Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV

Třebíč (21. 5. 2019)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 1,82 Body
1 Jakub NovákJakub Novák
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
03 16 1.80 ------ooooxooooxxoxxx 627.00
2 Tomáš NovákTomáš Novák
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
03 17 1.76 ------oooooooxoxxx 593.00
3 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 14 1.68 ----o-ooxxooooxxx 528.00
4 Radek JonášRadek Jonáš
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
03 4 1.68 ---oooooxooxoxoxxx 528.00
5 Filip BradaFilip Brada
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 13 1.64 ----ooooxoooxxx 496.00
6 Patrik TopinkaPatrik Topinka
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
03 8 1.60 -oooxooooxoxoxxx 464.00
7 Bohdan BodnarBohdan Bodnar
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
04 1 1.56 ---ooooooxxx 434.00
8 Milan MaxaMilan Maxa
Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ...
04 6 1.56 oooxooooooxxx 434.00
9 Filip TopinkaFilip Topinka
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
03 7 1.56 --xooooxoxooxxx 434.00
10 Adam ŘehořAdam Řehoř
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 12 1.56 -ooxoxooxxoxoxoxxx 434.00
11 Kyryl FrechkaKyryl Frechka
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
04 15 1.52 -----oooxxx 404.00
12 Jan VodehnalJan Vodehnal
Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ...
05 9 1.44 oxooooxoxxx 345.00
13 Jiří MihulkaJiří Mihulka
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 10 1.44 -oooxxoxxoxxx 345.00
14= Phillip ThonigPhillip Thonig
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 11 1.40 -ooooxxx 317.00
14= Pavel JanůPavel Janů
Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ...
04 3 1.40 oooooxxx 317.00
16 Lukáš KalábLukáš Kaláb
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
04 5 1.32 oooxxx 263.00
MS Martin GuzikMartin Guzik
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 2 1.44 --ooooxxx
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,62 1,64 1,72 1,76 Body
1 Tomáš ZimmermannTomáš Zimmermann
ZŠ JIHLAVA, E. RošickéhoZŠ JIHLAVA, E. Rošického
05 10 1.64 --oooooooxxoxxooxxx 496.00
2 Oldřich ŠenkOldřich Šenk
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 8 1.56 -oooooooxxoxoxxx 434.00
3 David JurásekDavid Jurásek
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
06 16 1.52 -oooooxooxxoxxx 404.00
4 Matěj BurešMatěj Bureš
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 2 1.44 -ooxxoxooo 345.00
5 Dominik ČernýDominik Černý
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
06 14 1.40 ooxooooxxx 317.00
6= Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 7 1.40 ---oxxoxxoxxx 317.00
6= Krištof ŠtěpánKrištof Štěpán
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
06 15 1.40 -ooxoxoxxoxxx 317.00
8= Vojtěch KoubekVojtěch Koubek
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
05 13 1.36 oooooxxx 290.00
8= Adam FatrAdam Fatr
ZŠ JIHLAVA, E. RošickéhoZŠ JIHLAVA, E. Rošického
05 3 1.36 -ooooxxx 290.00
10 Vít BalcarVít Balcar
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
05 1 1.36 ooxoxoxoxxx 290.00
11 Jan JeřábekJan Jeřábek
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
06 5 1.32 ooooxxx 263.00
12 Ondřej VetchýOndřej Vetchý
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
06 9 1.28 oxxoxoxxx 237.00
13= Ondřej CholavaOndřej Cholava
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
06 4 1.28 ooxxoxxx 237.00
13= Filip DavidFilip David
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 12 1.28 ooxxoxxx 237.00
15 Matyáš BačákMatyáš Bačák
Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici
05 11 1.24 ooxxx 212.00
16 Martin KakačMartin Kakač
ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2
06 6 0.00 xxx 0.00
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 Body
1 Eliška MašterováEliška Mašterová
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
03 9 1.50 ---ooooxooxxx 621.00
2 Natálie BednářováNatálie Bednářová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
03 2 1.50 --ooooooxoxxx 621.00
3 Sára PavliduSára Pavlidu
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
05 10 1.46 ---oooooxxx 577.00
4 Jana FialováJana Fialová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
03 5 1.42 -ooooxooxxx 534.00
5 Ester DvořákováEster Dvořáková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 4 1.42 --oooxoxoxxx 534.00
6 Kateřina DouchováKateřina Douchová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
04 3 1.38 oooxoxooxxx 491.00
7 Monika KrátkáMonika Krátká
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
04 15 1.34 -ooooxxx 449.00
8= Nikola FerdováNikola Ferdová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 17 1.34 -ooxooxxx 449.00
8= Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
03 12 1.34 -oxooox 449.00
10 Agáta ValentováAgáta Valentová
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 16 1.34 -ooxoxoxxx 449.00
11= Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 14 1.30 oooxoxxx 409.00
11= Viktorie FialováViktorie Fialová
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 6 1.30 -ooxoxxx 409.00
13 Zdeňka BeranováZdeňka Beranová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
03 13 1.30 oxoxoxxoxx 409.00
14= Linda SýkorováLinda Sýkorová
ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova
04 11 1.26 oooxxx 369.00
14= Markéta KosováMarkéta Kosová
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
04 8 1.26 oooxxx 369.00
16 Lenka BártůLenka Bártů
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
04 1 1.26 oxoxoxxx 369.00
17 Barbora HonzárkováBarbora Honzárková
ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ
04 7 1.18 oxxx 293.00
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 Body
1 Natálie HavlováNatálie Havlová
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
05 13 1.46 577.00
2 Kateřina VýrostkováKateřina Výrostková
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
05 14 1.34 449.00
3 Anna PevnáAnna Pevná
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
05 9 1.30 409.00
4 Julie BažóJulie Bažó
ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5
06 11 1.30 409.00
5 René BakusováRené Bakusová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
06 1 1.30 409.00
6= Lucie DrábkováLucie Drábková
ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava
05 4 1.30 409.00
6= Valérie KostkováValérie Kostková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
06 7 1.30 409.00
8 Karolína JežováKarolína Ježová
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 6 1.26 369.00
9 Denisa MatouškováDenisa Matoušková
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 8 1.26 369.00
10= Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava
07 10 1.26 369.00
10= Adéla ČermákováAdéla Čermáková
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
06 3 1.26 369.00
12 Gabriela HutrováGabriela Hutrová
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
05 5 1.22 331.00
Kateřina ČapkováKateřina Čapková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol...
06 2 NM 0.00
MS Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 1.42
Celkem 14 závodníků