Mistrovství MaS staršího žactva
Znojmo (26. 5. 2019)150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:30) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr HoráčekPetr Horáček | 05 | VSK Univerzita Brno | 5 | 16.55 | ||||||||||||||
2 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 16.78 | ||||||||||||||
3 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 17.22 | ||||||||||||||
4 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 17.33 | ||||||||||||||
5 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 17.46 | ||||||||||||||
6 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 18.92 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:30) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KovářDavid Kovář | 05 | BYAC Brno | 1 | 17.63 | ||||||||||||||
2 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 17.72 | ||||||||||||||
3 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 18.04 | ||||||||||||||
4 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | 18.30 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 18.41 | ||||||||||||||
6 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 18.73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:30) official | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon PeterkaŠimon Peterka | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 17.96 | ||||||||||||||
2 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 18.29 | ||||||||||||||
3 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 18.52 | ||||||||||||||
4 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 18.61 | ||||||||||||||
5 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 18.80 | ||||||||||||||
6 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 18.96 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 26.5.2019 - 14:30) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš TrojekMikuláš Trojek | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 18.28 | ||||||||||||||
2 | Alexandr DutkaAlexandr Dutka | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 18.38 | ||||||||||||||
3 | Matyáš GalvasMatyáš Galvas | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 18.50 | ||||||||||||||
4 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 18.56 | ||||||||||||||
5 | Lukáš HoudekLukáš Houdek | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 18.82 | ||||||||||||||
6 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 19.74 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 26.5.2019 - 14:30) official | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MikešJan Mikeš | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 19.41 | ||||||||||||||
2 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.63 | ||||||||||||||
3= | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 19.85 | ||||||||||||||
3= | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 5 | 19.85 | ||||||||||||||
5 | Ondřej KlocOndřej Kloc | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 20.03 | ||||||||||||||
6 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.18 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 26.5.2019 - 14:30) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VítekLukáš Vítek | 04 | BYAC Brno | 3 | 19.74 | ||||||||||||||
2 | Martin MigdalMartin Migdal | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 20.29 | ||||||||||||||
3 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 20.41 | ||||||||||||||
4 | Ondřej SedlářOndřej Sedlář | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 20.52 | ||||||||||||||
5 | Ondřej ČernýOndřej Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 20.96 | ||||||||||||||
6 | Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 21.30 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr HoráčekPetr Horáček | 05 | VSK Univerzita Brno | 5 | 16.55 | |||
2 | Casey LongCasey Long | 04 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 3 | 16.78 | |||
3 | Pavel PeksaPavel Peksa | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 2 | 17.22 | |||
4 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 17.33 | |||
5 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 17.46 | |||
6 | David KovářDavid Kovář | 05 | BYAC Brno | 1 | 17.63 | |||
7 | Ondřej FojtOndřej Fojt | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 17.72 | |||
8 | Šimon PeterkaŠimon Peterka | 05 | Atletický klub Prostějov, z... | 3 | 17.96 | |||
9 | Alexej PetečelAlexej Petečel | 04 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 18.04 | |||
10 | Mikuláš TrojekMikuláš Trojek | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 18.28 | |||
11 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 18.29 | |||
12 | Vít HolubVít Holub | 05 | TJ TŽ Třinec | 5 | 18.30 | |||
13 | Alexandr DutkaAlexandr Dutka | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 6 | 18.38 | |||
14 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 18.41 | |||
15 | Matyáš GalvasMatyáš Galvas | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 18.50 | |||
16 | Filip MaňásekFilip Maňásek | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 18.52 | |||
17 | Adam NeugebauerAdam Neugebauer | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 18.56 | |||
18 | Filip ČervenkaFilip Červenka | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 18.61 | |||
19 | Filip MorcinekFilip Morcinek | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 18.73 | |||
20 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 18.80 | |||
21 | Lukáš HoudekLukáš Houdek | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 18.82 | |||
22 | Erik PavlíčekErik Pavlíček | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 18.92 | |||
23 | Matěj HoppMatěj Hopp | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 18.96 | |||
24 | Jan MikešJan Mikeš | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 19.41 | |||
25 | Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.63 | |||
26 | Jan MašláňJan Mašláň | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 1 | 19.74 | |||
26 | Lukáš VítekLukáš Vítek | 04 | BYAC Brno | 3 | 19.74 | |||
28 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 19.85 | |||
28 | Jakub ToužínJakub Toužín | 05 | VSK Univerzita Brno | 5 | 19.85 | |||
30 | Ondřej KlocOndřej Kloc | 04 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 20.03 | |||
31 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.18 | |||
32 | Martin MigdalMartin Migdal | 05 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2 | 20.29 | |||
33 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 20.41 | |||
34 | Ondřej SedlářOndřej Sedlář | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 20.52 | |||
35 | Ondřej ČernýOndřej Černý | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 20.96 | |||
36 | Ondřej LudrovanOndřej Ludrovan | 05 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 21.30 |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 26.5.2019 - 14:15) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 18.31 | ||||||||||||||
2 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 18.50 | ||||||||||||||
3 | Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 19.00 | ||||||||||||||
4 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 19.22 | ||||||||||||||
5 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 19.51 | ||||||||||||||
6 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 19.83 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 26.5.2019 - 14:15) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 19.09 | ||||||||||||||
2 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 19.22 | ||||||||||||||
3 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 19.38 | ||||||||||||||
4 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 19.53 | ||||||||||||||
5 | Kateřina SolichováKateřina Solichová | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 19.96 | ||||||||||||||
6 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.10 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 26.5.2019 - 14:15) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema VlachynskáEma Vlachynská | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 19.41 | ||||||||||||||
2 | Klára BrázdilováKlára Brázdilová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 19.63 | ||||||||||||||
3 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 19.78 | ||||||||||||||
4 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 20.04 | ||||||||||||||
5 | Aneta BřezinováAneta Březinová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 20.70 | ||||||||||||||
Tereza TreterováTereza Treterová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 26.5.2019 - 14:15) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 4 | 19.42 | ||||||||||||||
2 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 20.08 | ||||||||||||||
3 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 20.30 | ||||||||||||||
4 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 20.41 | ||||||||||||||
5 | Melánie PejšováMelánie Pejšová | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | 20.68 | ||||||||||||||
6 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 20.82 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 26.5.2019 - 14:15) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 19.87 | ||||||||||||||
2 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 20.04 | ||||||||||||||
3 | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 20.29 | ||||||||||||||
4 | Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová | 04 | TJ Uničov | 2 | 20.30 | ||||||||||||||
5 | Lucie KutalováLucie Kutalová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 20.52 | ||||||||||||||
6 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.08 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 26.5.2019 - 14:15) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela RichterováMichaela Richterová | 04 | AK Kroměříž | 6 | 20.68 | ||||||||||||||
2 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 20.71 | ||||||||||||||
3 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 20.72 | ||||||||||||||
4 | Daniela KlišíkováDaniela Klišíková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 20.83 | ||||||||||||||
5 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.92 | ||||||||||||||
6 | Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 20.96 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 18.31 | |||
2 | Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová | 05 | ASK Blansko | 4 | 18.50 | |||
3 | Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 19.00 | |||
4 | Veronika HutárkováVeronika Hutárková | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 4 | 19.09 | |||
5 | Zina PindorováZina Pindorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 19.22 | |||
5 | Veronika ŠímováVeronika Šímová | 04 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 19.22 | |||
7 | Karolína ZacharováKarolína Zacharová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 19.38 | |||
8 | Ema VlachynskáEma Vlachynská | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 19.41 | |||
9 | Zuzana DrápalováZuzana Drápalová | 04 | JAC Brno | 4 | 19.42 | |||
10 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 19.51 | |||
11 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 19.53 | |||
12 | Klára BrázdilováKlára Brázdilová | 04 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 19.63 | |||
13 | Tereza SikorováTereza Sikorová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 19.78 | |||
14 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 19.83 | |||
15 | Ivana RýdlováIvana Rýdlová | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 19.87 | |||
16 | Kateřina SolichováKateřina Solichová | 05 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 1 | 19.96 | |||
17 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 20.04 | |||
17 | Kateřina MaškováKateřina Mašková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 20.04 | |||
19 | Sofia DelpreteSofia Delprete | 05 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 20.08 | |||
20 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.10 | |||
21 | Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková | 04 | Atletika Slavkov u Brna, z.s. | 6 | 20.29 | |||
22 | Jana PiškulováJana Piškulová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 20.30 | |||
22 | Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová | 04 | TJ Uničov | 2 | 20.30 | |||
24 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 20.41 | |||
25 | Lucie KutalováLucie Kutalová | 04 | TJ Šumperk, z.s. | 1 | 20.52 | |||
26 | Melánie PejšováMelánie Pejšová | 04 | TJ Slezan Opava, z.s. | 1 | 20.68 | |||
26 | Michaela RichterováMichaela Richterová | 04 | AK Kroměříž | 6 | 20.68 | |||
28 | Aneta BřezinováAneta Březinová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 20.70 | |||
29 | Leona KratochvilováLeona Kratochvilová | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2 | 20.71 | |||
30 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 20.72 | |||
31 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 20.82 | |||
32 | Daniela KlišíkováDaniela Klišíková | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 20.83 | |||
33 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 20.92 | |||
34 | Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 20.96 | |||
35 | Dorota SochováDorota Sochová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 21.08 | |||
Tereza TreterováTereza Treterová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | DNS |