výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo okresní soutěže družstev žactva

Znojmo (19. 6. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 19.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivar AchrerIvar Achrer 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.0
2 Vladimír ProuzaVladimír Prouza 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.2
3 Jan UrbanJan Urban 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.3
4 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.4
5 Ondřej BudínOndřej Budín 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.6
6 Vilém BednaříkVilém Bednařík 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.9
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 19.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KolmanPavel Kolman 04 TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice 08.0
2 Ivo NesibaIvo Nesiba 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.5
3 Jan PavlicaJan Pavlica 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.6
4 Oliver DvořákOliver Dvořák 05 TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice 08.9
5 Radek HavelkaRadek Havelka 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.3
6 Adam OutulnýAdam Outulný 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.4
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivar AchrerIvar Achrer 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.0
1 Pavel KolmanPavel Kolman 04 TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice 08.0
3 Vladimír ProuzaVladimír Prouza 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.2
4 Jan UrbanJan Urban 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.3
5 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.4
6 Ivo NesibaIvo Nesiba 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.5
7 Ondřej BudínOndřej Budín 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.6
7 Jan PavlicaJan Pavlica 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.6
9 Vilém BednaříkVilém Bednařík 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.9
9 Oliver DvořákOliver Dvořák 05 TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice 08.9
11 Radek HavelkaRadek Havelka 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.3
12 Adam OutulnýAdam Outulný 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.4

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 19.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KolmanPavel Kolman 04 TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice 08.1 11.00
2 Ivar AchrerIvar Achrer 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.1 9.00
3 Jan UrbanJan Urban 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.2 8.00
4 Vladimír ProuzaVladimír Prouza 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.2 7.00
5 Metoděj HolzerMetoděj Holzer 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.7 6.00
6 Ivo NesibaIvo Nesiba 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.8 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 19.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BudínOndřej Budín 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.6 4.00
2 Vilém BednaříkVilém Bednařík 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.8 3.00
3 Oliver DvořákOliver Dvořák 05 TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice 09.1 2.00
4 Jan PavlicaJan Pavlica 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 09.2 1.00
Radek HavelkaRadek Havelka 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Adam OutulnýAdam Outulný 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 19.6.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.5 11.00
2 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 08.6 9.00
3 Andrea BařinováAndrea Bařinová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.7 8.00
4 Karin BačákováKarin Bačáková 04 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.8 7.00
5 Luice ZapletalováLuice Zapletalová 05 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 09.0 6.00
6 Jana CoufalováJana Coufalová 06 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 09.1 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 19.6.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ZídkováMonika Zídková 05 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 08.8 4.00
2 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 08.9 3.00
3 Marie KřížováMarie Křížová 06 TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice 09.0 2.00
4 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.0 1.00
5 Viktorie GalašováViktorie Galašová 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 09.3
6 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.4
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 19.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Aneta BřezinováAneta Březinová 04 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 08.4
2 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.4
3 Andrea BařinováAndrea Bařinová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.5
4 Jana CoufalováJana Coufalová 06 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 08.6
5 Marie KřížováMarie Křížová 06 TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice 08.8
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (st, 19.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin BačákováKarin Bačáková 04 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.7
2 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 08.9
3 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.1
Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (st, 19.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luice ZapletalováLuice Zapletalová 05 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 08.7
2 Monika ZídkováMonika Zídková 05 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 08.8
3 Viktorie GalašováViktorie Galašová 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.8
4 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.6
Lilly PadělkováLilly Padělková 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (st, 19.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.8
2 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.0
3 Kateřina VeseláKateřina Veselá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.1
4 Anna ValendováAnna Valendová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.8
5 Taťána HolcrováTaťána Holcrová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10.4
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 08.4
1 Tereza TreterováTereza Treterová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.4
3 Andrea BařinováAndrea Bařinová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.5
4 Jana CoufalováJana Coufalová 06 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 08.6
5 Karin BačákováKarin Bačáková 04 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.7
5 Luice ZapletalováLuice Zapletalová 05 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 08.7
7 Marie KřížováMarie Křížová 06 TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice 08.8
7 Monika ZídkováMonika Zídková 05 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 08.8
7 Viktorie GalašováViktorie Galašová 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 08.8
7 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 08.8
11 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 08.9
12 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.0
13 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.1
13 Kateřina VeseláKateřina Veselá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.1
15 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.6
16 Anna ValendováAnna Valendová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 09.8
17 Taťána HolcrováTaťána Holcrová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10.4
Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo DNS
Lilly PadělkováLilly Padělková 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 19.6.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej BudínOndřej Budín 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 2:18.6 11.00
2 Vilém BednaříkVilém Bednařík 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo 2:25.2 9.00
3 Tomáš VodákTomáš Vodák 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2:50.7 8.00
Vladimír ProuzaVladimír Prouza 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 19.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 3:18.2 11.00
2 Jana CoufalováJana Coufalová 06 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže 3:18.4 9.00
3 Klára ZelbováKlára Zelbová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3:40.2 8.00
Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže DNS
Barbora KožíškováBarbora Kožíšková 07 ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže DNS
Charlotta HortováCharlotta Hortová 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo DNS
Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo DNS
Aneta WieznerováAneta Wieznerová 05 Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 19.6.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.161.211.261.311.361.411.461.501.541.57 Body
1 Jan UrbanJan Urban
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 1.54 oooooxooxoxxoxxx 11.00
2 Ivar AchrerIvar Achrer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 1.54 oooooxooxxoxxoxxx 9.00
3 Ivo NesibaIvo Nesiba
Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo
05 1.50 oooooooxoxxx 8.00
4 Tomáš FialaTomáš Fiala
TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice
05 1.46 ooxooxoxooxxx 7.00
5 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 1.46 oooxoooxoxxx 6.00
6 Oliver DvořákOliver Dvořák
TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice
05 1.31 oxoooxxx 5.00
7 Radek HavelkaRadek Havelka
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 1.31 oooxxoxxx 4.00
8 Jan PavlicaJan Pavlica
Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo
05 1.21 ooxxx 3.00
Damián SüsenbekDamián Süsenbek
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 19.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BřezinováAneta Březinová
ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže
04 3 4.56 4.554.424.564.564.180.00.0 11.00
2 Jana CoufalováJana Coufalová
ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže
06 5 4.33 4.154.333.994.333.950.00.0 9.00
3 Michaela ČernáMichaela Černá
ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže
06 6 4.21 4.154.094.184.184.210.00.0 8.00
4 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 11 4.00 3.693.734.004.003.890.00.0 7.00
5 Marie KřížováMarie Křížová
TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice
06 10 3.96 3.963.903.903.963.750.00.0 6.00
6 Luice ZapletalováLuice Zapletalová
ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže
05 15 3.94 3.943.723.693.943.480.00.0 5.00
7 Andrea BařinováAndrea Bařinová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 2 3.85 3.563.753.443.753.850.00.0 4.00
8 Karin BačákováKarin Bačáková
Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo
04 1 3.75 3.753.663.153.753.590.00.0 3.00
9 Dorota DubovskáDorota Dubovská
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 7 3.72 3.673.723.443.723.410.00.0 2.00
10 Barbora BudínováBarbora Budínová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 4 3.63 3.473.533.633.633.620.00.0 1.00
11 Kateřina VeseláKateřina Veselá
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 14 3.48 3.463.40x3.463.480.00.0
12 Viktorie GalašováViktorie Galašová
Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo
05 8 3.42 xxx0.03.420.00.0
13 Taťána HolcrováTaťána Holcrová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 9 3.33 3.33x2.783.332.950.00.0
14 Nikola HudcováNikola Hudcová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 3.33 2.633.332.263.332.780.00.0
15 Anna ValendováAnna Valendová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
07 13 2.83 x2.832.522.832.820.00.0
Tereza TreterováTereza Treterová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 19.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka PavlíčkováJitka Pavlíčková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 08.10 07.4508.1008.0308.1007.740.00.0 11.00
2 Michaela ČernáMichaela Černá
ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže
06 07.50 07.3407.5006.8807.5007.000.00.0 9.00
3 Monika ZídkováMonika Zídková
ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže
05 07.36 07.3607.25x07.3606.540.00.0 8.00
4 Aneta BřezinováAneta Březinová
ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže
04 07.33 07.0106.9407.3307.3306.640.00.0 7.00
5 Marie KřížováMarie Křížová
TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice
06 07.12 06.9606.9906.6806.9907.120.00.0 6.00
6 Jana VinklárkováJana Vinklárková
Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo
04 07.12 06.8306.9906.6806.9907.120.00.0 5.00
7 Tereza TreterováTereza Treterová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 07.05 07.0506.6606.8907.0506.760.00.0 4.00
8 Valentina DomaccasseValentina Domaccasse
ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže
05 06.86 06.4906.8606.7006.86x0.00.0 3.00
9 Julie KrčálováJulie Krčálová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 06.77 06.7706.3406.6006.7706.650.00.0 2.00
Jana CoufalováJana Coufalová
ZŠ Znojmo, MládežeZŠ Znojmo, Mládeže
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lilly PadělkováLilly Padělková
Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová
Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Klára ZelbováKlára Zelbová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 19.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš FialaTomáš Fiala
TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice
05 2 09.42 09.1808.7708.5009.1809.420.00.0 11.00
2 Pavel KolmanPavel Kolman
TJ při ZŠ BlížkoviceTJ při ZŠ Blížkovice
04 3 09.24 08.0208.2209.2409.2408.820.00.0 9.00
3 Jan PavlicaJan Pavlica
Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo
05 7 08.98 08.3308.9807.9808.9807.160.00.0 8.00
4 Vladimír ProuzaVladimír Prouza
Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo
05 8 08.53 08.4407.9807.6908.4408.530.00.0 7.00
5 Jan LujcJan Lujc
Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo
05 4 08.23 07.4007.7207.9007.9008.230.00.0 6.00
6 Ivo NesibaIvo Nesiba
Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo
05 6 07.59 07.3307.5906.2007.5907.100.00.0 5.00
7 Vilém BednaříkVilém Bednařík
Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo
05 1 07.34 06.7306.7507.3407.3407.200.00.0 4.00
Matyáš MusilMatyáš Musil
Gymnázium Polesného ZnojmoGymnázium Polesného Znojmo
06 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků