výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

54.ročník Chodské 1500, VC na 100m

Domažlice (17. 8. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.8.2019 - 16:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.50 Q
2 43 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.88 Q
3 47 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 07.97 Q
4 16 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 08.26 q
5 17 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.39
6 98 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.8.2019 - 16:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 127 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.60 Q
2 142 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 07.71 Q
3 125 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.91 Q
4 11 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.14 q
5 97 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.36
6 48 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.19
7 68 Ondřej RudolfOndřej Rudolf 08 NeregistrovanýNeregistrovaný 8 09.54
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.50 Q
2 127 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.60 Q
3 142 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 07.71 Q
4 43 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.88 Q
5 125 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 07.91 Q
6 47 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 07.97 Q
7 11 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.14 q
8 16 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 08.26 q
9 97 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.36
10 17 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.39
11 98 Matouš PokornýMatouš Pokorný 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 08.57
12 48 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 09.19
13 68 Ondřej RudolfOndřej Rudolf 08 NeregistrovanýNeregistrovaný 8 09.54

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 17:35) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 126 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 07.48
2 127 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.62
3 142 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 07.68
4 125 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 07.84
5 47 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 07.87
6 43 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.92
7 11 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 08.06
16 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 17:25) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 31 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 08.43
2 13 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.48
3= 57 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 08.61
3= 30 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.61
5 54 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.71
6 49 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.71
7 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.74
8 84 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 8 08.85
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.8.2019 - 16:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.48 Q
2 54 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.68 Q
3 31 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.73 q
4 32 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.10
5 34 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.13
6 36 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.13
7 40 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.25
8 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.8.2019 - 16:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.64 Q
2 84 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.87 Q
3 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.07
4 56 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.19
5 39 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.23
6 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.37
7 28 Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 10.19
89 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 17.8.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 08.65 Q
2 30 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.66 Q
3 49 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.80 q
4 55 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.90
5 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.96
6 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.05
7 35 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.16
8 12 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.82
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 13 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.48 Q
2 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.64 Q
3 57 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 8 08.65 Q
4 30 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.66 Q
5 54 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 08.68 Q
6 31 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.73 q
7 49 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.80 q
8 84 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 3 08.87 Q
9 55 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.90
10 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.96
11 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.05
12 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 09.07
13 32 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.10
14 34 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.13
14 36 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.13
16 35 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 09.16
17 56 Lenka HostičkováLenka Hostičková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 09.19
18 39 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.23
19 40 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 09.25
20 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 09.37
21 Ema VeckováEma Vecková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 09.53
22 12 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 09.82
23 28 Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 10.19
89 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS

60 m - Ml. žákyně

(so, 17.8.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 09.63
2 88 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 10.29
Celkem 2 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 18:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 81 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.95
2 77 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.02
3 69 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.32
4 102 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.36
5 46 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.58
6 115 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.66
7 122 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 11.89
8 66 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.94
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.8.2019 - 17:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 77 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.19 Q
2 81 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.48 Q
3 115 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.64 Q
4 66 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.75 q
5 122 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.88 q
6 118 Lukáš BeštaLukáš Bešta 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 11.93
7 134 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.37
8 70 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.8.2019 - 17:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 69 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.55 Q
2 102 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.59 Q
3 46 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.78 Q
4 119 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 11.89
5 130 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.89
6 140 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.98
7 121 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.06
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 77 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.19 Q
2 81 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.48 Q
3 69 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.55 Q
4 102 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.59 Q
5 115 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.64 Q
6 66 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.75 q
7 46 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.78 Q
8 122 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.88 q
9 119 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 11.89
9 130 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.89
11 118 Lukáš BeštaLukáš Bešta 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 11.93
12 140 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.98
13 121 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.06
14 134 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.37
15 70 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.52

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 18:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.96
2 50 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.01
3 100 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.12
4 9 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.26
5 18 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 12.40
6 99 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.41
7 73 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 12.43
8 19 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 12.53
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.8.2019 - 17:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 12.16 Q
2 50 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.22 Q
3 100 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.29 Q
4 19 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 12.69 q
5 101 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.84
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.8.2019 - 17:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.41 Q
2 18 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 12.57 Q
3 99 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.61 Q
4 73 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 12.61 q
5 72 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 12.77
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 12.16 Q
2 50 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.22 Q
3 100 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.29 Q
4 9 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.41 Q
5 18 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 12.57 Q
6 99 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.61 Q
6 73 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 12.61 q
8 19 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 12.69 q
9 72 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 12.77
10 101 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.84

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 17:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Marina Andreea BaboiMarina Andreea Baboi 99 RumunskoRumunsko 4 11.76
2 103 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.33
3 110 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 12.60
4 158 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.80
5 60 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.12
6 106 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.47
7 123 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.74
8 120 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 14.27
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.8.2019 - 17:05) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 58 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.03 Q
2 109 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 2 13.77 Q
3 107 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.82 Q
4 129 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.92 q
5 104 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.8.2019 - 17:05) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 154 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.46 Q
2 108 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.20 Q
3 29 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.23 Q
4 105 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.27 q
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 58 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.03 Q
2 154 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.46 Q
3 109 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 2 13.77 Q
4 107 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.82 Q
5 129 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.92 q
6 108 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.20 Q
7 29 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.23 Q
8 105 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.27 q
9 104 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.31

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 18:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 58 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.92
2 154 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.41
3 109 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 3 13.66
4 129 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.81
5 107 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.92
6 105 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.00
7 108 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.06
8 29 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 14.21
Celkem 8 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 17.8.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 81 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 34.17
2 113 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 36.10
3 91 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 36.69
4 80 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 37.01
5 134 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 38.18
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 17.8.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 66 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 36.79
2 46 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 37.54
3 122 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 37.74
4 121 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 37.86
115 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 81 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 34.17
2 113 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 36.10
3 91 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 36.69
4 66 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 36.79
5 80 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 37.01
6 46 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 37.54
7 122 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 37.74
8 121 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 37.86
9 134 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 38.18
115 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS

300 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 38.27
2 9 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 39.45
3 18 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 39.65
4 19 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 39.79
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.8.2019 - 15:41) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 42.09
2 87 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 42.49
3 86 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 43.15
4 83 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 47.17
16 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 17.8.2019 - 15:41) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 42.64
2 55 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 43.61
3 84 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 44.86
4 48 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 47.86
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 11 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 42.09
2 87 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 42.49
3 47 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 42.64
4 86 Jan KociánJan Kocián 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 43.15
5 55 Ondřej HonzíkOndřej Honzík 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 43.61
6 84 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 44.86
7 83 Jan HafnerJan Hafner 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 47.17
8 48 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 47.86
16 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS

300 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 110 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 4 40.59
2 60 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.60
3 58 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 41.72
4 106 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 42.68
Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNS
Celkem 5 závodníků

300 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 59 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 43.87
2 105 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 44.41
3 6 Karolína BlažkováKarolína Blažková 03 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 4 44.86
4 29 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 45.82
5 104 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 46.82
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.8.2019 - 15:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 43.77
2 13 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 44.09
3 30 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.28
4 49 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 45.33
5 89 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 46.55
6 34 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 49.43
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 17.8.2019 - 15:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 47.29
2 36 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 47.44
3 7 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.48
4 35 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 47.87
5 39 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 48.77
6 40 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 50.22
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 17.8.2019 - 15:51) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 31 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 45.54
2 32 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 51.32
3 12 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 52.47
4 14 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 57.32
5 2 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 60.74
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 43.77
2 13 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 44.09
3 30 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 44.28
4 49 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 45.33
5 31 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 45.54
6 89 Stela ProvalilováStela Provalilová 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 46.55
7 3 Daniela UzlíkováDaniela Uzlíková 05 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 47.29
8 36 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 47.44
9 7 Anna BeránkováAnna Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.48
10 35 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 47.87
11 39 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 48.77
12 34 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 49.43
13 40 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 50.22
14 32 MIchaela HrůzováMIchaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 51.32
15 12 Adéla MartínkováAdéla Martínková 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 52.47
16 14 Barbora ŠtrachováBarbora Štrachová 08 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 57.32
17 2 Zuzana BednárováZuzana Bednárová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 60.74

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 24 David SteidlDavid Steidl 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 62.76
2 28 Lukáš BílýLukáš Bílý 12 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 67.08
3 29 Patrik ČechPatrik Čech 14 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 74.28
Poznámky:
Hromadný start od čáry.
Celkem 3 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Lukáš KydlíčekLukáš Kydlíček 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 5 53.00
2 36 Jiří NěmecJiří Němec 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 53.34
3 20 David KrejčíDavid Krejčí 11 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 54.54
4 25 Daniel SimkovičDaniel Simkovič 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 9 55.01
5 35 Alexandr ŠulcAlexandr Šulc 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 57.83
6 42 Šimon ŠitraŠimon Šitra 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 57.96
7 27 Filip NaušFilip Nauš 11 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 58.56
8 23 Daniel ČechDaniel Čech 10 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 59.06
9 11 Alex MačejovskýAlex Mačejovský 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 6 64.11
10 43 Lukáš HajnýLukáš Hajný 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 69.03
11 41 Adam DuníkAdam Duník 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 77.39
Vojtěch SloukaVojtěch Slouka 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 DNS
Poznámky:
Hromadný start od čáry.
Celkem 12 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 21 Simona CihlářováSimona Cihlářová 12 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 64.50
2 17 Kristýna BrožováKristýna Brožová 12 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 72.22
3 22 Magdaléna ŠilhánkováMagdaléna Šilhánková 13 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 75.03
4 39 Adéla VondráčkováAdéla Vondráčková 13 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 78.61
5 37 Nikola HurdlákováNikola Hurdláková 13 NeregistrovanýNeregistrovaný 4 96.88
Poznámky:
Hromadný start od čáry.
Celkem 5 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 12 Tereza ČečkováTereza Čečková 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 53.95
2 1 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 55.77
4 46 Ema NovákováEma Nováková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 56.79
5 14 Klára HomolkováKlára Homolková 10 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 58.28
6 15 Adéla BurlováAdéla Burlová 10 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 58.82
7 18 Viktorie ŠpetováViktorie Špetová 11 NeregistrovanýNeregistrovaný 16 59.26
8 30 Markéta BaxováMarkéta Baxová 11 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 61.24
9 44 Elen KošňarováElen Košňarová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 61.90
10 26 Anna ŘeřichováAnna Řeřichová 11 NeregistrovanýNeregistrovaný 14 62.15
11 19 Patricie ŠpetováPatricie Špetová 11 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17 64.72
12 7 Lucie CeludováLucie Celudová 10 NeregistrovanýNeregistrovaný 3 65.24
13 13 Julie KozákováJulie Kozáková 11 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 9 65.86
14 45 Elena ŘehákováElena Řeháková 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 66.06
15 38 Adéla HurdlákováAdéla Hurdláková 10 NeregistrovanýNeregistrovaný 6 67.14
16 47 Karolína ŠkarbanováKarolína Škarbanová 10 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15 67.39
MS 9 Adina ProvalilováAdina Provalilová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12 53.43
MS 5 Zuzana KubecováZuzana Kubecová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 51.36
Poznámky:
Hromadný start od čáry.
Celkem 17 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 16 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 1:54.55
2 31 Leonard MastnýLeonard Mastný 09 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 1:54.70
3 34 Ondřej RudolfOndřej Rudolf 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 7 1:56.58
4 1 Oliver PikaliOliver Pikali 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 1:57.96
5 8 Lukáš KydlíčekLukáš Kydlíček 11 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2 2:02.07
6 10 Pavel MačejovskýPavel Mačejovský 08 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 3 2:05.15
7 33 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:23.57
8 48 Martin ŠetlíkMartin Šetlík 09 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 2:25.76
Celkem 8 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 1:58.17
2 3 Agáta SkalováAgáta Skalová 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 2:02.82
3 2 Eva KubecováEva Kubecová 09 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:17.10
4 32 Anežka MíkováAnežka Míková 08 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 2:21.46
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 49 Viktor KomasViktor Komas 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 2:23.60
2 59 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:23.67
3 91 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:26.25
4 86 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:33.58
5 71 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 2:35.72
6 62 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:37.53
7 61 Jáchym BaxaJáchym Baxa 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:59.84
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 70 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:34.01
2 76 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 2:40.72
3 54 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:46.50
4 72 Alžběta KrumlováAlžběta Krumlová 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:47.17
5 85 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 2:47.77
6 68 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:00.56
7 51 Daniela ChládkováDaniela Chládková 05 NeregistrovanýNeregistrovaný 4 3:01.26
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 90 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 2:35.26
2 74 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:40.63
3 50 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 2:43.30
4 57 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:43.72
5 78 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 2:45.28
6 87 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:46.00
7 73 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:50.15
8 58 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:51.67
9 63 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:04.22
10 75 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 3:14.22
11 88 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 3:23.04
77 Tereza RojtováTereza Rojtová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11 DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 17.8.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 160 David PalacioDavid Palacio 88 ŠpanělskoŠpanělsko 1 3:52.07
2 155 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:55.94
3 116 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:56.24
4 90 Alexander BauerAlexander Bauer 94 NěmeckoNěmecko 9 3:57.58
5 163 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 3:57.70
6 161 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14 3:58.24
7 75 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:59.10
8 88 Korbinian VölklKorbinian Völkl 91 NěmeckoNěmecko 5 4:00.15
9 131 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:02.02
10 133 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 4:03.74
11 156 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 4:04.52
12 150 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:13.63
13 168 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 10 4:19.88
165 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 17.8.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 76 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:04.80
2 78 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:04.86
3 166 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 4:09.83
4 111 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 4 4:11.42
5 117 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 4:12.15
6 62 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 4:15.41
7 45 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 4:16.47
8 56 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 4:16.51
9 37 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 4:16.66
10 67 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:21.51
11 169 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:26.52
12 20 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10 4:54.70
13 22 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11 5:31.63
14 15 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 5:52.32
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 160 David PalacioDavid Palacio 88 ŠpanělskoŠpanělsko 1 3:52.07
2 155 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:55.94
3 116 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:56.24
4 90 Alexander BauerAlexander Bauer 94 NěmeckoNěmecko 9 3:57.58
5 163 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 3:57.70
6 161 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14 3:58.24
7 75 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:59.10
8 88 Korbinian VölklKorbinian Völkl 91 NěmeckoNěmecko 5 4:00.15
9 131 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:02.02
10 133 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 4:03.74
11 156 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 4:04.52
12 76 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:04.80
13 78 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:04.86
14 166 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 4:09.83
15 111 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 4 4:11.42
16 117 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 4:12.15
17 150 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:13.63
18 62 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 4:15.41
19 45 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 4:16.47
20 56 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 4:16.51
21 37 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 4:16.66
22 168 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 10 4:19.88
23 67 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:21.51
24 169 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:26.52
25 20 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10 4:54.70
26 22 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11 5:31.63
27 15 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 5:52.32
165 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNF

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 146 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:11.60
2 164 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 4:18.05
3 10 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 4:22.26
4 44 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 4:26.82
5 141 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 4:28.98
6 128 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:32.06
7 24 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 4:37.61
David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 DNS
MS 167 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 4:17.10
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 4:29.70
2 21 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:31.37
3 17 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 4:49.45
4 83 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 4:59.40
5 69 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 5:10.14
6 60 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 5:11.38
7 52 Jan MalechaJan Malecha 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 5:31.09
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 132 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 4:43.26
2 61 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 4:49.15
3 157 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 4:50.18
4 153 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 5:09.31
5 1 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15 6:08.97
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 63 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 5:14.66
2 145 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 5:18.42
3 162 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 5:20.25
4 114 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 5:20.41
5 151 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 5:24.26
6 159 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 5:34.84
7 112 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 5:35.93
8 23 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 5:37.75
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.851.901.952.002.052.102.15
1 38 Josef AdámekJosef Adámek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 2.10 --------ooo-xxoxxx
2 74 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.95 ------xoooxxoxxx
3 70 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1.90 ----ooxoooxxx
4= 122 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 1.75 ---oooxxx
4= 118 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.75 -----oxxx
6 79 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 1.70 o-xoxoxxoxxx
7 137 Benedikt HardyBenedikt Hardy
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 1.60 ooxoxxx
8 53 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 1.60 ooxxoxxx
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 17.8.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.351.401.451.501.551.601.651.701.731.771.80
1 65 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.77 -----oooooxxx
2 107 Barbora BouzkováBarbora Bouzková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1.60 -oooxooxxx
3 25 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 1.55 -oxxooxxoxxx
4 108 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1.50 oooxxoxxx
5 26 Gabriela FarářováGabriela Farářová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 1.35 oxxx
6 54 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 1.35 xoxxx
7 27 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 1.35 xxoxxx
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 17.8.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 126 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 6.30 6.306.226.116.30x6.07x
2 127 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 10 5.96 5.705.965.605.964.485.63-
3 125 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 5.69 5.525.56x5.565.415.695.68
4 16 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 8 5.26 4.965.265.075.264.963.234.68
5 86 Jan KociánJan Kocián
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 6 5.06 5.064.694.865.064.844.99-
6 87 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 3 5.03 5.035.034.795.033.044.05-
7 83 Jan HafnerJan Hafner
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 5 4.44 4.44x4.244.444.194.12-
8 84 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 4 4.26 4.262.704.204.263.87--
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 17.8.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 89 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 5.45 3.103.455.455.455.375.27-
2 154 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 4.99 4.704.994.874.99x4.474.72
3 56 Lenka HostičkováLenka Hostičková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 5 4.47 4.16x4.264.264.034.474.14
4 89 Stela ProvalilováStela Provalilová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 1 4.43 4.434.294.394.434.33x4.40
5 27 Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 3 4.33 xxx0.04.18x4.33
6 55 Žaneta KepkováŽaneta Kepková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 4.27 4.173.903.894.174.274.273.99
7 84 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s.
05 4 4.25 4.183.984.004.183.664.254.18
8 28 Jana Natálie NovotnáJana Natálie Novotná
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 2 4.09 3.394.093.904.09x3.713.37
MS 109 Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 9 4.72 4.714.724.514.72---
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 50.92 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 35.96 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Aneta KmetíkováAneta Kmetíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 31.19 0.00.00.00.00.00.00.0
4 120 Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 27.09 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Renata DoušováRenata Doušová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 16.98 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea BalíkováAndrea Balíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 41.50 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 56.91 0.00.00.00.00.00.00.0
2 73 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 37.12 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JůdaRadek Jůda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 66.22 0.0
2 Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 58.28 0.0
Celkem 2 závodníků