výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

54.ročník Chodské 1500, VC na 100m

Domažlice (17. 8. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.8.2019 - 17:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 77 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.19 Q
2 81 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.48 Q
3 115 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.64 Q
4 66 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.75 q
5 122 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.88 q
6 118 Lukáš BeštaLukáš Bešta 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 11.93
7 134 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.37
8 70 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.8.2019 - 17:10) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 69 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.55 Q
2 102 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.59 Q
3 46 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.78 Q
4 119 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 11.89
5 130 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.89
6 140 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.98
7 121 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.06
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 77 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.19 Q
2 81 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.48 Q
3 69 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.55 Q
4 102 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.59 Q
5 115 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.64 Q
6 66 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.75 q
7 46 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.78 Q
8 122 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.88 q
9 119 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 11.89
9 130 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.89
11 118 Lukáš BeštaLukáš Bešta 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1 11.93
12 140 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.98
13 121 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.06
14 134 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.37
15 70 Jan BílekJan Bílek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 12.52

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 18:10) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 81 Jiří KubešJiří Kubeš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 10.95
2 77 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.02
3 69 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 11.32
4 102 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 11.36
5 46 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 11.58
6 115 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.66
7 122 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 11.89
8 66 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.94
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 18:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.96
2 50 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 12.01
3 100 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.12
4 9 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.26
5 18 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 12.40
6 99 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12.41
7 73 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 12.43
8 19 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 8 12.53
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.8.2019 - 17:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 12.16 Q
2 50 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.22 Q
3 100 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.29 Q
4 19 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 12.69 q
5 101 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.84
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.8.2019 - 17:15) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.41 Q
2 18 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 12.57 Q
3 99 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.61 Q
4 73 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 12.61 q
5 72 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 12.77
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Jan JanůJan Janů 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 12.16 Q
2 50 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.22 Q
3 100 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.29 Q
4 9 Hynek HousarHynek Housar 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.41 Q
5 18 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 12.57 Q
6 99 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.61 Q
6 73 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 12.61 q
8 19 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 12.69 q
9 72 Matěj SoukupMatěj Soukup 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 12.77
10 101 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.84

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 17:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 124 Marina Andreea BaboiMarina Andreea Baboi 99 RumunskoRumunsko 4 11.76
2 103 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.33
3 110 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 3 12.60
4 158 Linda SucháLinda Suchá 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 12.80
5 60 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.12
6 106 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 13.47
7 123 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.74
8 120 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 14.27
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 17.8.2019 - 17:05) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 58 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.03 Q
2 109 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 2 13.77 Q
3 107 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.82 Q
4 129 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.92 q
5 104 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.31
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 17.8.2019 - 17:05) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 154 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.46 Q
2 108 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.20 Q
3 29 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.23 Q
4 105 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.27 q
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 58 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.03 Q
2 154 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 13.46 Q
3 109 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 2 13.77 Q
4 107 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 13.82 Q
5 129 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.92 q
6 108 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.20 Q
7 29 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 14.23 Q
8 105 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.27 q
9 104 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.31

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 17.8.2019 - 18:05) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 58 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.92
2 154 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 13.41
3 109 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov 3 13.66
4 129 Klára SloukováKlára Slouková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 13.81
5 107 Barbora BouzkováBarbora Bouzková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 13.92
6 105 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 14.00
7 108 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.06
8 29 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 14.21
Celkem 8 závodníků