Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Velké Meziříčí Kategorie IV

Velké Meziříčí (14. 5. 2019)

vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 14.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dana HarveyDana Harvey
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
05 5 09.26 0.0 481.00
2 Michaela IllekováMichaela Illeková
Gymnázium Bystřice nad PerštejnemGymnázium Bystřice nad Perš...
04 7 08.86 0.0 455.00
3 Karolína SlámováKarolína Slámová
ZŠ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, Švermova 4ZŠ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, Šverm...
05 17 08.42 0.0 427.00
4 Eliška HomolováEliška Homolová
ZŠ Velké Meziříčí, Sokolovská 470/13ZŠ Velké Meziříčí, Sokolovs...
04 6 08.37 0.0 423.00
5 Veronika PeterkováVeronika Peterková
Základní škola Komenského 2 Žďár nadZákladní škola Komenského 2...
05 11 08.31 0.0 419.00
6 Natálie BáňováNatálie Báňová
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
04 2 07.70 0.0 380.00
7 Alžběta PánkováAlžběta Pánková
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
04 10 07.65 0.0 377.00
8 Lucie PřikrylováLucie Přikrylová
ZŠ Velké Meziříčí, Sokolovská 470/13ZŠ Velké Meziříčí, Sokolovs...
04 14 07.53 0.0 369.00
9 Nikola ProkopováNikola Prokopová
ZŠ Oslavická VMZŠ Oslavická VM
05 13 07.06 0.0 339.00
10 Hana KrálováHana Králová
Gymnázium Bystřice nad PerštejnemGymnázium Bystřice nad Perš...
05 8 07.05 0.0 338.00
11= Aneta TrojanováAneta Trojanová
ZŠ Velké Meziříčí, Sokolovská 470/13ZŠ Velké Meziříčí, Sokolovs...
04 22 06.88 0.0 327.00
11= Apolena SvobodováApolena Svobodová
Základní škola Komenského 2 Žďár nadZákladní škola Komenského 2...
03 20 06.88 0.0 327.00
13 Karolína BalejováKarolína Balejová
ZŠ Velká BítešZŠ Velká Bíteš
05 1 06.80 0.0 322.00
14 Tereza BorkovcováTereza Borkovcová
ZŠ Oslavická VMZŠ Oslavická VM
03 3 06.79 0.0 322.00
15 Adéla PtáčkováAdéla Ptáčková
ZŠ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, Švermova 4ZŠ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, Šverm...
05 15 06.62 0.0 311.00
16 Ester DoležalováEster Doležalová
ZŠ Školní Velké MeziříčíZŠ Školní Velké Meziříčí
04 4 06.42 0.0 298.00
17 Eliška UrbánkováEliška Urbánková
ZŠ Velká BítešZŠ Velká Bíteš
04 23 06.41 0.0 297.00
18 Ema MarečkováEma Marečková
Gymnázium Vincence Makovského, NMNMGymnázium Vincence Makovské...
04 9 06.20 0.0 284.00
19 Natalie Nicole PufferNatalie Nicole Puffer
Gymnázium Velké MeziříčíGymnázium Velké Meziříčí
04 16 06.18 0.0 283.00
20 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková
ZŠ Velká BítešZŠ Velká Bíteš
04 21 06.02 0.0 273.00
21 Zuzana StoklasováZuzana Stoklasová
Gymnázium Vincence Makovského, NMNMGymnázium Vincence Makovské...
04 19 05.90 0.0 265.00
Klára ZitováKlára Zitová
Gymnázium Bystřice nad PerštejnemGymnázium Bystřice nad Perš...
04 24 DNS 0.0 0.00
Natálie PištorováNatálie Pištorová
ZŠ Oslavická VMZŠ Oslavická VM
03 12 DNS 0.0 0.00
Lucie SobotkováLucie Sobotková
ZŠ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, Švermova 4ZŠ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, Šverm...
04 18 DNS 0.0 0.00
Celkem 24 závodníků