výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie III

Třebíč (14. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Vítr: +2.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 8 07.68 656.00
2 David JeroušekDavid Jeroušek 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 6 08.10 531.00
3 Lukáš VrbaLukáš Vrba 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 4 08.42 444.00
4 Jiří PalasJiří Palas 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou AZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 5 08.69 376.00
5 Denis NekulaDenis Nekula 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 3 08.78 354.00
6 Adam RivolaAdam Rivola 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou AZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 7 08.93 320.00
7 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou AZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 2 09.33 235.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Vítr: +1.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj TučekMatěj Tuček 05 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 8 08.31 473.00
2 Samuel BudínSamuel Budín 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2 08.48 428.00
3 Filip BerounFilip Beroun 06 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 3 08.52 418.00
4 František BláhaFrantišek Bláha 05 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 7 08.56 408.00
5 Jan BulantJan Bulant 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 5 09.03 298.00
6 Šimon KorbaŠimon Korba 07 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6 09.04 295.00
7 Tomáš FerdanTomáš Ferdan 06 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 4 09.30 241.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Vítr: +2.3 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HazaOndřej Haza 05 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 6 08.69 376.00
2 Michal KarafiátMichal Karafiát 06 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 2 08.70 374.00
3 Jan KarmazínJan Karmazín 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 8 08.88 331.00
4 Vlastimil ChmelíčekVlastimil Chmelíček 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 3 09.16 270.00
5 Marek JežekMarek Ježek 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 09.17 268.00
6 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 4 09.18 266.00
7 Vilém FričVilém Frič 07 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 5 09.51 201.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Vítr: +2.2 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BlažekKryštof Blažek 05 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 5 08.34 465.00
2 Ondřej KasárníkOndřej Kasárník 05 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 6 08.77 357.00
3 Jakub PěnčíkJakub Pěnčík 07 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 8 08.87 333.00
4 Radek PaličkaRadek Palička 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 08.88 331.00
5 Filip KloudaFilip Klouda 06 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 4 08.98 309.00
6 Jiří MatějkaJiří Matějka 06 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 3 09.42 218.00
7 David PasekaDavid Paseka 05 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 2 09.45 212.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 14.5.2019 - 09:15) unofficial Vítr: +4.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam VšetečkaAdam Všetečka 05 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 8 08.86 336.00
2 Tomáš TeplanTomáš Teplan 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2 08.91 324.00
3 František ŠtorkFrantišek Štork 06 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 7 09.55 194.00
4 Vítězslav ŠtolzVítězslav Štolz 07 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3 09.57 190.00
5 Adam SoukupAdam Soukup 07 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 6 09.71 166.00
6 Stanislav KneslíkStanislav Kneslík 06 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 5 09.84 145.00
7 Filip RousFilip Rous 07 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 4 09.87 140.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 14.5.2019 - 09:45) unofficial Vítr: +4.7 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 08.58 678.00
2 Nela SoboňováNela Soboňová 06 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 5 08.76 629.00
3 Lucie ValíkováLucie Valíková 06 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 6 08.78 624.00
4 Renata LáníkováRenata Láníková 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1 09.19 518.00
5 Eliška PleskačováEliška Pleskačová 06 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 7 09.35 480.00
6 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 8 09.44 458.00
7 Aneta MakovičkováAneta Makovičková 07 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 2 09.61 419.00
8 Pavla RybníčkováPavla Rybníčková 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 3 09.91 355.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 14.5.2019 - 09:45) unofficial Vítr: +3.8 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DobešováAnna Dobešová 06 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 3 08.76 629.00
2 Nikola ŘídkáNikola Řídká 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 8 08.97 574.00
3 Karolína CébováKarolína Cébová 06 Zš JemniceZš Jemnice 6 09.16 526.00
4 Bára BrančováBára Brančová 05 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 5 09.30 492.00
5 Ema BrožkováEma Brožková 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 4 09.35 480.00
6 Anna DvořákováAnna Dvořáková 06 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 2 09.67 406.00
7 Táňa DohnalováTáňa Dohnalová 07 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 7 11.56 89.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 14.5.2019 - 09:45) unofficial Vítr: +3.0 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 05 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 2 08.70 645.00
2 Valerie HanákováValerie Hanáková 05 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 5 09.51 442.00
3 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 06 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 8 09.60 422.00
4 Michaela JaloveckáMichaela Jalovecká 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 3 09.72 395.00
5 Kristjna MessinaKristjna Messina 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 7 09.80 378.00
6 Adéla HynkováAdéla Hynková 06 Zš JemniceZš Jemnice 6 10.24 289.00
7 Lucie HolíkováLucie Holíková 07 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 4 12.48 14.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 14.5.2019 - 09:45) unofficial Vítr: +3.1 m/s Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PokornáTereza Pokorná 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 5 09.27 499.00
2 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 3 09.48 449.00
3 Kateřina TekalováKateřina Tekalová 06 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 2 09.56 431.00
4 Denisa ŠustrováDenisa Šustrová 07 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 7 09.62 417.00
5 Lea NováčkováLea Nováčková 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1 09.71 397.00
6 Veronika UrbánkkováVeronika Urbánkková 06 Zš JemniceZš Jemnice 8 09.93 350.00
7 Natálie StaňkováNatálie Staňková 07 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 6 10.05 326.00
8 Klára SladkáKlára Sladká 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 4 10.07 322.00
Celkem 8 závodníků