výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva

Stříbro (7. 9. 2019)
60 m - Žáci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 040617 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.59 11.00
2 Vítězslav MärzVítězslav März 040520 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.69 9.00
3 Šimon LevýŠimon Levý 041027 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.69 8.00
60 m - Žáci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Radek HrubýRadek Hrubý 041230 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.10 4.00
2 Martin HoudekMartin Houdek 050712 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.25 3.00
3 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 051014 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.27 2.00
60 m - Žákyně (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 040729 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 08.76 4.00
2 Kamila BekováKamila Beková 051020 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 08.83 3.00
3 Karolína RaušováKarolína Raušová 051110 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 08.91 2.00
60 m - Žákyně (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 050416 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 08.22 11.00
2 Stella BohmováStella Bohmová 050703 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 08.33 9.00
3 Hana KozlováHana Kozlová 050702 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.56 8.00
800 m - Žáci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 122 Michal PerglerMichal Pergler 050420 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:08.68 11.00
2 50 Jan ŠvíglerJan Švígler 050721 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:12.40 9.00
3 64 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 040521 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:12.95 8.00
800 m - Žákyně (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 18 Denisa TyrováDenisa Tyrová 040721 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2:40.77 11.00
2 63 Eliška HostkováEliška Hostková 041206 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2:46.93 9.00
3 98 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 040414 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2:47.36 8.00
1500 m - Žákyně (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 48 Lucie KubecováLucie Kubecová 050608 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5:19.50 11.00
2 76 Pavlína FormanováPavlína Formanová 041130 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5:24.82 9.00
3 100 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 050515 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5:30.82 8.00
3000 m - Žáci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 71 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 051015 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10:50.95 11.00
2 13 Albert SkalaAlbert Skala 050427 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:14.65 9.00
3 62 Jan MalechaJan Malecha 050223 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12:27.81 8.00
4 x 60 m - Žáci (sobota, 7.9.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 64 Bíman, Zajíc, Haidelmeier, Karas Bíman, Zajíc, Haidelmeier, Karas AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30.17 11.00
2 Gross, Krejcar, Štrunc, Houdek Gross, Krejcar, Štrunc, Houdek TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 31.54 9.00
3 Daněk, Trnčák, Malina, Szabo Daněk, Trnčák, Malina, Szabo AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31.56 8.00