výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo OMD ml.žactva

Domažlice (15. 5. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 16:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 10.20 7.00
2 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 11.48 5.00
3 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 11.78 4.00
4 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 11.81 3.00
5 Petr KřesťanPetr Křesťan 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 12.11 2.00
6 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 12.85
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 16:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 12.61 1.00
2 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 13.23
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 10.20 7.00
2 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 11.48 5.00
3 Jakub FialaJakub Fiala 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 11.78 4.00
4 Alex SteinerAlex Steiner 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 11.81 3.00
5 Petr KřesťanPetr Křesťan 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 12.11 2.00
6 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 12.61 1.00
7 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 12.85
8 Tomáš ZitterbartTomáš Zitterbart 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 13.23

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 15.5.2019 - 16:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 10.49 11.00
2 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 10.55 9.00
3 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 10.96 7.00
4 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 11.41 5.00
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 11.79 3.00
6 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 13.35
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 15.5.2019 - 16:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.88 8.00
2 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 10.97 6.00
3 92 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.54 4.00
4 84 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 11.96 1.00
5 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 12.18
6 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 12.40
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 15.5.2019 - 16:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11.94 2.00
2 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 13.30
3 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 13.31
4 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 13.32
5 Karolína VokáčováKarolína Vokáčová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 13.60
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ellen BartákováEllen Bartáková 06 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 10.49 11.00
2 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 10.55 9.00
3 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 10.88 8.00
4 Martina ŠmídováMartina Šmídová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 10.96 7.00
5 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 10.97 6.00
6 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 6 11.41 5.00
7 92 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 11.54 4.00
8 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 11.79 3.00
9 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 11.94 2.00
10 84 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 11.96 1.00
11 Petra SukováPetra Suková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 12.18
12 Kateřina JežováKateřina Ježová 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 12.40
13 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 08 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 13.30
14 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 4 13.31
15 Barbora FridrichováBarbora Fridrichová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 13.32
16 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 7 13.35
17 Karolína VokáčováKarolína Vokáčová 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 13.60