Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pelhřimov, Kategorie III a IV
Pacov (16. 5. 2019)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 10:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VincencTomáš Vincenc | 04 | ZŠ Hradská Humpolec | 1 | 07.5 | 637.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch KostkaVojtěch Kostka | 05 | ZŠ Hradská Humpolec | 3 | 07.8 | 548.00 | |||||||||||||
3 | Dominik ŠtekerDominik Šteker | 03 | Základní Škola Pacov A | 2 | 07.9 | 520.00 | |||||||||||||
4 | Jakub RemešJakub Remeš | 04 | ZŠ Krásovy domky Pelhřimov | 4 | 08.1 | 465.00 | |||||||||||||
Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek | 04 | Základní Škola Pacov A | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 10:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik KoubaPatrik Kouba | 04 | Základní škola Otokara Břez... | 2 | 07.9 | 520.00 | |||||||||||||
2 | Milan KvasničkaMilan Kvasnička | 04 | ZŠ Hradská Humpolec | 3 | 08.0 | 492.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej PetrůOndřej Petrů | 04 | Základní škola Otokara Břez... | 1 | 08.0 | 492.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš ZamrzlaTomáš Zamrzla | 04 | Základní Škola Pacov A | 5 | 08.2 | 439.00 | |||||||||||||
5 | Aleš ZadražilAleš Zadražil | 03 | ZŠ Krásovy domky Pelhřimov | 4 | 08.8 | 295.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 10:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PoulJan Poul | 04 | ZŠ Na Pražské, Pelhřimov | 1 | 08.0 | 492.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš DrápalMatyáš Drápal | 03 | Základní škola Otokara Břez... | 4 | 08.3 | 413.00 | |||||||||||||
3 | Luděk HondlLuděk Hondl | 05 | ZŠ Krásovy domky Pelhřimov | 3 | 08.4 | 388.00 | |||||||||||||
4 | Max ŠkodaMax Škoda | 04 | ZŠ Na Pražské, Pelhřimov | 5 | 08.5 | 364.00 | |||||||||||||
5 | Jiří VlachJiří Vlach | 04 | ZŠ Na Pražské, Pelhřimov | 2 | 08.6 | 340.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 10:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KarásekMatěj Karásek | 05 | Základní Škola Pacov A | 4 | 07.5 | 637.00 | |||||||||||||
2 | Pavel ZezulaPavel Zezula | 03 | ZŠ Humpolec Hálkova A | 1 | 07.6 | 607.00 | |||||||||||||
3 | Filip NousekFilip Nousek | 05 | Gymnázium dr. A. Hrdličky, ... | 2 | 07.8 | 548.00 | |||||||||||||
4 | Jakub VacataJakub Vacata | 05 | Gymnázium dr. A. Hrdličky, ... | 5 | 07.9 | 520.00 | |||||||||||||
5 | Adam ChaloupekAdam Chaloupek | 03 | Gymnázium dr. A. Hrdličky, ... | 3 | 08.8 | 295.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 05 (čt, 16.5.2019 - 10:10) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František OchFrantišek Och | 04 | ZŠ Humpolec Hálkova A | 2 | 07.4 | 668.00 | |||||||||||||
2 | Jan KasalJan Kasal | 04 | ZŠ Horní Cerekev, okres Pel... | 3 | 07.6 | 607.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej ŠmídOndřej Šmíd | 03 | ZŠ Horní Cerekev, okres Pel... | 1 | 07.9 | 520.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš ŠandaTomáš Šanda | 04 | ZŠ Humpolec Hálkova A | 5 | 08.1 | 465.00 | |||||||||||||
5 | David MarešDavid Mareš | 03 | ZŠ Horní Cerekev, okres Pel... | 4 | 08.9 | 274.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 09:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vítek VodaVítek Voda | 06 | ZŠ Hradská Humpolec | 5 | 08.4 | 388.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch HeřmanVojtěch Heřman | 05 | Základní Škola Pacov A | 3 | 08.6 | 340.00 | |||||||||||||
3 | Jakub KučeraJakub Kučera | 05 | ZŠ Krásovy domky Pelhřimov | 1 | 08.6 | 340.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš MauerTomáš Mauer | 06 | Základní Škola Pacov A | 4 | 09.4 | 178.00 | |||||||||||||
5 | Vojtěch TřebíckýVojtěch Třebícký | 05 | Základní škola Otokara Břez... | 2 | 13.0 | 0.00 | |||||||||||||
Pavel JírůPavel Jírů | 06 | ZŠ Krásovy domky Pelhřimov | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 09:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KrejčíJan Krejčí | 05 | ZŠ Na Pražské, Pelhřimov | 1 | 08.3 | 413.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš VichrTomáš Vichr | 05 | Základní škola Otokara Břez... | 2 | 08.4 | 388.00 | |||||||||||||
3 | Štěpán TornerŠtěpán Torner | 06 | ZŠ Krásovy domky Pelhřimov | 3 | 08.8 | 295.00 | |||||||||||||
4 | Kamil KomůrkaKamil Komůrka | 07 | ZŠ Hradská Humpolec | 5 | 08.9 | 274.00 | |||||||||||||
5 | Filip RiedlFilip Riedl | 05 | ZŠ Hradská Humpolec | 4 | 09.1 | 233.00 | |||||||||||||
Lukáš DubskýLukáš Dubský | 06 | ZŠ Na Pražské, Pelhřimov | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 09:50) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil | 05 | ZŠ Horní Cerekev, okres Pel... | 5 | 08.3 | 413.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej ProkopOndřej Prokop | 06 | ZŠ Humpolec Hálkova A | 1 | 08.3 | 413.00 | |||||||||||||
3 | David JurásekDavid Jurásek | 06 | ZŠ Humpolec Hálkova A | 2 | 08.6 | 340.00 | |||||||||||||
4 | Daniel DvořákDaniel Dvořák | 05 | ZŠ Horní Cerekev, okres Pel... | 4 | 09.0 | 253.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš TrkolaLukáš Trkola | 05 | Základní škola Otokara Břez... | 3 | 10.7 | 20.00 | |||||||||||||
Filip ZápařkaFilip Zápařka | 06 | ZŠ Humpolec Hálkova A | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 10:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie NovotnáMarie Novotná | 04 | Základní Škola Pacov A | 3 | 08.5 | 635.00 | |||||||||||||
2 | Sára ŘíhováSára Říhová | 04 | Základní Škola Pacov A | 4 | 08.7 | 582.00 | |||||||||||||
3 | Adéla TůmováAdéla Tůmová | 05 | ZŠ Hradská Humpolec A | 2 | 08.9 | 531.00 | |||||||||||||
4 | Tereza JanáčkováTereza Janáčková | 05 | ZŠ Krásovy domky Pelhřimov | 1 | 09.0 | 506.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 04 | ZŠ Hradská Humpolec A | 5 | 09.3 | 435.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 10:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana SvobodováAdriana Svobodová | 04 | ZŠ Krásovy domky Pelhřimov | 3 | 09.0 | 506.00 | |||||||||||||
2 | Viktorie VáňováViktorie Váňová | 04 | ZŠ Na Pražské, Pelhřimov | 2 | 09.1 | 482.00 | |||||||||||||
3 | Marina DavidováMarina Davidová | 04 | ZŠ Krásovy domky Pelhřimov | 5 | 09.3 | 435.00 | |||||||||||||
4 | Renata ZerzáňováRenata Zerzáňová | 04 | ZŠ Na Pražské, Pelhřimov | 4 | 09.5 | 391.00 | |||||||||||||
Markéta RokosováMarkéta Rokosová | 03 | ZŠ Na Pražské, Pelhřimov | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 10:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie KoubováPatricie Koubová | 05 | Základní škola Otokara Břez... | 4 | 08.3 | 690.00 | |||||||||||||
2 | Zuzana KopicováZuzana Kopicová | 04 | ZŠ Humpolec Hálkova A | 1 | 08.7 | 582.00 | |||||||||||||
3 | Simona FáčkováSimona Fáčková | 04 | Základní škola Otokara Břez... | 2 | 09.1 | 482.00 | |||||||||||||
4 | Barbora SmetanováBarbora Smetanová | 03 | Základní škola Otokara Břez... | 5 | 09.3 | 435.00 | |||||||||||||
5 | Natálie RyšaváNatálie Ryšavá | 03 | ZŠ Hradská Humpolec A | 3 | 09.5 | 391.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 10:20) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrejčíLucie Krejčí | 04 | ZŠ Humpolec Hálkova A | 5 | 08.2 | 718.00 | |||||||||||||
2 | Zdeňka BeranováZdeňka Beranová | 03 | ZŠ Humpolec Hálkova A | 3 | 08.3 | 690.00 | |||||||||||||
3 | Karolína HupkováKarolína Hupková | 04 | Gymnázium a Obchodní akadem... | 2 | 08.9 | 531.00 | |||||||||||||
4 | Anna DvořákováAnna Dvořáková | 05 | Gymnázium a Obchodní akadem... | 4 | 09.2 | 458.00 | |||||||||||||
5 | Aneta StrnadováAneta Strnadová | 04 | Gymnázium a Obchodní akadem... | 1 | 09.4 | 413.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 10:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanesa ZábranováVanesa Zábranová | 05 | ZŠ Hradská Humpolec | 6 | 08.3 | 690.00 | |||||||||||||
2 | Lenka KrejčíLenka Krejčí | 06 | ZŠ Hradská Humpolec | 4 | 08.4 | 662.00 | |||||||||||||
3 | Wanda MazancováWanda Mazancová | 05 | ZŠ Krásovy domky Pelhřimov | 1 | 08.8 | 556.00 | |||||||||||||
4 | Veronika KumžákováVeronika Kumžáková | 07 | Základní Škola Pacov A | 2 | 09.2 | 458.00 | |||||||||||||
5 | Helena ŽáčkováHelena Žáčková | 05 | ZŠ Na Pražské, Pelhřimov | 3 | 09.4 | 413.00 | |||||||||||||
6 | Natálie DolejšováNatálie Dolejšová | 06 | Základní Škola Pacov A | 5 | 09.4 | 413.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 10:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠramotováMichaela Šramotová | 05 | ZŠ Na Pražské, Pelhřimov | 2 | 08.7 | 582.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna MaškováKristýna Mašková | 05 | Základní škola Otokara Břez... | 1 | 09.0 | 506.00 | |||||||||||||
3 | Lucie HájkováLucie Hájková | 07 | Základní Škola Pacov A | 3 | 09.0 | 506.00 | |||||||||||||
4 | Lucie ViktorováLucie Viktorová | 06 | ZŠ Krásovy domky Pelhřimov | 4 | 09.1 | 482.00 | |||||||||||||
5 | Nela VorlíčkováNela Vorlíčková | 05 | ZŠ Hradská Humpolec | 5 | 09.2 | 458.00 | |||||||||||||
6 | Lucie BlažkováLucie Blažková | 05 | ZŠ Krásovy domky Pelhřimov | 6 | 09.7 | 348.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 10:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KohoutováAdéla Kohoutová | 06 | ZŠ Humpolec Hálkova A | 1 | 08.5 | 635.00 | |||||||||||||
2 | Alice MokráAlice Mokrá | 06 | ZŠ Humpolec Hálkova A | 6 | 09.0 | 506.00 | |||||||||||||
3 | Leona BártlováLeona Bártlová | 05 | ZŠ Humpolec Hálkova A | 5 | 09.1 | 482.00 | |||||||||||||
4 | Klára SlabáKlára Slabá | 06 | ZŠ Na Pražské, Pelhřimov | 2 | 09.4 | 413.00 | |||||||||||||
5 | Eliška MráčkováEliška Mráčková | 07 | Základní škola Otokara Břez... | 3 | 09.7 | 348.00 | |||||||||||||
6 | Adéla HavlováAdéla Havlová | 06 | Základní škola Otokara Břez... | 4 | 09.9 | 308.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 10:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie HupkováAmálie Hupková | 06 | Gymnázium a Obchodní akadem... | 4 | 08.9 | 531.00 | |||||||||||||
2 | Sára BastlováSára Bastlová | 07 | ZŠ Horní Cerekev, okres Pel... | 3 | 09.1 | 482.00 | |||||||||||||
3 | Nikola MlatečkováNikola Mlatečková | 06 | ZŠ Horní Cerekev, okres Pel... | 5 | 09.2 | 458.00 | |||||||||||||
4 | Adriana PrchalováAdriana Prchalová | 05 | Gymnázium a Obchodní akadem... | 1 | 09.4 | 413.00 | |||||||||||||
5 | Barbora HurdováBarbora Hurdová | 06 | Gymnázium a Obchodní akadem... | 2 | 10.7 | 170.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |