18 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 3.53
19 Lucie GaždováLucie Gaždová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3.41
20 Lucie RambouskováLucie Rambousková
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 3.37
21 Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.25
22 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.23
23 Madlen DočkalováMadlen Dočkalová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 3.00
Celkem 23 závodníků