IV. kolo okresní soutěže družstev žactva
Znojmo (19. 6. 2019)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (st, 19.6.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivar AchrerIvar Achrer | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 08.0 | |||||||||||||||
2 | Vladimír ProuzaVladimír Prouza | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.2 | |||||||||||||||
3 | Jan UrbanJan Urban | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 08.3 | |||||||||||||||
4 | Metoděj HolzerMetoděj Holzer | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 08.4 | |||||||||||||||
5 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.6 | |||||||||||||||
6 | Vilém BednaříkVilém Bednařík | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.9 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (st, 19.6.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KolmanPavel Kolman | 04 | TJ při ZŠ Blížkovice | 08.0 | |||||||||||||||
2 | Ivo NesibaIvo Nesiba | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.5 | |||||||||||||||
3 | Jan PavlicaJan Pavlica | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.6 | |||||||||||||||
4 | Oliver DvořákOliver Dvořák | 05 | TJ při ZŠ Blížkovice | 08.9 | |||||||||||||||
5 | Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 09.3 | |||||||||||||||
6 | Adam OutulnýAdam Outulný | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 09.4 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivar AchrerIvar Achrer | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 08.0 | |||||
1 | Pavel KolmanPavel Kolman | 04 | TJ při ZŠ Blížkovice | 08.0 | |||||
3 | Vladimír ProuzaVladimír Prouza | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.2 | |||||
4 | Jan UrbanJan Urban | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 08.3 | |||||
5 | Metoděj HolzerMetoděj Holzer | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 08.4 | |||||
6 | Ivo NesibaIvo Nesiba | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.5 | |||||
7 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.6 | |||||
7 | Jan PavlicaJan Pavlica | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.6 | |||||
9 | Vilém BednaříkVilém Bednařík | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.9 | |||||
9 | Oliver DvořákOliver Dvořák | 05 | TJ při ZŠ Blížkovice | 08.9 | |||||
11 | Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 09.3 | |||||
12 | Adam OutulnýAdam Outulný | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 09.4 |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (st, 19.6.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KolmanPavel Kolman | 04 | TJ při ZŠ Blížkovice | 08.1 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ivar AchrerIvar Achrer | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 08.1 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan UrbanJan Urban | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 08.2 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vladimír ProuzaVladimír Prouza | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.2 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Metoděj HolzerMetoděj Holzer | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 08.7 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ivo NesibaIvo Nesiba | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.8 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 19.6.2019 - 14:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.6 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Vilém BednaříkVilém Bednařík | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.8 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Oliver DvořákOliver Dvořák | 05 | TJ při ZŠ Blížkovice | 09.1 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jan PavlicaJan Pavlica | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 09.2 | 1.00 | ||||||||||||||
Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Adam OutulnýAdam Outulný | 06 | TJ Znojmo, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (st, 19.6.2019 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza TreterováTereza Treterová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 08.5 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta BřezinováAneta Březinová | 04 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 08.6 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Andrea BařinováAndrea Bařinová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 08.7 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Karin BačákováKarin Bačáková | 04 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.8 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Luice ZapletalováLuice Zapletalová | 05 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 09.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jana CoufalováJana Coufalová | 06 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 09.1 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (st, 19.6.2019 - 14:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ZídkováMonika Zídková | 05 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 08.8 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Natálie HavlíkováNatálie Havlíková | 05 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 08.9 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Marie KřížováMarie Křížová | 06 | TJ při ZŠ Blížkovice | 09.0 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora BudínováBarbora Budínová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 09.0 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Viktorie GalašováViktorie Galašová | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 09.3 | |||||||||||||||
6 | Dorota DubovskáDorota Dubovská | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 09.4 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (st, 19.6.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aneta BřezinováAneta Březinová | 04 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 08.4 | ||||||||||||||||
2 | Tereza TreterováTereza Treterová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 08.4 | |||||||||||||||
3 | Andrea BařinováAndrea Bařinová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 08.5 | |||||||||||||||
4 | Jana CoufalováJana Coufalová | 06 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 08.6 | |||||||||||||||
5 | Marie KřížováMarie Křížová | 06 | TJ při ZŠ Blížkovice | 08.8 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 02 (st, 19.6.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karin BačákováKarin Bačáková | 04 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.7 | |||||||||||||||
2 | Natálie HavlíkováNatálie Havlíková | 05 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 08.9 | |||||||||||||||
3 | Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 09.1 | |||||||||||||||
Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová | 04 | Gymnázium Polesného Znojmo | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 03 (st, 19.6.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luice ZapletalováLuice Zapletalová | 05 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 08.7 | |||||||||||||||
2 | Monika ZídkováMonika Zídková | 05 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 08.8 | |||||||||||||||
3 | Viktorie GalašováViktorie Galašová | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.8 | |||||||||||||||
4 | Nikola HudcováNikola Hudcová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 09.6 | |||||||||||||||
Lilly PadělkováLilly Padělková | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 04 (st, 19.6.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BudínováBarbora Budínová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 08.8 | |||||||||||||||
2 | Dorota DubovskáDorota Dubovská | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 09.0 | |||||||||||||||
3 | Kateřina VeseláKateřina Veselá | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 09.1 | |||||||||||||||
4 | Anna ValendováAnna Valendová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 09.8 | |||||||||||||||
5 | Taťána HolcrováTaťána Holcrová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 10.4 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta BřezinováAneta Březinová | 04 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 08.4 | |||||
1 | Tereza TreterováTereza Treterová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 08.4 | |||||
3 | Andrea BařinováAndrea Bařinová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 08.5 | |||||
4 | Jana CoufalováJana Coufalová | 06 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 08.6 | |||||
5 | Karin BačákováKarin Bačáková | 04 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.7 | |||||
5 | Luice ZapletalováLuice Zapletalová | 05 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 08.7 | |||||
7 | Marie KřížováMarie Křížová | 06 | TJ při ZŠ Blížkovice | 08.8 | |||||
7 | Monika ZídkováMonika Zídková | 05 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 08.8 | |||||
7 | Viktorie GalašováViktorie Galašová | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 08.8 | |||||
7 | Barbora BudínováBarbora Budínová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 08.8 | |||||
11 | Natálie HavlíkováNatálie Havlíková | 05 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 08.9 | |||||
12 | Dorota DubovskáDorota Dubovská | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 09.0 | |||||
13 | Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 09.1 | |||||
13 | Kateřina VeseláKateřina Veselá | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 09.1 | |||||
15 | Nikola HudcováNikola Hudcová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 09.6 | |||||
16 | Anna ValendováAnna Valendová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 09.8 | |||||
17 | Taťána HolcrováTaťána Holcrová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 10.4 | |||||
Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová | 04 | Gymnázium Polesného Znojmo | DNS | ||||||
Lilly PadělkováLilly Padělková | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | DNS |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (st, 19.6.2019 - 15:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 2:18.6 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vilém BednaříkVilém Bednařík | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | 2:25.2 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VodákTomáš Vodák | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 2:50.7 | 8.00 | ||||||||||||||
Vladimír ProuzaVladimír Prouza | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (st, 19.6.2019 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie HavlíkováNatálie Havlíková | 05 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 3:18.2 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jana CoufalováJana Coufalová | 06 | ZŠ Znojmo, Mládeže | 3:18.4 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Klára ZelbováKlára Zelbová | 04 | TJ Znojmo, z.s. | 3:40.2 | 8.00 | ||||||||||||||
Michaela BajcarováMichaela Bajcarová | 06 | ZŠ Znojmo, Mládeže | DNS | ||||||||||||||||
Barbora KožíškováBarbora Kožíšková | 07 | ZŠ Znojmo, Mládeže | DNS | ||||||||||||||||
Charlotta HortováCharlotta Hortová | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | DNS | ||||||||||||||||
Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová | 04 | Gymnázium Polesného Znojmo | DNS | ||||||||||||||||
Aneta WieznerováAneta Wieznerová | 05 | Gymnázium Polesného Znojmo | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (st, 19.6.2019 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,16 1,21 1,26 1,31 1,36 1,41 1,46 1,50 1,54 1,57 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan UrbanJan Urban
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 1.54 | oooooxooxoxxoxxx | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Ivar AchrerIvar Achrer
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 1.54 | oooooxooxxoxxoxxx | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Ivo NesibaIvo Nesiba
Gymnázium Polesného Znojmo |
05 | 1.50 | oooooooxoxxx | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Tomáš FialaTomáš Fiala
TJ při ZŠ Blížkovice |
05 | 1.46 | ooxooxoxooxxx | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 1.46 | oooxoooxoxxx | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Oliver DvořákOliver Dvořák
TJ při ZŠ Blížkovice |
05 | 1.31 | oxoooxxx | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Radek HavelkaRadek Havelka
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 1.31 | oooxxoxxx | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Jan PavlicaJan Pavlica
Gymnázium Polesného Znojmo |
05 | 1.21 | ooxxx | 3.00 | ||||||||||||||
Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s. |
05 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (st, 19.6.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta BřezinováAneta Březinová
ZŠ Znojmo, Mládeže |
04 | 3 | 4.56 | 4.55 | 4.42 | 4.56 | 4.56 | 4.18 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Jana CoufalováJana Coufalová
ZŠ Znojmo, Mládeže |
06 | 5 | 4.33 | 4.15 | 4.33 | 3.99 | 4.33 | 3.95 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Michaela ČernáMichaela Černá
ZŠ Znojmo, Mládeže |
06 | 6 | 4.21 | 4.15 | 4.09 | 4.18 | 4.18 | 4.21 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 |
Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 11 | 4.00 | 3.69 | 3.73 | 4.00 | 4.00 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Marie KřížováMarie Křížová
TJ při ZŠ Blížkovice |
06 | 10 | 3.96 | 3.96 | 3.90 | 3.90 | 3.96 | 3.75 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Luice ZapletalováLuice Zapletalová
ZŠ Znojmo, Mládeže |
05 | 15 | 3.94 | 3.94 | 3.72 | 3.69 | 3.94 | 3.48 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 |
Andrea BařinováAndrea Bařinová
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 2 | 3.85 | 3.56 | 3.75 | 3.44 | 3.75 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 |
Karin BačákováKarin Bačáková
Gymnázium Polesného Znojmo |
04 | 1 | 3.75 | 3.75 | 3.66 | 3.15 | 3.75 | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 |
Dorota DubovskáDorota Dubovská
TJ Znojmo, z.s. |
07 | 7 | 3.72 | 3.67 | 3.72 | 3.44 | 3.72 | 3.41 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Barbora BudínováBarbora Budínová
TJ Znojmo, z.s. |
07 | 4 | 3.63 | 3.47 | 3.53 | 3.63 | 3.63 | 3.62 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Kateřina VeseláKateřina Veselá
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 14 | 3.48 | 3.46 | 3.40 | x | 3.46 | 3.48 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Viktorie GalašováViktorie Galašová
Gymnázium Polesného Znojmo |
05 | 8 | 3.42 | x | x | x | 0.0 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Taťána HolcrováTaťána Holcrová
TJ Znojmo, z.s. |
07 | 9 | 3.33 | 3.33 | x | 2.78 | 3.33 | 2.95 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Nikola HudcováNikola Hudcová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 3.33 | 2.63 | 3.33 | 2.26 | 3.33 | 2.78 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
15 |
Anna ValendováAnna Valendová
TJ Znojmo, z.s. |
07 | 13 | 2.83 | x | 2.83 | 2.52 | 2.83 | 2.82 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Tereza TreterováTereza Treterová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 12 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (st, 19.6.2019 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 08.10 | 07.45 | 08.10 | 08.03 | 08.10 | 07.74 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | ||||||||
2 |
Michaela ČernáMichaela Černá
ZŠ Znojmo, Mládeže |
06 | 07.50 | 07.34 | 07.50 | 06.88 | 07.50 | 07.00 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | ||||||||
3 |
Monika ZídkováMonika Zídková
ZŠ Znojmo, Mládeže |
05 | 07.36 | 07.36 | 07.25 | x | 07.36 | 06.54 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | ||||||||
4 |
Aneta BřezinováAneta Březinová
ZŠ Znojmo, Mládeže |
04 | 07.33 | 07.01 | 06.94 | 07.33 | 07.33 | 06.64 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | ||||||||
5 |
Marie KřížováMarie Křížová
TJ při ZŠ Blížkovice |
06 | 07.12 | 06.96 | 06.99 | 06.68 | 06.99 | 07.12 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | ||||||||
6 |
Jana VinklárkováJana Vinklárková
Gymnázium Polesného Znojmo |
04 | 07.12 | 06.83 | 06.99 | 06.68 | 06.99 | 07.12 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | ||||||||
7 |
Tereza TreterováTereza Treterová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 07.05 | 07.05 | 06.66 | 06.89 | 07.05 | 06.76 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | ||||||||
8 |
Valentina DomaccasseValentina Domaccasse
ZŠ Znojmo, Mládeže |
05 | 06.86 | 06.49 | 06.86 | 06.70 | 06.86 | x | 0.0 | 0.0 | 3.00 | ||||||||
9 |
Julie KrčálováJulie Krčálová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 06.77 | 06.77 | 06.34 | 06.60 | 06.77 | 06.65 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||||
Jana CoufalováJana Coufalová
ZŠ Znojmo, Mládeže |
06 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Lilly PadělkováLilly Padělková
Gymnázium Polesného Znojmo |
05 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová
Gymnázium Polesného Znojmo |
04 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Klára ZelbováKlára Zelbová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (st, 19.6.2019 - 14:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš FialaTomáš Fiala
TJ při ZŠ Blížkovice |
05 | 2 | 09.42 | 09.18 | 08.77 | 08.50 | 09.18 | 09.42 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 |
Pavel KolmanPavel Kolman
TJ při ZŠ Blížkovice |
04 | 3 | 09.24 | 08.02 | 08.22 | 09.24 | 09.24 | 08.82 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 |
Jan PavlicaJan Pavlica
Gymnázium Polesného Znojmo |
05 | 7 | 08.98 | 08.33 | 08.98 | 07.98 | 08.98 | 07.16 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 |
Vladimír ProuzaVladimír Prouza
Gymnázium Polesného Znojmo |
05 | 8 | 08.53 | 08.44 | 07.98 | 07.69 | 08.44 | 08.53 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Jan LujcJan Lujc
Gymnázium Polesného Znojmo |
05 | 4 | 08.23 | 07.40 | 07.72 | 07.90 | 07.90 | 08.23 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 |
Ivo NesibaIvo Nesiba
Gymnázium Polesného Znojmo |
05 | 6 | 07.59 | 07.33 | 07.59 | 06.20 | 07.59 | 07.10 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 |
Vilém BednaříkVilém Bednařík
Gymnázium Polesného Znojmo |
05 | 1 | 07.34 | 06.73 | 06.75 | 07.34 | 07.34 | 07.20 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
Matyáš MusilMatyáš Musil
Gymnázium Polesného Znojmo |
06 | 5 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 8 závodníků |