výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva

Stříbro (1. 6. 2019)

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš ZdrálekTomáš Zdrálek
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
06 11 09.52 08.8609.3609.5209.5208.9508.1208.59
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 12 09.14 09.0208.6109.1409.1408.95x08.19
3 David PrášilDavid Prášil
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 9 08.87 07.7507.8207.4207.8207.8208.6108.87
4 Radim ŠvajnerRadim Švajner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 10 08.51 07.6908.0707.9008.0707.4808.5108.23
5 Daniel VondrašDaniel Vondraš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 8 08.34 07.5008.0308.3408.3408.0407.5608.32
6 Filip AichingerFilip Aichinger
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 7 07.72 07.1507.6107.7007.7007.7207.3407.10
7 Václav MužíkVáclav Mužík
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 5 07.45 07.1106.5406.9707.1106.4907.4506.83
8 Kryštof Josef HolýKryštof Josef Holý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 6 07.04 06.5306.7806.5606.7807.0406.2406.75
9 Filip KašíkFilip Kašík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 4 06.26 06.1305.9306.2606.260.00.00.0
10 Albert PetříkAlbert Petřík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 2 06.22 05.4606.0006.2206.220.00.00.0
11 Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 3 05.91 05.5805.91x05.910.00.00.0
12 Jiří TesárekJiří Tesárek
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 1 05.68 05.6805.5905.5705.680.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona KubouškováSimona Kuboušková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 17 11.72 x10.4310.6510.6511.3010.4811.72
2 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 16 10.82 10.24x10.5510.55x10.8209.92
3 Aneta HradskáAneta Hradská
AK SokolovAK Sokolov
04 15 10.57 x09.4309.8209.8210.5710.3709.92
4 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 14 10.33 10.3010.0210.2510.3009.9010.3309.29
5 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 10 10.25 x09.5108.9909.5109.5210.2509.95
6 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 11 09.94 09.7309.4509.4109.73x08.7209.94
7 63 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 09.39 08.92-07.9308.9209.0809.3908.70
8 4 Denisa TyrováDenisa Tyrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 8 08.95 08.6708.9508.6208.9508.4308.3608.82
9 Barbora BílkováBarbora Bílková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 9 08.87 08.3508.87x08.870.00.00.0
10 Eliška PopelováEliška Popelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 5 08.78 08.6708.2708.7808.780.00.00.0
11 Eliška VozárováEliška Vozárová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 3 08.32 x08.32x08.320.00.00.0
12 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 08.26 x08.26x08.260.00.00.0
13 Patricie TokárováPatricie Tokárová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 6 07.82 x07.8207.5807.820.00.00.0
14 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 7 07.79 07.1307.7906.5307.790.00.00.0
15 Kristýna ČihákováKristýna Čiháková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 1 07.46 07.2107.1307.4607.460.00.00.0
16 Veronika VeseláVeronika Veselá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 4 07.41 07.1707.4107.0107.410.00.00.0
17 Simona LöblováSimona Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 2 07.11 06.5206.7907.1107.110.00.00.0
Celkem 17 závodníků