výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

54.ročník Chodské 1500, VC na 100m

Domažlice (17. 8. 2019)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 49 Viktor KomasViktor Komas 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 2:23.60
2 59 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:23.67
3 91 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:26.25
4 86 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:33.58
5 71 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4 2:35.72
6 62 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:37.53
7 61 Jáchym BaxaJáchym Baxa 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:59.84
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 70 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:34.01
2 76 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6 2:40.72
3 54 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:46.50
4 72 Alžběta KrumlováAlžběta Krumlová 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:47.17
5 85 Lenka PosledníLenka Poslední 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 2:47.77
6 68 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 3:00.56
7 51 Daniela ChládkováDaniela Chládková 05 NeregistrovanýNeregistrovaný 4 3:01.26
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 90 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 1 2:35.26
2 74 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 2:40.63
3 50 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 3 2:43.30
4 57 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:43.72
5 78 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 12 2:45.28
6 87 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:46.00
7 73 Tereza HůrkováTereza Hůrková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:50.15
8 58 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 2:51.67
9 63 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 3:04.22
10 75 Kateřina KozákováKateřina Kozáková 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10 3:14.22
11 88 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 3:23.04
77 Tereza RojtováTereza Rojtová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11 DNS
Celkem 12 závodníků