výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS staršího žactva

Znojmo (26. 5. 2019)

1500 m - Žáci

(ne, 26.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:32.90
2 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 4:33.33
3 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 4:36.02
4 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 4:44.25
5 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 4:45.63
6 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 4:47.53
7 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 4:48.11
8 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 4:48.17
9 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 4:57.56
10 Jan KostruhJan Kostruh 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12 5:00.03
11 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 5:01.32
12 Tomáš JančaříkTomáš Jančařík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 5:05.75
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně

(ne, 26.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 4:58.97
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 5:01.25
3 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 5:06.34
4 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:21.90
5 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 5:29.05
6 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 5:39.20
7 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 5:39.59
Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 DNS
Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 DNS
Celkem 9 závodníků