výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo KMD st.žactva

Domažlice (12. 6. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.52
2 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.00
3 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.02
4 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 08.08
5 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.29
6 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.37
7 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon LevýŠimon Levý 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.66
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.90
3 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.10
4 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.26
5 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.40
6 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.72
2 Patrik HomolkaPatrik Homolka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.13
3 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.15
4 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.45
5 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.93
Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 12.6.2019 - 16:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.80
2 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.46
3 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.56
4 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.70
5 99 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.84
MS Ondřej FaustOndřej Faust 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 08.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.52
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.66
3 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.72
4 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 07.80
5 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.90
6 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.00
7 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 08.02
8 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 08.08
9 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.10
10 Patrik HomolkaPatrik Homolka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 08.13
11 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.15
12 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.26
13 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.29
14 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.37
15 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 08.40
16 Tomáš BažantTomáš Bažant 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.45
17 Adam FliegelAdam Fliegel 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.46
18 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.56
19 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.70
20 Matěj TuhýMatěj Tuhý 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2 08.80
21 99 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.84
22 Ondřej FaustOndřej Faust 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 2 08.89
23 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.93
24 Filip DušekFilip Dušek 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 10.83
Adam DaněkAdam Daněk 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 12.6.2019 - 17:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.45 11.00
2 Šimon LevýŠimon Levý 04 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.64 9.00
3 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 07.76 8.00
4 Vítězslav MärzVítězslav März 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.78 7.00
5 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.01 6.00
6 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.02 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 12.6.2019 - 17:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MatoušekJiří Matoušek 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 07.86 4.00
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.87 3.00
3 Patrik HomolkaPatrik Homolka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 08.02 2.00
4 Tomáš GrossTomáš Gross 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.03 1.00
5 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 08.29
Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 12.6.2019 - 16:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.10
2 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.42
3 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.76
4 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 08.78
5 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 08.84
6 Julie VlachováJulie Vlachová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.42
7 Barbora ZlochováBarbora Zlochová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 8 09.51
8 Veronika JuhásováVeronika Juhásová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 10.12
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 12.6.2019 - 16:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.21
2 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.57
3 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 08.68
4 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 08.85
5 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.87
6 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.13
7 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.33
8 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (st, 12.6.2019 - 16:10) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.17
2 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.57
3 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 08.60
4 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.82
5 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.83
6 Klaudie MarxováKlaudie Marxová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 09.06
7 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7 09.12
8 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 12.6.2019 - 16:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 08.19
2 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.44
3 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.58
4 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.89
5 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.00
6 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 09.10
7 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.74
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.10
2 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.17
3 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 1 08.19
4 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.21
5 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.42
6 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.44
7 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.57
7 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.57
9 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 5 08.58
10 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 08.60
11 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 6 08.68
12 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.76
13 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 08.78
14 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 08.82
15 Tereza HozmanováTereza Hozmanová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 08.83
16 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 08.84
17 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 08.85
18 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 3 08.87
19 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.89
20 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 09.00
21 Klaudie MarxováKlaudie Marxová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1 09.06
22 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2 09.10
23 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 7 09.12
24 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.13
25 Martina RoubalováMartina Roubalová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.33
26 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.39
27 Julie VlachováJulie Vlachová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 7 09.42
28 Barbora ZlochováBarbora Zlochová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 8 09.51
29 Aneta ŠopkováAneta Šopková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.67
30 Sabina SoustružníkováSabina Soustružníková 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.74
31 Veronika JuhásováVeronika Juhásová 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 1 10.12

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 12.6.2019 - 17:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 3 08.03 11.00
2 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 4 08.24 9.00
3 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 08.30 8.00
4 Stella BohmováStella Bohmová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.43 7.00
5 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.48 6.00
6 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 08.51 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 12.6.2019 - 17:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LafatováKateřina Lafatová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4 08.50 4.00
2 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 08.51 3.00
3 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A 5 08.52 2.00
4 Iveta VlčkováIveta Vlčková 05 AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B 2 08.64 1.00
5 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 08.66
6 Anna MatouškováAnna Matoušková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 7 08.75
Celkem 6 závodníků