Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Žákovský atletický den ŽAD

Říčany (5. 10. 2019)

Skok daleký - Žáci

(so, 5.10.2019 - 09:31) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.87 0.0 358.00
2 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4.79 0.0 343.00
3 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.54 0.0 297.00
4 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.51 0.0 292.00
5 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.33 0.0 261.00
6 Adam FeixAdam Feix
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.34 0.0 108.00
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 5.10.2019 - 09:32) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.30 0.0 255.00
2 Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.27 0.0 250.00
3 Jakub ŽižkaJakub Žižka
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 3.97 0.0 201.00
4 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.96 0.0 199.00
5 Ondřej PernetOndřej Pernet
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 3.92 0.0 193.00
6 František ŠemberaFrantišek Šembera
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3.91 0.0 191.00
7 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3.80 0.0 174.00
8 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.70 0.0 159.00
9 Jan PelantJan Pelant
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3.68 0.0 156.00
10 Jiří KotekJiří Kotek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.51 0.0 132.00
11 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 3.26 0.0 98.00
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 5.10.2019 - 09:33) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.96 0.0 548.00
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.51 0.0 431.00
3 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 4.40 0.0 403.00
4 Rozálie KrejcovesováRozálie Krejcovesová
ŠSK Újezd nad LesyŠSK Újezd nad Lesy
05 4.35 0.0 391.00
5 Ema JelínkováEma Jelínková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.17 0.0 347.00
6 Viktorie BrožováViktorie Brožová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.98 0.0 303.00
7 Veronika PátkováVeronika Pátková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 3.94 0.0 294.00
8 Nela RácováNela Rácová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 3.64 0.0 229.00
9 Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.36 0.0 172.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 5.10.2019 - 09:34) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.67 0.0 472.00
2 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.54 0.0 438.00
3 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.45 0.0 416.00
4 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.42 0.0 408.00
5 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 4.39 0.0 401.00
6 Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.13 0.0 338.00
7 Eva MaredováEva Maredová
Atletika HostivařAtletika Hostivař
07 4.08 0.0 326.00
8 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.02 0.0 312.00
9 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.96 0.0 299.00
10 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
07 3.91 0.0 287.00
11 Andrea BrejchováAndrea Brejchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.75 0.0 252.00
12 Marie Luisa HankoMarie Luisa Hanko
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.62 0.0 225.00
13 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 3.42 0.0 184.00
14 Veronika JonákováVeronika Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3.23 0.0 148.00
15 Julie VosátkováJulie Vosátková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 3.05 0.0 116.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 5.10.2019 - 09:36) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sebastian ChadimaSebastian Chadima
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.79 0.0 173.00
2 Pavel NademlejnskýPavel Nademlejnský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
11 3.76 0.0 168.00
3 Mikuláš BeránekMikuláš Beránek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.73 0.0 164.00
4 Tomáš BatěkTomáš Batěk
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.68 0.0 156.00
5 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 3.52 0.0 133.00
6 Matouš KoláčekMatouš Koláček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 3.50 0.0 130.00
7 Lukáš DašekLukáš Dašek
Atletika Stará BoleslavAtletika Stará Boleslav
10 3.48 0.0 127.00
8 Mikeš PalataMikeš Palata
RC RicanyRC Ricany
10 3.27 0.0 99.00
9 Tomáš BartákTomáš Barták
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.24 0.0 95.00
10 Viktor ŠkopekViktor Škopek
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
11 3.11 0.0 79.00
11 Jan TlusťákJan Tlusťák
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
11 3.07 0.0 74.00
12 Vojtěch MarhoulVojtěch Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 2.94 0.0 59.00
13 Matěj KafkaMatěj Kafka
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 2.82 0.0 46.00
14 Adam ŠašekAdam Šašek
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
11 2.67 0.0 31.00
15 Jan ŠtěpničkaJan Štěpnička
Kunice, Ing. Petr TeclKunice, Ing. Petr Tecl
10 2.35 0.0 6.00
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 5.10.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 4.16 0.0 232.00
2 Václav MarhoulVáclav Marhoul
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4.06 0.0 215.00
3 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 3.92 0.0 193.00
4 Marek BartlMarek Bartl
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 3.86 0.0 184.00
5 Šimon VítŠimon Vít
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 3.81 0.0 176.00
6 Patrik GeistPatrik Geist
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.75 0.0 167.00
7 Tadeáš VítTadeáš Vít
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 3.73 0.0 164.00
8 František HynekFrantišek Hynek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.72 0.0 162.00
9 Jan BürgerJan Bürger
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.71 0.0 161.00
10 Vojtěch PernetVojtěch Pernet
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 3.66 0.0 153.00
11 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3.54 0.0 136.00
12 Jan ParobekJan Parobek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.47 0.0 126.00
13 Milan KomínekMilan Komínek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 3.41 0.0 118.00
14 Matěj ŽilkaMatěj Žilka
ŠSK Újezd nad LesyŠSK Újezd nad Lesy
08 3.37 0.0 112.00
15= Šimon PavlíkŠimon Pavlík
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 3.27 0.0 99.00
15= Václav MrázVáclav Mráz
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.27 0.0 99.00
17 Adam AdlerAdam Adler
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.04 0.0 70.00
18 Daniel OubrechtDaniel Oubrecht
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 2.90 0.0 54.00
19 Matyáš BorovičkaMatyáš Borovička
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 2.87 0.0 51.00
20 Adam StrnadAdam Strnad
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 2.82 0.0 46.00
21 Marek SelingerMarek Selinger
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 2.71 0.0 35.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 5.10.2019 - 09:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MaredováLucie Maredová
Atletika HostivařAtletika Hostivař
10 3.75 0.0 252.00
2 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
10 3.57 0.0 214.00
3 Tereza DalíkováTereza Dalíková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 3.52 0.0 204.00
4 Barbora VaneckovaBarbora Vaneckova
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.45 0.0 190.00
5 Cimprichová ElenCimprichová Elen
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.34 0.0 168.00
6= Nela PřádováNela Přádová
Bez oddílové příslušnotiBez oddílové příslušnoti
10 3.23 0.0 148.00
6= Anežka KubíčkováAnežka Kubíčková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 3.23 0.0 148.00
8 Veronika GrabowskáVeronika Grabowská
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 3.15 0.0 133.00
9= Kateřina BartákováKateřina Bartáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 3.13 0.0 130.00
9= Soňa JindrováSoňa Jindrová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 3.13 0.0 130.00
11 Anežka OpavováAnežka Opavová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 3.04 0.0 114.00
12 Karolína HoráčkováKarolína Horáčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 2.98 0.0 104.00
13 Veronika ŠerákováVeronika Šeráková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
10 2.97 0.0 102.00
14 Zuzana ŽilkováZuzana Žilková
ŠSK Újezd nad LesyŠSK Újezd nad Lesy
11 2.94 0.0 97.00
15= Karla BurdováKarla Burdová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 2.87 0.0 86.00
15= Nela HajnáNela Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 2.87 0.0 86.00
17 Daniela HronováDaniela Hronová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 2.83 0.0 80.00
18 Michaela MilecMichaela Milec
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 2.71 0.0 62.00
19 Adéla ManhartováAdéla Manhartová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 2.69 0.0 59.00
20= Linda FarníkováLinda Farníková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
10 2.52 0.0 36.00
20= Nikol PraženkováNikol Praženková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 2.52 0.0 36.00
20= Eliška KykalováEliška Kykalová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 2.52 0.0 36.00
23 Eliška RůžkováEliška Růžková
Bez oddílové příslušnotiBez oddílové příslušnoti
10 2.51 0.0 35.00
24 Anna DoležalováAnna Doležalová
Atletika BenešovAtletika Benešov
11 2.49 0.0 33.00
25 Lada KričfalušiováLada Kričfalušiová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 2.41 0.0 23.00
26 Bianka HavlíčkováBianka Havlíčková
ŠSK Újezd nad LesyŠSK Újezd nad Lesy
11 2.32 0.0 14.00
27 Ela ŘehákováEla Řeháková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
10 2.19 0.0 4.00
28 Aneta ŠtemberkováAneta Štemberková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 2.11 0.0 0.00
29 Eva MátlováEva Mátlová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
11 1.88 0.0 0.00
Eliška HruškováEliška Hrušková
ŠSK Újezd nad LesyŠSK Újezd nad Lesy
10 NM 0.0
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 5.10.2019 - 09:29) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lea BradováLea Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 4.43 0.0 411.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 4.42 0.0 408.00
3 Lucie PopelkováLucie Popelková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 4.02 0.0 312.00
4 Ema ŠedlbauerováEma Šedlbauerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.89 0.0 283.00
5 Julie BrožováJulie Brožová
ŠSK ChodovickáŠSK Chodovická
08 3.86 0.0 276.00
6 Linda PlačkováLinda Plačková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
08 3.82 0.0 267.00
7= Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3.79 0.0 261.00
7= Kristýna VlčkováKristýna Vlčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.79 0.0 261.00
9 Šárka NademlejnskáŠárka Nademlejnská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
08 3.75 0.0 252.00
10 Terezka DufkováTerezka Dufková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 3.70 0.0 242.00
11 Eliška ŠormováEliška Šormová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
08 3.61 0.0 223.00
12 Žaneta TicháŽaneta Tichá
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 3.55 0.0 210.00
13 Eliška LudwigováEliška Ludwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 3.52 0.0 204.00
14 Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3.48 0.0 196.00
15 Marie CichovskáMarie Cichovská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.40 0.0 180.00
16= Anna HercikováAnna Herciková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 3.36 0.0 172.00
16= Markéta PragerováMarkéta Pragerová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.36 0.0 172.00
18 Anna DurčanováAnna Durčanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 3.33 0.0 167.00
19= Nikol KlusáčkováNikol Klusáčková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.22 0.0 146.00
19= Barbora BurdováBarbora Burdová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.22 0.0 146.00
21 Eliška ŘíčkováEliška Říčková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 3.20 0.0 142.00
22 Nela MrázováNela Mrázová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 3.17 0.0 137.00
23 Nela KřížkováNela Křížková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
08 3.11 0.0 126.00
24= Jolana ŠkopkováJolana Škopková
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
09 2.85 0.0 83.00
24= Adéla StrnadováAdéla Strnadová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 2.85 0.0 83.00
26 Klára DolanováKlára Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
09 2.76 0.0 69.00
27 Gabriela KučerováGabriela Kučerová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
09 2.19 0.0 4.00
Celkem 27 závodníků