výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva

Stříbro (1. 6. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 92 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 17.23
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 17.89
3 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 18.05
4 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 18.62
5 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 19.11
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2019 - 15:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 18.16
2 Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 18.62
3 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 18.70
4 3 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.03
5 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 19.08
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 1.6.2019 - 15:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 18.81
2 13 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.17
3 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 19.75
4 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 19.91
Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 1.6.2019 - 15:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 19.78
2 Tomáš FujanTomáš Fujan 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 20.64
3 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 20.88
4 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 20.94
5 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.23
Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 1.6.2019 - 15:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 20.47
2 46 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 20.62
3 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.16
4 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 21.72
5 73 Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 22.01
6 Jakub KozohorskýJakub Kozohorský 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 24.88
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 1.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 18.27
2 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 19.11
3 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 20.67
4 18 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 22.25
5 75 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 22.27
6 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.37
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 92 David KurfürstDavid Kurfürst 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 17.23
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 17.89
3 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 18.05
4 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 18.16
5 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 18.27
6 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 18.62
6 Jakub KreysaJakub Kreysa 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 18.62
8 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 18.70
9 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 18.81
10 3 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 19.03
11 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 19.08
12 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 19.11
12 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 19.11
14 13 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.17
15 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 19.75
16 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 19.78
17 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 19.91
18 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 20.47
19 46 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 20.62
20 Tomáš FujanTomáš Fujan 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3 20.64
21 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 20.67
22 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 20.88
23 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 20.94
24 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.16
25 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.23
26 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 21.72
27 73 Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 22.01
28 18 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 22.25
29 75 Matěj RömanMatěj Röman 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 22.27
30 Jakub KozohorskýJakub Kozohorský 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 24.88
31 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.37
Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 5 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2019 - 15:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.28
2 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 20.64
3 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 20.95
4 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.64
5 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 21.87
6 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.07
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2019 - 15:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.01
2 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 22.28
3 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.30
4 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.16
5 Matyáš KuncMatyáš Kunc 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 24.63
Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 20.28
2 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 20.64
3 Damián ŠimiceDamián Šimice 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 20.95
4 Daniel BártaDaniel Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.64
5 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 21.87
6 Sebastian MatoušekSebastian Matoušek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.01
7 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.07
8 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 22.28
9 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.30
10 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 23.16
11 Matyáš KuncMatyáš Kunc 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 24.63
Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2019 - 15:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.14
2 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 19.60
3 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.74
4 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.97
5 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 21.92
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2019 - 15:10) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 19.56
2 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 20.39
3 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 20.52
4 71 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 20.96
5 99 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.58
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 1.6.2019 - 15:10) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 19.88
2 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.64
3 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 20.78
4 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 20.90
5 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.67
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 1.6.2019 - 15:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 20.89
2 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.43
3 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 21.47
4 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 21.69
5 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.87
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 1.6.2019 - 15:10) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 20.70
2 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 20.93
3 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.38
4 Kateřina ŠčasnárováKateřina Ščasnárová 05 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 1 21.91
5 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.02
6 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.07
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 1.6.2019 - 15:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.11
2 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 21.52
3 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 21.83
4 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.90
5 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.04
6 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.33
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 1.6.2019 - 15:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 22.16
2 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 22.61
MS 99 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 22.62
4 Julie VlachováJulie Vlachová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.73
5 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 22.82
6 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.30
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 1.6.2019 - 15:10) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 20.73
2 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 21.48
3 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 21.83
4 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 22.11
5 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 22.17
6 Eva SvobodováEva Svobodová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 23.03
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.14
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 19.56
3 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 19.60
4 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 19.74
5 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 19.88
6 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 19.97
7 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 20.39
8 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 20.52
9 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 20.64
10 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 20.70
11 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 20.73
12 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 20.78
13 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 20.89
14 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 20.90
15 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 20.93
16 71 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 20.96
17 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.11
18 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.38
19 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.43
20 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 21.47
21 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 21.48
22 Dominika KnápkováDominika Knápková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 21.52
23 99 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.58
24 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.67
25 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 21.69
26 Eliška PopelováEliška Popelová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 21.83
26 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 21.83
28 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 21.87
29 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 21.90
30 Kateřina ŠčasnárováKateřina Ščasnárová 05 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 1 21.91
31 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 21.92
32 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.02
33 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 22.04
34 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.07
35 Hana OpichalováHana Opichalová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 22.11
36 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 22.16
37 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 22.17
38 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 22.61
39 99 Klára StezkováKlára Stezková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 22.62
40 Julie VlachováJulie Vlachová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 22.73
41 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 22.82
42 Eva SvobodováEva Svobodová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 23.03
43 Kristýna VítkováKristýna Vítková 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 23.30
44 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.33

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 19.74
2 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 20.30
3 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 20.55
4 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.27
5 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.57
6 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 21.87
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.23
2 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 21.30
3 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.39
4 51 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 21.87
5 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.99
6 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 22.78
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.6.2019 - 15:30) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 97 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.27
2 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.31
3 122 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.85
4 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.26
5 63 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 23.89
Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 1.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.36
2 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 22.84
3 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.53
4 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 23.69
5 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 23.72
6 64 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 23.75
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 1.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika LáderováVeronika Láderová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 22.77
2 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.20
3 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 23.60
4 Kateřina MondekováKateřina Mondeková 06 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 23.63
5 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.84
6 Petra NěmečkováPetra Němečková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 23.91
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 1.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 23.28
2 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 24.29
3 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 24.58
4 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 24.97
5 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 25.50
6 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 26.02
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 1.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 23.66
2 Simona ŠrámováSimona Šrámová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 24.11
3 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.30
4 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 25.28
5 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 25.99
6 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 26.38
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 1.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.91
2 Nikola ŠambergerováNikola Šambergerová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.94
3 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 24.29
4 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.43
5 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 25.13
6 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.49
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 1.6.2019 - 15:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.47
2 Nicol VavříkováNicol Vavříková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.27
3 101 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.56
4 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.86
77 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 19.74
2 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 20.30
3 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 20.55
4 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 21.23
5 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 21.27
6 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 21.30
7 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 21.39
8 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.57
9 Eliška JansováEliška Jansová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 21.87
9 51 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 21.87
11 Karolína RumlováKarolína Rumlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 21.99
12 97 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.27
13 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 22.31
14 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 22.36
15 Ema KučerováEma Kučerová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 22.47
16 Veronika LáderováVeronika Láderová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 22.77
17 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 22.78
18 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 22.84
19 122 Kateřina LepšíKateřina Lepší 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 22.85
20 Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.20
21 Markéta ŠvamberkováMarkéta Švamberková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.26
22 Nicol VavříkováNicol Vavříková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 23.27
23 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 23.28
24 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 23.53
25 101 Lucie TůmováLucie Tůmová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.56
26 Antonie BatíkováAntonie Batíková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 23.60
27 Kateřina MondekováKateřina Mondeková 06 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 23.63
28 Olga ŠimáčkováOlga Šimáčková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 23.66
29 Johanka ŠtíbrováJohanka Štíbrová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 23.69
30 Eliška TlamsováEliška Tlamsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 23.72
31 64 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 23.75
32 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 23.84
33 Andrea KohoutováAndrea Kohoutová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 23.86
34 63 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 23.89
35 Petra NěmečkováPetra Němečková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 23.91
35 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 23.91
37 Nikola ŠambergerováNikola Šambergerová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.94
38 Simona ŠrámováSimona Šrámová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 24.11
39 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 24.29
39 Zuzana NěmcováZuzana Němcová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 24.29
41 Kristýna GašparovičováKristýna Gašparovičová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.30
42 Kristýna ŠnajdrováKristýna Šnajdrová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 24.43
43 Lucie KůsováLucie Kůsová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 24.58
44 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 24.97
45 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 25.13
46 Barbora KolářováBarbora Kolářová 07 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 25.28
47 Michaela HájkováMichaela Hájková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 25.50
48 Aneta HurníkováAneta Hurníková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 25.99
49 Eliška LhotákováEliška Lhotáková 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 26.02
50 Emma VášováEmma Vášová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 26.38
51 Nikola KoppováNikola Koppová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 26.49
Tereza KadlecováTereza Kadlecová 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2 DNS
77 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 DNS