výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva

Stříbro (1. 6. 2019)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 13:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 30 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:09.66
2 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:11.67
3 150 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:12.68
4 13 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:17.40
5 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:18.40
6 118 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 2:25.91
7 120 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 2:26.41
8 46 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 9 2:31.54
9 18 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 8 2:32.61
10 75 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 2:45.88
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 43 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:22.40
2 79 Viktor KomasViktor Komas 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 2:27.83
3 16 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:30.90
4 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 2:34.01
5 67 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:36.42
6 74 Jiří RejzekJiří Rejzek 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 5 2:37.02
7 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:38.92
8 85 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:39.80
9 96 Jakub StaněkJakub Staněk 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 8 2:47.66
10 39 Stanislav RůžičkaStanislav Růžička 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 2:53.70
11 12 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 2:57.96
12 28 Adam HolzerAdam Holzer 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 3:00.74
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 62 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 2:20.88
2 64 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:22.96
3 71 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:25.60
4 53 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:32.84
5 33 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 9 2:37.31
6 76 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 2:39.63
7 4 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:41.79
8 48 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11 2:44.48
9 99 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 2:47.21
10 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12 2:49.27
11 72 Martina ZáveskáMartina Záveská 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10 2:51.13
12 83 Nela BergerováNela Bergerová 04 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 8 2:53.45
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 73 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 2:29.85
2 51 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:35.44
3 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:35.61
4 55 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 2:38.25
5 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 2:41.20
6 65 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:41.63
7 100 Daniela KošařováDaniela Košařová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:49.62
80 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 77 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 2:44.14
2 63 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:46.61
3 102 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 2:47.23
4 122 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 15 2:48.73
5 97 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:51.35
6 121 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 14 3:14.99
7 117 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16 3:18.08
101 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 73 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 2:29.85
2 51 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:35.44
3 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 2:35.61
4 55 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 2:38.25
5 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 7 2:41.20
6 65 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 2:41.63
7 77 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 2:44.14
8 63 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 2:46.61
9 102 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13 2:47.23
10 122 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 15 2:48.73
11 100 Daniela KošařováDaniela Košařová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:49.62
12 97 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 2:51.35
13 121 Karolína KrejčováKarolína Krejčová 07 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 14 3:14.99
14 117 Markéta CihlářováMarkéta Cihlářová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16 3:18.08
80 Anna HockáAnna Hocká 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
101 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 DNF