Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie IV

Třebíč (15. 5. 2019)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tesař, Dřímal, Matějka, Martínek Tesař, Dřímal, Matějka, Martínek Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 2 30.02 593.00
2 Pekárek, Fiala, Noháček, Brabec Pekárek, Fiala, Noháček, Brabec ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 6 30.73 541.00
3 Rybnikář, Pelant, Koreš, Iran Rybnikář, Pelant, Koreš, Iran ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 3 30.76 539.00
4 Vlasák, Dobrovolný, Trojan, Javůrek Vlasák, Dobrovolný, Trojan, Javůrek Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 8 30.94 526.00
5 Bartejs, Chmelíček, Mareš, Bartejs Bartejs, Chmelíček, Mareš, Bartejs ZŠ a MŠ Bartuškova TřebíčZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč 5 31.51 486.00
6 Slabý, Veleba, Vildomec, Chromý Slabý, Veleba, Vildomec, Chromý ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 7 31.66 475.00
7 Krátký, Kroner, Mareš, Hrozníček Krátký, Kroner, Mareš, Hrozníček ZŠ Třebíč, Horka-DomkyZŠ Třebíč, Horka-Domky 4 31.81 465.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kuhtreiber, Zach, Kincl, Novotný Kuhtreiber, Zach, Kincl, Novotný Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 6 30.34 569.00
2 Munzar, Kristek, Přikryl, Munzar Munzar, Kristek, Přikryl, Munzar ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 3 31.33 498.00
3 Řehůřek, Svoboda, Strnad, Kříž Řehůřek, Svoboda, Strnad, Kříž ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 2 31.39 494.00
4 Šustek, Cienciala, Filipi, Pekárek Šustek, Cienciala, Filipi, Pekárek ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 8 31.69 473.00
5 Bulíček, Brada, Smola, Cícha Bulíček, Brada, Smola, Cícha Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 5 32.57 415.00
6 Burian, Kremláček, Svoboda, Pospíchal Burian, Kremláček, Svoboda, Pospíchal ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 4 32.68 408.00
7 Pospíchal, Makovický, Hronovský, Janků Pospíchal, Makovický, Hronovský, Janků ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 7 33.87 335.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linhart, Horčička, Dvořák, Kašík Linhart, Horčička, Dvořák, Kašík ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 3 31.62 478.00
2 Novák, Novák, Frechka, Tesař Novák, Novák, Frechka, Tesař Základní škola v Jemnici AZákladní škola v Jemnici A 7 31.75 469.00
3 Dlapka, Hospůdka, Eliáš, Auf Dlapka, Hospůdka, Eliáš, Auf ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 5 32.35 429.00
4 Janíček, Janíček, Mihola, Dvořák Janíček, Janíček, Mihola, Dvořák ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 4 32.36 428.00
5 Kodajek, Hanák, Kuba, Horák Kodajek, Hanák, Kuba, Horák ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 6 32.92 393.00
6 Pařízek, Picmaus, Novák, Popelář Pařízek, Picmaus, Novák, Popelář ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 2 33.63 349.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 15.5.2019 - 08:45) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cejnar, Stojaník, Štolfa, Štolfa Cejnar, Stojaník, Štolfa, Štolfa ZŠ Náměšť nad Oslavou, Husova 579ZŠ Náměšť nad Oslavou, Huso... 4 30.66 546.00
2 Dobrovolný, Okoš, Fedra, Pokorný Dobrovolný, Okoš, Fedra, Pokorný ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 6 30.83 534.00
3 Šmikmátor, Štancl, Mrkva, Šroufek Šmikmátor, Štancl, Mrkva, Šroufek Základní škola v Jemnici BZákladní škola v Jemnici B 2 32.63 411.00
4 Virgl, Benáček, Novotný, Špinka Virgl, Benáček, Novotný, Špinka ZŠ a MŠ DomamilZŠ a MŠ Domamil 8 33.35 366.00
5 Dokulil, Vetiška, Dusil, Žák Dokulil, Vetiška, Dusil, Žák ZŠ a MŠ Na Kopcích, TřebíčZŠ a MŠ Na Kopcích, Třebíč 3 33.45 360.00
6 Mrňa, Volf, Dvořák, Beránek Mrňa, Volf, Dvořák, Beránek ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 33.66 347.00
7 Bukový, Procházka, Pevný, Hrůza Bukový, Procházka, Pevný, Hrůza ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 5 36.60 192.00
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jeřábková, Kourková, Ferdová, Kosielská Jeřábková, Kourková, Ferdová, Kosielská ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 4 32.73 683.00
2 Svobodová, Bulová, Roupcová, Drápelová Svobodová, Bulová, Roupcová, Drápelová ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 3 35.66 490.00
3 Černá, Štorková, Cahová, Veškrnová Černá, Štorková, Cahová, Veškrnová ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč AZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč A 6 35.72 487.00
4 Rozmahelová, Ujčíková, Keliárová, Dvořáková Rozmahelová, Ujčíková, Keliárová, Dvořáková ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 5 35.80 482.00
5 Meindl, Svobodová, Veselá, Pellová Meindl, Svobodová, Veselá, Pellová ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 7 36.56 437.00
6 Farková, Stoklasová, Nováková, Veselá Farková, Stoklasová, Nováková, Veselá ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 2 38.49 332.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikešová, Valentová, Hekrlová, Krátká Mikešová, Valentová, Hekrlová, Krátká ZŠ OkříškyZŠ Okříšky 3 33.95 600.00
2 Bekeová, Nečadová, Nováková, Řehořková Bekeová, Nečadová, Nováková, Řehořková Zš JemniceZš Jemnice 5 34.95 535.00
3 Machátová, Fedrová, Nesibová, Janoušková Machátová, Fedrová, Nesibová, Janoušková ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 6 35.40 506.00
4 Tůmová, Dobešová, Svobodová, Marková Tůmová, Dobešová, Svobodová, Marková ZŠ TGM TřebíčZŠ TGM Třebíč 7 36.83 421.00
5 Zachová, Kašíková, Kliková, Buličková Zachová, Kašíková, Kliková, Buličková ZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč BZŠ a MŠ Bartuškova Třebíč B 2 37.14 404.00
6 Fialová, Manová, Bartůňková, Halvová Fialová, Manová, Bartůňková, Halvová ZŠ Benešova TřebíčZŠ Benešova Třebíč 4 40.74 226.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samková, Tříletá, Vrbová, Stupková Samková, Tříletá, Vrbová, Stupková Zš JemniceZš Jemnice 6 35.23 517.00
2 Tvrdá, Havlíčková, Svobodová, Řepová Tvrdá, Havlíčková, Svobodová, Řepová ZŠ Moravské Budějovice Havlíčkova 933ZŠ Moravské Budějovice Havl... 3 35.43 505.00
3 Velebová, Kutálková, Krajčovičová, Hochová Velebová, Kutálková, Krajčovičová, Hochová ZŠ O.Březiny Jaroměřice nad RokytnouZŠ O.Březiny Jaroměřice nad... 2 36.29 453.00
4 Pipalová, Bartošová, Čurdová, Ruževa Pipalová, Bartošová, Čurdová, Ruževa ZŠ T.G. Masaryka Moravské BudějoviceZŠ T.G. Masaryka Moravské B... 4 36.45 443.00
5 Mrhačová, Neklapilová, Hermanová, Gruberová Mrhačová, Neklapilová, Hermanová, Gruberová ZŠ Náměšť nad Oslavou, Komenského 53 AZŠ Náměšť nad Oslavou, Kome... 5 36.49 441.00
6 Vedralová, Krištofová, Prokešová, Lesslová Vedralová, Krištofová, Prokešová, Lesslová ZŠ Třebíč TýnskáZŠ Třebíč Týnská 7 37.07 408.00
Celkem 6 závodníků