Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva

Stříbro (7. 9. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Peterka, Jakub 04 AK ŠKODA Plzeň 33,00
2 Koza, Tomáš 04 AK ŠKODA Plzeň 31,00
3 Zvěřinová, Emma 05 AK ŠKODA Plzeň A 31,00
4 Bohmová, Stella 05 AK ŠKODA Plzeň A 31,00
5 Vránek, Niko 04 AK ŠKODA Plzeň 29,00
6 Davídková, Markéta 04 AK ŠKODA Plzeň A 26,00
7 Fliegel, Adam 05 TJ Baník Stříbro, spolek 26,00
8 Kuboušková, Simona 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 25,00
9 März, Vítězslav 04 AK ŠKODA Plzeň 25,00
10 Baxa, Kryštof 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24,00
11 Konečná, Barbora 04 AK ŠKODA Plzeň A 24,00
12 Levý, Šimon 04 TJ Baník Stříbro, spolek 24,00
13 Kinkor, Jan 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22,00
14 Dzurová, Valerie 05 AK ŠKODA Plzeň A 20,00
15 Hellmayerová, Magdaléna 05 AK ŠKODA Plzeň A 20,00
16 Weinfurterová, Lucie Francesca 04 AK ŠKODA Plzeň A 19,00
17 Kreysa, Jakub 04 AK ŠKODA Plzeň 19,00
18 Sýkorová, Anna 05 AK ŠKODA Plzeň B 19,00
19 Malecha, Jan 05 TJ Baník Stříbro, spolek 18,00
20 Holeček, Ivan 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18,00
21 Minařík, Josef 04 AK ŠKODA Plzeň 18,00
22 Záhoř, Martin 05 TJ Baník Stříbro, spolek 18,00
23 Zajíc, Vojtěch 05 AK ŠKODA Plzeň 17,00
24 Paruch, Ondřej 04 TJ Baník Stříbro, spolek 17,00
25 Dolejšová, Daniela 04 AK ŠKODA Plzeň B 17,00
26 Králová, Kristýna 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 17,00
27 Homolka, Patrik 04 Atletika Klatovy 16,50
28 Haidelmeier, Michal 04 AK ŠKODA Plzeň 16,00
29 Výška, Jan 04 AK ŠKODA Plzeň 16,00
30 Karas, Pavel 04 AK ŠKODA Plzeň 15,00
31 Tyrová, Denisa 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 15,00
32 Švajner, Vojtěch 04 AK ŠKODA Plzeň 15,00
33 Petrušová, Kristýna 04 AK ŠKODA Plzeň A 15,00
34 Froněk, Pavel 05 AC Domažlice, z. s. 15,00
35 Moravcová, Kateřina 05 AK ŠKODA Plzeň A 15,00
36 Prokopová, Kristýna 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 15,00
37 Matoušková, Kateřina 04 AK ŠKODA Plzeň A 14,00
38 Fialová, Michaela 04 AK ŠKODA Plzeň A 14,00
39 Steinbrücker, Václav 05 TJ Baník Stříbro, spolek 14,00
40 Popelová, Eliška 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 13,00
41 Malina, Bartoloměj 04 AK ŠKODA Plzeň 13,00
42 Pokorný, Matouš 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12,00
43 Hrubý, Radek 04 AK ŠKODA Plzeň 12,00
44 Poláková, Nikola 04 TJ Baník Stříbro, spolek 12,00
45 Dobešová, Eliška 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 12,00
46 Kozlová, Hana 05 TJ Baník Stříbro, spolek 12,00
47 Kubecová, Lucie 05 AK ŠKODA Plzeň A 11,00
48 Matoušková, Anna 05 TJ Sušice, z.s. 11,00
49 Pergler, Michal 05 TJ Baník Stříbro, spolek 11,00
50 Lafatová, Kateřina 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 11,00
51 Špiroch, Jiří 05 TJ Baník Stříbro, spolek 11,00
52 Strapková, Karolína 05 TJ Baník Stříbro, spolek 11,00
53 Daněk, Adam 05 AK ŠKODA Plzeň 11,00
54 Čiháková, Kristýna 05 AC Domažlice, z. s. 10,00
55 Rašková, Anna 04 AC Domažlice, z. s. 10,00
56 Trnčák, Jakub 05 AK ŠKODA Plzeň 10,00
57 Skala, Kryštof 05 AK ŠKODA Plzeň 9,00
58 Formanová, Pavlína 04 AK ŠKODA Plzeň A 9,00
59 Skala, Albert 05 AK ŠKODA Plzeň 9,00
60 Švígler, Jan 05 AC Domažlice, z. s. 9,00
61 Ransdorfová, Hedvika 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 9,00
62 Petráš, Jakub 04 AC Domažlice, z. s. 9,00
63 Hostková, Eliška 04 TJ Sušice, z.s. 9,00
64 Kotalová, Lenka 05 TJ Sušice, z.s. 9,00
65 Štampachová, Magdaléna 05 Atletika Klatovy 9,00
66 Provalilová, Stela 05 AC Domažlice, z. s. 9,00
67 Kubešová, Pavlína 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 9,00
68 Kratochvíl, Dominik 04 AC Domažlice, z. s. 8,00
69 Bíman, Tadeáš 04 AK ŠKODA Plzeň 8,00
70 Schwarczová, Aneta 04 AK ŠKODA Plzeň A 8,00
71 Ivasienková, Kateřina 04 TJ Baník Stříbro, spolek 8,00
72 Mikulíková, Tereza 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 8,00
73 Marzová, Štěpánka 05 AK ŠKODA Plzeň B 8,00
74 Vláčilová, Barbora 04 Atletika Klatovy 7,50
75 Beránková, Anna 05 AK ŠKODA Plzeň B 7,00
76 Poslední, Lenka 05 TJ Baník Stříbro, spolek 7,00
77 Raušová, Karolína 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7,00
78 Marxová, Klaudie 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6,50
79 Eichackerová, Aneta 04 AK ŠKODA Plzeň B 6,00
80 Bubeník, Tomáš 04 Atletika Klatovy 6,00
81 Voller, Ondřej 04 TJ Baník Stříbro, spolek 6,00
82 Kepková, Žaneta 05 AK ŠKODA Plzeň A 6,00
83 Hanušová, Štěpánka 05 Atletika Klatovy 6,00
84 Nosková, Simona 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6,00
85 Hlad, Martin 05 AK ŠKODA Plzeň 5,50
86 Štrunc, Zdeněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5,00
87 Petrovič, Ondřej 05 TJ Baník Stříbro, spolek 5,00
88 Ruttner, Marek 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5,00
89 Havrylovská, Polina 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5,00
90 Matoušková, Adriana 05 AK ŠKODA Plzeň A 5,00
91 Záveská, Martina 05 TJ Baník Stříbro, spolek 5,00
92 Honzík, Ondřej 05 TJ Baník Stříbro, spolek 5,00
93 Juhásová, Veronika 05 AK ŠKODA Plzeň B 5,00
94 Fránová, Vanesa 05 TJ Sušice, z.s. 5,00
95 Křížová, Nikola 05 AK ŠKODA Plzeň B 4,00
96 Nedělová, Marina 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4,00
97 Szabo, Marek 05 AK ŠKODA Plzeň 4,00
98 Roháč, Tobiáš 05 TJ Baník Stříbro, spolek 4,00
99 Sedláčková, Nikola 04 AK ŠKODA Plzeň B 4,00
100 Houdek, Martin 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3,00
101 Löblová, Simona 05 TJ Baník Stříbro, spolek 3,00
102 Beková, Kamila 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3,00
103 Křížová, Pavla 05 TJ Baník Stříbro, spolek 3,00
104 Flašková, Adéla 04 TJ Baník Stříbro, spolek 2,00
105 Lehocká, Natálie 04 TJ Baník Stříbro, spolek 2,00
106 Nácovský, Jáchym 05 AK ŠKODA Plzeň 2,00
107 Bažant, Tomáš 04 AK ŠKODA Plzeň 2,00
108 Vlachová, Julie 05 AK ŠKODA Plzeň B 1,00
109 Uzlíková, Daniela 05 TJ Baník Stříbro, spolek 1,00
110 Hezinová, Adéla 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1,00