Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Havlíčkův Brod, Kategorie III
Havlíčkův Brod (10. 5. 2019)60 m - Ml. žáci
Ml. žáci 01 (pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BenešMichal Beneš | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 2 | 08.0 | 492.00 | |||||||||||||
2= | Mojimír DočekalMojimír Dočekal | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 3 | 08.4 | 388.00 | |||||||||||||
2= | Petr SlámaPetr Sláma | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 12 | 08.4 | 388.00 | |||||||||||||
4 | Michal DymákMichal Dymák | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 4 | 08.5 | 364.00 | |||||||||||||
5= | Vít KrupičkaVít Krupička | 07 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 7 | 08.6 | 340.00 | |||||||||||||
5= | Šimon OstatnickýŠimon Ostatnický | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 9 | 08.6 | 340.00 | |||||||||||||
7= | Josef JávorkaJosef Jávorka | 06 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 6 | 08.7 | 318.00 | |||||||||||||
7= | Patrik VysloužilPatrik Vysloužil | 05 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 14 | 08.7 | 318.00 | |||||||||||||
7= | Viktor PešekViktor Pešek | 07 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 11 | 08.7 | 318.00 | |||||||||||||
10= | Matyáš NovákMatyáš Novák | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 8 | 08.8 | 295.00 | |||||||||||||
10= | Jan BenešJan Beneš | 06 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 1 | 08.8 | 295.00 | |||||||||||||
12 | Dominik PajerDominik Pajer | 06 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 10 | 08.9 | 274.00 | |||||||||||||
13 | Daniel ItcoDaniel Itco | 06 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 5 | 09.1 | 233.00 | |||||||||||||
14 | Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 13 | 09.3 | 196.00 | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
60 m - Ml. žákyně
Ml. žákyně 01 (pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora JansíkováBarbora Jansíková | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 4 | 08.6 | 608.00 | |||||||||||||
2= | Michaela MedkováMichaela Medková | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 8 | 09.1 | 482.00 | |||||||||||||
2= | Valérie KostkováValérie Kostková | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 6 | 09.1 | 482.00 | |||||||||||||
2= | Pavlína SlanařováPavlína Slanařová | 05 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 11 | 09.1 | 482.00 | |||||||||||||
2= | Nikola DaňkováNikola Daňková | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 1 | 09.1 | 482.00 | |||||||||||||
6 | Nela VránováNela Vránová | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 14 | 09.3 | 435.00 | |||||||||||||
7= | Vendula ŠimanováVendula Šimanová | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 12 | 09.4 | 413.00 | |||||||||||||
7= | Kateřina KudlováKateřina Kudlová | 05 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 7 | 09.4 | 413.00 | |||||||||||||
9= | Adéla NěmcováAdéla Němcová | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 9 | 09.5 | 391.00 | |||||||||||||
9= | Nikola GlogovskáNikola Glogovská | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 3 | 09.5 | 391.00 | |||||||||||||
11 | Kristýna JiříkováKristýna Jiříková | 07 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 5 | 09.7 | 348.00 | |||||||||||||
12 | Zuzana PtáčníkováZuzana Ptáčníková | 07 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 10 | 09.8 | 328.00 | |||||||||||||
13 | Tereza DobrovolnáTereza Dobrovolná | 07 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 2 | 10.2 | 252.00 | |||||||||||||
14 | Alexandra TamokováAlexandra Tamoková | 07 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 13 | 10.3 | 235.00 | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
600 m - Ml. žákyně
(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona MusílkováSimona Musílková | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 11 | 2:00.9 | 496.00 | |||||||||||||
2 | Barbora JansíkováBarbora Jansíková | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 6 | 2:01.5 | 487.00 | |||||||||||||
3 | Nikola DaňkováNikola Daňková | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 2 | 2:03.2 | 463.00 | |||||||||||||
4 | Barbora SýkorováBarbora Sýkorová | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 12 | 2:05.7 | 428.00 | |||||||||||||
5 | Klára JiránkováKlára Jiránková | 05 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 7 | 2:09.0 | 384.00 | |||||||||||||
6 | Lucie KoťarováLucie Koťarová | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 9 | 2:10.4 | 366.00 | |||||||||||||
7 | Veronika MrtkováVeronika Mrtková | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 10 | 2:12.5 | 340.00 | |||||||||||||
8 | Nikola GlogovskáNikola Glogovská | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 5 | 2:12.9 | 335.00 | |||||||||||||
9 | Barbora BeránkováBarbora Beránková | 07 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 1 | 2:14.2 | 320.00 | |||||||||||||
10 | Markéta VomelováMarkéta Vomelová | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 13 | 2:14.8 | 313.00 | |||||||||||||
11 | Michaela DuškováMichaela Dušková | 05 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 4 | 2:17.7 | 280.00 | |||||||||||||
12 | Kristýna JiříkováKristýna Jiříková | 07 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 8 | 2:23.4 | 220.00 | |||||||||||||
13 | Hana DoležalováHana Doležalová | 06 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 3 | 2:37.8 | 98.00 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1000 m - Ml. žáci
(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vincent VellingaVincent Vellinga | 05 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 13 | 3:26.0 | 432.00 | |||||||||||||
2 | Jakub VáňaJakub Váňa | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 12 | 3:30.2 | 399.00 | |||||||||||||
3 | Filip PerkaFilip Perka | 05 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 10 | 3:32.1 | 384.00 | |||||||||||||
4 | Radim MinaříkRadim Minařík | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 7 | 3:32.6 | 381.00 | |||||||||||||
5 | Šimon OstatnickýŠimon Ostatnický | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 8 | 3:34.7 | 365.00 | |||||||||||||
6 | Jakub HitzgerJakub Hitzger | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 2 | 3:41.1 | 319.00 | |||||||||||||
7 | Jiří BaumJiří Baum | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 1 | 3:45.5 | 288.00 | |||||||||||||
8 | Tomáš ChromýTomáš Chromý | 06 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 3 | 3:46.1 | 284.00 | |||||||||||||
9 | Lukáš KovalLukáš Koval | 06 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 4 | 3:46.7 | 281.00 | |||||||||||||
10 | David ŠťastnýDavid Šťastný | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 11 | 3:47.2 | 277.00 | |||||||||||||
11 | Dominik MacelaDominik Macela | 05 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 5 | 3:47.7 | 274.00 | |||||||||||||
12 | Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 14 | 3:55.8 | 223.00 | |||||||||||||
13 | Dominik PajerDominik Pajer | 06 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 9 | 4:15.4 | 121.00 | |||||||||||||
14 | Richard MálekRichard Málek | 07 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 6 | 4:19.7 | 102.00 | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci
(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Běloušek, Papež, Pajer, Itco Běloušek, Papež, Pajer, Itco | ZŠ Světlá nad Sázavou | 1 | 32.8 | 385.00 | ||||||||||||||
2= | Dymák, Krupička, Novák, Šťastný Dymák, Krupička, Novák, Šťastný | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 2 | 34.0 | 314.00 | ||||||||||||||
2= | Jávorka , Vysloužil, Chromý, Kabourek Jávorka , Vysloužil, Chromý, Kabourek | ZŠ Chotěboř Buttulova | 3 | 34.0 | 314.00 | ||||||||||||||
4 | Vellinga, Ostatnický, Sekot, Pešek Vellinga, Ostatnický, Sekot, Pešek | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 5 | 34.4 | 291.00 | ||||||||||||||
5 | Sláma, Dočekal, Beneš, Baum Sláma, Dočekal, Beneš, Baum | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 4 | 35.3 | 244.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně
(pá, 10.5.2019 - 08:00) unofficial | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jansíková, Vomelová, Medková, Kostková Jansíková, Vomelová, Medková, Kostková | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 1 | 35.7 | 474.00 | ||||||||||||||
2 | Konfrštová, Němcová, Kudlová, Vránová Konfrštová, Němcová, Kudlová, Vránová | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 2 | 36.4 | 432.00 | ||||||||||||||
3 | Šimanová, Daňková, Glogovská, Rezková Šimanová, Daňková, Glogovská, Rezková | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 4 | 36.7 | 415.00 | ||||||||||||||
4 | Trtíková, Vosyková, Ptáčníková, Jiříková Trtíková, Vosyková, Ptáčníková, Jiříková | ZŠ Světlá nad Sázavou | 5 | 38.3 | 329.00 | ||||||||||||||
5 | Krumlová, Dobrovolná, Tamoková, Slanařová Krumlová, Dobrovolná, Tamoková, Slanařová | ZŠ Chotěboř Buttulova | 3 | 39.4 | 275.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(pá, 10.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,56 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Oldřich ŠenkOldřich Šenk
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
05 | 9 | 1.54 | ooooooxooooxxoxxoxxx | 419.00 | |||||||||||||
2 |
Matěj BurešMatěj Bureš
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
05 | 2 | 1.42 | ooooooxxoxxoxoxxx | 331.00 | |||||||||||||
3 |
Patrik VysloužilPatrik Vysloužil
ZŠ Chotěboř Buttulova |
05 | 11 | 1.38 | ooooooooxxx | 303.00 | |||||||||||||
4 |
Filip PerkaFilip Perka
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
05 | 5 | 1.38 | ooooooxxooxxx | 303.00 | |||||||||||||
5 |
David SedláčekDavid Sedláček
ZŠ Chotěboř Buttulova |
05 | 7 | 1.38 | oooooooxoxxx | 303.00 | |||||||||||||
6= |
David BěloušekDavid Běloušek
ZŠ Světlá nad Sázavou |
05 | 1 | 1.34 | ooxoooooxxx | 276.00 | |||||||||||||
6= |
Vincent VellingaVincent Vellinga
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
05 | 10 | 1.34 | oooxooooxxx | 276.00 | |||||||||||||
8 |
Miroslav SekotMiroslav Sekot
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
05 | 8 | 1.30 | ooooooxxx | 250.00 | |||||||||||||
9 |
Ondřej PapežOndřej Papež
ZŠ Světlá nad Sázavou |
06 | 4 | 1.30 | oxoxooxxooxxx | 250.00 | |||||||||||||
10 |
Martin PeřinaMartin Peřina
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
06 | 6 | 1.26 | ooxoxxooxxx | 225.00 | |||||||||||||
11 |
Matyáš NovákMatyáš Novák
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
06 | 3 | 1.26 | ooxooxxoxxx | 225.00 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(pá, 10.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,05 1,09 1,13 1,17 1,21 1,25 1,29 1,33 1,37 1,41 1,45 1,49 1,53 1,57 1,61 1,65 1,69 1,73 1,77 1,81 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna VosykováKristýna Vosyková
ZŠ Světlá nad Sázavou |
05 | 1.29 | --ooooxoxxx | 399.00 | ||||||||||||||
2 |
Vanesa TrtíkováVanesa Trtíková
ZŠ Světlá nad Sázavou |
06 | 1.29 | --ooxoxoxoxxx | 399.00 | ||||||||||||||
3 |
Anna PevnáAnna Pevná
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
05 | 1.25 | --ooxxooxxx | 359.00 | ||||||||||||||
4 |
Valérie KostkováValérie Kostková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
06 | 1.25 | --xoooxxoxxx | 359.00 | ||||||||||||||
5 |
Kateřina ČapkováKateřina Čapková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
06 | 1.21 | --xoooxxx | 321.00 | ||||||||||||||
6 |
Kateřina KudlováKateřina Kudlová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
05 | 1.21 | xooooxoxxx | 321.00 | ||||||||||||||
7 |
Viktorie KrumlováViktorie Krumlová
ZŠ Chotěboř Buttulova |
05 | 1.21 | --xoxoxoxxx | 321.00 | ||||||||||||||
8 |
Klára KoťarováKlára Koťarová
ZŠ Chotěboř Buttulova |
05 | 1.17 | --ooxxx | 284.00 | ||||||||||||||
9 |
Vendula ŠimanováVendula Šimanová
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
06 | 1.13 | -xoxxoxxx | 248.00 | ||||||||||||||
10 |
Adéla NěmcováAdéla Němcová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
06 | 1.09 | ooxxx | 214.00 | ||||||||||||||
11 |
Michaela VebrováMichaela Vebrová
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
06 | 1.05 | oxxx | 180.00 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(pá, 10.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David BěloušekDavid Běloušek
ZŠ Světlá nad Sázavou |
05 | 2 | 4.52 | 0.0 | 294.00 | |||||||||||||
2 |
Petr SlámaPetr Sláma
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
05 | 14 | 4.37 | 0.0 | 267.00 | |||||||||||||
3 |
Matěj HavelMatěj Havel
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
06 | 6 | 4.32 | 0.0 | 259.00 | |||||||||||||
4 |
David SedláčekDavid Sedláček
ZŠ Chotěboř Buttulova |
05 | 12 | 4.29 | 0.0 | 254.00 | |||||||||||||
5 |
Josef KabourekJosef Kabourek
ZŠ Chotěboř Buttulova |
05 | 7 | 4.08 | 0.0 | 219.00 | |||||||||||||
6= |
Michal DymákMichal Dymák
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
06 | 5 | 3.93 | 0.0 | 195.00 | |||||||||||||
6= |
Miroslav SekotMiroslav Sekot
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
05 | 13 | 3.93 | 0.0 | 195.00 | |||||||||||||
8 |
Jiří BaumJiří Baum
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
05 | 1 | 3.92 | 0.0 | 193.00 | |||||||||||||
9 |
Marek PecenMarek Pecen
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
05 | 11 | 3.81 | 0.0 | 176.00 | |||||||||||||
10 |
Ondřej PapežOndřej Papež
ZŠ Světlá nad Sázavou |
06 | 10 | 3.77 | 0.0 | 170.00 | |||||||||||||
11 |
Adam BeranAdam Beran
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
06 | 4 | 3.74 | 0.0 | 165.00 | |||||||||||||
12 |
Jan BenešJan Beneš
ZŠ Světlá nad Sázavou |
06 | 3 | 3.68 | 0.0 | 156.00 | |||||||||||||
13 |
Michal NěmecMichal Němec
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
06 | 9 | 3.51 | 0.0 | 132.00 | |||||||||||||
14 |
Vít KrupičkaVít Krupička
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
07 | 8 | 3.46 | 0.0 | 125.00 | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(pá, 10.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna PevnáAnna Pevná
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
05 | 6 | 4.04 | 0.0 | 317.00 | |||||||||||||
2 |
Aneta PleskačováAneta Pleskačová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
06 | 7 | 3.85 | 0.0 | 274.00 | |||||||||||||
3 |
Veronika KonfrštováVeronika Konfrštová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
06 | 4 | 3.82 | 0.0 | 267.00 | |||||||||||||
4 |
Aneta CoufalováAneta Coufalová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
05 | 2 | 3.72 | 0.0 | 246.00 | |||||||||||||
5 |
Markéta VomelováMarkéta Vomelová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
06 | 12 | 3.57 | 0.0 | 214.00 | |||||||||||||
6 |
Kristýna VosykováKristýna Vosyková
ZŠ Světlá nad Sázavou |
05 | 13 | 3.54 | 0.0 | 208.00 | |||||||||||||
7= |
Nela VránováNela Vránová
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
06 | 14 | 3.51 | 0.0 | 202.00 | |||||||||||||
7= |
Johana MusterováJohana Musterová
ZŠ Chotěboř Buttulova |
07 | 5 | 3.51 | 0.0 | 202.00 | |||||||||||||
9 |
Andrea RezkováAndrea Rezková
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
06 | 8 | 3.46 | 0.0 | 192.00 | |||||||||||||
10 |
Barbora BeránkováBarbora Beránková
ZŠ Chotěboř Buttulova |
07 | 1 | 3.34 | 0.0 | 168.00 | |||||||||||||
11 |
Michaela DuškováMichaela Dušková
ZŠ Světlá nad Sázavou |
05 | 3 | 3.30 | 0.0 | 161.00 | |||||||||||||
12 |
Pavlína SlanařováPavlína Slanařová
ZŠ Chotěboř Buttulova |
05 | 9 | 3.13 | 0.0 | 130.00 | |||||||||||||
13 |
Michaela VebrováMichaela Vebrová
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
06 | 11 | 3.04 | 0.0 | 114.00 | |||||||||||||
14 |
Marková ValerieMarková Valerie
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
06 | 10 | 2.85 | 0.0 | 83.00 | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(pá, 10.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj MerunkaMatěj Merunka
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
05 | 6 | 65.30 | 0.0 | 440.00 | |||||||||||||
2 |
Tomáš ChromýTomáš Chromý
ZŠ Chotěboř Buttulova |
06 | 4 | 52.00 | 0.0 | 325.00 | |||||||||||||
3 |
Kristián NovickýKristián Novický
ZŠ Chotěboř Buttulova |
06 | 8 | 47.30 | 0.0 | 285.00 | |||||||||||||
4 |
Marek PecenMarek Pecen
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
05 | 9 | 47.00 | 0.0 | 282.00 | |||||||||||||
5 |
Daniel ItcoDaniel Itco
ZŠ Světlá nad Sázavou |
06 | 5 | 46.40 | 0.0 | 277.00 | |||||||||||||
6 |
Ondřej SvandaOndřej Svanda
ZŠ Světlá nad Sázavou |
05 | 12 | 44.90 | 0.0 | 265.00 | |||||||||||||
7 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
ZŠ Chotěboř Buttulova |
07 | 11 | 41.70 | 0.0 | 238.00 | |||||||||||||
8 |
Adam BeranAdam Beran
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
06 | 1 | 40.30 | 0.0 | 227.00 | |||||||||||||
9 |
Jakub FilipiJakub Filipi
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
07 | 2 | 39.70 | 0.0 | 222.00 | |||||||||||||
10 |
Martin PeřinaMartin Peřina
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
06 | 10 | 39.40 | 0.0 | 219.00 | |||||||||||||
11 |
David ŠťastnýDavid Šťastný
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
06 | 13 | 38.10 | 0.0 | 209.00 | |||||||||||||
12 |
Michal NěmecMichal Němec
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
06 | 7 | 36.20 | 0.0 | 193.00 | |||||||||||||
13 |
Matěj HavelMatěj Havel
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
06 | 3 | 28.90 | 0.0 | 135.00 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
pohár rozhlasu - Ml. žáci | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vincent VellingaVincent Vellinga | 05 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0999 | |||||||||||||||
2 | David BěloušekDavid Běloušek | 05 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 0955 | |||||||||||||||
3 | Michal DymákMichal Dymák | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0873 | |||||||||||||||
4 | Šimon OstatnickýŠimon Ostatnický | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0705 | |||||||||||||||
5 | Filip PerkaFilip Perka | 05 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0687 | |||||||||||||||
6 | Josef JávorkaJosef Jávorka | 06 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0632 | |||||||||||||||
7 | Patrik VysloužilPatrik Vysloužil | 05 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0621 | |||||||||||||||
8 | Tomáš ChromýTomáš Chromý | 06 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0609 | |||||||||||||||
9 | David SedláčekDavid Sedláček | 05 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0557 | |||||||||||||||
10 | Petr SlámaPetr Sláma | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0511 | |||||||||||||||
11 | Michal BenešMichal Beneš | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0492 | |||||||||||||||
12 | Miroslav SekotMiroslav Sekot | 05 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0445 | |||||||||||||||
13 | Matěj MerunkaMatěj Merunka | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0440 | |||||||||||||||
14 | Ondřej PapežOndřej Papež | 06 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 0420 | |||||||||||||||
15 | Oldřich ŠenkOldřich Šenk | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0419 | |||||||||||||||
16 | Jakub VáňaJakub Váňa | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0399 | |||||||||||||||
17 | Dominik PajerDominik Pajer | 06 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 0395 | |||||||||||||||
18 | Mojimír DočekalMojimír Dočekal | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0388 | |||||||||||||||
19 | Radim MinaříkRadim Minařík | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0381 | |||||||||||||||
20 | Vít KrupičkaVít Krupička | 07 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0340 | |||||||||||||||
21 | Matěj BurešMatěj Bureš | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0331 | |||||||||||||||
22 | Jakub HitzgerJakub Hitzger | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0319 | |||||||||||||||
23 | Viktor PešekViktor Pešek | 07 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0318 | |||||||||||||||
24 | Jan BenešJan Beneš | 06 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 0295 | |||||||||||||||
25 | Kristián NovickýKristián Novický | 06 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0285 | |||||||||||||||
26 | Marek PecenMarek Pecen | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0282 | |||||||||||||||
27 | Lukáš KovalLukáš Koval | 06 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0281 | |||||||||||||||
28 | Daniel ItcoDaniel Itco | 06 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 0277 | |||||||||||||||
29 | Dominik MacelaDominik Macela | 05 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 0274 | |||||||||||||||
30 | Ondřej SvandaOndřej Svanda | 05 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 0265 | |||||||||||||||
31 | Matěj HavelMatěj Havel | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0259 | |||||||||||||||
32 | Adam BeranAdam Beran | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0227 | |||||||||||||||
33 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0225 | |||||||||||||||
34 | Jakub FilipiJakub Filipi | 07 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0222 | |||||||||||||||
35= | Martin PeřinaMartin Peřina | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0219 | |||||||||||||||
35= | Josef KabourekJosef Kabourek | 05 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0219 | |||||||||||||||
37 | David ŠťastnýDavid Šťastný | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0209 | |||||||||||||||
38 | Jiří BaumJiří Baum | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0193 | |||||||||||||||
39 | Michal NěmecMichal Němec | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0132 | |||||||||||||||
40= | Richard MálekRichard Málek | 07 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0000 | |||||||||||||||
40= | Michal StuchlíkMichal Stuchlík | 07 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0000 | |||||||||||||||
40= | Vojtěch VondraVojtěch Vondra | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0000 | |||||||||||||||
Celkem 42 závodníků |
pohár rozhlasu - Ml. žákyně | (průběžný výsledek) |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora JansíkováBarbora Jansíková | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 1569 | |||||||||||||||
2 | Vanesa TrtíkováVanesa Trtíková | 06 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 1078 | |||||||||||||||
3 | Vendula ŠimanováVendula Šimanová | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 1076 | |||||||||||||||
4 | Nikola DaňkováNikola Daňková | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0945 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KudlováKateřina Kudlová | 05 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0734 | |||||||||||||||
6 | Klára JiránkováKlára Jiránková | 05 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0705 | |||||||||||||||
7 | Veronika KonfrštováVeronika Konfrštová | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0699 | |||||||||||||||
8 | Anna PevnáAnna Pevná | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0676 | |||||||||||||||
9 | Kristýna VosykováKristýna Vosyková | 05 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 0607 | |||||||||||||||
10 | Viktorie KrumlováViktorie Krumlová | 05 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0596 | |||||||||||||||
11 | Kristýna JiříkováKristýna Jiříková | 07 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 0568 | |||||||||||||||
12 | Johana MusterováJohana Musterová | 07 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0518 | |||||||||||||||
13 | Simona MusílkováSimona Musílková | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0496 | |||||||||||||||
14 | Barbora BeránkováBarbora Beránková | 07 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0488 | |||||||||||||||
15= | Michaela MedkováMichaela Medková | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0482 | |||||||||||||||
15= | Pavlína SlanařováPavlína Slanařová | 05 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0482 | |||||||||||||||
17 | Andrea RezkováAndrea Rezková | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0456 | |||||||||||||||
18 | Michaela DuškováMichaela Dušková | 05 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 0441 | |||||||||||||||
19 | Nela VránováNela Vránová | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0435 | |||||||||||||||
20 | Barbora SýkorováBarbora Sýkorová | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0428 | |||||||||||||||
21 | Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková | 07 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0390 | |||||||||||||||
22 | Lucie KoťarováLucie Koťarová | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0366 | |||||||||||||||
23 | Valérie KostkováValérie Kostková | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0359 | |||||||||||||||
24 | Iveta KrajmerováIveta Krajmerová | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0344 | |||||||||||||||
25 | Zuzana PtáčníkováZuzana Ptáčníková | 07 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 0328 | |||||||||||||||
26 | Hana DoležalováHana Doležalová | 06 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0320 | |||||||||||||||
27 | Michaela VebrováMichaela Vebrová | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0294 | |||||||||||||||
28 | Klára KoťarováKlára Koťarová | 05 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0284 | |||||||||||||||
29 | Aneta PleskačováAneta Pleskačová | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0274 | |||||||||||||||
30 | Kristýna ProškováKristýna Prošková | 05 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0271 | |||||||||||||||
31 | Tereza DobrovolnáTereza Dobrovolná | 07 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0252 | |||||||||||||||
32 | Aneta CoufalováAneta Coufalová | 05 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0246 | |||||||||||||||
33 | Daniela SkálováDaniela Skálová | 05 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0228 | |||||||||||||||
34 | Adéla NěmcováAdéla Němcová | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0214 | |||||||||||||||
35 | Natálie ProkopováNatálie Prokopová | 07 | ZŠ Světlá nad Sázavou | 0212 | |||||||||||||||
36= | Veronika MrtkováVeronika Mrtková | 06 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0000 | |||||||||||||||
36= | Markéta VomelováMarkéta Vomelová | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0000 | |||||||||||||||
36= | Alexandra TamokováAlexandra Tamoková | 07 | ZŠ Chotěboř Buttulova | 0000 | |||||||||||||||
36= | Kateřina ČapkováKateřina Čapková | 06 | ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... | 0000 | |||||||||||||||
36= | Tereza HubáčkováTereza Hubáčková | 07 | ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 | 0000 | |||||||||||||||
36= | Nikola GlogovskáNikola Glogovská | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0000 | |||||||||||||||
36= | Marková ValerieMarková Valerie | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0000 | |||||||||||||||
36= | Valerie MarkováValerie Marková | 06 | ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | 0000 | |||||||||||||||
Celkem 43 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(pá, 10.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
07 | 10 | 42.80 | 0.0 | 390.00 | |||||||||||||
2 |
Vanesa TrtíkováVanesa Trtíková
ZŠ Světlá nad Sázavou |
06 | 11 | 39.60 | 0.0 | 350.00 | |||||||||||||
3 |
Iveta KrajmerováIveta Krajmerová
ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod, Wol... |
06 | 4 | 39.10 | 0.0 | 344.00 | |||||||||||||
4 |
Klára JiránkováKlára Jiránková
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
05 | 3 | 37.20 | 0.0 | 321.00 | |||||||||||||
5 |
Johana MusterováJohana Musterová
ZŠ Chotěboř Buttulova |
07 | 5 | 36.80 | 0.0 | 316.00 | |||||||||||||
6 |
Kristýna ProškováKristýna Prošková
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
05 | 7 | 33.00 | 0.0 | 271.00 | |||||||||||||
7 |
Andrea RezkováAndrea Rezková
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
06 | 8 | 32.40 | 0.0 | 264.00 | |||||||||||||
8 |
Tereza HubáčkováTereza Hubáčková
ZŠ Chotěboř, Smetanova 745 |
07 | 2 | 31.20 | 0.0 | 249.00 | |||||||||||||
9 |
Daniela SkálováDaniela Skálová
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
05 | 9 | 29.40 | 0.0 | 228.00 | |||||||||||||
10 |
Hana DoležalováHana Doležalová
ZŠ Chotěboř Buttulova |
06 | 1 | 28.90 | 0.0 | 222.00 | |||||||||||||
11 |
Natálie ProkopováNatálie Prokopová
ZŠ Světlá nad Sázavou |
07 | 6 | 28.00 | 0.0 | 212.00 | |||||||||||||
12 |
Marková ValerieMarková Valerie
ZŠ LÁNECKÁ SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU |
06 | 12 | 27.50 | 0.0 | 206.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | {8} | 999 | |||||||||||||||||
2 | {8} | 955 | |||||||||||||||||
3 | {8} | 873 | |||||||||||||||||
4 | {8} | 705 | |||||||||||||||||
5 | {8} | 687 | |||||||||||||||||
6 | {8} | 632 | |||||||||||||||||
7 | {8} | 621 | |||||||||||||||||
8 | {8} | 609 | |||||||||||||||||
9 | {8} | 557 | |||||||||||||||||
10 | {8} | 511 | |||||||||||||||||
11 | {8} | 492 | |||||||||||||||||
12 | {8} | 445 | |||||||||||||||||
13 | {8} | 440 | |||||||||||||||||
14 | {8} | 420 | |||||||||||||||||
15 | {8} | 419 | |||||||||||||||||
16 | {8} | 399 | |||||||||||||||||
17 | {8} | 395 | |||||||||||||||||
18 | {8} | 388 | |||||||||||||||||
19 | {8} | 381 | |||||||||||||||||
20 | {8} | 340 | |||||||||||||||||
21 | {8} | 331 | |||||||||||||||||
22 | {8} | 319 | |||||||||||||||||
23 | {8} | 318 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 295 | |||||||||||||||||
25 | {8} | 285 | |||||||||||||||||
26 | {8} | 282 | |||||||||||||||||
27 | {8} | 281 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 277 | |||||||||||||||||
29 | {8} | 274 | |||||||||||||||||
30 | {8} | 265 | |||||||||||||||||
31 | {8} | 259 | |||||||||||||||||
32 | {8} | 227 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 225 | |||||||||||||||||
34 | {8} | 222 | |||||||||||||||||
35 | {8} | 219 | |||||||||||||||||
35 | {8} | 219 | |||||||||||||||||
37 | {8} | 209 | |||||||||||||||||
38 | {8} | 193 | |||||||||||||||||
39 | {8} | 132 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 42 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | {8} | 1569 | |||||||||||||||||
2 | {8} | 1078 | |||||||||||||||||
3 | {8} | 1076 | |||||||||||||||||
4 | {8} | 945 | |||||||||||||||||
5 | {8} | 734 | |||||||||||||||||
6 | {8} | 705 | |||||||||||||||||
7 | {8} | 699 | |||||||||||||||||
8 | {8} | 676 | |||||||||||||||||
9 | {8} | 607 | |||||||||||||||||
10 | {8} | 596 | |||||||||||||||||
11 | {8} | 568 | |||||||||||||||||
12 | {8} | 518 | |||||||||||||||||
13 | {8} | 496 | |||||||||||||||||
14 | {8} | 488 | |||||||||||||||||
15 | {8} | 482 | |||||||||||||||||
15 | {8} | 482 | |||||||||||||||||
17 | {8} | 456 | |||||||||||||||||
18 | {8} | 441 | |||||||||||||||||
19 | {8} | 435 | |||||||||||||||||
20 | {8} | 428 | |||||||||||||||||
21 | {8} | 390 | |||||||||||||||||
22 | {8} | 366 | |||||||||||||||||
23 | {8} | 359 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 344 | |||||||||||||||||
25 | {8} | 328 | |||||||||||||||||
26 | {8} | 320 | |||||||||||||||||
27 | {8} | 294 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 284 | |||||||||||||||||
29 | {8} | 274 | |||||||||||||||||
30 | {8} | 271 | |||||||||||||||||
31 | {8} | 252 | |||||||||||||||||
32 | {8} | 246 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 228 | |||||||||||||||||
34 | {8} | 214 | |||||||||||||||||
35 | {8} | 212 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 43 závodníků |