výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS staršího žactva

Znojmo (26. 5. 2019)

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 26.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 32 38.14 0.0
2 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 31 35.83 0.0
3 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 23 33.26 0.0
4 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 30 32.55 0.0
5 Josefína MelicharováJosefína Melicharová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 28 32.52 0.0
6 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 26 32.15 0.0
7 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 15 31.91 0.0
8 Eliška ŠerováEliška Šerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 19 31.16 0.0
9 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 21 31.04 0.0
10 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
05 24 30.29 0.0
11 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 29 29.28 0.0
12 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
ASK BlanskoASK Blansko
05 25 28.81 0.0
13 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 18 27.79 0.0
14 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 27 27.66 0.0
15 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 16 27.12 0.0
16 Barbora FuchsováBarbora Fuchsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 20 26.81 0.0
17 Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 7 26.44 0.0
18 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 9 25.81 0.0
19 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 22 25.74 0.0
20 Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 10 25.54 0.0
21 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 12 25.49 0.0
22 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5 23.96 0.0
23 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 11 22.62 0.0
24 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 2 21.80 0.0
25 Valerie MannováValerie Mannová
JAC BrnoJAC Brno
05 4 16.64 0.0
26 Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 6 14.86 0.0
Celkem 26 závodníků