výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva

Stříbro (1. 6. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 15 5.48 -0.1 m/s 5.34  -1.55.48  -0.15.22  -0.15.485.28  +0.25.17  +2.15.26  +0.4
2 Jakub KreysaJakub Kreysa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 16 5.38 +1.2 m/s 5.24  -0.25.15  +0.44.85  +1.05.245.21  +0.25.38  +1.25.35  +1.3
3 Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 13 4.93 -0.8 m/s 4.77  +0.44.34  -0.14.93  -0.84.933.69  -0.34.80  +1.14.82  +1.2
4 Ondřej VolfOndřej Volf
AK SokolovAK Sokolov
05 11 4.91 +0.1 m/s 4.83  +0.24.91  +0.14.66  -0.94.914.81  -1.14.86  +1.1x
5 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 8 4.85 +0.7 m/s 4.53  -0.14.62  -0.14.68  -0.74.684.73  -1.04.85  +0.7x
6 Patrik HomolkaPatrik Homolka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 1 4.73 +0.5 m/s 4.37  +1.34.58  -0.44.36  +0.24.584.73  +0.54.40  +1.94.56  +0.6
7 Jan PeterkaJan Peterka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 9 4.65 -0.2 m/s 4.51  -0.64.65  -0.2x4.654.43  -0.5x4.40  +0.2
8 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 2 4.56 +0.2 m/s 4.56  +0.24.22  -1.73.97  +0.44.56x4.41  +0.84.56  +0.4
9 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4 4.51 -0.9 m/s 4.51  -0.94.38  -0.24.28  -0.74.510.00.00.0
10 120 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 3 4.40 -0.7 m/s 4.39  +0.24.40  -0.74.03  -0.54.400.00.00.0
11 Jiří MatoušekJiří Matoušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 10 4.37 -1.3 m/s 3.95  -0.4x4.37  -1.34.370.00.00.0
12 Matyáš KubkaMatyáš Kubka
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
04 14 4.30 -1.0 m/s 4.30  -1.04.15  -0.14.14  -0.64.300.00.00.0
13 Ondřej FaustOndřej Faust
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 5 4.18 -1.0 m/s 4.18  -1.04.08  +0.24.02  +0.34.180.00.00.0
14 Ondřej HonzíkOndřej Honzík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 12 4.17 -0.5 m/s 4.17  -0.53.91  -1.04.04  -0.54.170.00.00.0
15 Martin HladMartin Hlad
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 4.10 -0.9 m/s 4.10  -0.94.03  +0.54.05  +0.64.100.00.00.0
Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 7 NM x0.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 4.67 -0.9 m/s 4.56  +0.14.67  -0.94.36  -1.94.674.31  -1.54.51  -0.24.53  -0.9
2 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 4.65 +0.3 m/s 4.65  +0.34.54  +0.24.42  -0.84.653.92  -0.4x4.18  -0.5
3 Oliver VeselýOliver Veselý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 10 4.40 +0.1 m/s x4.40  +0.14.27  -1.64.40xx4.20  -1.7
4 David BlackýDavid Blacký
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
06 4 4.10 +0.8 m/s x4.10  +0.83.82  -0.24.103.91  -0.6x3.84  -1.3
5 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 8 4.08 +0.1 m/s 3.95  +0.24.08  +0.1-4.082.65  +0.23.97  +0.73.96  +1.9
6 Štěpán SchneiderŠtěpán Schneider
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 6 4.06 +0.0 m/s 3.99  -0.44.06  +0.04.02  -0.24.06x3.75  -0.43.97  +0.2
7 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 2 4.02 +0.4 m/s x4.02  +0.43.69  +0.54.023.73  -1.03.88  -0.9x
8 67 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 7 3.99 -0.4 m/s 3.75  +0.13.99  -0.42.73  -0.53.99x3.61  -1.33.62  -0.8
9 Boris PikaliBoris Pikali
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 5 3.95 +0.1 m/s 3.86  +0.13.95  +0.13.47  -0.33.950.00.00.0
10 Filip KašíkFilip Kašík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 1 3.76 +0.9 m/s 3.72  +1.03.18  +0.93.76  +0.93.760.00.00.0
11 Matyáš VosykaMatyáš Vosyka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 3 3.71 +0.2 m/s 3.71  +0.23.64  +0.63.60  +0.33.710.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 22 5.30 +1.3 m/s 5.30  +1.35.14  +0.35.24  +1.25.304.51  -2.05.00  -1.34.96  -0.6
2 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 21 5.22 +0.2 m/s x5.04  +0.14.77  -0.25.04x5.22  +0.2x
3 Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 18 4.87 -0.6 m/s x4.65  +0.44.77  +1.04.774.51  -0.24.73  +0.94.87  -0.6
4 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 19 4.86 +0.6 m/s 4.50  +0.64.86  +0.6x4.86xx4.38  -0.1
5 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 4.70 +0.9 m/s x4.53  +1.24.47  +0.94.534.70  +0.94.57  +1.54.56  -1.1
6 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 11 4.67 +0.8 m/s 4.50  +1.2x4.67  +0.84.674.26  -0.6xx
7 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 12 4.59 +1.5 m/s x4.51  +1.04.29  +0.14.514.59  +1.54.31  -1.9x
8 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 15 4.58 +1.0 m/s x4.58  +1.04.16  -0.34.58x4.51  -1.7x
9 Pavlína KubešováPavlína Kubešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 20 4.47 +0.5 m/s 4.12  -0.24.35  +1.44.47  +0.54.470.00.00.0
10 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 13 4.39 +0.2 m/s 4.37  +0.6x4.39  +0.24.390.00.00.0
11 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 14 4.39 +0.6 m/s 4.39  +0.64.27  +1.04.18  +0.14.390.00.00.0
12 Nikola KřížkováNikola Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 4.39 +0.3 m/s 3.73  +1.04.15  +1.14.39  +0.34.390.00.00.0
13 Adéla HezinováAdéla Hezinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 16 4.38 -0.1 m/s 3.85  +0.74.08  +0.54.38  -0.14.380.00.00.0
14 Žaneta KepkováŽaneta Kepková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 17 4.21 +1.0 m/s 4.12  +1.04.15  +0.34.21  +1.04.210.00.00.0
15 Lea Maria BegerlLea Maria Begerl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 6 4.10 +1.3 m/s 4.10  +1.34.03  +1.33.84  -0.34.100.00.00.0
16 Tereza HozmanováTereza Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 10 3.87 +1.0 m/s 3.83  +0.83.87  +1.0x3.870.00.00.0
17 Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 9 3.83 +1.3 m/s 3.50  +1.23.83  +1.33.32  +0.03.830.00.00.0
18 72 Martina ZáveskáMartina Záveská
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 1 3.79 -0.4 m/s 3.44  -0.53.57  +1.43.79  -0.43.790.00.00.0
19 Eliška VozárováEliška Vozárová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 2 3.73 +0.6 m/s x3.37  +1.23.73  +0.63.730.00.00.0
Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 4 DNS ---00.00.00.0
Nela Tereza ChodováNela Tereza Chodová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 3 NM xxx0.00.00.00.0
Natálie LehockáNatálie Lehocká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 5 NM x--0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 1.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 15 4.77 -3.0 m/s x4.77  -3.0-4.77---
2 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 5 4.44 -0.6 m/s 4.44  -0.64.21  -0.64.33  -1.44.444.24  -0.84.37  -0.2x
3 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 12 4.39 -0.8 m/s 4.39  -0.84.10  -1.84.34  -1.44.39x3.12  -0.7x
4 Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 11 4.38 -0.8 m/s 3.77  -1.13.98  -1.44.38  -0.84.384.13  -0.74.14  +0.14.13  -0.5
5 Valentýna JindrováValentýna Jindrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 4.37 -2.3 m/s 4.33  -1.04.37  -2.34.36  -1.54.374.31  -0.24.35  -0.24.21  -0.5
6 Alice ČesákováAlice Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
07 7 4.23 -1.6 m/s 3.79  -0.73.96  -1.44.13  -2.14.134.22  -0.34.19  -0.34.23  -1.6
7 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 13 4.13 +0.2 m/s 3.83  -1.3x4.13  +0.24.133.95  -0.83.95  -1.53.94  -0.6
8 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 8 4.04 -2.2 m/s 3.80  -1.54.04  -2.23.71  -1.24.043.90  -0.93.88  -1.64.04  -0.6
9 Tereza KosováTereza Kosová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 6 4.01 -0.6 m/s 4.01  -0.6x3.87  -1.14.010.00.00.0
10 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 3.85 -0.5 m/s 3.36  -1.6x3.85  -0.53.850.00.00.0
11 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 3.81 -0.8 m/s x3.81  -0.8x3.810.00.00.0
12 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
07 3 3.58 -0.1 m/s 3.58  -0.13.38  +0.63.53  +0.43.580.00.00.0
13 Kateřina KozákováKateřina Kozáková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 1 3.55 -0.5 m/s 3.38  -1.03.41  +0.53.55  -0.53.550.00.00.0
14 Kateřina PechováKateřina Pechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 4 3.46 -0.6 m/s 3.36  -1.33.41  -1.83.46  -0.63.460.00.00.0
15 Barbora KolářováBarbora Kolářová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
07 3.16 -0.2 m/s 2.76  +0.43.16  -0.22.76  -2.13.160.00.00.0
Lenka PařízkováLenka Pařízková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 2 DNS ---00.00.00.0
Celkem 16 závodníků