Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie III

Třebíč (14. 5. 2019)
pohár rozhlasu - Ml. žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš VrbaLukáš Vrba 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 1280
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 1133
3 Samuel BudínSamuel Budín 05 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 1064
4 Jonáš ValentaJonáš Valenta 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0987
5 David JeroušekDavid Jeroušek 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0891
6 Tomáš FerdanTomáš Ferdan 06 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0851
7 František BláhaFrantišek Bláha 05 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0844
8 Filip BerounFilip Beroun 06 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0829
9 Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0828
10 Adam VšetečkaAdam Všetečka 05 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0730
11 David VydraDavid Vydra 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou AZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0698
12 Vojtěch ŘehůřekVojtěch Řehůřek 05 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 0697
13 Marek JežekMarek Ježek 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0695
14 Tomáš UherTomáš Uher 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0667
15 Tomáš TeplanTomáš Teplan 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0660
16 Jiří PalasJiří Palas 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou AZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0652
17 Ondřej HazaOndřej Haza 05 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0626
18 Jan BulantJan Bulant 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0601
19 Jakub ČevelaJakub Čevela 06 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0586
20 Jan KarmazínJan Karmazín 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0568
21 Dalibor SussenbekDalibor Sussenbek 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0561
22 Josef RousekJosef Rousek 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0557
23 David ŘepaDavid Řepa 06 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0554
24 Radek PaličkaRadek Palička 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0551
25 Šimon KorbaŠimon Korba 07 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0542
26 Lubor MickaLubor Micka 06 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0537
27= Filip KloudaFilip Klouda 06 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0534
27= Jakub PěnčíkJakub Pěnčík 07 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0534
29 Jiří MatějkaJiří Matějka 06 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0528
30 Petr KonečnýPetr Konečný 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 BZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0522
31 David PasekaDavid Paseka 05 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0521
32 Martin NováčekMartin Nováček 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 BZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0518
33 Adam RivolaAdam Rivola 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou AZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0517
34 Vilém FričVilém Frič 07 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0495
35 Jan NestrojilJan Nestrojil 06 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0482
36 Kryštof BlažekKryštof Blažek 05 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0465
37 Marek KijonkaMarek Kijonka 07 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0463
38 Adam SoukupAdam Soukup 07 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0448
39 Jan HanákJan Hanák 05 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0435
40 Petr MartinůPetr Martinů 07 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0425
41 David DvořákDavid Dvořák 05 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0412
42 Adam ČermákAdam Čermák 05 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0409
43 Tobiáš BenešTobiáš Beneš 06 ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B 0407
44 Robert FerdaRobert Ferda 05 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0384
45= Matyáš BačákMatyáš Bačák 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0374
45= Michal KarafiátMichal Karafiát 06 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0374
47 Vojtěch ChalupaVojtěch Chalupa 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0371
48 Radim KanavalRadim Kanaval 05 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0362
49 Tomáš KučíkTomáš Kučík 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0357
50 Tomáš BukovýTomáš Bukový 06 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou AZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0348
51 Josef MóczárJosef Móczár 05 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0341
52 Martin BémMartin Bém 07 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0340
53 Šimon VoznicaŠimon Voznica 06 ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B 0336
54= Pavel MatušinaPavel Matušina 05 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0330
54= Oliver KrčálOliver Krčál 05 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 0330
56 Denis NekulaDenis Nekula 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0329
57 Jakub CahaJakub Caha 05 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0328
58 Adam KšírAdam Kšír 06 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0312
59 Matěj KotlárMatěj Kotlár 05 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0307
60 Adam BlažekAdam Blažek 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0304
61 Dominik ŽákDominik Žák 05 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0301
62 Ondřej KarásekOndřej Karásek 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0295
63 Ondřej KasárníkOndřej Kasárník 05 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0287
64 Dominik ČernýDominik Černý 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0276
65 Vítězslav PléhaVítězslav Pléha 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0274
66 Tomáš SteindelbergerTomáš Steindelberger 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0262
67 Leoš SlámaLeoš Sláma 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0256
68 František ŠtorkFrantišek Štork 06 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0254
69 Max HorkýMax Horký 05 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0250
70 Vlastimil ChmelíčekVlastimil Chmelíček 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0249
71 Vojtěch NěmecVojtěch Němec 06 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0242
72 Filip RousFilip Rous 07 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0232
73= Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou AZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0225
73= Jáchym MichekJáchym Michek 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0225
75 Maxmilien TronnerMaxmilien Tronner 06 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0220
76 Martin HynekMartin Hynek 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0216
77 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 0214
78= Ladislav NejerálLadislav Nejerál 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0200
78= Filip BoudnýFilip Boudný 06 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0200
78= Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 06 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 0200
81 Ondřej ObrOndřej Obr 07 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0176
82 Roman PicmausRoman Picmaus 07 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0173
83 Adam KasisAdam Kasis 06 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0167
84 Vítězslav ŠtolzVítězslav Štolz 07 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0149
85 Petr HynekPetr Hynek 07 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0131
86 Matěj ZahradníčekMatěj Zahradníček 05 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0130
87 Jurij ŠkandrijJurij Škandrij 07 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou AZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0086
88 Horák AdamHorák Adam 06 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0023
89= Patrik FiksaPatrik Fiksa 05 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
89= Dominik HouškaDominik Houška 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0000
89= Pavel BartošPavel Bartoš 06 ZŠ T.G.Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G.Masaryka Moravské Bu... 0000
89= Tomáš ČaněkTomáš Čaněk 07 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0000
89= Lukáš HájekLukáš Hájek 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
89= Šimon HalaŠimon Hala 07 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0000
89= Pavel FerdanPavel Ferdan 05 ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 0000
89= Stanislav KneslíkStanislav Kneslík 06 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0000
89= Jan StulhoferJan Stulhofer 05 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
89= Ondřej VetchýOndřej Vetchý 06 ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B 0000
89= Martin OšmeraMartin Ošmera 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
89= Daniel HekrleDaniel Hekrle 06 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0000
89= Tomáš NekulaTomáš Nekula 06 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0000
89= Filip DavidFilip David 05 Základní škola v JemniciZákladní škola v Jemnici 0000
89= Filip FerdaFilip Ferda 05 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0000
89= Jakub BednářJakub Bednář 06 ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 0000
89= Matěj KlejdusMatěj Klejdus 05 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
Celkem 105 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nikola ŘídkáNikola Řídká 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 1512
2 Anna DobešováAnna Dobešová 06 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 1502
3 Nela SoboňováNela Soboňová 06 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 1424
4 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1340
5 Laura AAliyah MukumbuLaura AAliyah Mukumbu 05 Zš JemniceZš Jemnice 1204
6 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 05 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 1192
7 Jaroslava HolíkováJaroslava Holíková 06 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 1115
8 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 06 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 1089
9 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 1047
10 Renata LáníkováRenata Láníková 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 1030
11 Lucie ValíkováLucie Valíková 06 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 1016
12 Bára BrančováBára Brančová 05 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0921
13 Ema BrožkováEma Brožková 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0909
14 Nela FialováNela Fialová 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0872
15 Denisa ŠustrováDenisa Šustrová 07 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0820
16 Nikola ŠtorkováNikola Štorková 06 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0813
17 Šárka MezlíkováŠárka Mezlíková 07 ZŠ TGM Třebíč AZŠ TGM Třebíč A 0803
18 Pavla PetríkováPavla Petríková 06 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0801
19 Kristjna MessinaKristjna Messina 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0781
20 Aneta MakovičkováAneta Makovičková 07 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0734
21 Eliška GrunováEliška Grunová 05 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0721
22 Karolína CébováKarolína Cébová 06 Zš JemniceZš Jemnice 0721
23 Karolína NehybováKarolína Nehybová 05 Zš JemniceZš Jemnice 0717
24 René BakusováRené Bakusová 06 ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B 0692
25 Marie MachovcováMarie Machovcová 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0682
26 Eliška ŠtraufováEliška Štraufová 07 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0659
27 Elena JarošováElena Jarošová 05 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0640
28 Karolína BrabencováKarolína Brabencová 06 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0627
29 Monika VětrovskaMonika Větrovska 07 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0623
30 Eliška DostálováEliška Dostálová 05 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0556
31 Martina SlatinskáMartina Slatinská 06 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0506
32 Tereza PokornáTereza Pokorná 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0499
33 Kristýna HavlínováKristýna Havlínová 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0477
34 Denisa MatouškováDenisa Matoušková 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0468
35 Valerie HanákováValerie Hanáková 05 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0442
36 Kateřina TekalováKateřina Tekalová 06 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0431
37 Michaela ŘezankováMichaela Řezanková 06 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0429
38 Monika KlímkováMonika Klímková 05 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0395
39 Zuzana TrnkováZuzana Trnková 05 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0366
40 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0364
41 Rebekka KieselRebekka Kiesel 05 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0356
42 Veronika UrbánkkováVeronika Urbánkková 06 Zš JemniceZš Jemnice 0350
43 Sára BřeznováSára Březnová 07 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0334
44 Lara DoležalováLara Doležalová 06 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0328
45= Karolína ZimováKarolína Zimová 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0317
45= Kristýna MinksováKristýna Minksová 06 Zš JemniceZš Jemnice 0317
47 Markéta KlímováMarkéta Klímová 06 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0312
48= Anna DvořákováAnna Dvořáková 06 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0296
48= Elen ZemanováElen Zemanová 06 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0296
48= Nela KirchdorferováNela Kirchdorferová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0296
51 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová 07 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0290
52 Alexandra PekárkováAlexandra Pekárková 07 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0280
53= Eliška PleskačováEliška Pleskačová 06 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0275
53= Michaela JaloveckáMichaela Jalovecká 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0275
53= Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 07 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0275
53= Martina JašováMartina Jašová 06 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0275
57= Tereza SedláčkováTereza Sedláčková 05 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0270
57= Veronika StaňkováVeronika Staňková 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0270
59 Terezie BeňadikováTerezie Beňadiková 05 Zš JemniceZš Jemnice 0256
60 Natálie KrotkáNatálie Krotká 07 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0252
61 Klára SladkáKlára Sladká 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0238
62 Jana MrňováJana Mrňová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0233
63 Veronika HobzováVeronika Hobzová 07 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0229
64 Lucie MitiskováLucie Mitisková 07 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0226
65 Tereza HolubíkováTereza Holubíková 05 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0210
66 Adéla VeseláAdéla Veselá 06 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0206
67 Adéla PřívětiváAdéla Přívětivá 07 Zš JemniceZš Jemnice 0198
68 Michaela KrátkáMichaela Krátká 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0189
69 Kateřina KasalováKateřina Kasalová 06 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0157
70 Eva DufkováEva Dufková 05 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0133
71 Táňa DohnalováTáňa Dohnalová 07 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0132
72 Veronika DokulilováVeronika Dokulilová 07 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0071
73= Pavla RybníčkováPavla Rybníčková 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0000
73= Natálie StaňkováNatálie Staňková 07 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0000
73= Lucie HolíkováLucie Holíková 07 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0000
73= Adéla HynkováAdéla Hynková 06 Zš JemniceZš Jemnice 0000
73= Lucie HlavinováLucie Hlavinová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
73= Nelly DoležalováNelly Doležalová 06 Zš JemniceZš Jemnice 0000
73= Veronika SmutnáVeronika Smutná 06 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0000
73= Karolína HolečkováKarolína Holečková 05 ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 0000
73= Tereza BruclíkováTereza Bruclíková 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0000
73= Eliška ŠevčíkováEliška Ševčíková 07 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0000
73= Tereza MezlíkováTereza Mezlíková 06 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0000
73= Marie RůžičkováMarie Růžičková 05 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 0000
73= Kateřina ČernáKateřina Černá 07 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0000
73= Nikola VafkováNikola Vafková 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0000
73= Simona DvořáčkováSimona Dvořáčková 07 ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 0000
73= Viola PrůšováViola Průšová 06 Zš JemniceZš Jemnice 0000
73= Lea NováčkováLea Nováčková 06 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
73= Nikola ZimováNikola Zimová 06 ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 0000
73= Kateřina KasalováKateřina Kasalová 19 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0000
73= Kristýna NovotnáKristýna Novotná 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 0000
73= Karolína BohatcováKarolína Bohatcová 06 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 0000
73= Eliška VítkováEliška Vítková 05 ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0000
73= Theodorika TomancováTheodorika Tomancová 07 ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 0000
73= Karolína JežováKarolína Ježová 05 ZŠ TGM Třebíč BZŠ TGM Třebíč B 0000
73= Karolína PečtováKarolína Pečtová 05 ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 0000
Celkem 97 závodníků