výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV

Třebíč (21. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan NovákJan Novák
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
03 10 5.64 +0.7 m/s 5.64  +0.75.23  +0.85.33  +0.95.64x0.00.0 510.00
2 Filip TopinkaFilip Topinka
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
03 11 5.57 +1.5 m/s 5.35  +1.05.10  +1.05.57  +1.55.575.43  +1.40.00.0 496.00
3 Petr JonášPetr Jonáš
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
03 4 5.41 +0.6 m/s 5.41  +0.65.10  +1.54.79  +0.75.415.15  +1.00.00.0 463.00
4 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek
Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ...
03 3 5.38 +1.4 m/s xxx0.05.38  +1.40.00.0 457.00
5 Jakub DřímalJakub Dřímal
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
03 17 5.29 +1.2 m/s 5.09  +1.45.24  +0.5x5.245.29  +1.20.00.0 439.00
6 Jan ŠmikmátorJan Šmikmátor
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
04 19 5.25 +1.0 m/s 4.73  +0.45.24  +1.15.25  +1.05.255.17  +2.10.00.0 431.00
7 Radek JonášRadek Jonáš
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
03 5 5.21 +0.6 m/s 5.21  +0.6xx5.21x0.00.0 423.00
8 Šimon KneslíkŠimon Kneslík
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 21 5.20 +0.8 m/s 5.03  +0.75.20  +0.85.11  +0.95.20x0.00.0 421.00
9 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
03 18 5.05 +0.6 m/s 4.83  +1.14.47  +0.35.05  +0.65.054.12  +0.90.00.0 392.00
10 René VytiskaRené Vytiska
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 15 5.00 +1.3 m/s 4.78  +0.74.36  +0.94.67  +0.54.785.00  +1.30.00.0 382.00
11 Pavel JanůPavel Janů
Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ...
04 2 4.94 +0.7 m/s 4.94  +0.74.83  +1.14.80  +1.34.94x0.00.0 371.00
12 Patrik VlasákPatrik Vlasák
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 20 4.93 +0.4 m/s 4.93  +0.44.84  +1.0x4.93x0.00.0 369.00
13 Michael BambulaMichael Bambula
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
04 1 4.90 +0.5 m/s 4.90  +0.5xx4.90x0.00.0 363.00
14 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 16 4.84 +0.5 m/s 4.68  +0.94.68  +0.84.84  +0.54.844.65  +1.40.00.0 352.00
15 Adam ŘehořAdam Řehoř
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 14 4.77 +1.3 m/s 4.63  +1.04.49  +0.4x4.634.77  +1.30.00.0 339.00
16 Phillip ThonigPhillip Thonig
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 13 4.56 +0.8 m/s 4.56  +0.84.51  +0.34.35  +0.54.564.41  +1.30.00.0 301.00
17 Jan VodehnalJan Vodehnal
Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ...
05 12 4.23 +0.9 m/s x4.22  +0.5x4.224.23  +0.90.00.0 244.00
18 Kurt KrafkaKurt Krafka
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
04 7 4.21 +0.5 m/s xx4.21  +0.54.21x0.00.0 240.00
MS Vojtěch KostkaVojtěch Kostka
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 6 4.34 +1.1 m/s 4.34  +1.14.33  +1.24.08  +0.74.344.34  +1.70.00.0
MS Lukáš KubátLukáš Kubát
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
04 8 4.34 +0.9 m/s xx4.13  +0.44.134.34  +0.90.00.0
MS Milan KvasničkaMilan Kvasnička
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
04 9 4.83 +1.0 m/s 4.83  +1.04.65  +1.53.76  +0.44.83x0.00.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 10 5.06 +1.2 m/s 4.95  +0.84.89  +0.84.94  +1.54.955.06  +1.20.00.0 394.00
2 Tadeáš HanslTadeáš Hansl
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
05 6 4.93 +0.8 m/s 3.04  +0.53.91  +1.34.34  +0.94.344.93  +0.80.00.0 369.00
3 Lukáš VrbaLukáš Vrba
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
06 18 4.86 +1.0 m/s 4.86  +1.04.79  +0.84.40  +1.14.864.61  +1.00.00.0 356.00
4 Filip ZápařkaFilip Zápařka
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
06 15 4.75 +0.8 m/s 4.56  +0.44.75  +0.84.74  +1.04.754.61  +1.80.00.0 335.00
5 Samuel BudínSamuel Budín
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 4 4.69 +0.9 m/s 4.69  +0.94.67  +1.23.43  +1.14.69x0.00.0 324.00
6 Adam FatrAdam Fatr
ZŠ JIHLAVA, E. RošickéhoZŠ JIHLAVA, E. Rošického
05 5 4.67 +2.4 m/s 4.60 +1.0 m/s 4.60  +1.0xx4.604.67  +2.40.00.0 321.00
7 Petr SlámaPetr Sláma
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 12 4.47 +0.6 m/s 4.47  +0.64.33  +0.44.22  +0.94.47x0.00.0 285.00
8 Jakub KrovJakub Krov
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 14 4.46 +0.9 m/s 4.46  +0.94.18  +1.43.85  +1.44.464.32  +1.00.00.0 283.00
9 Daniel BouchnerDaniel Bouchner
ZŠ JIHLAVA, E. RošickéhoZŠ JIHLAVA, E. Rošického
06 3 4.33 +1.1 m/s 4.22  +0.93.98  +1.34.33  +1.14.334.23  +2.50.00.0 261.00
10 Adam PolanskýAdam Polanský
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
05 9 4.26 +1.7 m/s x3.72  +0.6x3.724.26  +1.70.00.0 249.00
11 Oliver KrčálOliver Krčál
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 7 4.16 +1.6 m/s 3.99  +0.54.16  +1.64.06  +1.34.163.80  +0.90.00.0 232.00
12 Vojtěch KoubekVojtěch Koubek
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 13 4.05 +0.6 m/s 3.26  +0.54.05  +0.63.79  +0.44.053.90  +1.60.00.0 214.00
13 Dominik ČernýDominik Černý
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
06 17 4.03 +1.9 m/s x3.61  +1.0x3.614.03  +1.90.00.0 211.00
14 Marek AmbrožMarek Ambrož
ZŠ JIHLAVA, E. RošickéhoZŠ JIHLAVA, E. Rošického
05 1 4.02 +0.4 m/s 3.92  +0.23.56  +0.44.02  +0.44.023.96  +0.70.00.0 209.00
15 Dalibor SussenbekDalibor Sussenbek
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
06 16 4.02 +2.7 m/s 3.78 +0.2 m/s 3.78  +0.2xx3.784.02  +2.70.00.0 209.00
16 Marek PecenMarek Pecen
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 8 3.91 +1.6 m/s xxx0.03.91  +1.60.00.0 191.00
17 David SedlákDavid Sedlák
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
06 11 3.74 +0.3 m/s 3.74  +0.3xx3.74x0.00.0 165.00
18 Jiří BaumJiří Baum
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 2 3.39 +1.8 m/s 3.35  +0.1x3.39  +1.83.39x0.00.0 115.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 18 5.15 +0.3 m/s 5.08  +1.9x5.15  +0.35.155.09  +0.60.00.0 601.00
2 Edita UjčíkováEdita Ujčíková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 12 4.89 +0.5 m/s x4.89  +0.5x4.894.78  +0.40.00.0 530.00
3 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
03 11 4.68 +0.6 m/s 4.59  +0.14.68  +0.64.47  +0.14.684.56  +0.40.00.0 474.00
4 Adriana KružíkováAdriana Kružíková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 16 4.53 +0.1 m/s 4.33  +0.64.53  +0.14.29  +0.04.534.27  +1.60.00.0 436.00
5 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
04 17 4.47 +0.6 m/s 2.91  +0.94.34  +0.0x4.344.47  +0.60.00.0 421.00
6 Natálie MalcováNatálie Malcová
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
04 8 4.46 +0.5 m/s 3.87  +0.34.46  +0.54.21  +0.14.46x0.00.0 418.00
7 Eliška BartůňkováEliška Bartůňková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 1 4.35 +1.1 m/s 4.15  +0.74.31  +1.14.22  +0.74.314.35  +1.10.00.0 391.00
8 Zuzana KopicováZuzana Kopicová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
04 4 4.35 +0.5 m/s 4.20  +0.54.24  +0.74.35  +0.54.35x0.00.0 391.00
9 Denisa VondrováDenisa Vondrová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
04 13 4.12 +0.4 m/s 3.96  +0.04.12  +0.44.09  +0.34.124.05  +0.00.00.0 336.00
10 Amelie ŽdimerováAmelie Ždimerová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 15 4.05 +0.0 m/s 3.92  +0.84.02  +0.24.05  +0.04.05x0.00.0 319.00
11 Ivana KrčilováIvana Krčilová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 14 4.00 +0.5 m/s 4.00  +0.53.98  +0.73.85  +0.04.003.81  +0.50.00.0 308.00
12 Pavlína KučerováPavlína Kučerová
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
04 5 3.97 +0.3 m/s xx3.97  +0.33.97x0.00.0 301.00
13 Aneta MaryškováAneta Maryšková
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
04 9 3.94 +1.0 m/s 2.57  +0.53.94  +1.03.80  +0.13.943.49  +0.40.00.0 294.00
14 Kateřina DouchováKateřina Douchová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
04 2 3.90 +0.3 m/s 3.90  +0.33.68  +0.93.78  +0.53.903.68  +1.00.00.0 285.00
15 Šárka MilotováŠárka Milotová
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
04 10 3.89 +0.0 m/s 3.54  +0.1x3.89  +0.03.893.02  +0.60.00.0 283.00
16 Simona LašanováSimona Lašanová
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
04 6 3.84 +0.0 m/s 3.62  +0.23.65  +0.83.62  +0.43.653.84  +0.00.00.0 272.00
17 Jana FialováJana Fialová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
03 3 3.79 +0.1 m/s 3.79  +0.13.78  +0.93.46  +0.43.792.23  +0.00.00.0 261.00
18 Adriana LexováAdriana Lexová
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
03 7 0.00 xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára VavřinováKlára Vavřinová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
07 16 4.48 +0.4 m/s 4.48  +0.40.00.04.480.00.00.0 423.00
2 Gabriela HutrováGabriela Hutrová
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
05 8 4.43 +0.4 m/s 4.21  +1.74.25  +2.1x4.254.43  +0.40.00.0 411.00
3 Klaudie BělochováKlaudie Bělochová
ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava
06 2 4.30 +2.2 m/s 4.29 +1.0 m/s 3.62  +1.14.29  +1.04.30  +2.24.304.20  +0.70.00.0 379.00
4 Nikola ŘídkáNikola Řídká
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 12 4.25 +1.6 m/s 3.71  +2.24.25  +1.63.83  +1.24.254.16  +1.80.00.0 367.00
5 Nikola HomolováNikola Homolová
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
06 7 4.25 +1.8 m/s 3.98  +0.94.25  +1.84.10  +0.84.253.99  +1.00.00.0 367.00
6 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
06 11 4.24 +0.5 m/s 3.07  +1.9x4.24  +0.54.243.55  +1.90.00.0 364.00
7 Kateřina VýrostkováKateřina Výrostková
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
05 15 4.15 +0.7 m/s 4.15  +0.70.00.04.150.00.00.0 343.00
8 Tereza PokornáTereza Pokorná
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
06 10 4.12 +0.8 m/s 3.99  +3.03.99  +1.84.12  +0.84.124.02  +0.60.00.0 336.00
9 René BakusováRené Bakusová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
06 1 4.05 +1.4 m/s 4.05  +1.43.73  +0.64.03  +0.94.05x0.00.0 319.00
10 Sára WaniováSára Waniová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
05 14 4.02 +1.0 m/s 3.46  +1.24.00  +0.64.02  +1.04.023.99  +1.10.00.0 312.00
11 Markéta VomelováMarkéta Vomelová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
06 13 3.88 +1.2 m/s 3.49  +1.73.66  +1.73.70  +1.33.703.88  +1.20.00.0 281.00
12 Aneta CoufalováAneta Coufalová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 4 3.73 +0.9 m/s 3.73  +0.93.42  +0.33.18  +1.33.733.59  +1.40.00.0 248.00
13 Natálie BučkováNatálie Bučková
ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava
07 3 3.66 +1.0 m/s 3.66  +1.03.34  +0.63.46  +2.43.663.30  +0.70.00.0 233.00
14 Lucie DrábkováLucie Drábková
ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava
05 5 3.56 +1.7 m/s 3.56  +1.73.42  +1.43.55  +1.83.563.55  +1.30.00.0 212.00
15 Anna PevnáAnna Pevná
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 9 3.18 +2.2 m/s 3.10 +0.8 m/s 3.10  +0.83.18  +2.2x3.18x0.00.0 139.00
MS Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 4.71 +1.8 m/s 4.71  +1.8xx4.714.59  +1.60.00.0
Celkem 16 závodníků