výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

54.ročník Chodské 1500, VC na 100m

Domažlice (17. 8. 2019)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 17.8.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 160 David PalacioDavid Palacio 88 ŠpanělskoŠpanělsko 1 3:52.07
2 155 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:55.94
3 116 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:56.24
4 90 Alexander BauerAlexander Bauer 94 NěmeckoNěmecko 9 3:57.58
5 163 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 3:57.70
6 161 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14 3:58.24
7 75 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:59.10
8 88 Korbinian VölklKorbinian Völkl 91 NěmeckoNěmecko 5 4:00.15
9 131 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:02.02
10 133 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 4:03.74
11 156 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 4:04.52
12 150 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:13.63
13 168 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 10 4:19.88
165 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 17.8.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 76 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:04.80
2 78 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:04.86
3 166 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 4:09.83
4 111 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 4 4:11.42
5 117 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 4:12.15
6 62 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 4:15.41
7 45 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 4:16.47
8 56 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 4:16.51
9 37 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 4:16.66
10 67 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:21.51
11 169 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:26.52
12 20 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10 4:54.70
13 22 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11 5:31.63
14 15 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 5:52.32
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 160 David PalacioDavid Palacio 88 ŠpanělskoŠpanělsko 1 3:52.07
2 155 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:55.94
3 116 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 3:56.24
4 90 Alexander BauerAlexander Bauer 94 NěmeckoNěmecko 9 3:57.58
5 163 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 3:57.70
6 161 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 14 3:58.24
7 75 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:59.10
8 88 Korbinian VölklKorbinian Völkl 91 NěmeckoNěmecko 5 4:00.15
9 131 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:02.02
10 133 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 4:03.74
11 156 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 4:04.52
12 76 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:04.80
13 78 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:04.86
14 166 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 4:09.83
15 111 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 4 4:11.42
16 117 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 4:12.15
17 150 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:13.63
18 62 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 4:15.41
19 45 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 4:16.47
20 56 Adam MatulkaAdam Matulka 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 4:16.51
21 37 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 4:16.66
22 168 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 10 4:19.88
23 67 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:21.51
24 169 Petr SýkoraPetr Sýkora 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13 4:26.52
25 20 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 10 4:54.70
26 22 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11 5:31.63
27 15 Adrien SehnalAdrien Sehnal 53 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 5:52.32
165 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 DNF

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 146 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:11.60
2 164 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 4:18.05
3 10 Jan PerglerJan Pergler 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 4:22.26
4 44 Janis MachJanis Mach 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 4:26.82
5 141 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 4:28.98
6 128 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 4:32.06
7 24 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 4:37.61
David ŠpokDavid Špok 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 9 DNS
MS 167 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 4:17.10
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 8 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 4:29.70
2 21 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 4:31.37
3 17 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 4:49.45
4 83 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 4:59.40
5 69 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 5:10.14
6 60 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 5:11.38
7 52 Jan MalechaJan Malecha 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 5:31.09
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 132 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 4:43.26
2 61 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 4:49.15
3 157 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 4:50.18
4 153 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 5:09.31
5 1 Ema JámborováEma Jámborová 10 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15 6:08.97
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 63 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 5:14.66
2 145 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 5:18.42
3 162 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 5:20.25
4 114 Barbora KořínkováBarbora Kořínková 03 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 5:20.41
5 151 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 5:24.26
6 159 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 5:34.84
7 112 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 5:35.93
8 23 Kristýna MiljanecováKristýna Miljanecová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 5:37.75
Celkem 8 závodníků