Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV

Třebíč (15. 5. 2019)

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel EliášSamuel Eliáš
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 4 13.03 13.030.00.013.030.00.00.0 669.00
2 Jakub MartínekJakub Martínek
Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A
04 44 12.68 12.680.00.012.680.00.00.0 648.00
3 Alexandr FilipiAlexandr Filipi
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
04 41 12.36 12.360.00.012.360.00.00.0 628.00
4 Jakub NovákJakub Novák
Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A
03 42 11.90 11.900.00.011.900.00.00.0 600.00
5 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 40 11.71 11.710.00.011.710.00.00.0 589.00
6 Tomáš NovákTomáš Novák
Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A
03 43 11.49 11.490.00.011.490.00.00.0 575.00
7 Dominik ŠroufekDominik Šroufek
Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B
05 38 10.88 10.880.00.010.880.00.00.0 539.00
8 Petr PekárekPetr Pekárek
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 39 10.58 10.580.00.010.580.00.00.0 521.00
9 Vojtěch JaníčekVojtěch Janíček
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
04 32 10.40 10.400.00.010.400.00.00.0 510.00
10 Martin NoháčekMartin Noháček
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
03 20 10.19 10.190.00.010.190.00.00.0 497.00
11 Tadeáš MunzarTadeáš Munzar
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
03 37 10.17 10.170.00.010.170.00.00.0 496.00
12 Tomáš MunzarTomáš Munzar
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
03 19 09.98 09.980.00.009.980.00.00.0 484.00
13 Petr HrůzaPetr Hrůza
ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad...
04 8 09.86 09.8609.350.009.860.00.00.0 477.00
14 Adam HronovskýAdam Hronovský
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
05 6 09.80 09.800.00.009.800.00.00.0 474.00
15 Jaroslav OkošJaroslav Okoš
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
03 23 09.72 09.720.00.009.720.00.00.0 469.00
16 Martin KubaMartin Kuba
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
03 15 09.70 09.700.00.009.700.00.00.0 468.00
17 Filip JaníčekFilip Janíček
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
03 11 09.55 09.550.00.009.550.00.00.0 459.00
18 Tobiáš BeránekTobiáš Beránek
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
04 2 09.51 09.510.00.009.510.00.00.0 456.00
19 Luděk LinhartLuděk Linhart
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
04 16 09.47 09.470.00.009.470.00.00.0 454.00
20 Vojtěch SmolaVojtěch Smola
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
03 33 09.44 09.4409.270.009.440.00.00.0 452.00
21 Filip BradaFilip Brada
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
04 36 09.44 09.4408.690.009.440.00.00.0 452.00
22 Jakub CvakJakub Cvak
ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B...
04 3 09.27 09.270.00.009.270.00.00.0 442.00
23 Jan VelebaJan Veleba
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
04 29 09.13 09.130.00.009.130.00.00.0 434.00
24 Dalibor VidourekDalibor Vidourek
ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl...
04 31 09.08 09.080.00.009.080.00.00.0 431.00
25 David BenáčekDavid Benáček
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
04 1 09.02 09.0208.900.009.020.00.00.0 427.00
26 Marek HrozníčekMarek Hrozníček
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 7 09.02 09.0208.540.009.020.00.00.0 427.00
27 Vít HorčičkaVít Horčička
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
03 5 09.02 09.0208.380.009.020.00.00.0 427.00
28 Roman KronerRoman Kroner
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
03 13 09.01 09.010.00.009.010.00.00.0 426.00
29 Daniel MezlíkDaniel Mezlík
ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská
05 18 08.96 08.9608.740.008.960.00.00.0 423.00
30 Tomáš PospíchalTomáš Pospíchal
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 25 08.96 08.960.00.008.960.00.00.0 423.00
31 Michal VetiškaMichal Vetiška
ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč
04 30 08.67 08.670.00.008.670.00.00.0 406.00
32 Martin KašíkMartin Kašík
ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso...
04 12 08.64 08.640.00.008.640.00.00.0 404.00
33 Radek KřikavaRadek Křikava
ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil
03 14 08.63 08.630.00.008.630.00.00.0 404.00
34 Šimon ProcházkaŠimon Procházka
ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky
04 26 08.51 08.510.00.008.510.00.00.0 397.00
35 Šimon SlabýŠimon Slabý
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
03 27 08.32 08.320.00.008.320.00.00.0 385.00
36 Michal PařízekMichal Pařízek
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 24 08.25 08.2507.800.008.250.00.00.0 381.00
37 Kristián ChromýKristián Chromý
ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč
05 9 08.25 08.250.00.008.250.00.00.0 381.00
38 Martin KinclMartin Kincl
Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B
04 34 08.24 08.240.00.008.240.00.00.0 381.00
39 Karel KuhtreiberKarel Kuhtreiber
Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B
04 35 08.17 08.170.00.008.170.00.00.0 376.00
40 Šimon MachálekŠimon Machálek
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
03 17 07.64 07.640.00.007.640.00.00.0 345.00
41 Pavel NovákPavel Novák
ZŠ OkříškyZŠ Okříšky
05 22 07.27 07.270.00.007.270.00.00.0 323.00
42 Šimon ŠplíchalŠimon Šplíchal
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
03 28 07.13 07.130.00.007.130.00.00.0 315.00
43 Ondřej NováčekOndřej Nováček
ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč
04 21 06.04 06.040.00.006.040.00.00.0 251.00
Jakub JanečekJakub Janeček
ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč
04 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 44 závodníků