Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KMD st.žactva

Domažlice (12. 6. 2019)

skok vysoký - Žáci

(st, 12.6.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,41 1,46 1,51 1,56 1,59 1,62 1,65 1,68 1,71 Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 1.71 -----o--xoor 11.00
2 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 7 1.68 ---oxxoooxooxxx 9.00
3 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 8 1.65 ---oxo--xoxxx 8.00
4 Martin HladMartin Hlad
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 1.59 ooooooxxx 7.00
5 Jiří MatoušekJiří Matoušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 4 1.51 oxoooxxr 6.00
6 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 5 1.51 oooxxoxxx 5.00
7 Patrik HomolkaPatrik Homolka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 3 1.51 oxoxoxxoxxx 4.00
8 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2 1.41 ooxx 3.00
92 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 1 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(st, 12.6.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,26 1,31 1,36 1,41 1,44 1,47 1,50 1,53 1,58 Body
1 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 16 1.53 --ooooxoxoxxx 11.00
2 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 14 1.50 -ooxoooxoxxx 9.00
3 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
05 15 1.50 -oooxoxxoxoxxx 8.00
4 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 13 1.47 -oxxooooxxx 7.00
5 Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 12 1.47 oooooxoxxx 6.00
6 Adéla MěsíčkováAdéla Měsíčková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 4 1.36 xoxooxxx 5.00
7 Klaudie MarxováKlaudie Marxová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
04 8 1.36 oxoxoxx 4.00
8 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 6 1.36 oxoxxoxxx 3.00
9= Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 11 1.31 ooxxx 1.50
9= Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 7 1.31 ooxxx 1.50
11 Markéta MazancováMarkéta Mazancová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 3 1.31 oxxoxxx
12= Eva PorubčanováEva Porubčanová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
05 5 1.26 oxxx
12= Nina BrunnerováNina Brunnerová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 9 1.26 oxxx
14= Karolína ČernáKarolína Černá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 2 1.26 xoxxx
14= Barbora ZlochováBarbora Zlochová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
05 1 1.26 xoxxx
Anna MatouškováAnna Matoušková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 10 DNS
Celkem 16 závodníků