výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KMD st.žactva

Domažlice (12. 6. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.52
2 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.00
3 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.02
4 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 08.08
5 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.29
6 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.37
7 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon LevýŠimon Levý 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.66
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.90
3 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.10
4 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.26
5 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.40
6 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.72
2 Patrik HomolkaPatrik Homolka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.13
3 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.15
4 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.45
5 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.93
Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.80
2 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.46
3 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.56
4 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.70
5 99 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.84
MS Ondřej FaustOndřej Faust 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 08.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.52
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.66
3 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.72
4 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.80
5 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.90
6 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.00
7 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.02
8 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 08.08
9 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.10
10 Patrik HomolkaPatrik Homolka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.13
11 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.15
12 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.26
13 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.29
14 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.37
15 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.40
16 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.45
17 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.46
18 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.56
19 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.70
20 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.80
21 99 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.84
22 Ondřej FaustOndřej Faust 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 08.89
23 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.93
24 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.83
Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 12.6.2019 - 17:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.45 11.00
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.64 9.00
3 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.76 8.00
4 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.78 7.00
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.01 6.00
6 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.02 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 12.6.2019 - 17:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 07.86 4.00
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.87 3.00
3 Patrik HomolkaPatrik Homolka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.02 2.00
4 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.03 1.00
5 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.29
Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 12.6.2019 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.10
2 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.42
3 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.76
4 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 08.78
5 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 08.84
6 Julie VlachováJulie Vlachová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.42
7 Barbora ZlochováBarbora Zlochová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 8 09.51
8 Veronika JuhásováVeronika Juhásová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 10.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 12.6.2019 - 16:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.21
2 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.57
3 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 08.68
4 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 08.85
5 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.87
6 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.13
7 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.33
8 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 12.6.2019 - 16:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.17
2 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.57
3 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 08.60
4 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.82
5 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.83
6 Klaudie MarxováKlaudie Marxová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 09.06
7 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7 09.12
8 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 12.6.2019 - 16:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 08.19
2 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.44
3 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.58
4 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.89
5 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.00
6 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 09.10
7 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.74
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.10
2 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.17
3 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 08.19
4 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.21
5 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.42
6 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.44
7 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.57
7 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.57
9 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.58
10 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 08.60
11 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 08.68
12 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.76
13 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 08.78
14 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.82
15 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.83
16 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 08.84
17 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 08.85
18 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.87
19 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.89
20 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.00
21 Klaudie MarxováKlaudie Marxová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 09.06
22 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 09.10
23 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7 09.12
24 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.13
25 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.33
26 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.39
27 Julie VlachováJulie Vlachová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.42
28 Barbora ZlochováBarbora Zlochová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 8 09.51
29 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.67
30 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.74
31 Veronika JuhásováVeronika Juhásová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 10.12

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 12.6.2019 - 17:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.03 11.00
2 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.24 9.00
3 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 08.30 8.00
4 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.43 7.00
5 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.48 6.00
6 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 08.51 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 12.6.2019 - 17:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.50 4.00
2 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 08.51 3.00
3 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.52 2.00
4 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 08.64 1.00
5 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 08.66
6 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 08.75
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 17:45) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 17.65 11.00
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 17.94 9.00
3 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 18.22 8.00
4 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.36 7.00
5 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 19.16 5.00
Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 17:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 19.27 4.00
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 19.28 3.00
3 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 19.58 1.00
4 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 20.10
Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 17:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 20.46
2 98 Václav ŘeřichaVáclav Řeřicha 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 20.63
3 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 21.22
4 83 Tobiáš KvětonTobiáš Květon 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 21.38
5 Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 22.09
6 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 26.75
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 17:45) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.94 6.00
2 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.57 2.00
3 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.90
4 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.36
Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 17.65 11.00
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 17.94 9.00
3 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 18.22 8.00
4 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.36 7.00
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.94 6.00
6 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 19.16 5.00
7 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 19.27 4.00
8 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 19.28 3.00
9 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.57 2.00
10 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 19.58 1.00
11 Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 19.90
12 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 20.10
13 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.36
14 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 20.46
15 98 Václav ŘeřichaVáclav Řeřicha 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 20.63
16 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 21.22
17 83 Tobiáš KvětonTobiáš Květon 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 21.38
18 Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 22.09
19 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 26.75
Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNS
Pavel FroněkPavel Froněk 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 18:05) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 19.29 11.00
2 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 19.81 9.00
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 19.92 8.00
4 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 20.15 7.00
5 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 20.68 2.00
Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 18:05) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 20.39 5.00
2 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 20.54 4.00
3 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 20.64 3.00
4 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 20.73 1.00
5 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 20.92
6 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 21.68
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 18:05) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 21.34
2 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 21.60
3 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 21.65
4 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 21.76
5 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 22.21
Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 18:05) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 22.21
2 Eva PorubčanováEva Porubčanová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 22.88
3 Julie VlachováJulie Vlachová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 23.25
4 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 24.28
5 Pavla KřížováPavla Křížová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 24.69
Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 12.6.2019 - 18:05) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 21.36
2 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 21.60
3 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 23.69
4 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 24.70
5 Veronika JuhásováVeronika Juhásová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 25.02
Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 12.6.2019 - 18:05) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 20.28 6.00
2 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 20.96
3 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 21.67
4 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 22.44
5 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 23.56
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 19.29 11.00
2 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 19.81 9.00
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 19.92 8.00
4 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 20.15 7.00
5 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 20.28 6.00
6 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 20.39 5.00
7 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 20.54 4.00
8 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 20.64 3.00
9 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 20.68 2.00
10 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 4 20.73 1.00
11 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 20.92
12 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 20.96
13 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 21.34
14 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 21.36
15 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 21.60
15 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 21.60
17 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 21.65
18 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 21.67
19 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 21.68
20 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 21.76
21 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 22.21
21 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 22.21
23 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 1 22.44
24 Eva PorubčanováEva Porubčanová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 22.88
25 Julie VlachováJulie Vlachová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 23.25
26 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 23.56
27 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 23.69
28 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5 24.28
29 Pavla KřížováPavla Křížová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 24.69
30 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 24.70
31 Veronika JuhásováVeronika Juhásová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 25.02
Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 DNS
Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 DNS
Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 DNS
Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNF

1500 m - Žáci

(st, 12.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:46.71 11.00
2 97 Albert SkalaAlbert Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:49.26 9.00
3 91 Ondřej VollerOndřej Voller 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4:49.26 8.00
MS 96 Šimon MatějovicŠimon Matějovic 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:54.73
5 55 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:00.05 7.00
6 90 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:06.16 6.00
7 99 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:06.24 5.00
8 98 Václav ŘeřichaVáclav Řeřicha 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:22.62 4.00
9 1 Jan MalechaJan Malecha 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:25.16 3.00
10 83 Tobiáš KvětonTobiáš Květon 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:26.16 2.00
11 92 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:34.21 1.00
Jakub SoučekJakub Souček 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNS
Matěj KyrálMatěj Kyrál 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žákyně

(st, 12.6.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 87 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5:19.51 11.00
2 90 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5:24.22 9.00
MS 99 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5:29.11
4 55 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 5:35.30 8.00
5 57 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5:37.03 7.00
6 97 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:37.09 6.00
7 96 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5:39.75 5.00
8 54 Lenka PosledníLenka Poslední 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5:40.57 4.00
9 92 Simona NoskováSimona Nosková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5:47.94 3.00
10 89 Martina ZáveskáMartina Záveská 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6:29.82 2.00
Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B DNS
Celkem 11 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 28.99 9.00
2 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 29.27 7.00
3 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 33.31 4.00
4 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 34.56 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 16:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.98 11.00
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 29.23 8.00
3 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 31.41 6.00
4 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 32.14 5.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.98 11.00
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 28.99 9.00
3 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 29.23 8.00
4 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 29.27 7.00
5 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 31.41 6.00
6 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 32.14 5.00
7 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 33.31 4.00
8 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 34.56 3.00

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 12.6.2019 - 16:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 30.29 11.00
2 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 30.42 9.00
3 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 32.64 7.00
4 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 32.71 6.00
5 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 33.63 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 12.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 33.13 5.00
2 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 34.24 3.00
3 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 34.35 2.00
4 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 34.45 1.00
5 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 35.83
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 12.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 35.95
2 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 37.43
3 Karolína ČernáKarolína Černá 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 39.94
4 Simona LöblováSimona Löblová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 40.33
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (st, 12.6.2019 - 16:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 32.03 8.00
2 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 36.55
3 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 37.31
4 Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 38.71
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 30.29 11.00
2 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 30.42 9.00
3 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 32.03 8.00
4 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 32.64 7.00
5 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 32.71 6.00
6 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 33.13 5.00
7 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 33.63 4.00
8 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 34.24 3.00
9 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 34.35 2.00
10 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 34.45 1.00
11 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 35.83
12 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 2 35.95
13 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 36.55
14 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 37.31
15 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 37.43
16 Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 38.71
17 Karolína ČernáKarolína Černá 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 39.94
18 Simona LöblováSimona Löblová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 40.33

4 x 300 m - Žáci

Žáci 01 (st, 12.6.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zajíc, Szabo, Minařík, Bažant Zajíc, Szabo, Minařík, Bažant AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:49.42 11.00
2 Kinkor, Štrunc, Ruttner, Gross Kinkor, Štrunc, Ruttner, Gross TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:56.39 9.00
3 Pergler, Peterka, Fliegel, Petrovič Pergler, Peterka, Fliegel, Petrovič TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 3:01.73 8.00
4 Honzík, Malecha, Steinbrücker, Voller Honzík, Malecha, Steinbrücker, Voller TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 3:04.88 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 12.6.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Davídková, Dzurová, Kubecová, Matoušková Davídková, Dzurová, Kubecová, Matoušková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:03.37 11.00
2 Hezinová, Popelová, Pavezová, Havrylovská Hezinová, Popelová, Pavezová, Havrylovská TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 3:10.44 9.00
3 Mildnerová, Provalilová, Rašková, Šleisová Mildnerová, Provalilová, Rašková, Šleisová AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 3:11.66 8.00
4 Měsíčková, Vláčilová, Mazancová, Brunnerová Měsíčková, Vláčilová, Mazancová, Brunnerová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 3:28.16 5.00
Celkem 4 závodníků
Žákyně 02 (st, 12.6.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eichackerová, Sedláčková, Sýkorová, Vlčková Eichackerová, Sedláčková, Sýkorová, Vlčková AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 3:19.88 7.00
2 Kozlová, Poláková, Záveská, Soustružníková Kozlová, Poláková, Záveská, Soustružníková TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 3:20.51 6.00
Martínková, Roubalová, Šopková, Vecková Martínková, Roubalová, Šopková, Vecková AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
87 Fialová, Konečná, Paverová, Řezáčová Fialová, Konečná, Paverová, Řezáčová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 DNS
Marxová, Prokopová, Tyrová, Procházková Marxová, Prokopová, Tyrová, Procházková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DQ
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.411.461.511.561.591.621.651.681.71 Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 1.71 -----o--xoor 11.00
2 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 7 1.68 ---oxxoooxooxxx 9.00
3 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 8 1.65 ---oxo--xoxxx 8.00
4 Martin HladMartin Hlad
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 1.59 ooooooxxx 7.00
5 Jiří MatoušekJiří Matoušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 4 1.51 oxoooxxr 6.00
6 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 1.51 oooxxoxxx 5.00
7 Patrik HomolkaPatrik Homolka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 3 1.51 oxoxoxxoxxx 4.00
8 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 1.41 ooxx 3.00
92 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 1 NM xxx
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 12.6.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.261.311.361.411.441.471.501.531.58 Body
1 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 16 1.53 --ooooxoxoxxx 11.00
2 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 14 1.50 -ooxoooxoxxx 9.00
3 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 15 1.50 -oooxoxxoxoxxx 8.00
4 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 13 1.47 -oxxooooxxx 7.00
5 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 12 1.47 oooooxoxxx 6.00
6 Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 4 1.36 xoxooxxx 5.00
7 Klaudie MarxováKlaudie Marxová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 8 1.36 oxoxoxx 4.00
8 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 6 1.36 oxoxxoxxx 3.00
9= Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 11 1.31 ooxxx 1.50
9= Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 7 1.31 ooxxx 1.50
11 Markéta MazancováMarkéta Mazancová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 3 1.31 oxxoxxx
12= Eva PorubčanováEva Porubčanová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 5 1.26 oxxx
12= Nina BrunnerováNina Brunnerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 9 1.26 oxxx
14= Karolína ČernáKarolína Černá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 2 1.26 xoxxx
14= Barbora ZlochováBarbora Zlochová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
05 1 1.26 xoxxx
Anna MatouškováAnna Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 10 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.802.002.202.302.402.503.103.50 Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 4 3.10 -------xxoxxr 11.00
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 2.40 o-ooooxxx 9.00
3 Patrik HomolkaPatrik Homolka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 3 2.40 oxooooxxoxxx 8.00
4 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 2 2.00 oooxxx 7.00
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.802.002.202.30 Body
1 Anna MatouškováAnna Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 5 2.20 ooooxxx 11.00
2 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 3 2.00 ooxoxxx 9.00
3 Lenka KotalováLenka Kotalová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 4 1.80 oxoxxx 8.00
Aneta HavlováAneta Havlová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
04 2 NM xxx
Karolína ČernáKarolína Černá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 1 NM xxx
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 12.6.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 15 6.13 6.10  -0.86.13  +0.0x6.135.84  +0.1-- 11.00
2 Šimon LevýŠimon Levý
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 13 5.82 -x5.82  -0.95.82--5.73  -0.3 9.00
3 Ondřej ParuchOndřej Paruch
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 10 5.49 5.01  -0.75.49  +0.04.78  +0.75.49x-- 8.00
4 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 14 5.43 3.47  +1.25.20  -0.65.43  -0.85.433.82  +1.9x5.43  -0.3 7.00
5 Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 12 5.20 4.99  +0.53.15  +0.55.06  +1.05.065.20  -0.83.22  +1.35.17  +1.0 6.00
6 Jan PeterkaJan Peterka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 8 4.89 xx4.62  -0.94.62x4.69  +0.64.89  +2.0 5.00
7 Jan HafnerJan Hafner
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 7 4.72 4.24  +0.54.72  -1.04.38  -0.84.724.48  -0.44.50  +0.54.68  +0.0 4.00
8 Jiří MatoušekJiří Matoušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 9 4.56 4.04  +0.44.18  +0.74.56  -0.84.564.13  +0.7x4.40  +0.6 3.00
9 Ondřej HonzíkOndřej Honzík
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 3 4.44 4.31  +0.84.44  +2.34.29  -0.44.440.00.00.0 2.00
10 Matyáš JánskýMatyáš Jánský
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 2 4.40 4.40  -0.23.75  +0.23.93  -0.94.400.00.00.0 1.00
11 Martin HladMartin Hlad
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 4.35 --4.35  -1.84.350.00.00.0
12 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1 3.90 3.90  -1.03.85  +1.0-3.900.00.00.0
13 1 Jan MalechaJan Malecha
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 4 3.89 x3.89  +1.13.39  -0.63.890.00.00.0
MS Ondřej FaustOndřej Faust
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 5 3.80 x3.80  +0.6x3.800.00.00.0
Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 11 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 18 5.06 4.82  -0.64.69  -1.3x4.824.87  +1.15.06  -1.3- 11.00
2 Pavlína KubešováPavlína Kubešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 17 4.74 x4.66  +0.44.74  -0.34.744.73  +1.04.65  +0.64.54  -0.7 9.00
3 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 1 4.72 4.51  -0.44.66  +0.04.67  -0.34.674.344.724.60 8.00
4 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 14 4.70 4.51  +0.4x4.30  +0.44.514.51  -1.84.70  -0.7x 7.00
5 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 16 4.69 4.68  -1.0-4.69  -0.34.694.32  +0.24.49  +0.94.57  -1.1 6.00
6 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 7 4.49 3.96  +0.04.49  -0.74.16  -0.24.49x4.12  +0.44.40  -0.3 5.00
7 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 15 4.45 4.42  +0.5-4.40  -0.64.424.28  -0.84.26  +0.54.45  -0.7 4.00
8 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 13 4.43 4.43  -0.6x-4.433.99  +1.34.34  +0.54.08  +0.7 3.00
9 Adéla HezinováAdéla Hezinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 11 4.42 4.28  -0.34.42  -0.83.91  +0.64.420.00.00.0 2.00
10 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 9 4.37 -4.37  +2.34.15  -0.84.370.00.00.0 1.00
11 Markéta MazancováMarkéta Mazancová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 8 4.32 4.32  +0.94.27  +0.43.66  -1.34.320.00.00.0
12 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 10 4.27 3.84  -0.73.86  +1.24.27  +0.04.270.00.00.0
13 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 5 4.15 4.06  -0.9x4.15  +0.74.150.00.00.0
14 Tereza HozmanováTereza Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 6 4.09 4.03  +0.04.09  -0.74.03  +0.74.090.00.00.0
15 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 4 4.07 x4.07  -0.6x4.070.00.00.0
16 89 Martina ZáveskáMartina Záveská
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 3 3.59 3.59  +0.43.56  -1.1x3.590.00.00.0
17 Barbora ZlochováBarbora Zlochová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
05 2 3.51 3.51  -0.63.43  +0.63.05  +0.43.510.00.00.0
Žaneta KepkováŽaneta Kepková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 12.6.2019 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona KubouškováSimona Kuboušková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 17 12.25 11.0012.2511.4712.2511.4310.6111.02 11.00
2 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 15 11.48 10.1010.1910.6710.6710.6010.5911.48 9.00
3 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 16 10.68 10.6810.5810.2710.68x10.4610.45 8.00
4 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 13 10.17 09.4809.1209.6709.6709.5309.9110.17 7.00
5 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 14 10.01 09.5309.4709.4909.5309.7809.9110.01 6.00
6 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 11 09.73 09.6309.4009.7309.7308.7608.4509.39 5.00
7 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 12 08.92 08.3108.9208.1108.920.00.00.0 4.00
8 Eliška PopelováEliška Popelová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 9 08.92 08.92x07.7508.9207.5407.94x 3.00
9 96 Denisa TyrováDenisa Tyrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 10 08.48 08.3308.1008.4808.480.00.00.0 2.00
10 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 1 08.31 08.0508.3107.7808.310.00.00.0 1.00
11 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 8 08.29 x07.8408.2908.290.00.00.0
12 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
05 7 08.14 07.4408.1408.0008.140.00.00.0
13 Simona LöblováSimona Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 6 06.97 06.8606.9706.8606.970.00.00.0
14 Tereza HozmanováTereza Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 5 06.79 06.6006.7906.1906.790.00.00.0
15 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 4 06.59 06.0406.4206.5906.590.00.00.0
16 Pavla KřížováPavla Křížová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 3 06.08 06.0805.5305.3606.080.00.00.0
Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 12.6.2019 - 18:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 12 12.05 10.7112.0211.9112.0211.9711.6512.05 11.00
2 Adam FliegelAdam Fliegel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 14 11.40 11.1510.7211.4011.4010.52x11.32 9.00
3 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 11.27 10.5210.2610.8710.8711.2710.8410.71 8.00
4 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 15 11.25 10.8911.2510.3611.2509.34x10.84 7.00
5 Niko VránekNiko Vránek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 11.24 11.2410.6610.6111.2411.1110.7310.22 6.00
6 Jan KinkorJan Kinkor
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 13 11.00 09.4211.0010.5011.0010.9810.9610.66 5.00
7 Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 09.22 x09.1409.1209.1408.7009.2208.66 4.00
8 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 09.00 09.0008.1008.1109.000.00.00.0 3.00
9 Matyáš JánskýMatyáš Jánský
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 8 08.84 08.2908.4708.8408.84x08.8208.46 2.00
10 Filip NehézFilip Nehéz
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 7 08.59 08.0108.0908.5908.590.00.00.0 1.00
11 Jan PeterkaJan Peterka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 6 08.58 08.2108.5808.1608.580.00.00.0
12 Martin ZáhořMartin Záhoř
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 5 07.82 07.8207.7207.6107.820.00.00.0
13 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 4 07.30 07.2707.3007.1807.300.00.00.0
14 Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 3 07.21 06.9807.2106.9507.210.00.00.0
15 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2 06.12 05.7006.1205.7506.120.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona KubouškováSimona Kuboušková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 6 46.64 46.640.00.046.640.00.00.0 11.00
2 Eliška PopelováEliška Popelová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 2 23.25 23.250.00.023.250.00.00.0 9.00
3 Kristýna ŘezáčováKristýna Řezáčová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 3 22.99 22.990.00.022.990.00.00.0 8.00
4 Anna SýkorováAnna Sýkorová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 4 20.72 20.720.00.020.720.00.00.0 7.00
5 Vanesa FránováVanesa Fránová
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 1 17.30 17.300.00.017.300.00.00.0 6.00
6 Pavla KřížováPavla Křížová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 5 14.81 14.810.00.014.810.00.00.0 5.00
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Niko VránekNiko Vránek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 51.74 51.740.00.051.740.00.00.0 11.00
2 Jan KinkorJan Kinkor
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2 25.51 25.510.00.025.510.00.00.0 9.00
3 Adam DaněkAdam Daněk
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 22.96 22.960.00.022.960.00.00.0 8.00
4 Martin ZáhořMartin Záhoř
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 4 19.88 19.880.00.019.880.00.00.0 7.00
5 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3 12.44 12.440.00.012.440.00.00.0 6.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 12.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 13 40.28 40.280.00.040.280.00.00.0 11.00
2 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 12 35.32 35.320.00.035.320.00.00.0 9.00
3 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 11 31.79 31.790.00.031.790.00.00.0 8.00
4 Julie ŽeníškováJulie Ženíšková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 6 28.11 28.110.00.028.110.00.00.0 7.00
5 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 7 27.28 27.280.00.027.280.00.00.0 6.00
6 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
04 9 23.93 23.930.00.023.930.00.00.0 5.00
7 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 5 22.18 22.180.00.022.180.00.00.0 4.00
8 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 3 20.34 20.340.00.020.340.00.00.0 3.00
9 Simona LöblováSimona Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 4 16.07 16.070.00.016.070.00.00.0 2.00
10 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
05 2 15.40 15.400.00.015.400.00.00.0 1.00
Andrea SoukupováAndrea Soukupová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Aneta KmetíkováAneta Kmetíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 10 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Renata DoušováRenata Doušová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 1 NM x0.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 12.6.2019 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivan HolečekIvan Holeček
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 41.76 41.760.00.041.760.00.00.0 11.00
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 9 40.48 40.480.00.040.480.00.00.0 9.00
3 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 8 36.44 36.440.00.036.440.00.00.0 8.00
4 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 34.30 34.300.00.034.300.00.00.0 7.00
5 Pavel KarasPavel Karas
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 27.64 27.640.00.027.640.00.00.0 6.00
6 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 6 25.89 25.890.00.025.890.00.00.0 5.00
7 55 Tadeáš BímanTadeáš Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 24.73 24.730.00.024.730.00.00.0 4.00
8 Filip NehézFilip Nehéz
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 5 24.66 24.660.00.024.660.00.00.0 3.00
9 Martin ZáhořMartin Záhoř
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 4 17.40 17.400.00.017.400.00.00.0 2.00
Niko VránekNiko Vránek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků