Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV

Třebíč (15. 5. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Kosielská, Pavla 03 ZŠ Okříšky 1331,00
2 Rybnikář, Milan 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 1199,00
3 Eliáš, Samuel 04 ZŠ Benešova Třebíč 1190,00
4 Dvořáková, Ester 04 ZŠ Benešova Třebíč 1177,00
5 Trojan, Adam 04 Gymnázium Třebíč 1164,00
6 Rozmahelová, Veronika 03 ZŠ Benešova Třebíč 1087,00
7 Ujčíková, Edita 04 ZŠ Benešova Třebíč 1069,00
8 Dobrovolný, Adam 04 Gymnázium Třebíč 1069,00
9 Filipi, Alexandr 04 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 1069,00
10 Keliárová, Barbora 04 ZŠ Benešova Třebíč 1060,00
11 Přikryl, Roman 04 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 1054,00
12 Fedra, Ondřej 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 1040,00
13 Tvrdá, Aneta 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 1031,00
14 Bulová, Nikola 05 ZŠ TGM Třebíč 1020,00
15 Pekárek, Michal 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 1018,00
16 Jeřábková, Tereza 04 ZŠ Okříšky 994,00
17 Brabec, Matěj 04 ZŠ Okříšky 991,00
18 Janíček, Vojtěch 04 ZŠ Třebíč Týnská 983,00
19 Kroner, Roman 03 ZŠ Třebíč, Horka-Domky 960,00
20 Nesibová, Tina 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 954,00
21 Okoš, Jaroslav 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 945,00
22 Munzar, Tadeáš 03 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 945,00
23 Dřímal, Jakub 03 Základní škola v Jemnici A 937,00
24 Brada, Filip 04 Gymnázium Třebíč 932,00
25 Tesař, Daniel 03 Základní škola v Jemnici A 931,00
26 Iran, Filip 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 928,00
27 Dlapka, Jakub 04 ZŠ Benešova Třebíč 927,00
28 Kremláček, Pavel 04 ZŠ Benešova Třebíč 924,00
29 Vlasák, Patrik 03 Gymnázium Třebíč 916,00
30 Černá, Sára 04 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč A 903,00
31 Fiala, Ondřej 04 ZŠ Okříšky 900,00
32 Bartejs, Ondřej 05 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 891,00
33 Bartejs, Michal 03 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 879,00
34 Stojaník, Matyáš 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 878,00
35 Kristek, Kryštof 04 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 878,00
36 Matějka, Zdeněk 03 Základní škola v Jemnici A 873,00
37 Pokorný, štěpán 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 868,00
38 Mareš, Josef 03 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 862,00
39 Mrňa, Jakub 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 858,00
40 Strnad, Ondřej 04 ZŠ TGM Třebíč 846,00
41 Řehůřek, Jakub 04 ZŠ TGM Třebíč 845,00
42 Stupková, Lucie 03 Zš Jemnice 844,00
43 Valentová, Agáta 05 ZŠ Okříšky 839,00
44 Šmikmátor, Jan 04 Základní škola v Jemnici B 837,00
45 Vedralová, Adéla 05 ZŠ Třebíč Týnská 835,00
46 Benáček, David 04 ZŠ a MŠ Domamil 830,00
47 Javůrek, Vítězslav 03 Gymnázium Třebíč 830,00
48 Kuhtreiber, Karel 04 Základní škola v Jemnici B 825,00
49 Hrozníček, Marek 03 ZŠ Třebíč, Horka-Domky 825,00
50 Stoklasová, Nikola 04 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 823,00
51 Hermanová, Nikola 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 A 820,00
52 Štolfa, Marek 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 817,00
53 Machátová, Darina 04 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 813,00
54 Smola, Vojtěch 03 Gymnázium Třebíč 806,00
55 Noháček, Martin 03 ZŠ Okříšky 798,00
56 Samková, Barbora 05 Zš Jemnice 795,00
57 Nováková, Kateřina 04 Zš Jemnice 788,00
58 Krátká, Monika 04 ZŠ Okříšky 779,00
59 Svobodová, Lucie 03 ZŠ TGM Třebíč 777,00
60 Klementová, Andrea 03 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč A 776,00
61 Svobodová, Adéla 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 766,00
62 Frechka, Kyryl 04 Základní škola v Jemnici A 761,00
63 Beránek, Tobiáš 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 743,00
64 Krištofová, Lucie 05 ZŠ Třebíč Týnská 743,00
65 Cahová, Kateřina 05 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč A 741,00
66 Prokešová, Denisa 04 ZŠ Třebíč Týnská 740,00
67 Vetiška, Michal 04 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 737,00
68 Veleba, Jan 04 ZŠ TGM Třebíč 726,00
69 Krupičková, Natálie 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 720,00
70 Hospůdka, Štěpán 03 ZŠ Benešova Třebíč 707,00
71 Chmelíček, Martin 05 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 704,00
72 Dobrovolný, Denis 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 702,00
73 Kutálková, Natálie 04 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 695,00
74 Štorková, Tereza 04 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč A 694,00
75 Kružíková, Adriana 05 ZŠ Okříšky 692,00
76 Dokulil, Lukáš 03 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 692,00
77 Kodajek, Jakub 04 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 692,00
78 Slabý, Šimon 03 ZŠ TGM Třebíč 688,00
79 Janoušková, Andrea 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 684,00
80 Syrový, Radim 04 ZŠ Třebíč, Horka-Domky 680,00
81 Špinka, Adam 05 ZŠ a MŠ Domamil 677,00
82 Popelář, Jiří 04 ZŠ Okříšky 674,00
83 Procházka, Šimon 04 ZŠ Třebíč, Horka-Domky 673,00
84 Linhart, Luděk 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 669,00
85 Dvořák, Vojtěch 04 ZŠ Třebíč Týnská 662,00
86 Chromý, Kristián 05 ZŠ TGM Třebíč 657,00
87 Martínek, Jakub 04 Základní škola v Jemnici A 648,00
88 Picmaus, Michal 05 ZŠ Okříšky 646,00
89 Neklapilová, Lucie 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 A 638,00
90 Kincl, Martin 04 Základní škola v Jemnici B 631,00
91 Kliková, Natálie 05 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč B 630,00
92 Kašík, Martin 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 629,00
93 Bekeová, Tereza 04 Zš Jemnice 628,00
94 Kašíková, Natálie 03 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč B 626,00
95 Veselý, Dominik 03 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 625,00
96 Pipalová, Eliška 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 624,00
97 Meindl, Nikita 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 623,00
98 Burian, Tomáš 04 ZŠ Benešova Třebíč 623,00
99 Nováková, Aneta 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 619,00
100 Krátký, Michal 03 ZŠ Třebíč, Horka-Domky 610,00
101 Vildomec, Adam 03 ZŠ TGM Třebíč 609,00
102 Tůmová, Michaela 05 ZŠ TGM Třebíč 608,00
103 Novák, Jakub 03 Základní škola v Jemnici A 600,00
104 Štancl, Daniel 05 Základní škola v Jemnici B 599,00
105 Řepová, Nikola 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 594,00
106 Janíček, Jakub 04 ZŠ Třebíč Týnská 592,00
107 Líbalová, Nikola 04 ZŠ Třebíč Týnská 586,00
108 Pařízek, Michal 05 ZŠ Okříšky 582,00
109 Štolfa, Antonín 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 580,00
110 Bukový, Igor 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 579,00
111 Pekárek, Petr 03 ZŠ Okříšky 577,00
112 Novák, Tomáš 03 Základní škola v Jemnici A 575,00
113 Kabelková, Tereza 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 569,00
114 Bulíček, Lukáš 04 Gymnázium Třebíč 546,00
115 Roupcová, Adéla 05 ZŠ TGM Třebíč 545,00
116 Janků, Kryštof 04 ZŠ Třebíč Týnská 543,00
117 Svoboda, Michal 05 ZŠ Benešova Třebíč 542,00
118 Šroufek, Dominik 05 Základní škola v Jemnici B 539,00
119 Krajčovičová, Laura 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 538,00
120 Havlíčková, Tereza 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 526,00
121 Novák, Pavel 05 ZŠ Okříšky 523,00
122 Pekárek, Petr 03 ZŠ Okříšky 521,00
123 Zach, Aleš 03 Základní škola v Jemnici B 520,00
124 Cejnar, Maik 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 516,00
125 Novák, Tomáš 03 Základní škola v Jemnici A 512,00
126 Zelníčková, Andrea 03 ZŠ Benešova Třebíč 508,00
127 Ruževa, Valentina 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 506,00
128 Šeda, František 03 ZŠ Třebíč, Horka-Domky 504,00
129 Petržela, Martiin 04 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 499,00
130 Buličková, Markéta 05 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč B 492,00
131 Tříletá, Aneta 05 Zš Jemnice 491,00
132 Munzar, Tomáš 03 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 484,00
133 Řepa, Marek 04 ZŠ a MŠ Domamil 483,00
134 Koreš, Jakub 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 481,00
135 Pelant, Vojtěch 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 478,00
136 Hrůza, Petr 04 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 477,00
137 Kourková, Sabina 04 ZŠ Okříšky 475,00
138 Hronovský, Adam 05 ZŠ Třebíč Týnská 474,00
139 Dvořák, Šimon 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 469,00
140 Kuba, Martin 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 468,00
141 Šimková, Kateřina 05 Zš Jemnice 465,00
142 Svobodová, Natálie 05 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 464,00
143 Veškrnová, Sára 04 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč A 463,00
144 Janíček, Filip 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 459,00
145 Kříž, David 05 ZŠ TGM Třebíč 456,00
146 Zachová, Adéla 04 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč B 456,00
147 Auf, Jakub 05 ZŠ Benešova Třebíč 455,00
148 Fedrová, Viola 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 451,00
149 Manová, Anežka 04 ZŠ Benešova Třebíč 450,00
150 Novák, Jakub 03 Základní škola v Jemnici A 449,00
151 Niederhafner, Michal 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 449,00
152 Ferdová, Nikola 05 ZŠ Okříšky 449,00
153 Chrásta, David 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 446,00
154 Pellová, Markéta 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 442,00
155 Cvak, Jakub 04 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 442,00
156 Svobodová, Sofie 04 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč A 439,00
157 Kašík, Miroslav 04 ZŠ a MŠ Domamil 434,00
158 Vidourek, Dalibor 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 431,00
159 Horčička, Vít 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 427,00
160 Řehořková, Nikola 03 Zš Jemnice 426,00
161 Mezlík, Daniel 05 ZŠ Třebíč Týnská 423,00
162 Pospíchal, Tomáš 04 ZŠ Benešova Třebíč 423,00
163 Mrkva, Dominik 04 Základní škola v Jemnici B 419,00
164 Dvořák, Miroslav 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 417,00
165 Veselá, Kristýna 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 414,00
166 Řeháčková, Kateřina 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 A 410,00
167 Cícha, Václav 04 Gymnázium Třebíč 405,00
168 Křikava, Radek 03 ZŠ a MŠ Domamil 404,00
169 Mácová, Adéla 05 Zš Jemnice 403,00
170 Štelclová, Magdaléna 04 ZŠ Třebíč Týnská 402,00
171 Makovický, Jan 04 ZŠ Třebíč Týnská 401,00
172 Kučerová, Sabina 04 ZŠ TGM Třebíč 394,00
173 Danečková, Alexandra 05 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 A 390,00
174 Holčák, Jakub 03 ZŠ Třebíč, Horka-Domky 380,00
175 Nováček, Ondřej 04 ZŠ Benešova Třebíč 377,00
176 Mihola, Jiří 05 ZŠ Třebíč Týnská 373,00
177 Dusil, Filip 05 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 371,00
178 Virgl, Marek 04 ZŠ a MŠ Domamil 371,00
179 Košáková, Julie 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 371,00
180 Fialová, Viktorie 04 ZŠ Benešova Třebíč 369,00
181 Dobešová, Aneta 19 ZŠ TGM Třebíč 369,00
182 Sklenářová, Sabina 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 A 361,00
183 Horčička, Vít 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579 360,00
184 Mareš, Lukáš 04 ZŠ Třebíč, Horka-Domky 360,00
185 Vítů, Zuzana 04 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč B 358,00
186 Krčálová, Monika 04 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč B 353,00
187 Novotný, Vojtěch 05 Základní škola v Jemnici B 351,00
188 Svoboda, Marek 03 ZŠ TGM Třebíč 350,00
189 Veselá, Kristýna 04 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 350,00
190 Machálek, Šimon 03 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 345,00
191 Bartůňková, Eliška 04 ZŠ Benešova Třebíč 345,00
192 Mikešová, Andrea 04 ZŠ Okříšky 334,00
193 Neuvirtová, Adriana 04 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč B 331,00
194 Procházka, Jaroslav 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 331,00
195 Caha, Šimon 03 ZŠ Třebíč Týnská 326,00
196 Olivová, Kateřina 04 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč A 323,00
197 Hekrlová, Gabriela 03 ZŠ Okříšky 322,00
198 Šplíchal, Šimon 03 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 315,00
199 Svobodová, Hana 05 ZŠ TGM Třebíč 313,00
200 Lukš, Pavel 04 Základní škola v Jemnici B 313,00
201 Bartošová, Barbora 05 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 308,00
202 Hanák, Ondřej 04 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 307,00
203 Cienciala, Jan 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 303,00
204 Pevný, Lukáš 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 303,00
205 Horák, Pavel 04 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 301,00
206 Krotký, Adam 04 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 299,00
207 Požárová, Monika 04 ZŠ TGM Třebíč 297,00
208 Chadimová, Lucie 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 A 295,00
209 Večeřová, Lucie 03 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč B 294,00
210 Holíková, Aneta 03 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč A 293,00
211 Drápelová, Sára 05 ZŠ TGM Třebíč 287,00
212 Feldbabel, Tomáš 05 Základní škola v Jemnici B 284,00
213 Sussenbek, Tomáš 04 Základní škola v Jemnici A 283,00
214 Tesař, Matěj 04 Základní škola v Jemnici A 279,00
215 Žák, Patrik 04 ZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 276,00
216 Novotný, Petr 04 ZŠ a MŠ Domamil 276,00
217 Straňáková, Tina 05 ZŠ Benešova Třebíč 276,00
218 Sýkorová, Lenka 04 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 257,00
219 Halvová, Tereza 05 ZŠ Benešova Třebíč 243,00
220 Dvořáková, Kateřina 04 ZŠ Třebíč Týnská 241,00
221 Volf, David 03 ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933 228,00
222 Čurdová, Kateřina 03 ZŠ T.G. Masaryka Moravské Budějovice 228,00
223 Karasová, Barbora 04 ZŠ Třebíč Týnská 221,00
224 Mrhačová, Marie 03 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 A 218,00
225 Marková, Eliška 04 ZŠ TGM Třebíč 203,00
226 Hanáková, Veronika 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 202,00
227 Dufek, Milan 05 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 202,00
228 Zadražilová, Julie 04 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč B 200,00
229 Farková, Pavlína 03 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 198,00
230 Nečadová, Veronika 04 Zš Jemnice 189,00
231 Lesslová, Šárka 04 ZŠ Třebíč Týnská 167,00
232 Vrbová, Kateřina 04 Zš Jemnice 167,00
233 Velebová, Natálie 05 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 148,00
234 Pospíchal, Ondřej 04 ZŠ Třebíč Týnská 103,00
235 Hochová, Tereza 04 ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad Rokytnou 72,00
236 Zimolová, Eliška 05 ZŠ Okříšky 29,00
237 Krotká, Miroslava 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 A 0,00
238 Janíková, Agáta 04 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč A 0,00
239 Kolláriková, Marie 04 ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 A 0,00
240 Janeček, Jakub 04 ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 0,00