výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019

Praha - Vítkov (27. 3. 2019)

Přespolní běh - Dorostenci

(st, 27.3.2019 - 17:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 185 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:10:17
2 31 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:10:18
3 4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:10:21
4 23 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:10:36
5 1 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:10:38
6 5 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:10:42
7 12 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:11:06
8 29 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:11:07
9 6 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:15:37
Celkem 9 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(st, 27.3.2019 - 17:10) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 129 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:24
2 149 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:31
3 160 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:44
4 152 Jan HejslerJan Hejsler 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:47
5 58 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:48
6 67 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:48
7 77 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:49
8 162 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:52
9 7 Václav DlabačVáclav Dlabač 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:00
10 2 Oren HolišOren Holiš 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:01
11 167 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:01
12 142 Adam KloudaAdam Klouda 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:06:04
13 134 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:06
14 12 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:14
15 4 Josef BělohlávekJosef Bělohlávek 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:06:16
16 25 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:16
17 75 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:06:19
18 29 Jakub SýkoraJakub Sýkora 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:06:26
19 22 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:26
20 60 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:27
21 45 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:29
22 66 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:31
23 33 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:35
24 21 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:36
25 24 Daniel BoreckýDaniel Borecký 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:39
26 31 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:40
27 20 Jan KlumparJan Klumpar 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:40
28 166 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:46
29 59 Matouš ZástěraMatouš Zástěra 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:06:47
30 32 Mikuláš Jan KáraMikuláš Jan Kára 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:47
31 144 David RajchartDavid Rajchart 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:48
32 18 Filip SurjomartonoFilip Surjomartono 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:06:49
33 136 Filip ZvánovecFilip Zvánovec 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:06:51
34 28 Ondřej KindlOndřej Kindl 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:51
35 159 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:56
36 37 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 0:06:57
37 54 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:03
38 155 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:12
39 128 František AndělFrantišek Anděl 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:07:15
40 158 Tobiáš BočekTobiáš Boček 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:39
41 6 Ladislav FišeraLadislav Fišera 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:48
42 132 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:07:59
43 19 David DuroňDavid Duroň 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:08:01
44 68 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:08:09
45 30 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 0:08:20
46 63 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:08:22
47 3 Michael DušekMichael Dušek 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:08:32
Celkem 47 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(st, 27.3.2019 - 16:30) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 533 Adam OndriášAdam Ondriáš 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:05
2 536 Lukáš JelenLukáš Jelen 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:06
3 446 Adam KheilAdam Kheil 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:04:08
4 532 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:08
5 6 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 0:04:15
6 444 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:04:28
7 503 Daniel BlatnýDaniel Blatný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:04:32
8 506 Josef KolářJosef Kolář 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:04:34
9 531 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:35
10 527 Adrian HromekAdrian Hromek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:44
11 537 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:44
12 5 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:04:51
13 1 Jan HrádekJan Hrádek 07 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:04:53
14 515 Matyáš DvořákMatyáš Dvořák 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:04:57
15 526 Richard HanuškaRichard Hanuška 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:59
16 185 Eliáš HavliceEliáš Havlice 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:00
17 518 Petr HlaváčekPetr Hlaváček 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:10
18 4 Adam BeránekAdam Beránek 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:05:10
31 Lukáš MarelLukáš Marel 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DQ
20 12 Lukáš FolprechtLukáš Folprecht 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:14
21 11 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:15
22 535 Ondřej SikačOndřej Sikač 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:16
23 29 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:18
24 504 Gerhard HlaváčekGerhard Hlaváček 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:35
Celkem 24 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(st, 27.3.2019 - 17:35) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 139 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:06:50
2 138 Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:55
3 11 Adéla BlahováAdéla Blahová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:57
22 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova DQ
Poznámky:
DQ zkrácení trasy
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(st, 27.3.2019 - 16:55) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:06:07
2 37 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:19
3 2 Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:06:32
4 19 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:00
5 35 Kateřina ŠtíchováKateřina Štíchová 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 0:07:00
6 29 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:01
7 4 Veronika HallerováVeronika Hallerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:05
8 26 Ester HrdinováEster Hrdinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:06
9 12 Anika BurdováAnika Burdová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:06
10 33 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:07:07
11 16 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:10
12 31 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:10
13 5 Elišk KrálováElišk Králová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:12
14 11 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:16
15 24 Anna VoborníkováAnna Voborníková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:07:20
16 3 Ada ŠmídováAda Šmídová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:21
17 6 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:23
18 8 Natálie ErbertováNatálie Erbertová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:24
19 1 Tereza Anežka ČechováTereza Anežka Čechová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:29
20 32 Zdena PoborskáZdena Poborská 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:30
21 13 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:33
22 30 Nela DvořákováNela Dvořáková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:37
23 14 Lucie PlochováLucie Plochová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:38
24 17 Kateřina KrupkováKateřina Krupková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:39
25 21 Alžběta ZemánkováAlžběta Zemánková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:40
26 7 Julie KracíkováJulie Kracíková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:40
27 15 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:47
28 131 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:48
29 34 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:51
30 18 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:56
31 127 Karolína RouskováKarolína Rousková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:07:57
32 36 Kateřina KalabisováKateřina Kalabisová 05 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 0:07:59
33 28 Hoang Bao Ngoc NguyenHoang Bao Ngoc Nguyen 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:08:05
34 10 Ema ČermákováEma Čermáková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:09:11
MS 23 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:06:36
MS 22 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:07:03
MS 25 Anna KymlováAnna Kymlová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:08:02
MS 27 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 0:06:12
Celkem 38 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(st, 27.3.2019 - 16:15) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:04:27
2 28 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 0:04:30
3 13 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:04:33
4 270 Lola BláhováLola Bláhová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:04:39
5 278 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:04:39
6 87 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:04:40
7 299 Barbora KrejdlováBarbora Krejdlová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:41
8 276 Tereza MíčkováTereza Míčková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:04:41
9 40 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 0:04:42
10 25 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 06 SK Míle, z.s.SK Míle, z.s. 0:04:46
11 38 Mariana TomanováMariana Tomanová 07 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 0:04:50
12 304 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:51
13 303 Karolína SoučkováKarolína Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:54
14 138 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:04:56
15 306 Kateřina VáchováKateřina Váchová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:04:58
16= 140 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:03
16= 5 Amalie SekanováAmalie Sekanová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:03
18 22 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:05
19 284 Ema JankovskáEma Jankovská 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:05
20 139 Veronika PanuškováVeronika Panušková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:06
21 302 Tereza PrůšováTereza Průšová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:07
22 286 Eliška KiršnerováEliška Kiršnerová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:07
23 66 Julie FolprechtováJulie Folprechtová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:09
24 289 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:18
25 305 Martina StejskalováMartina Stejskalová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:19
26 269 Klára BenešováKlára Benešová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 0:05:22
27 57 Zuzana JehlíkováZuzana Jehlíková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 0:05:31
28 307 Lucie VondřichováLucie Vondřichová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:34
29 298 Kristýna JochováKristýna Jochová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 0:05:37
Celkem 29 závodníků