výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pelhřimov, Kategorie III a IV

Pacov (16. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 09:50) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš NguyenTomáš Nguyen
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
04 18 5.16 0.0 413.00
2 Aleš ZadražilAleš Zadražil
ZŠ Krásovy domky PelhřimovZŠ Krásovy domky Pelhřimov
03 15 5.03 0.0 388.00
3 Jan KasalJan Kasal
ZŠ Horní Cerekev, okres PelhřimovZŠ Horní Cerekev, okres Pel...
04 2 4.94 0.0 371.00
4 Milan KvasničkaMilan Kvasnička
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
04 5 4.81 0.0 346.00
5 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
ZŠ Horní Cerekev, okres PelhřimovZŠ Horní Cerekev, okres Pel...
03 11 4.78 0.0 341.00
6 Jakub VacataJakub Vacata
Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec AGymnázium dr. A. Hrdličky, ...
05 13 4.74 0.0 333.00
7 René VytiskaRené Vytiska
ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A
03 14 4.68 0.0 323.00
8= Filip NousekFilip Nousek
Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec AGymnázium dr. A. Hrdličky, ...
05 6 4.67 0.0 321.00
8= Matyáš DrápalMatyáš Drápal
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
03 16 4.67 0.0 321.00
10 Martin GuzikMartin Guzik
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 1 4.62 0.0 312.00
11= Petr SmolíkPetr Smolík
ZŠ Krásovy domky PelhřimovZŠ Krásovy domky Pelhřimov
03 10 4.59 0.0 306.00
11= Filip KlímaFilip Klíma
ZŠ Krásovy domky PelhřimovZŠ Krásovy domky Pelhřimov
04 3 4.59 0.0 306.00
13 Patrik MynaříkPatrik Mynařík
ZŠ Na Pražské, PelhřimovZŠ Na Pražské, Pelhřimov
04 21 4.54 0.0 297.00
14 Tom SpielvogelTom Spielvogel
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
03 17 4.53 0.0 295.00
15 Jan PohanJan Pohan
Gymnázium dr. A. Hrdličky, Humpolec AGymnázium dr. A. Hrdličky, ...
04 7 4.52 0.0 294.00
16 Adam ŘehořAdam Řehoř
ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A
03 9 4.51 0.0 292.00
17 Jiří ŠvecJiří Švec
Základní Škola Pacov AZákladní Škola Pacov A
03 19 4.50 0.0 290.00
18 Tomáš ZamrzlaTomáš Zamrzla
Základní Škola PacovZákladní Škola Pacov
04 4.43 0.0 278.00
19 Lukáš KubátLukáš Kubát
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
04 4 4.41 0.0 274.00
20 Michal ZelenkaMichal Zelenka
ZŠ Na Pražské, PelhřimovZŠ Na Pražské, Pelhřimov
04 20 4.38 0.0 269.00
21 Phillip ThonigPhillip Thonig
ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A
03 12 4.26 0.0 249.00
22 Tomáš PospíchalTomáš Pospíchal
ZŠ Horní Cerekev, okres PelhřimovZŠ Horní Cerekev, okres Pel...
03 8 4.03 0.0 211.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 16.5.2019 - 11:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip ZápařkaFilip Zápařka
ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A
06 12 4.51 0.0 292.00
2 Pavel JírůPavel Jírů
ZŠ Krásovy domky PelhřimovZŠ Krásovy domky Pelhřimov
06 4 4.17 0.0 234.00
3 Vojtěch DušekVojtěch Dušek
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
05 18 4.14 0.0 229.00
4 Lukáš DubskýLukáš Dubský
ZŠ Na Pražské, PelhřimovZŠ Na Pražské, Pelhřimov
06 15 4.10 0.0 222.00
5 Patrik MádloPatrik Mádlo
ZŠ Krásovy domky PelhřimovZŠ Krásovy domky Pelhřimov
05 7 3.95 0.0 198.00
6 René LastomirskýRené Lastomirský
Základní Škola Pacov AZákladní Škola Pacov A
06 20 3.93 0.0 195.00
7 Jartoslav VorelJartoslav Vorel
Základní Škola Pacov AZákladní Škola Pacov A
05 19 3.92 0.0 193.00
8 Michal PohanMichal Pohan
ZŠ Na Pražské, PelhřimovZŠ Na Pražské, Pelhřimov
07 16 3.87 0.0 185.00
9 Miroslav ŠlechtaMiroslav Šlechta
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
06 11 3.79 0.0 173.00
10 Daniel DvořákDaniel Dvořák
ZŠ Horní Cerekev, okres PelhřimovZŠ Horní Cerekev, okres Pel...
05 2 3.75 0.0 167.00
11= David KozelekDavid Kozelek
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
06 13 3.72 0.0 162.00
11= Vojtěch KoubekVojtěch Koubek
ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A
05 5 3.72 0.0 162.00
13 Jakub KrovJakub Krov
ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A
05 6 3.63 0.0 149.00
14 Jakub NovákJakub Novák
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
06 8 3.61 0.0 146.00
15 Vojtěch SamekVojtěch Samek
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
06 14 3.60 0.0 145.00
16 Tomáš SlavíkTomáš Slavík
ZŠ Na Pražské, PelhřimovZŠ Na Pražské, Pelhřimov
05 17 3.58 0.0 142.00
17= Daniel DrdaDaniel Drda
ZŠ Horní Cerekev, okres PelhřimovZŠ Horní Cerekev, okres Pel...
07 1 3.57 0.0 140.00
17= Vojtěch PapežVojtěch Papež
ZŠ Krásovy domky PelhřimovZŠ Krásovy domky Pelhřimov
06 9 3.57 0.0 140.00
19 Jan DvořákJan Dvořák
ZŠ Horní Cerekev, okres PelhřimovZŠ Horní Cerekev, okres Pel...
07 3 3.48 0.0 127.00
20 Tomáš PrchalTomáš Prchal
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
07 10 3.24 0.0 95.00
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 09:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana KopicováZuzana Kopicová
ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A
04 5 4.53 0.0 436.00
2 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
Základní Škola Pacov AZákladní Škola Pacov A
04 17 4.35 0.0 391.00
3 Karolína HupkováKarolína Hupková
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
04 4 4.05 0.0 319.00
4 Pavlína KuběnováPavlína Kuběnová
ZŠ Na Pražské, PelhřimovZŠ Na Pražské, Pelhřimov
04 16 4.03 0.0 315.00
5 Natálie RyšaváNatálie Ryšavá
ZŠ Hradská Humpolec AZŠ Hradská Humpolec A
03 9 4.01 0.0 310.00
6 Kateřina ČechováKateřina Čechová
ZŠ Hradská Humpolec AZŠ Hradská Humpolec A
04 1 3.94 0.0 294.00
7= Veronnika LhotkováVeronnika Lhotková
Základní Škola Pacov AZákladní Škola Pacov A
04 18 3.90 0.0 285.00
7= Zlata VratišovskáZlata Vratišovská
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
04 12 3.90 0.0 285.00
9 Andrea VopravilováAndrea Vopravilová
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
04 11 3.87 0.0 279.00
10 Patricie KoubováPatricie Koubová
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
05 6 3.85 0.0 274.00
11 Amelie ŽdimerováAmelie Ždimerová
ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A
05 14 3.81 0.0 265.00
12 Simona FáčkováSimona Fáčková
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
04 3 3.76 0.0 254.00
13 Barbora VíkováBarbora Víková
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
04 10 3.73 0.0 248.00
14 Marina DavidováMarina Davidová
ZŠ Krásovy domky PelhřimovZŠ Krásovy domky Pelhřimov
04 2 3.71 0.0 244.00
15 Natálie LisováNatálie Lisová
ZŠ Krásovy domky PelhřimovZŠ Krásovy domky Pelhřimov
05 7 3.70 0.0 242.00
16 Pavla PolidarováPavla Polidarová
ZŠ Hradská Humpolec AZŠ Hradská Humpolec A
05 8 3.60 0.0 220.00
17 Linda VuováLinda Vuová
ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A
05 13 3.57 0.0 214.00
18 Markéta RokosováMarkéta Rokosová
ZŠ Na Pražské, PelhřimovZŠ Na Pražské, Pelhřimov
03 15 3.25 0.0 151.00
Sára ŘíhováSára Říhová
Základní Škola Pacov AZákladní Škola Pacov A
04 19 DNS 0.0 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 16.5.2019 - 10:40) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva PrchalováEva Prchalová
ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A
06 13 4.24 0.0 364.00
2 Lenka KrejčíLenka Krejčí
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
06 9 4.21 0.0 357.00
3 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
Základní Škola Pacov AZákladní Škola Pacov A
06 21 4.19 0.0 352.00
4 Adéla KolblováAdéla Kolblová
ZŠ Krásovy domky PelhřimovZŠ Krásovy domky Pelhřimov
06 8 4.15 0.0 343.00
5 Natali SpielvogelováNatali Spielvogelová
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
05 15 4.06 0.0 322.00
6= Pavla VaňkováPavla Vaňková
Základní Škola Pacov AZákladní Škola Pacov A
05 22 4.01 0.0 310.00
6= Johanka ŘíčanováJohanka Říčanová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
06 14 4.01 0.0 310.00
8 Amálie HupkováAmálie Hupková
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
06 6 3.81 0.0 265.00
9 Nela SiegertováNela Siegertová
ZŠ Na Pražské, PelhřimovZŠ Na Pražské, Pelhřimov
06 18 3.76 0.0 254.00
10 Simona PavelováSimona Pavelová
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
07 11 3.73 0.0 248.00
11 Eliška SvobodováEliška Svobodová
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
06 16 3.70 0.0 242.00
12 Valentýna ÁbelováValentýna Ábelová
Základní škola Otokara Březiny PočátkyZákladní škola Otokara Břez...
06 1 3.66 0.0 233.00
13= Jana HložkováJana Hložková
ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A
07 4 3.61 0.0 223.00
13= Nikola MlatečkováNikola Mlatečková
ZŠ Horní Cerekev, okres PelhřimovZŠ Horní Cerekev, okres Pel...
06 10 3.61 0.0 223.00
15 Elen HolendováElen Holendová
ZŠ Humpolec Hálkova AZŠ Humpolec Hálkova A
07 5 3.55 0.0 210.00
16 Nela VorlíčkováNela Vorlíčková
ZŠ Hradská HumpolecZŠ Hradská Humpolec
05 17 3.51 0.0 202.00
17 Anna PoleščukováAnna Poleščuková
ZŠ Na Pražské, PelhřimovZŠ Na Pražské, Pelhřimov
05 19 3.46 0.0 192.00
18 Adéla PejcalováAdéla Pejcalová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
06 12 3.42 0.0 184.00
19 Veronika KumžákováVeronika Kumžáková
Základní Škola Pacov AZákladní Škola Pacov A
07 20 3.35 0.0 170.00
20 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
ZŠ Krásovy domky PelhřimovZŠ Krásovy domky Pelhřimov
06 7 3.22 0.0 146.00
21 Sára BastlováSára Bastlová
ZŠ Horní Cerekev, okres PelhřimovZŠ Horní Cerekev, okres Pel...
07 2 2.96 0.0 100.00
Bára BuřičováBára Buřičová
ZŠ Krásovy domky PelhřimovZŠ Krásovy domky Pelhřimov
07 3 DNS 0.0 0.00
Celkem 22 závodníků