výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV

Třebíč (21. 5. 2019)
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel ZezulaPavel Zezula 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 1617
2 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1546
3 Filip TopinkaFilip Topinka 03 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 1496
4 Jakub NovákJakub Novák 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 1332
5 František OchFrantišek Och 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 1258
6 Tomáš NovákTomáš Novák 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 1226
7 Matyáš HejátkoMatyáš Hejátko 03 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 1204
8 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1136
9 Jan NovákJan Novák 03 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 1132
10= Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ... 1070
10= František KolbaFrantišek Kolba 03 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 1070
12 Jáchym DvořákJáchym Dvořák 04 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0990
13 Jakub DřímalJakub Dřímal 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0979
14 Filip BradaFilip Brada 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0962
15 Šimon KneslíkŠimon Kneslík 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0952
16 Jan BerkaJan Berka 03 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ... 0951
17 František FlekalFrantišek Flekal 05 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ... 0949
18 Milan MaxaMilan Maxa 04 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ... 0914
19 Jan ŠmikmátorJan Šmikmátor 04 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0904
20 Adam ŘehořAdam Řehoř 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0773
21 Adam TrojanAdam Trojan 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0733
22 Matěj BudekMatěj Budek 03 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0625
23 Adam FučíkAdam Fučík 04 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ... 0617
24 Miroslav KakurMiroslav Kakur 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0552
25 Jakub MartínekJakub Martínek 04 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0550
26 Jiří PechJiří Pech 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0539
27 Lukáš KalábLukáš Kaláb 04 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0531
28 Radek JonášRadek Jonáš 03 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0528
29 Stanislav ŠtumarStanislav Štumar 03 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0513
30 Vítězslav JavůrekVítězslav Javůrek 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0511
31 Adam KoubskýAdam Koubský 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0507
32 Radek NavrátilRadek Navrátil 04 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0500
33 Filip LudesFilip Ludes 04 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0492
34 Patrik TopinkaPatrik Topinka 03 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0464
35 Petr JonášPetr Jonáš 03 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0463
36 Bohdan BodnarBohdan Bodnar 04 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0434
37 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0432
38 Jaroslav PíšaJaroslav Píša 04 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0411
39 René VytiskaRené Vytiska 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0382
40 Pavel JanůPavel Janů 04 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ... 0371
41 Michael BambulaMichael Bambula 04 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0363
42= Jan VodehnalJan Vodehnal 05 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ... 0345
42= Jiří MihulkaJiří Mihulka 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0345
44 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 03 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0000
45= Tomáš ŠandaTomáš Šanda 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0000
45= Artur PrchalArtur Prchal 05 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad SázavouGymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč ... 0000
45= Kurt KrafkaKurt Krafka 04 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0000
45= Jakub RosaJakub Rosa 05 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0000
45= Libor KrejčíLibor Krejčí 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0000
45= Phillip ThonigPhillip Thonig 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0000
45= Kyryl FrechkaKyryl Frechka 04 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0000
45= Vojtěch SmolaVojtěch Smola 03 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0000
45= Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0000
45= Václav CíchaVáclav Cícha 04 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0000
45= Pavel LukšPavel Lukš 04 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0000
45= Lukáš ZedníkLukáš Zedník 03 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0000
45= Martin GuzikMartin Guzik 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
45= Vojtěch KostkaVojtěch Kostka 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
45= Milan KvasničkaMilan Kvasnička 04 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
45= Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
45= Aleš HavelAleš Havel 05 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
45= Michael KrejcarMichael Krejcar 03 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
45= Lukáš KubátLukáš Kubát 04 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
45= Jindřich BromJindřich Brom 03 ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec 0000
Celkem 64 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Samuel BudínSamuel Budín 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1125
2 Vít BalcarVít Balcar 05 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 1038
3 Tomáš ZimmermannTomáš Zimmermann 05 ZŠ JIHLAVA, E. RošickéhoZŠ JIHLAVA, E. Rošického 0970
4 David RaitmajerDavid Raitmajer 05 ZŠ JIHLAVA, E. RošickéhoZŠ JIHLAVA, E. Rošického 0969
5 Oldřich ŠenkOldřich Šenk 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0816
6 Tadeáš HanslTadeáš Hansl 05 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0810
7 Lukáš VrbaLukáš Vrba 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0779
8 Roman SlavíkRoman Slavík 06 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0395
9 Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0711
10 Ondřej ProkopOndřej Prokop 06 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0688
11 Daniel BouchnerDaniel Bouchner 06 ZŠ JIHLAVA, E. RošickéhoZŠ JIHLAVA, E. Rošického 0682
12 Denis NekulaDenis Nekula 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0664
13 Jakub KrovJakub Krov 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0664
14 Adam PolanskýAdam Polanský 05 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0655
15 Adam FatrAdam Fatr 05 ZŠ JIHLAVA, E. RošickéhoZŠ JIHLAVA, E. Rošického 0611
16 Jan JeřábekJan Jeřábek 06 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0605
17 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0592
18 Petr SlámaPetr Sláma 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0559
19 Dominik ČernýDominik Černý 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0528
20 Marek AmbrožMarek Ambrož 05 ZŠ JIHLAVA, E. RošickéhoZŠ JIHLAVA, E. Rošického 0492
21 David RaitmajerDavid Raitmajer 05 ZŠ JIHLAVA, E. RošickéhoZŠ JIHLAVA, E. Rošického 0470
22 Marek PecenMarek Pecen 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0467
23 Tobiáš BenešTobiáš Beneš 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0448
24 Matěj MerunkaMatěj Merunka 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0439
25 Michal BenešMichal Beneš 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0423
26 Filip PartlFilip Partl 05 ZŠ JIHLAVA, E. RošickéhoZŠ JIHLAVA, E. Rošického 0413
27 Miloň SlabýMiloň Slabý 07 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0408
28 David JurásekDavid Jurásek 06 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0404
29 Martin KakačMartin Kakač 06 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0393
30 Dalibor SussenbekDalibor Sussenbek 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0383
31 Radim MinaříkRadim Minařík 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0374
32 Šimon VoznicaŠimon Voznica 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0363
33 Matěj BurešMatěj Bureš 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0345
34 Kryštof RyglKryštof Rygl 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0344
35 Oliver KrčálOliver Krčál 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0321
36 Mojimír DočekalMojimír Dočekal 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0320
37 Krištof ŠtěpánKrištof Štěpán 06 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0317
38 Filip BártekFilip Bártek 05 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0313
39 Tomáš TeplanTomáš Teplan 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0300
40 Samuel LangSamuel Lang 07 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0268
41 Matyáš BačákMatyáš Bačák 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0264
42 Martin RytnauerMartin Rytnauer 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0251
43= Filip DavidFilip David 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0237
43= Ondřej VetchýOndřej Vetchý 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0237
45 Dominik ProkopDominik Prokop 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0389
46= David SedlákDavid Sedlák 06 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0000
46= Ondřej NovákOndřej Novák 05 ZŠ Komenského 2ZŠ Komenského 2 0000
46= Dominik ProkopDominik Prokop 05 ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A 0000
46= Kryštof ŠtěpánKryštof Štěpán 06 ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A 0000
46= Vojtěch KoubekVojtěch Koubek 05 ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A 0000
46= Matěj PivňičkaMatěj Pivňička 06 ZŠ JIHLAVA, E. RošickéhoZŠ JIHLAVA, E. Rošického 0000
46= Roman SlavíkRoman Slavík 06 ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A 0000
46= Jiří BaumJiří Baum 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0000
46= Tomáš SteindelbergerTomáš Steindelberger 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0000
46= Ondřej CholavaOndřej Cholava 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
46= Jakub HitzgerJakub Hitzger 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0000
46= Tomáš KučíkTomáš Kučík 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
46= Filip OvšaníkFilip Ovšaník 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0000
Celkem 58 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 1831
2 Natálie BednářováNatálie Bednářová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 1707
3 Ester DoležalováEster Doležalová 04 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 1488
4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1410
5 Sára PavliduSára Pavlidu 05 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 1404
6 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1262
7 Linda SýkorováLinda Sýkorová 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 1153
8 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 1110
9 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 1063
10 Denisa VondrováDenisa Vondrová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 1009
11 Zuzana KopicováZuzana Kopicová 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 1007
12 Eliška EšnerováEliška Ešnerová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0983
13 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0959
14 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0910
15 Monika KrátkáMonika Krátká 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0897
16 Markéta KosováMarkéta Kosová 04 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0875
17 Nikola AdámkováNikola Adámková 05 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0871
18 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0784
19 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0763
20 Aneta MaryškováAneta Maryšková 04 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0743
21 Eliška MašterováEliška Mašterová 03 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0621
22 Šárka MilotováŠárka Milotová 04 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0536
23 Jana FialováJana Fialová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0534
24 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0530
25 Lucie BendováLucie Bendová 05 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0507
26 Dana HarveyDana Harvey 05 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0501
27 Adriana LexováAdriana Lexová 03 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0494
28 Anežka ManováAnežka Manová 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0493
29 Tereza PetrováTereza Petrová 04 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0436
30 Natálie MalcováNatálie Malcová 04 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0418
31 Kristýna PospíchalováKristýna Pospíchalová 04 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0411
32 Zdeňka BeranováZdeňka Beranová 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0409
33 Tina StraňákováTina Straňáková 05 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0403
34 Natálie PoděbradskáNatálie Poděbradská 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0377
35 Lenka BártůLenka Bártů 04 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0369
36 Andrea MikešováAndrea Mikešová 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0350
37 Sára BeránkováSára Beránková 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0349
38 Amelie ŽdimerováAmelie Ždimerová 05 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0319
39 Anna SyrováAnna Syrová 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0318
40 Adéla JansíkováAdéla Jansíková 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0313
41 Pavlína KučerováPavlína Kučerová 04 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0301
42 Kateřina DouchováKateřina Douchová 04 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0285
43 Simona LašanováSimona Lašanová 04 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0272
44= Lucie DrábkováLucie Drábková 05 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 0000
44= Sabina KourkováSabina Kourková 04 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
44= Martina BurešováMartina Burešová 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0000
44= Ivana KrčilováIvana Krčilová 03 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0000
44= Anežka MikováAnežka Miková 04 ZŠ Humpolec HálkovaZŠ Humpolec Hálkova 0000
44= Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
44= Nikola FerdováNikola Ferdová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
44= Eliška BartůňkováEliška Bartůňková 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0000
44= Barbora HonzárkováBarbora Honzárková 04 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0000
44= Viktorie FialováViktorie Fialová 04 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0000
44= Karolína BohmováKarolína Bohmová 04 ZŠ TŘEŠŤZŠ TŘEŠŤ 0000
44= Eliška ZimolováEliška Zimolová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
44= Tatiana BoháčováTatiana Boháčová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0000
44= Natálie SommerováNatálie Sommerová 03 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0000
Celkem 57 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie HavlováNatálie Havlová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 1916
2 Katka SobotkováKatka Sobotková 05 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 1775
3 Barbora JansíkováBarbora Jansíková 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 1612
4 Nikola ŘídkáNikola Řídká 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1560
5 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1202
6 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 1047
7 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0984
8 Valérie KostkováValérie Kostková 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0932
9 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 06 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0815
10 Kateřina VýrostkováKateřina Výrostková 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0792
11 Veronika HladíkováVeronika Hladíková 06 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0776
12 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 0750
13 Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0742
14 Klaudie BělochováKlaudie Bělochová 06 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 0717
15 Ema PekařováEma Pekařová 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0561
16 Bára DibelkováBára Dibelková 06 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 0536
17 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0534
18 Nikola PřibilováNikola Přibilová 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0490
19 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 07 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0422
20= René BakusováRené Bakusová 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0409
20= Anna PevnáAnna Pevná 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0409
20= Lucie DrábkováLucie Drábková 05 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 0409
23 Kristýna JahodováKristýna Jahodová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0404
24 Nikola RumlerováNikola Rumlerová 06 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0376
25 Lucie KoťarováLucie Koťarová 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0372
26= Denisa MatouškováDenisa Matoušková 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0369
26= Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová 07 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 0369
28 Nikola HomolováNikola Homolová 06 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0367
29 Iveta KrajmerováIveta Krajmerová 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0344
30 Tereza PokornáTereza Pokorná 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0336
31 Rebekka KieselRebekka Kiesel 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0327
32 Kateřina PickováKateřina Picková 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0305
33 Adriana BromováAdriana Bromová 05 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 0305
34 Kateřina PavlíčkováKateřina Pavlíčková 07 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0295
35 Markéta VomelováMarkéta Vomelová 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0281
36 Aneta CoufalováAneta Coufalová 05 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0248
37 Tereza ChytkováTereza Chytková 06 ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí 0241
38 Natálie MlejnkováNatálie Mlejnková 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0000
39= Natálie HavlováNatálie Havlová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0000
39= Natálie MlejnkováNatálie Mlejnková 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0000
39= Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0000
39= Petra SobotkováPetra Sobotková 05 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 0000
39= Michaela MedkováMichaela Medková 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0000
39= Kateřina VýrostkováKateřina Výrostková 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0000
39= Nikola PřibilováNikola Přibilová 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0000
39= Sára WaniováSára Waniová 05 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0000
39= Julie BažóJulie Bažó 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0000
39= Ema PekařováEma Pekařová 06 ZŠ Jihlava, Seifertova 5ZŠ Jihlava, Seifertova 5 0000
39= Karolína JežováKarolína Ježová 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
39= Petra SobotkováPetra Sobotková 06 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 0000
39= Klaudie BělochováKlaudie Bělochová 05 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 0000
39= Lucie DrábkováLucie Drábková 06 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 0000
39= Aneta PetrovskáAneta Petrovská 06 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 0000
39= Katka HavlíčkováKatka Havlíčková 06 ZŠ a MŠ Nad Plovárnou JihlavaZŠ a MŠ Nad Plovárnou Jihlava 0000
39= Kateřina ČapkováKateřina Čapková 06 ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... 0000
39= Elen ZemanováElen Zemanová 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
39= Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0000
39= Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0000
Celkem 58 závodníků