Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje

Stříbro (25. 8. 2019)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 25.8.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
02 11 6.20 +0.2 m/s 6.01  -0.8x6.20  +0.26.20-x6.09  -0.4 11.00
2 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 10 5.93 -0.6 m/s 5.42  +0.25.18  -0.25.16  -1.25.425.10  -0.45.93  -0.65.38  -0.8 9.00
3 Ondřej ParuchOndřej Paruch
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 7 5.33 -0.3 m/s 5.33  -0.35.28  -0.6x5.334.95  +0.65.07  -0.25.10  -0.4 8.00
4 Zdeněk WeberZdeněk Weber
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
71 9 5.28 +0.3 m/s 5.28  +0.35.11  -0.6x5.285.26  +0.3-x 7.00
5 Jakub BednářJakub Bednář
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 8 5.12 -0.4 m/s 4.90  +0.04.53  -1.34.95  -0.44.954.96  -0.15.12  -0.4x 6.00
6 Robin JaššoRobin Jaššo
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
99 3 5.07 -0.6 m/s 5.07  -0.6--5.07--- 5.00
7 Ondřej VolfOndřej Volf
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 6 4.97 -0.9 m/s 4.71  -0.84.97  -0.94.73  -0.34.974.67  +0.54.77  -1.04.82  -0.3 4.00
8 64 Tomáš HašekTomáš Hašek
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
89 4 4.87 -1.2 m/s 4.39  +0.24.60  +0.74.87  -1.24.87--4.70  -0.6 3.00
9 Matěj SoukupMatěj Soukup
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 5 4.81 -0.9 m/s 4.35  -0.2x4.81  -0.94.81--- 2.00
10 76 Jan MalechaJan Malecha
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 2 4.10 -0.6 m/s 4.10  -0.63.61  +0.92.93  -0.64.100.00.00.0 1.00
Radek MužíkRadek Mužík
Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s.
75 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 25.8.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 30 Tereza PoncováTereza Poncová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
99 7 4.80 -0.2 m/s 4.74  +0.14.76  -0.24.73  -0.24.764.74  -0.14.80  -0.24.13  +1.4 11.00
2 Pavlína KubešováPavlína Kubešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 10 4.73 -0.7 m/s x4.59  +0.04.58  -0.24.594.73  -0.74.57  -0.14.70  +0.2 9.00
3 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 6 4.55 -0.5 m/s 4.45  -0.9xx4.45x4.55  -0.5x 8.00
4 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 5 4.25 -0.9 m/s 4.17  -0.44.15  -0.34.25  -0.94.254.23  -0.64.12  -0.44.18  -0.3 7.00
5 Lucie JandováLucie Jandová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 4 4.10 -0.4 m/s 4.10  -0.43.73  -0.3x4.103.99  -0.2xx 6.00
6 3 Vanessa DerkováVanessa Derková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
04 2 3.82 +0.4 m/s 3.73  -0.53.82  +0.4x3.823.64  +0.13.54  -0.3x 5.00
7 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 3 3.78 -0.1 m/s 3.35  -0.53.50  -0.53.62  -0.53.623.44  -0.53.58  +0.73.78  -0.1 4.00
8 120 Martina ZáveskáMartina Záveská
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 1 3.50 +0.1 m/s 3.43  -1.23.36  -0.93.50  +0.13.503.45  +0.83.31  -0.43.47  -0.1 3.00
Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků